Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (775. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40.431
Cevap
65
Favori
1.209.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Orijinalden alıntı: Batman

quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

quote:

Orijinalden alıntı: D.

Kimse yazmamış ben yazayım. Bilindiği gibi Martial 9 numarayı giyiyordu. Zlatan'ın gelmesiyle Zlatan 9 numarayı aldı, Martial ise 11 numaraya geçti. Zlatan'ın 9 numarayı almasından Martial'ın haberi yokmuş. Martial'a sorulmamış ve Zlatan'a direk 9 numara verilmiş. Martial bu duruma baya sinirlenmiş. Martial için bu numara meselesinden çok prensip meselesiymiş. Martial'ın Instagram hesabı "martial_9" ve Twitter-Facebook da fotoğrafını ve kapak fotoğrafını 9 numara yapmış. Son olarak Facebook ve Twitter üzerinden Manu'yu takip etmeyi bırakmış.

Bu mesaja eklenen görseller:

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

Hocam 60 milyon euro'ya mis gibi genç yetenek, verelim mi size?

Biz de üzerine para koyup Griezmann'ı alırız.

Manchester'a alışmıştır çocuk, diğer Manchester kulübüne de gelebilir.

De Bruyne ile iyi anlaşırlar, ne diyelim?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler acil sissokoyu alın verilir mi olm pogbaya o kadar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: blabla08a8

quote:

Orijinalden alıntı: Marco van Basten.

quote:

Valla şu konuda adam akıllı yorum yapan kimseyi kırmadan yorum yapan bir kişi var o da @Charlotte McKinney

Ayrıca,Pogba gelirse takımın orta saha da ki boşluğu kapatacağını düşünüyorum. Geçen sezon ki maçlar da orta saha da in cin top oynuyordu. Ayrıca Pogba uzun yıllar kulübümüze hizmet edebilir daha genç ve çok fazla eleştiri alıyor. Mou ile birlikte daha fazla yol katedecek. Eğer zaten şampiyon olursak bu sezon Pogba'nın parası fazlasıyla çıkar. United bir dünya kulübü sanki Galatasaray Fenerbahçe transfer ediyormuş gibi düşünmeyin. Zaten gereken cevabı Pogba saha da verir.

in cin top oynaması sebebi schderlin oynarsa adam stoperlerın arasına giriyor fellaini oynarsa sol bek sağ bek koşuyor ortasahayı hakkıyla oynıyan 2 adam var oda carrick ve schweinsteiger onların 2side yaşlı . alıcaktın orta sahaya wanyamayı bak bakalım boş kalıyomu veya sisokko bile olabilir

Onların yerine Pogba'yı almayı tercih ettik. Ki bence Pogba'yı alabiliyorken başkalarını almak mantıksız bana göre örneğin real Ronaldo'yu alabiliyorken gidip başka birini alsaydı pişman olurdu muhtemelen. Hatta daha yakın bir örnek vereyim. Galatasaray geçen sezon Benfica'dan serbest kalan Maxi Pereira'yı alabiliyorken gidip sabri ile sözleşme uzattı ve şu an Galatasaray'lı taraftarlar tahmin edebileceğin üzere mutsuz.

iyide sabrı maxiden kotu oyuncu. sisokko hucum yonunde pogbadan daha iyi wanyama ise defans yonunde pogbaya bin basar o durum farklı

• Sissoko kim ya turnuva balonu.Al Pogbayı düşmanlar çıldırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Martial PSG yolcusu mu?

• armadillo dalagı kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ya 2014'deki tweetini upladım. Biz anlamsızca Van Persie için uğraşıyoruz. Başkan isim transferi yapacak anlaşılan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sisokko sadece turnuva değil premier ligdede iyi bir oyuncuydu gerçı yılda 2-3 maç izleyip kendine united taraftarı diyenlerde varya
  • Benim anlamadığım olay, Martial kulüp için çok daha önemliyken Zlatan için hiç sormadan 9 numarayı almak kimin fikriydi? Martial bu yüzden ayrılırsa (ki hak veririm) bütün yönetimin sülalesine söverim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Valla şu konuda adam akıllı yorum yapan kimseyi kırmadan yorum yapan bir kişi var o da @Charlotte McKinney

Ayrıca,Pogba gelirse takımın orta saha da ki boşluğu kapatacağını düşünüyorum. Geçen sezon ki maçlar da orta saha da in cin top oynuyordu. Ayrıca Pogba uzun yıllar kulübümüze hizmet edebilir daha genç ve çok fazla eleştiri alıyor. Mou ile birlikte daha fazla yol katedecek. Eğer zaten şampiyon olursak bu sezon Pogba'nın parası fazlasıyla çıkar. United bir dünya kulübü sanki Galatasaray Fenerbahçe transfer ediyormuş gibi düşünmeyin. Zaten gereken cevabı Pogba saha da verir.

in cin top oynaması sebebi schderlin oynarsa adam stoperlerın arasına giriyor fellaini oynarsa sol bek sağ bek koşuyor ortasahayı hakkıyla oynıyan 2 adam var oda carrick ve schweinsteiger onların 2side yaşlı . alıcaktın orta sahaya wanyamayı bak bakalım boş kalıyomu veya sisokko bile olabilir

Onların yerine Pogba'yı almayı tercih ettik. Ki bence Pogba'yı alabiliyorken başkalarını almak mantıksız bana göre örneğin real Ronaldo'yu alabiliyorken gidip başka birini alsaydı pişman olurdu muhtemelen. Hatta daha yakın bir örnek vereyim. Galatasaray geçen sezon Benfica'dan serbest kalan Maxi Pereira'yı alabiliyorken gidip sabri ile sözleşme uzattı ve şu an Galatasaray'lı taraftarlar tahmin edebileceğin üzere mutsuz.

iyide sabrı maxiden kotu oyuncu. sisokko hucum yonunde pogbadan daha iyi wanyama ise defans yonunde pogbaya bin basar o durum farklı

Tabiki maxi sabriden daha iyi anlatmaya çalıştığım şey de bu. Ancak şunu söylemeden geçemicem, Sissoko yu bir tek Turnuvada izledim ama bence sissoko bir tek bu forumda bu kadar abartılıyor bence asıl balon Sissoko, şahsen ligde hiç ondan bahsedildiğini filan duymadım demek istediğim.Mesela Morgan Southampton'dayken onun maçlarını da hiç izleme fırsatı bulamadım ama en azındna duyuyordum adını filan övülüyordu ancak geçen sezon ligde böyle bir şey sissoko için söz konusu olmadı aman ha yanlış anlamayın morgan ile sissoko yu karşılaştırmıyorum. Bence Sissoko ManU seviyesinde bir oyuncu değil çünkü kalitede çok önemli ayrıca Pogba'dan daha iyi hücumu var demişsin ama bu turnuvada Pogba yüzde yüzünü ortaya koyamadı yani onunla birini karşılaştırmak sağlıklı olmaz. Ancak benim juve maçlarında Pogba'yı bildiğim kadarıyla pas dağıtan,bileklerine hakim,ikili mücadeleden kaçmayan yeri geldiğinde hava toplarına çıkan ve sizlerde biliyorsunuz ki ceza sahası dışından attığı gollerle de tekniğini göstermiş bir oyuncu ki buna rağmen daha çok genç şu an yaptığı hataları tecrübe kazanarak düzelticek ve bu yolda ManU ve Mou ona yardımcı olacağına inanıyorum. Yani bence Pogba'ya verilen tepkiler çok abartılı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yav he hee

Benim anlamadığım olay, Martial kulüp için çok daha önemliyken Zlatan için hiç sormadan 9 numarayı almak kimin fikriydi? Martial bu yüzden ayrılırsa (ki hak veririm) bütün yönetimin sülalesine söverim.

Bu sebepten dolayı ayrılacağını ben sanmıyorum açıkçası

• Söylentilere göre Man.City ve Man.Utd Gabriel Jesus için yarış halinde. City,32M Euro teklif etmiş ancak United yarışı kazanmak istediği için 3M Euro daha fazla teklifte bulunmuş Palmeiras'a.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedDevil08 -- 24 Temmuz 2016; 23:22:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

quote:

Orijinalden alıntı: Yav he hee

Benim anlamadığım olay, Martial kulüp için çok daha önemliyken Zlatan için hiç sormadan 9 numarayı almak kimin fikriydi? Martial bu yüzden ayrılırsa (ki hak veririm) bütün yönetimin sülalesine söverim.

Bu sebepten dolayı ayrılacağını ben sanmıyorum açıkçası

Bence de çok çocukça bir sebep olur.
  • Pogba işi çok süründü, olmayacak gibi his var içimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

Pogba işi çok süründü, olmayacak gibi his var içimde.

Reyiz zaten 200 m gibi maliyete alınması taraftarı değilim onun yerine modric veratti matuididen 2 si alınabilir tabi mou reyizin bi bildiği vardır

• sarp1260 S kullanıcısına yanıt
    Eğer Pogba'nın yanındaki adam takım içinden biri olacaksa 10 sene rahat edeceğimizden kabul edilebilir. Hee yok ben bi göbek oyuncusu daha alacağım derse o zaman sıkıntı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tabiki maxi sabriden daha iyi anlatmaya çalıştığım şey de bu. Ancak şunu söylemeden geçemicem, Sissoko yu bir tek Turnuvada izledim ama bence sissoko bir tek bu forumda bu kadar abartılıyor bence asıl balon Sissoko, şahsen ligde hiç ondan bahsedildiğini filan duymadım demek istediğim.Mesela Morgan Southampton'dayken onun maçlarını da hiç izleme fırsatı bulamadım ama en azındna duyuyordum adını filan övülüyordu ancak geçen sezon ligde böyle bir şey sissoko için söz konusu olmadı aman ha yanlış anlamayın morgan ile sissoko yu karşılaştırmıyorum. Bence Sissoko ManU seviyesinde bir oyuncu değil çünkü kalitede çok önemli ayrıca Pogba'dan daha iyi hücumu var demişsin ama bu turnuvada Pogba yüzde yüzünü ortaya koyamadı yani onunla birini karşılaştırmak sağlıklı olmaz. Ancak benim juve maçlarında Pogba'yı bildiğim kadarıyla pas dağıtan,bileklerine hakim,ikili mücadeleden kaçmayan yeri geldiğinde hava toplarına çıkan ve sizlerde biliyorsunuz ki ceza sahası dışından attığı gollerle de tekniğini göstermiş bir oyuncu ki buna rağmen daha çok genç şu an yaptığı hataları tecrübe kazanarak düzelticek ve bu yolda ManU ve Mou ona yardımcı olacağına inanıyorum. Yani bence Pogba'ya verilen tepkiler çok abartılı.

bak izlememişsin adama balon diyosun babuş olmazkı ben ızlemedıgım bır adama hıç yorum yapmadım yapamam çunku o konuda bilgim yoktur ve forumu kirletmek istemem ki morganıda izlemişsin övülüyo demişsin medya tarafından sevilen takım olan southamptonda herkes övülür .

pogbanın yuzde yuzu bu o anca gider frosioneye carpiye oyle oynar . ki sikokkoyu izlemesem karşılaştırmam ve bu arada karşılaştırman sağlıklı değil demişsin pogbayı ızlemışsın sısokkoyu ızlememişsin kardeş

• Marco van Basten. kullanıcısına yanıt
    Pogba vs sissokko mu yok daha neler.biri bmw diğeri renault

• Derbi maçı iptal oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: the wow

Derbi maçı iptal oldu.

Allah allah neden

• Yağmur yüzünden iptal olmuş. Yarın oynanacak sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.