Şimdi Ara

Nokia N8 Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
15.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bundan 1 hafta önce yurtdışından bir akrabam aracılığı ile Nokia N8 aldım. Aldığım gün telefonu açtım gayet güzel çalıştı. Daha sonra telefonu hat ile kullanmak için kullandığım operatöre başvurdum ve yine bir akrabam aracılığıyla telefonu hat için kullanıma açtırdım. Sorun şu ki telefon 1 hafta sonra kendiliğnden kapandı, şarjı bitmiştir dedim ve şarja taktım fakat tık yok telefonda, açma tuşuna bastım belki 50 defa fakat en ufak bir çalışma işareti yok. Biraz araştırdım ve aletin fabrikasyon hatası olduğunu buldum. Garanti kapsamında telefonu değiştirebilir veya ücretini iade edebilirlermiş fakat ben telefonu dediğim gibi yurtdışından aldım. Size sorum şu : Acaba bu sıkıntıyı nasıl halledebilirim ? Birkaç yerde telefonun tornavidalarını söküp arka kapağın altındaki pili çıkartıp yeniden takılması yazıyordu fakat bunu yapmak istemiyorum. İstesemde yapamam çünkü farklı bir çeşit tornavida türü kullanılmış. Birisi lütfen yardım etsin ne yapabilirim. Nokia'da açıklama yapmış bu sıkıntıyı yaşayanlar teknik servislere başvursunlar diye. Açıkçası koskoca NOKIA firması nasıl böyle bir hata yapar bilmiyorum, bundan sonra da nokia yı kullanmamayı düşünüyorum. Yalnız şu arızayı halledip telefonu elden çıkarıcam. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim. İyi günler..

• Ben araştırdım buldum arkadaşlar buyrun youtube linki. zaten youtube dan araştırırsanız oldukça geniş seçenekler var.phoenix service software denen programla dead flashing denen yöntemle yapıyoruz.tabi öncesinde navifirm ile telefonun firmware'ının elimizde olması lazım.
    buyrun.

Nokia N8 Dead Flashing - Phoenix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nipalensis1 -- 9 Ağustos 2011; 19:19:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.