DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU 2 <===
426
Cevap
16
Favori
97.351
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonu ve Aksesuarları >> Samsung >> ===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU 2 <===
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 sonraki >>>
Giriş
      2064 Mesaj
      17 Ağustos 2011 22:39:48
      beyler telefonumda yeniyim biraz geç kaldım biliyorum ama sormak istedigim bir soru var...versyonum 2.3.3 telefonumda gorev yoneticisine girdigimde ram 153/329 yazıyor yani ram 329 ben bunu alırken 512 ram diye almıstım...?? Sizdede aynı mıdır?

Ömrünü Fenerbahçe'ye adamış bir üye...
    • Er
      3 Mesaj
      18 Ağustos 2011 00:10:19
      Arkadaşlar merhaba galaxy s2 bugün aldım ama size birkaç sorum olacak acil yardım ederseniz sevinirim rehberde simkartımdaki numaraları göremiyorum nasıl numaralara erişecem zil seslerini nasıl yapacam belki sizin için çocukca sorular olabilir ama yapamadım bi türlü bide bu rom root yapmam gerekiyormu faydaları ne zararları ne umarım yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler

• Yüzbaşı
      478 Mesaj
      19 Ağustos 2011 12:36:52

quote:

Orijinalden alıntı: gurol

Resimler ve linkler için rezerve mesaj.

Gerekli linkler için bir alt mesaja bakınız.

3 Tuş nasıl basılır?

Sonforum tarafından yapılmış Rom'un ekran görüntüleri ve linki: http://forum.donanimhaber.com/m_44933578/tm.htm

Alıntıları Göster

Dostum benim sorum var şimdi ben sahibinden de tel buldum 1.5 yıl garantili ama adam ısınıodu bi naktırcam bence büyük bir sorunu yok dedi sizce ne yapmalıyım ısnıma sorunu başımı ağrıtırmı yada sizdede bu sorun var mı?

Bir de yukarıdaki sürümleri siz kurabildinizmi memnunmusunuz

Son olarak touchwiz arayüzünü deiştirebiliyormuyuz....

İlginize TEŞEKKÜRLER...

• Çavuş
      48 Mesaj
      20 Ağustos 2011 02:07:57
      Selamlar öncelikle.

Sabahtan beri babamın Turkcellden aldığı Galaxy s'e market yüklemeye çalışıyorum.

http://www.teknolojiher...nt-page-2/#comment-47722

buradan anlatıldığı gibi iyi gidiyordu ta ki 15. adıma kadar. arkadaşların dediği gibi permission denied hatasında takıldım. daha sonra çözümü görüp superuser dosyasını csc halinde telefona entegre etmeyi denedim. ancak telefon odin’de işlem yapılıp tekrar başladıktan sonra “installation aborted” gibi hatalar veriyor.

nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

teşekkürler.

• Yarbay
      4258 Mesaj
      21 Ağustos 2011 12:24:27
      kies ustunden update edersen market gelir zaten

İNTEL i7 3770 ZALMAN CNPS10X ASUS P8P67LE KINGSTON 16 GB 1600 MHZ MSI GAMING X GTX 1060 SAMSUNG 850 EVO , 750w 85 Highpower PSU
    • Yarbay
      13171 Mesaj
      28 Ağustos 2011 19:32:35
      Arkadaşlar bugün gingerbread 2.3.3 ten 2.3.4 e geçiş yaptım, ardından rootladım cihazı, cihaz versiyonu 2.3.4 JVP

Quadrand benchmark test sonuçları

Gingerbread 2.3.3 JVK 1.010-1.040 puan arası

Gingerbread 2.3.4 JVP 1.600-1.750 puan arası***

Programmı sapıttı acaba, 2.3.4 JVP ile yakın puan alan var mı? Cihaz i9000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 28 Ağustos 2011; 19:33:48 >

İntel Core i7 4790K - Asus Sabertooth Z97 Mark 1 - Gskill Ripjawsx 4x4 GB DDR3 1866 Mhz - Evga GTX 980 Classified - Evga Supernova G2 750W - Corsair H100i - Samsung 850 Pro 256GB - Evo 840 500GB - Corsair Obsidian 750D - BenQ XL2420Z 144hz
      Macbook Air & Pro Retina 2016 Kullanıcı Kulübü
    • Yüzbaşı
      390 Mesaj
      29 Ağustos 2011 22:34:15
      Herkese merhaba. Birkaç gün önce ürünü aldım ancak bazı sorunlarım var öncelikle bu yazılım işlemi bana çok karışık geliyor çünkü daha önce bu tip şeylerle uğraşmadım.
      İlk sorunum cihazın adroid sistemini güncellemek istiyorum ancak şu Kies denen programla cihazın bağlantısını bir türlü yapamadım cihazı bigisayara bağladığımda kies "cihazın bilgileri alınamadı" diyor...
      2. sorunum adroid marketten bir şey indiremiyorum indirmeye çalıştığımda " ugulama kısa süre içinde cihazınıza yüklenecektir" diyor ama hiçbir şey olmuyor.Android market apk indirip kurdum tam ugulamayı indirmeye çalıştığımda hata veriyor "kapatmaya zorla" seçeneği çıkıyor.
      Yardım ederseniz sevinirim , şimdiden teşekkürler.

• Yüzbaşı
      390 Mesaj
      30 Ağustos 2011 01:25:24
      Sorunu odin ile hallettim igtx sayesinde.Teşekkürler.

• Er
      10 Mesaj
      30 Ağustos 2011 17:08:58
      merhabalar
      yurtdısından gsm operatoruyle birlikte alınan bir galaxy s im var. oncelikle simlock olmadıgı soylendi bunu telefonda nasıl kontrol edebilirim. baska bir turk sim kartı takınca sim i goruyor fakat arama falan yapamıyorum.

alınan gsm operatorunden bu telefonda kullanmak uzere internet uzerinden ucretsiz arama dakikaları var ve buna gore ayar yapılmıs. turkiye siimn kart kullanamamın sebebi bu sanırım. bu ayarları nasıl degistirebilirim?

bununla ilgli yardımınız lazım telefondaki karısıklıgı tam anlatamadıysam farklı bir sekilde acıklamaya calısıyım onu da haber edin
      tesekkurler..

• Er
      6 Mesaj
      31 Ağustos 2011 09:53:18
      merhaba arkadaşlar
      yaklaşık 2-3 ay dır galaxy s kulalnıyorum gayet memnunum herseyinden
      bişi sorucam sizlere gelen aramalrı goruntu resim koymak istiyorum yani biri beni arayınca resimi ekrana cıksın oyle bir ozelligi varmıdır varsa nasl yaparım rehbere giriyorum ayarlara bakıyorum resim koyma göremedim
      yardımlarınızi çin teşekkürler

• Yarbay
      2629 Mesaj
      02 Eylül 2011 22:02:09
      Merhaba arkadaşlar bugün bu telefondan edindim. Çok hoş bir telefon, çözmeye çalışıyorum. Merak ettiğim birşey var.

Bu telefonda Mesajlar kısmına ve rehber bölümüne şifre koyabiliyormuyuz ? Koyabiliyorsak nasıl ? Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler...

• Çavuş
      97 Mesaj
      06 Eylül 2011 19:05:08
      arkadaşlar bende 2.3.3 yukü ..son zamanlarda biri beni arayınca telefon çalmıyor yani ne ses çıkıyor nede titriyor..buna çözümü olan yada problemi yaşayan varmı?
      saygılarr

• Yarbay
      2161 Mesaj
      06 Eylül 2011 19:24:40

quote:

Orijinalden alıntı: Yolların Sonu

Merhaba arkadaşlar bugün bu telefondan edindim. Çok hoş bir telefon, çözmeye çalışıyorum. Merak ettiğim birşey var.

Bu telefonda Mesajlar kısmına ve rehber bölümüne şifre koyabiliyormuyuz ? Koyabiliyorsak nasıl ? Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler...

markette APPLOCK olarak arama yap orda çıkan programlardan biri işini görür...istediğin uygulamayı şifrelersin

"A con doesn't work without confidence." Phillip Price - Mr. Robot
    • Yarbay
      2161 Mesaj
      08 Eylül 2011 12:08:38
      arkadaşlar MIUI kurulumu yapmak istiyorum ve aşağıdaki işlemleri sırasıyla takip ediyorum ama telefona Lippols ardından Twooey i yükledikten sonra devamlı reset atmaya başlıyo kendi kendine...ikidir beceremiyorum yardımcı olabilecek birisi varsa çok memnun olurum...

daha doğrusu şimdi telefonu nasıl düzelticem???

Telefonu kapatıp Download moda(ses kısma+home+power tuşlarına basılı tutarak) geçiyoruz. Odini Pc mizde açıyoruz. Daha sonra PDA kısmına EZBoot Gingerbread Bootloader.md5 dosyasını tanıtıyoruz. Auto-reboot seçili OLMAYACAK. Ve Phone Bootloader Update seçili OLACAK. Bunlar hazır olduğunda telefonumuz download modda iken Pcye usb vasıtasıyla bağlıyoruz. Odini Start diyerek işlemi başlatıyoruz. İşlem tamamlandığında telefonumuzun bataryasını çıkarıp tekrar takarak bu sefer telefonu Recovery Moda(ses açma+home+power tuşlarına basarak) alıyoruz. Burada install zip menüsünde önce Lippols Kernel cleaning Script i yüklüyoruz. Geri demeden hemen aynı sayfadayken Twooey Kernel i yüklüyoruz. Ve reboot diyoruz.(bu reboot tan sonra reset atmaya başlıyo cihaz ve devam edemiyorum)

Telefonumuz açıldığında da tekrar kapatıp Recovery Moda alıyoruz. Son olarak Romu yüklemeden evvel Bu Twooey Romu için Wipe yapmamız gerekiyor. Wipe data/factory Reset diyoruz. Tabi bu işlem uygulamalarımız ayarlarımız kayıtlı herşeyimizi sileceği için son bu aşamadan evvel backup yapmanız sizin açınızdan faydalı olabilir. Wipe işlemini de yaptıktan sonra install zip menüsünden Romu yüklüyoruz ve reboot diyoruz.

• Teğmen
      134 Mesaj
      09 Eylül 2011 10:53:54
      merhabalar

bilindiği üzere tel. kamera flaşı yok
      acaba alternetif çözüm olarak bişeyler yapılabilirmi
      android yazılımı,aksesuar..vs

• Çavuş
      49 Mesaj
      12 Eylül 2011 23:06:30
      Merhaba , bir konu hakkında yardımınızı bekliyorum. froyo xxjpo(anabant sürüm : xxjpp) kurulu bunun dışında bir rom kurduğum zaman kamera çalışmıyor. Ne kadar uğraştıysam da çözüm bulamadım maalesef. Servise yolladım froyo xxjpo kurup yollamışlar. Ben nasıl 2.3.4 veya 2.3.3'e geçiş yapabilirim sağlıklı bir şekilde yardımcı olabilirmisiniz ?

Sorunu çözüm teşekküler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufaslan44 -- 13 Eylül 2011; 13:30:34 >

• Onbaşı
      18 Mesaj
      13 Eylül 2011 20:50:14
      arkadaşım,

bu telefonda sesle arama var diyorlar.sesle arama nokialar gibi telefonun kendisinde mi var, yoksa kendimiz mi ses atıyoruz.buna cevap verirseniz sevinirim.çünkü görüşmelerimin çoğunu direksiyon başında yapıyorum o sebepten benim için önemli.
      teşekkür ederim

daha önce bu soruyu sormuştum cevap veren yokmu

Değer verdiğin kişi sana değer vermiyorsa bırak kendi değeriyle kalsın
    • Yarbay
      2161 Mesaj
      14 Eylül 2011 09:53:13

quote:

Orijinalden alıntı: Factotum.

merhabalar

arkada lensten başka bişey olmadığı için çözemezsin flaş olayını...

• Yarbay
      2161 Mesaj
      14 Eylül 2011 09:54:47

quote:

Orijinalden alıntı: yusufaslan44

Merhaba , bir konu hakkında yardımınızı bekliyorum. froyo xxjpo(anabant sürüm : xxjpp) kurulu bunun dışında bir rom kurduğum zaman kamera çalışmıyor. Ne kadar uğraştıysam da çözüm bulamadım maalesef. Servise yolladım froyo xxjpo kurup yollamışlar. Ben nasıl 2.3.4 veya 2.3.3'e geçiş yapabilirim sağlıklı bir şekilde yardımcı olabilirmisiniz ?

Sorunu çözüm teşekküler..

kies ten güncelleme yapmıyor mu otomatik???

eğer yapmıyorsa ODIN programı ile istediğin romu indirip kurabilirsin cihaza...

• Çavuş
      49 Mesaj
      14 Eylül 2011 11:48:03

quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

Alıntıları Göster

kies ten güncelleme yapmıyor mu otomatik???

eğer yapmıyorsa ODIN programı ile istediğin romu indirip kurabilirsin cihaza...

Kies ile yapmıyordu , odin ile tekrar froyo kurdum sonrada cm7 kurdum iyi şimdi ses yoktu ses problemi vardı. Voodoo'yu kurdum düzeldi. İlginiz için teşekkür ederim.

• Onbaşı
      15 Mesaj
      17 Eylül 2011 11:03:17
      Arkadaşlar uzun zamandır araştırıyorum sonunda Samsung I9003 almaya karar verdim.

Aklıma tek takılan konu şu:
      - Samsung I9003'ün 4 GB Dahili Hafıza'ya sahip olması. Bazı web sitelerinde 16gb olarak söylense de Samsung'un resmi sitesinde 4gb olarak gözüküyor. Bu yüzden bende 4gb'ı baz aldım

Şimdi benim size sormak istediğim ise;
      Bu 4 gb dahili hafıza bana yeterli olacak mı?
      Telefonda yavaşlamalara yol açacak mı?

Bilgilendirirseniz sevinirim.
      Teşekkürler.

• Er
      2 Mesaj
      18 Eylül 2011 11:56:12

quote:

Orijinalden alıntı: sanli90

Alıntıları Göster

ilkönce rehbere gir menu -diğer-ekran ayarları-görüntülenecek kişileri seçin var ordan telefon sim ve google var hangisini seçersen o gözükür ben google rehberi kullanıyorum hem yedekte duruyor hemde sekronize ediyorum kolay oluyor tavsiye ederim. Umarım yardımcı olmuşumdur.

evet teşekkür ederim

yeni bir sorum daha olacak. telefonu şarjdan çıkardığım halde şarjdaymış gibi gösteriyor ya da şarja taktığımda usb bağlantısı olarak görüyor. telefonu kapatıyorum. ekran ışığı yanıyor, pil simgesi çıkıyor ve telefon açılmıyor. şarj kablosunu tekrar taktığımda açabiliyorum telefonu sadece :/

• Teğmen
      178 Mesaj
      18 Eylül 2011 17:01:14
      Merhaba arkdaşlar,
      uzun zamandır severek kullandığım samsung galaxy s gecen gün 50 cm yükseklikten düştü ve ekran kırıldı. hiç görüntü gelmiyor.
      servise götürdüm 450 TL istediler.

50 cm düşen telefonun ekranının kırılması kabul edilebilir değil.
      servis de bana gelmiş bu telefonlar çok hassas diyor. gerçekten çok acı.
      resmen samsung dan soğuttular.

siz siz olun telefonu kılıfsız korumasız kullanmayın

• Yarbay
      10770 Mesaj
      18 Eylül 2011 18:24:50

quote:

Orijinalden alıntı: Factotum.

merhabalar

Eğer eliniz yatkınsa telefona bir led takabilir ve pilden bu led'e bir kablo çekerek araya da bir anahtar takıp açma-kapamayı kontrol edebilirsiniz. Böyle bir soru sorduğunuza göre telefonun arkasında led takacak bir yer yok diyecek birisi de değilsiniz.
      Aksesuar olarak küçük el lambaları da kullanılabilir belki.

LG Optimus G2(D802) 16GB Rom: Miui7 by gtbluesky MiPad 64GB MIUI v7 / LG G Watch R Wear 5.1.1 / Tronsmart T428 MiniPC 4.1.2 JB
      Motorola Moto G 16GB 4.4.4 KitKat LG 4X HD(LG-P880) 16GB 4.1.2 JB GT-I9000 Galaxy S 8GB 4.1.1 JB Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5 ASUS Nexus7 32GB Wifi 4.4.2 KitKat Ainol Novo7 Aurora II 16GB 4.1.2 JB Apple iPad 32GB Wifi 3G IOS 5.0.1 (9A405) Jailbreak ASUS New Nexus7 (2013) 32GB Wifi
    • Er
      9 Mesaj
      19 Eylül 2011 02:05:18
      selamlar benim size samsung galaxy s hakkında birkaç sorum olacakdı.ben kıbrıstan bu siteye yazıyorum ve geçenlerde kıbrıstan yeni bir galaxy s aldım.sürekli 3 tuş sorununu okudum sonra kendi telefonumda denedim ve gördüm ki sorun yok ama bu denemeleri yapdıkdan sonra telefonumun menüsünde garanti bankası,S-android(android market) ve sam 4.0 die üç yeni program çıkdı.bunların ne işe yaradıklarını az çok biliyorum ama android marketim wireless bağlantıda bağlantı kurmuyor ve otomatik olarak wireless kapanıyor sizce bunun nedeni ne olabilir? yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

• Yarbay
      10770 Mesaj
      20 Eylül 2011 22:56:27
      quote:

Orijinalden alıntı: mentes87

selamlar benim size samsung galaxy s hakkında birkaç sorum olacakdı.ben kıbrıstan bu siteye yazıyorum ve geçenlerde kıbrıstan yeni bir galaxy s aldım.sürekli 3 tuş sorununu okudum sonra kendi telefonumda denedim ve gördüm ki sorun yok ama bu denemeleri yapdıkdan sonra telefonumun menüsünde garanti bankası,S-android(android market) ve sam 4.0 die üç yeni program çıkdı.bunların ne işe yaradıklarını az çok biliyorum ama android marketim wireless bağlantıda bağlantı kurmuyor ve otomatik olarak wireless kapanıyor sizce bunun nedeni ne olabilir? yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

Sam market olduğuna göre Samsung Android Market var. Yani muhtemelen Turkcell Rom'u yüklü sizde. Market indirmelerini 3G yada Edge bağlantı üzerinden yapması bir arıza değil Turkcell'in yaptığı bir uygulamadır. Wifi'yi kapatır, 3G'yi yada Edge'yi açar.

LG Optimus G2(D802) 16GB Rom: Miui7 by gtbluesky MiPad 64GB MIUI v7 / LG G Watch R Wear 5.1.1 / Tronsmart T428 MiniPC 4.1.2 JB
      Motorola Moto G 16GB 4.4.4 KitKat LG 4X HD(LG-P880) 16GB 4.1.2 JB GT-I9000 Galaxy S 8GB 4.1.1 JB Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5 ASUS Nexus7 32GB Wifi 4.4.2 KitKat Ainol Novo7 Aurora II 16GB 4.1.2 JB Apple iPad 32GB Wifi 3G IOS 5.0.1 (9A405) Jailbreak ASUS New Nexus7 (2013) 32GB Wifi
    • Çavuş
      99 Mesaj
      22 Eylül 2011 00:48:30
      arkadaşlar merhaba bende bir samsung galaxy s2 kullanıcısıyım..

android sürümünü 2.3.4 yükseltmek istiyorum fakat yasal yollardan ve garantiyi bozmadan elde etmek istiyorum kies programı gereklı guncellemeyı yaptı ama aynı şeyi yükledi büyük ihtimalle, sürüm hala 2.3.3 gözüküyor nasıl yapabılırım bilgi verebilirmisiniz?

• Er
      4 Mesaj
      29 Eylül 2011 03:04:11
      Telefonumun garanti süresi henüz dolmadığından Kies dışında bir yükleme yapmak istemiyorum. ancak, şöyle bir sorunum var:

Telefon Kies'e bağlanıyor ve Kies telefonu görüyor, ancak "Üretici yazılımı bilgileri" kısmında bulunan "Geçerli üretici yazılımı sürümü" boş gözüküyor. Bu durumda sol sekmede telefon modeli üzerine sağ tıkladığımda "üretici yazılmı yükseltme" kısmı da silik-seçilemez görünüyor. Konu hakkında bilgisi olan, yardımcı olabilecek varsa çok memnun olacağım.

• Yarbay
      2175 Mesaj
      01 Ekim 2011 18:20:49
      mesajım bulunsun konuya kolay ulasmak adına

• Yarbay
      2175 Mesaj
      01 Ekim 2011 23:22:50
      arkadaslar 2.3.3 - 2.3.5 e gectıkten sonra kulaklıgım calısmamaya basladı, bununla beraber ses acma kapama tuslarımın ıslevlerıde degıstı

problem hakkında tecrubesı olan arkdaslardan yardım beklıyorum

• Er
      1 Mesaj
      07 Ekim 2011 15:56:18
      Arkadaşlar selam,
      Benim basit olduğuna inandığım bir sorum olacak.

İlk defa i9000 kullanıyorum ve ikinci el aldığımda farkettim ki üzerine ROM yüklenmiş. Sanırım zamanında Android market vb. işlevler için yapılmış.
      Artık bu tarz Romların bir faydası var mı? (Geçen ay LG Optimus Black kullanıyordum ve hiç bir Rom olmamasına rağmen gayet güzel ve normal bir şekilde Android Market'e girebiliyordu)
      Benim telefonumda Darky's ROM yüklü. (Ne halta yaratıdığını da bilmiyorum ya neyse.)
      Tabii Harita ve navigasyon yalan durumda. Bana göre harita ve navigasyon olmayınca telefon tam işleviyle çalışmıyor demektir.

Sorum. Ben telefondaki ROM'u kaldırtabilir miyim? Kaldırtırsam Android Market'e girebilir miyim?

Şimdiden teşekkürler.

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      07 Ekim 2011 22:59:34
      Orijinal ROM-u ODIN ile yükleyerek kaldırabilirsiniz.

Apple rMBP 13" (OS X 10.9 Mavericks Developer Preview 8)
      Sandisk Sansa Clip+ (Rockbox 3.13)
    • Çavuş
      50 Mesaj
      14 Ekim 2011 15:19:37
      quote:

Orijinalden alıntı: gurol

Kullanışlı linkler:

lord__of_darkness'dan Samsung Galaxy S i9000 ana konu: http://forum.donanimhaber.com/m_42104387/tm.htm

ROM yükleme:

igtx'den KIES ile JPY: http://forum.donanimhaber.com/m_43803179/tm.htm
      Sonforum mod: http://forum.donanimhaber.com/m_44933578/tm.htm
      spdrmn'in açıklaması ile Darky's 9.1 yükleme : http://forum.donanimhaber.com/m_41812685/tm.htm
      hempre_'den Odin ile JPX yükleme: http://forum.donanimhaber.com/m_45101860/tm.htm
      erhangulsum'ün Darkys ve custom rom yuklemeleri icin yaptigi videolu anlatimlar:
      http://www.youtube.com/watch?v=2wbp1twIKjI
      http://www.youtube.com/watch?v=Ntdy0CwG3Wo

Odin mi Kies mi? http://forum.donanimhaber.com/m_43803179/tm.htm

Diğer:

Kullandığımız bazı programlar: http://forum.donanimhaber.com/m_42652245/tm.htm
      Ekran görüntüleri: http://forum.donanimhaber.com/m_43802589/tm.htm
      Ülkelere göre ürün kodları: http://forum.donanimhaber.com/m_44361248/tm.htm
      Brick telefonu evde kurtarma: http://forum.donanimhaber.com/m_45181807/tm.htm

bu widgetin adı nedir saat hava durumu çok güzelmiş

• Çavuş
      86 Mesaj
      16 Ekim 2011 01:07:56
      ya bnde i9003 var. telefonu ayarlar fabrika ayarlarına döndür diyorm herşeyi sil diyorum telefonu eski haline alıyor :S uygulamalar duvar kağıdı aynı değişmiyor. dahili sd kartı formatlamıyor :S 3 tuş yöntemini denedim olmadı hata ayıklama moduyla bilgisayardan sildim vs. olmadı nasıl yapıcam yaa :S flash yaptım telefona gingerbeard 2.3.4 versiyonunu kurdum versiyon vs. tamam ama telefondaki uygulamalar felan yine eski halini alıyor neden böyle oldu :S nasıl düzeltebilriim :(

• Çavuş
      86 Mesaj
      16 Ekim 2011 01:09:18
      yani dahili sd kartı biçimlendiremiyorum. dosyalarımdan vs. siliyorum yeniden başlatınca sildiğim dosyalar yine karşıma çıkyıor

• Yüzbaşı
      799 Mesaj
      24 Ekim 2011 20:44:06
      Bir arkadaştan telefon aldım ayarlarda telefon hakkında bölümünde şunlar yazıyor

2.2.1
      I9000JXJPF

Kernel sürümü
      2.6.32.9
      root@SE-S606#12

FROYO.JVJPJ

LÜTFEN YARDIM EDİN BEN ROOT VE ROMDAN ANLAMIYORUM BU İŞLEMLER Mİ YAPILMIŞ NE YAPMAM LAZIM KIESLE GÜNCELLEME YAPABİLMEK İÇİN.
      ALDIĞIM KİŞİ SERVİSTEN YAZILIM GÜNCELLETMİŞ SERVİS BÖYLE YAPAR MI??

• Onbaşı
      16 Mesaj
      25 Ekim 2011 19:33:10
      arkadaslar 3tus sorunu varsa iade yada degisim mumkun mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      9 Mesaj
      27 Ekim 2011 16:26:38
      ürün bilgi sürümü: 2.2
      ana bant sürümü: I9000JXJPD
      karnel:2.6.32.9
      root@SE-S606 #73
      FROYA.JVJPF

benim galaxy s telefonumda bu sürümler mevcuttur ama tabi eğer varsa daha güncel ve yararlı sürümler istiyorum. yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

• Yüzbaşı
      799 Mesaj
      27 Ekim 2011 20:24:43
      quote:

Orijinalden alıntı: mentes87

ürün bilgi sürümü: 2.2
      ana bant sürümü: I9000JXJPD
      karnel:2.6.32.9
      root@SE-S606 #73
      FROYA.JVJPF

benim galaxy s telefonumda bu sürümler mevcuttur ama tabi eğer varsa daha güncel ve yararlı sürümler istiyorum. yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

1 haftadır kimse yardımcı olmadı bana keşke yardım etseler :/

• Android Beta Kullanıcısı
      916 Mesaj
      31 Ekim 2011 15:44:59
      Arkadaşlar bugün SGS i 9003 aldım. Telefonda Android 2.2 yüklü. Kies üzerinden resmi 2.3 gingerbread güncellemesi yapılabiliyormu?
      Yoksa 2.2 de mi kalacak? Teşekkürler.

• Yüzbaşı
      969 Mesaj
      03 Kasım 2011 23:03:38
      Arkadaslar telefonun alt tarafinda ana ekranda sabit bulunan 4 simgeden 3 u kayboldu sadece uygulamalar kaldi. Rehber mesaj arama secenekleri kayboldu telefon cebimdeyken. Nasil gecelegini bilen var mi?

• Yüzbaşı
      969 Mesaj
      03 Kasım 2011 23:06:32

quote:

Orijinalden alıntı: barancir

Merhaba arkdaşlar,
      uzun zamandır severek kullandığım samsung galaxy s gecen gün 50 cm yükseklikten düştü ve ekran kırıldı. hiç görüntü gelmiyor.
      servise götürdüm 450 TL istediler.

50 cm düşen telefonun ekranının kırılması kabul edilebilir değil.
      servis de bana gelmiş bu telefonlar çok hassas diyor. gerçekten çok acı.
      resmen samsung dan soğuttular.

siz siz olun telefonu kılıfsız korumasız kullanmayın

Benimki de 1 metreden daha yuksekten betona cakildi ama cizik bile olusmadi. Sanirim sizinki sanssizlik olmus.

• Er
      9 Mesaj
      10 Kasım 2011 11:59:22
      ürün bilgi sürümü:2.3.5
      ana bant sürümü:İ9000XXJVS
      karnel:2.6.35.7-I9000XXJVS-CL565837 se.infra@SEP-73 #2
      yapım numarası:GINGERBREAD.XXJVS

selamlar ben bu sürümü yükleyeli 1 kaç hafta oldu ama ufak tefek şikayetlerim var. bazen her hangi bir yerden çıkmaya çalışırken ekrana kapamaya zorla mesajı çıkıyor ve 1 kerede telefonum tamamen kapandı ekran karardı açalmadı pili söküp tekrar taktım ozaman açıldı.sizde ne sorunu olabilir yoksa romların uyuşmazlığımız var??? çok teşekkürler

• Teğmen
      215 Mesaj
      10 Kasım 2011 21:39:52
      Arkadaşlar soruma cevap alabilecekmiyim acıkcası bilmiyorum.genelde cevap gelmiyor.sormak istediğime gelince.Ben telefonu gold bilgisayardan aldım.bildiğiniz üzeri yeni orjinal sürüm cıktı.Ama kies ile bağlandığımda cihazınız kies aracılığı ile yazılım yüklemeye izin vermiyor diye bir ibare cıkıyor.Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim.Orjinal bir yazılım yuklemek istiyorum.odin ile yükleme yapmak istemiyorum.Cukbu bu tarz cıhazları acıkcası pek bilmiyorum.LÜtfen bana acıl yardım.

Birde daha önce cihazıma bir yükleme yapmadım orjinal 2.2.1 yüklü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expe -- 10 Kasım 2011; 21:41:30 >

psn/expesss
    • Binbaşı
      1678 Mesaj
      27 Kasım 2011 16:54:34
      arkadaşlar benim galaxy s te yazılar piksel piksel görünüyor.bir internet sayfasında yada mesaj yazarken yazılar hiç keskin değil.acaba bunun çözümü var mı ?yada tüm galaxy s lerde böyle mi ?

• Çavuş
      63 Mesaj
      30 Kasım 2011 17:38:58
      tam anlayamadım.

• Teğmen
      155 Mesaj
      03 Aralık 2011 17:29:52
      3-4 Gün önce sorunsuz kullandığım GPS şimdi uydu ile bağlantı kuramıyor sorun nerededir? lisanslı Ndrive da google haritalarında ve sports tracker'da denedim 3ün dede bağlanamadım.

2.3.3 gingerbread ,XXJVK ,2.6.35.7 kernel sürümü

yardımcı olursanız sevinirim.

• Binbaşı
      1169 Mesaj
      07 Aralık 2011 00:07:35
      Merhabalar/ Galaxy S v'brantima aldigim (i9000 icin) kulakligi taktigimda sadece kulaklik isaretini goruyorum, i phone kulakliginda sorun yok. ayrica bendeki kullaklik iphonedada sorunsuz calisiyor. ben anlam veremedim. miui rom kurulu. daha once basina gelen oldumu acaba? ayrica kulaklik uzerindeki tus gelen aramaya cevap veya konusmayi sonlandirmayi yapmioyor. muzik dinlerken kulaklik uzerindeki tusa basarsam bu sefer stero ses alabiliyorum. diger turllu cok boguk.

|| AMD Phenom II X6 1055T 2.8 GHz / 3.3 Ghz Turbo Core ||Sunbeam Contact Freezer Ultra || Asus M4A89GTD PRO USB3 || ASUS 7970 directcu ii 3GB || Corsair vanege 16 GB DDR3 1600 MHZ || 1TB WD B80+ || CoolerMaster HAF 912 Plus || OCZ Fatality 750 W Full Moduler PSU || TP-LINK W8901G || Logitech G710 + G700S || Saitek Pro Yoke Set /color]
    • Yarbay
      10770 Mesaj
      07 Aralık 2011 08:52:10
      quote:

Orijinalden alıntı: teote01

Merhabalar/ Galaxy S v'brantima aldigim (i9000 icin) kulakligi taktigimda sadece kulaklik isaretini goruyorum, i phone kulakliginda sorun yok. ayrica bendeki kullaklik iphonedada sorunsuz calisiyor. ben anlam veremedim. miui rom kurulu. daha once basina gelen oldumu acaba? ayrica kulaklik uzerindeki tus gelen aramaya cevap veya konusmayi sonlandirmayi yapmioyor. muzik dinlerken kulaklik uzerindeki tusa basarsam bu sefer stero ses alabiliyorum. diger turllu cok boguk.

Kulaklığın jack'ının telefona iyi oturduğuna emin olun. Bu tip sorunla karşılaşan herkes, Jack tam oturunca sorunlarının kalmadığını yazıyorlar.

• Er
      12 Mesaj
      07 Aralık 2011 11:24:46
      Gayet memnun kaldım buradaki açıklamaları okuyunca. SGS2 ile mutluydum ama artık, daha da mutluyum.

• Binbaşı
      1169 Mesaj
      07 Aralık 2011 11:38:45

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

Alıntıları Göster

Kulaklığın jack'ının telefona iyi oturduğuna emin olun. Bu tip sorunla karşılaşan herkes, Jack tam oturunca sorunlarının kalmadığını yazıyorlar.

jak tam oturuyor.

|| AMD Phenom II X6 1055T 2.8 GHz / 3.3 Ghz Turbo Core ||Sunbeam Contact Freezer Ultra || Asus M4A89GTD PRO USB3 || ASUS 7970 directcu ii 3GB || Corsair vanege 16 GB DDR3 1600 MHZ || 1TB WD B80+ || CoolerMaster HAF 912 Plus || OCZ Fatality 750 W Full Moduler PSU || TP-LINK W8901G || Logitech G710 + G700S || Saitek Pro Yoke Set /color]
    • Binbaşı
      1126 Mesaj
      15 Aralık 2011 14:34:27
      Galaxy S deki allahın belası iğrenç Turkcell romundan nasıl kurtulabilirim? kiesden yapılmıyor malesef
      ne bu ya tekel gibi Turkcell rom ile kullanmak zorundamıyım, diğer bir sorum da bu cihazların Turkiye garantili olanlarının hepsinde turkcell rom mu var ? normal kies uzerinden update edilebilecek bir cihaz satılmıyor mu?

HYUNDAİ İ30 MODE 1.6 CVVT OTOMATİK SİYAH
      * IPHONE6 64GB SPACE GRAY *
    • Çavuş
      78 Mesaj
      16 Aralık 2011 16:53:08
      "odin ile rom yükleme" google da bu şekilde arama yaptığında gerekli her türlü bilgiye ulaşabilirsin...

Yüzeyde hazine bulamazsın...
    • Er
      14 Mesaj
      17 Aralık 2011 06:42:18
      Bilgi İçin Sağol :)

• Yüzbaşı
      841 Mesaj
      20 Aralık 2011 19:06:47
      quote:

Orijinalden alıntı: grcim

Galaxy S deki allahın belası iğrenç Turkcell romundan nasıl kurtulabilirim? kiesden yapılmıyor malesef
      ne bu ya tekel gibi Turkcell rom ile kullanmak zorundamıyım, diğer bir sorum da bu cihazların Turkiye garantili olanlarının hepsinde turkcell rom mu var ? normal kies uzerinden update edilebilecek bir cihaz satılmıyor mu?

2.3.5 XXJVT rom u yuklersen kurtulursun. Kiesle olmaz odinle yuklemen lazım. Forumda odinin kullanımı var Galaxy S ana konuda ordan bakabilirsin.

• Er
      8 Mesaj
      24 Aralık 2011 13:50:19
      arkadaşlar acil yardım galasy s1 rom yükleyemedim. odini rootu ve js5 i indirdim odini açtım, pda dan js5 i açacaktım görünmedi . tüm dosyayı göster seçeneği yok alttaki bölümde

• Yarbay
      4258 Mesaj
      02 Ocak 2012 17:36:47
      xda dan aldıgım 4.0.3 romunu kurdum ufak tefek yazılımsal sorunlar var gözle görülen hafif takılmalar mevcut hafıza kartındaki mp3 leri kendi müzik çaları bulamıyor, ram kullanımı cok güzel gingerbang den daha az kullanıyor yüz tanıyarak tus kilidi açma var , ısık sensoru calısmıyor bende onun dısında msj programını begenmedım go sms kurdum
      perfornmans 2.3.6 dan 2750 alan cihaz 4.0.3 te 3075 arası bişi aldı

cihaza bunu kurduktan sonra tavsiyem root unstaller ile gereksiz kullanmadgnz seylerı kaldırmanız , bugun gun boyunca test ettim
      kullanılabilir seviyede

usb den dosya atarken ufak bi sorun cıkardı sadece

ben 2.3.6 üzerine kurdum sorun olmadı

sorusu olan arkadaslar varsa pm atabilr

İNTEL i7 3770 ZALMAN CNPS10X ASUS P8P67LE KINGSTON 16 GB 1600 MHZ MSI GAMING X GTX 1060 SAMSUNG 850 EVO , 750w 85 Highpower PSU
    • Yarbay
      4258 Mesaj
      08 Ocak 2012 19:37:01
      Samsung Galaxy S 2.3.6 GINGERBREAD XXJVU 29.12.2011

Yenilikler...
      Face Unlock
      Galaxy Note kilit ekranı
      Galaxy S2 Video Editor
      Video çekerken aynı zamnda resimde çekebilisiniz
      Daha hızlı internet tarayıcısı
      Daha iyi ram kullanımı

samfirmware.com

http://hotfile.com/dl/1...I9000OXAJVU_OXA.rar.html

ben kullanıyorum arkadaslar tavsıye edebilirim güzel calısan bir rom olmus isterseniz semaphore kernelle de root olabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlevent -- 8 Ocak 2012; 19:38:08 >

• Onbaşı
      29 Mesaj
      08 Ocak 2012 21:31:56
      Arkadaşlar ben telefonumu froyo 2.2 den gingerbread 2.3.6 ya yükseltim ve ara sıra şu sorunla karşılaşıyorum.son arananlar listesi (kayıtlar) menüsüne girmek için telefon ikonuna tıklıyorum ve 1 - 2 saniye sonra kendiliğinden menüden çıkıyor birini arayamıyorum dahi bu sorun ara sıra oluyor telefonu kapatıp açınca düzeliyor.Böyle bi sorunla daha önceden karşılaşan olmamış galiba.bu sorundan nasıl kurtulabilirim.

Sayfa:   <<     < önceki   1 2 3 4 [5] 6 7 8   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonu ve Aksesuarları >> Samsung >> ===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU 2 <===
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.