Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU 2 <=== (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
14
Favori
100.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bu cyanogenmod da "snapshot" sürümler nedir? stable sürümden farkı nedir?
  • telefonu fabrika ayarlarina döndürürsem root gider mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdfasdfasdfasdf

telefonu fabrika ayarlarina döndürürsem root gider mi

Fabrika ayarı ile root gitmez..

Arkadaşlar 85 tl e s1 aldım, köşede dursun diye :D acaba bu telefona 4.0.4 çıktımı yoksa 2.3.6 da kaldımı, sammobile baktım sürümleri yazmıyor, 2.3.6 yazıyor ama onun üstünde olanlarda sürüm ismi yok, nasıl iş anlamadım

elimde şu anda s1+s2+s5660+htc dezire z mevcuttur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Orijinalden alıntı: asdfasdfasdfasdf

telefonu fabrika ayarlarina döndürürsem root gider mi

Fabrika ayarı ile root gitmez..

Arkadaşlar 85 tl e s1 aldım, köşede dursun diye :D acaba bu telefona 4.0.4 çıktımı yoksa 2.3.6 da kaldımı, sammobile baktım sürümleri yazmıyor, 2.3.6 yazıyor ama onun üstünde olanlarda sürüm ismi yok, nasıl iş anlamadım

elimde şu anda s1+s2+s5660+htc dezire z mevcuttur :D

2.3'te kaldı.
  • iyi günler
    hala galaxy s kullanıyorum.öğrenciyim değiştirme durumum çok zor ve android 2.2 beni çok sıkmaya başladı.çoğu uyguluma telefon sürümüne uygun olmadıgından inmiyor artık.
    ben de Cyanogenmod rom atmaya karar verdim ilk olarak odinle xxjpk uyumlu root attım.
    daha sonra stabil bir Cyanogenmod sürümünü Hafıza kartına taşıdım.
    rom manager ile ClockWordMod 2.5.1.2 yükledim son olarak install rom from sd card deyip cm sürümünü flashlarken E: can't open /cache/update.zip(bad)Installation Aborted hatasını aldım.
    telefonu kaybetmemek için titiz davranıyorum zaten birdaha rom atacagımı düşünmüyorum.şimdiden size çok teşekkür ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.