Şimdi Ara

BMW 3.16i yakıt tüketimi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
175.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ve reis arakdaşada söyleyecem abi xenonsuz ve sanruffsuz bmw den uzak durun elinizde kalır satamazsınız dikkat ederseniz xenon olmayan bmw çoğu galerici ve kişilerin elinde aylarca kalır ama xenon bmw hemen satılıyor ben favori ilanlara aldım alırken xenon olmayanlar kaldı diğerleri satıldı tek tek zaten xenon kullandığım diğer araçlarınkine benzemez dışardan yapamazsınız birde muayneden geçmez büyük sorun yaratır zaten bmw xenon angel ile bitişik olduğundan 18 bin tl dir paket fiyatı ve dışardan yaptırsanızda 10 bin tl altınından yapamzsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert340707

ve reis arakdaşada söyleyecem abi xenonsuz ve sanruffsuz bmw den uzak durun elinizde kalır satamazsınız dikkat ederseniz xenon olmayan bmw çoğu galerici ve kişilerin elinde aylarca kalır ama xenon bmw hemen satılıyor ben favori ilanlara aldım alırken xenon olmayanlar kaldı diğerleri satıldı tek tek zaten xenon kullandığım diğer araçlarınkine benzemez dışardan yapamazsınız birde muayneden geçmez büyük sorun yaratır zaten bmw xenon angel ile bitişik olduğundan 18 bin tl dir paket fiyatı ve dışardan yaptırsanızda 10 bin tl altınından yapamzsınız

Dışarıdan 2700 Tl orijinal şekilde yaptırılıyor. Etrafta yığınla çıkma far ve beyin mevcut 1

Paket fiyatı 18.000TL değildir 2

İnsanları yanlış yönlendirip, bilmediğiniz hususlarda abesle iştigal, boş yorumlar yapmayın 3.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarsici

F30 316i alıp binen yokmu aramızda yahu.

http://www.otomovi.com/bmw-3-16i-alinir-mi/

Bütün sorularınızın yanıtı bu linkte var arkadaşlar, bu siteden ve yaptığım detaylı araştırmalar neticesinde vardığım kanı 2012 itibariyle yeni yüzle çıkan F30 316i düşünülmeden alınacak bir otomobildir, sınıfının en iyi motoru, eco pro ile düşük yakıt tüketimi ve neticesinde BMW prestiji.
  • 316i 318 320 arasinda kaldim. Yakit tüketimi onemli. Sehir istanbul..sehirici gunluk 10 km. Haftasonlari sehirdisi aylik 700km yol yapıyorum. Peugeot 2012 308 hdi ort. 6 lt. Sizce 6-7 lt yakalayacagim hangi model bmw aractir?

Audi a3 sback mercedes cla serisini de dusunuyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanulas67

316i 318 320 arasinda kaldim. Yakit tüketimi onemli. Sehir istanbul..sehirici gunluk 10 km. Haftasonlari sehirdisi aylik 700km yol yapıyorum. Peugeot 2012 308 hdi ort. 6 lt. Sizce 6-7 lt yakalayacagim hangi model bmw aractir?

Audi a3 sback mercedes cla serisini de dusunuyorum..

15 model 316i M paket aracim var. Yakit ortalamasi 6.1lt,ortalama hiz 45km,trafiksiz klima acik sakin kullanim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.