Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
40.421
Cevap
65
Favori
1.208.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Odinn#21

La olm sizin bu takımınızın geriye düşmeden maç kazanamıyor mu?

Birkaç maç haricinde ben de geri düşmeden kazandığımızı hatırlamıyorum.
  • Evet 10 yıllık Manchester United'lılığımı ve liderliği bırakıyorum,artık Chelsea taraftarıyım.Drogba + Torres ezer
  • Sezonun ilk mağlubiyetini aldık. Tam da Arsenal'in puan kaybettiği an bu maçı alsak çok iyi olurdu.
  • ve manu ilk mağlubiyetini, onlara oynadığım maçta alıyor. bravo manu, aferin manu.

zaten en başta deplasmanda 3 galibiyet-8 beraberlik istatistiğine güvenmemeliydim.
  • Ne demişler ? Çekirge 1 zıplar 2 zıplar.

Form tuttuğumuz şu günlerde Torres ve Luiz'inde takıma eklenmesiyle Yardıra Yardıra geliyoruz.Arsenal ile Manu nun puan kaybettiği şu haftada 3 Puan uçurur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fallout 3

Ne demişler ? Çekirge 1 zıplar 2 zıplar.

Form tuttuğumuz şu günlerde Torres ve Luiz'inde takıma eklenmesiyle Yardıra Yardıra geliyoruz.Arsenal ile Manu nun puan kaybettiği şu haftada 3 Puan uçurur

1 Mart'ta görüşürüz.
  • Sabaha kadarda oynansa Chelsea tokatlayacagı ıcın bana gore hava hosGecen yıl yetmedı galıba
  • quote:

Asıl rakibimiz siz değilsiniz şu an sizin skorlarınıza bakacak halimiz yok İlk rakibimiz Arsenal.

Yenilmemiz üzücüydü ama sonucunda elbet biryerde yenilecektik.Takıma güveniyorum ben şampiyonluğu göğüsleyecez.

Ha Fallout bi de unutmadan , 06-07,07-08,08-09 sezonlarında biz şampiyon olduk.Sadece geçen sezon şampiyon oldunuz o da Liverpool size maçı sattığı için.Fazla havaya girme yani şampiyon olmak pek adetiniz değil

• quote:

Paraları saçıp yıldızları alarak Chelsea'nin başarılı olamayacağını gördük... Daha şimdiden Terry Torres'in maaşı hakkında konuşmaya başladı, ki daha kaç gün oldu adam geleli.

Glory United

• Fallout aldılar havanızı
  • Chelsea'den haberim olmasa form tutup yardırarak geldiklerini sanacağım ha. Failout 3

Liverpool evinde de deplasmanda da halletti valla Chelsea'yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Chelsea'den haberim olmasa form tutup yardırarak geldiklerini sanacağım ha. Failout 3

Liverpool evinde de deplasmanda da halletti valla Chelsea'yi.

Her ne kadar Liverpool'u da sevmesem köprüyü geçene kadar ayıya dayı dedik

• La bu Fallout Aziz Başkan gibi ilk maçtan patladı
  • Geçmiş olsun Fallout.
  • Liverpool hep böyledir. Büyük takımları yener ancak küçük takımlar yüzünden ilk 6 ya bile giremez.
  • Fail olduk iyimi ?
  • Allah yardımcımız olsun
  • Gol be Nani be Nani
  • Maça bakayım diye girdim bölüme, böyle bir konu olduğunu ilk defa gördüm.

Neredeyse Cantona'dan beri ciddi şekilde United'ı desteklerim, konu da samimiyetin sorgulandığı bile olmuş ama takımı gerçekten sevenler zaten böyle kifayetsizlerin sözlerine kulak asmıyorlardır.

Ek olarak "ManU" şeklinde takıma hitap etmenin hakaret olduğunu, 1958'de ölen oyuncuların arkasından yapılan bir tezahürattan geldiği bilinir, kullanılmaz ve kullananlar uyarılabilirse bu konuda bir bilinç oluşturulabilir umarım. NtvSpor bile her defasında böyle yazmakta, insan bir kere olsun araştırır bakar.

Neyse, mükemmel bir golle ihtiyaç duyulan bir galibiyet alındı. En sevdiğim tezahüratlardan biri gelsin:

• quote:

Orijinalden alıntı: Fustercluck

Maça bakayım diye girdim bölüme, böyle bir konu olduğunu ilk defa gördüm.

Neredeyse Cantona'dan beri ciddi şekilde United'ı desteklerim, konu da samimiyetin sorgulandığı bile olmuş ama takımı gerçekten sevenler zaten böyle kifayetsizlerin sözlerine kulak asmıyorlardır.

Ek olarak "ManU" şeklinde takıma hitap etmenin hakaret olduğunu, 1958'de ölen oyuncuların arkasından yapılan bir tezahürattan geldiği bilinir, kullanılmaz ve kullananlar uyarılabilirse bu konuda bir bilinç oluşturulabilir umarım. NtvSpor bile her defasında böyle yazmakta, insan bir kere olsun araştırır bakar.

Neyse, mükemmel bir golle ihtiyaç duyulan bir galibiyet alındı. En sevdiğim tezahüratlardan biri gelsin:

Hoşgeldiniz hocam Sevinçten yatağa kafa atıyorum

Ben bu besteye bayılıyorum

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.