Şimdi Ara

Fabia mı i20 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar skoda fabia ile i20 arasında kalıyorum. ne dersiniz?

• Bu iki araç arasından kesinlikle i20 derim.Fabia sırf o berbat tasarımı için alınmaz bence.
  • Motor vs bir şey yazmamışsın tip olarak soruyorsun o halde fabia derim.
  • iki araç arasında i20 fakat b sınıfında en çekici araç yeni polo şu anda.
  • Sifir kilometre dusunuyorsan, az daha ver Polo al: 29.900 Comfortline. Ikisinden de fersah fersah ustun bir arac. Her kurusunu hak eder.
  • fabia
  • tip olarak bakıyorsan hemen hemen aynı fiyata hatta i 20 den ddaha uyguna yeni c3 bakabilirsin
  • İ 20 1,2 motorlarının fiyatları cazip, Fabia'nında 1,2 HTP nin fiyatı cazip. 25.000 lerde fiyatları. 1İ20 nin 5 yıl garantisi var. Daha yeni bir ürün. Fabia makyaj gördü. 2 yıl periyodik bakıma para ödemiyorsunuz. Yakıt sanıyorum Fabia'da daha azdır. Ama 2 side az yakar. Fabia'nın torku iyi ve düşük devirde veriyor. Bu da şahir içinde daha iyi çekiş demek. Tercih sizin.
  • c3te bir alternatif fakat i20 bildiğin corsa kopyası bizde corsa var arkadaşta da i20 var yan yana koyduk yani buna dayanarak söylüyorum.
  • 1.2 TSI 105 HP almanı kesinlikle öneririm. Her halükarda İ20 den üstün bir araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifeanddead

1.2 TSI 105 HP almanı kesinlikle öneririm. Her halükarda İ20 den üstün bir araç.

arkadaşlar teşekkürler. fabia 1.2 ambienteyi daha uygun buluyorum aslında. Düşük devirde çalışmasının yakıt açısından İstanbul için de artısı olur diye düşünüyorum. tekrar teşekkürler...
  • Kesinlikle fabia derim. gerçekten kaliteli bir araçtır. Uzun süre sorun yaşamazsınız. yakıtı sizi üzmez. Sagından solundan tıkırtı gelmez tok bir araçtır.
  • Fabia uzun vadede daha dayanıklı bir arac olacaktır diye düşünüyorum + 1.2 tsı 105 bg bir motoru var ki süper bence. Birde b Class bir arac için süper performans demek. + chip ile 130 bg bir güç... Düşününce fabia yi tek gecerim. Ac Youtube yi iki aracı da izle i 20 ye oranla farkı gorursun
  • Skoda fabia.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.