DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
IDM yarım kalan indirmeyi nasıl devam ettirebilirim?
12
Cevap
2
Favori
20.496
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> IDM yarım kalan indirmeyi nasıl devam ettirebilirim?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      106 Mesaj
      13 Aralık 2010 18:15:10
      merhaba.

idm ile 6.31 gb büyüklüğünde dead rising 2 oyununu indirmek için bilgisayarı sabahtan açık bırakıp öyle dışarı çıkmıştım. akşam geldiğimde bilgisayar kitlenmiş haldeydikapatıp açtım idm listesi boş ama indirme tamamlanmamış. idm nin temp klasörüne baktım aşağıdaki resimde görünen dosyalar var toplam boyutu 5.42 gb.
      şimdi oyunu komple baştan mı indirmem gerekir yoksa yapılabilecek birşey varmıdır?

yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhizarcioglu -- 13 Aralık 2010; 18:27:40 >

alış referanslarım:
      -kardanadams isimli üyeden "assasins creed 4 ikinci hak"
      -kartal1903_55 isimli üyeden "battlefield 4 ikinci hak"
      -Erciyex isimli üyeden "Killzone3 Sharp Shooter Paketi"
    • Onbaşı
      33 Mesaj
      13 Aralık 2010 19:09:39
      "C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\Application Data\IDM\DwnlData\kullanıcı adı" klasörün içindekileri başka bir yere kopyala; oyunu tekrar indirmeye (sıfırdan) başla ve durdur; biraz önce kopyaladığın yerdekilerin hepsini tekrar geri kopyala. Durdurduğun downloadı tekrar devam ettir

• Teğmen
      106 Mesaj
      13 Aralık 2010 21:20:06

quote:

Orijinalden alıntı: 2krones

"C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\Application Data\IDM\DwnlData\kullanıcı adı" klasörün içindekileri başka bir yere kopyala; oyunu tekrar indirmeye (sıfırdan) başla ve durdur; biraz önce kopyaladığın yerdekilerin hepsini tekrar geri kopyala. Durdurduğun downloadı tekrar devam ettir

hocam çok teşekkür ederim dediğinizi yaptım %86dan devam ediyor indirmeye:D
      tekrar çok teşekkür ederim.

alış referanslarım:
      -kardanadams isimli üyeden "assasins creed 4 ikinci hak"
      -kartal1903_55 isimli üyeden "battlefield 4 ikinci hak"
      -Erciyex isimli üyeden "Killzone3 Sharp Shooter Paketi"
    • Er
      10 Mesaj
      21 Ekim 2011 02:15:49
      başka bir yöntem kendi icadım olduğunu sanıyodum ama deilmiş...idm den yüklediğiniz bir dosya yarıda kaldı yada tam yarıda deilde %99 da (elektrik kesintisi veya bazı sitelerin dinamik url aktivasyonu) hemen indirmek istediğiniz dosyayı içeren sitenin adresini tekrar giriyoruz (hatırlamıyorsanız ctrl h ile geçmişten bakarak) sonra video açıldıktan sonra gelen idm tuşlarından daha sonra indire tıklıyoruz, sonra idmde yarıda kalmış olan dosyanın ilerlemesine dur dedikten sonra az evvel daha sonra yükle dediğiz idm yüklemesine çift tıklayıp adres yazan yeri kopyalıyoruz. son olarakta yarıda kalan indirmemizin adres satırına bunu yapıştırıyoruz ve devam ete tıklıyoruz.

• Onbaşı
      16 Mesaj
      15 Kasım 2012 12:27:10
      quote:

Orijinalden alıntı: 2krones

Kardeş senin bokunu yiyim ben lan oldu uçuyorum havalarda... hea :D

• Teğmen
      189 Mesaj
      15 Kasım 2012 15:12:43
      ha ha ha :D

Satılık Steam Hesabı ( L4D, The Orange Box, CS:Source , HL2:Deathmatch, HL:Source ) - Nakit 50 TL
      http://forum.donanimhaber.com/m_47262005/tm.htm
    • Onbaşı
      26 Mesaj
      20 Aralık 2012 00:01:21
      quote:

Orijinalden alıntı: furkan03

başka bir yöntem kendi icadım olduğunu sanıyodum ama deilmiş...idm den yüklediğiniz bir dosya yarıda kaldı yada tam yarıda deilde %99 da (elektrik kesintisi veya bazı sitelerin dinamik url aktivasyonu) hemen indirmek istediğiniz dosyayı içeren sitenin adresini tekrar giriyoruz (hatırlamıyorsanız ctrl h ile geçmişten bakarak) sonra video açıldıktan sonra gelen idm tuşlarından daha sonra indire tıklıyoruz, sonra idmde yarıda kalmış olan dosyanın ilerlemesine dur dedikten sonra az evvel daha sonra yükle dediğiz idm yüklemesine çift tıklayıp adres yazan yeri kopyalıyoruz. son olarakta yarıda kalan indirmemizin adres satırına bunu yapıştırıyoruz ve devam ete tıklıyoruz.

valla ne diyeyim.tek kelime ile süpperr.%89 de kalan 8 gb lik 3d film heba olmuştu.sayenizde kurtardım gitmekten.teşekkürler furkan

• Yüzbaşı
      507 Mesaj
      24 Aralık 2013 13:12:31

ya konuyu tekrar hort etmek gibi olmasın ama ben bir 250 mb lık dosya indiriyordum 200 mb pc kendi kendine restart attı. sonra ben chrome indirme geçmişinden yarıda kesilen dosyayı kaldır dedim sildi. tekrar nasıl getirtçem şimdi o dosyayı tek dosya halinde iniyordu of kotalıyım bir de enayi gibi hissediyorum kendimi :(a

safran_dkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Akıllı bir insan canının düşmanı bile olsa cahil bir dosttan çokca iyidir.
    • Yüzbaşı
      516 Mesaj
      24 Aralık 2013 17:55:57

quote:

Orijinalden alıntı: hhizarcioglu

Alıntıları Göster

hocam çok teşekkür ederim dediğinizi yaptım %86dan devam ediyor indirmeye:D
      tekrar çok teşekkür ederim.

Mokunu yiyem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      408 Mesaj
      24 Aralık 2013 18:07:18

• Er
      1 Mesaj
      20 Ağustos 2014 12:52:15

kardeş nasıl yani aynısı bana oldu napıcam dediğin klasöre girdim ne yapmalıyım @2krones @2krones

2kroneskullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      1 Mesaj
      08 Temmuz 2015 03:01:39
      eagle get den indiiriyordum bu sorun cıktı durup dururken napayım

• Yüzbaşı
      916 Mesaj
      13 Mart 2016 00:04:50
      tam olarak dediğin gibi yaptım. kusursuz bir yöntem

5-10 liralık hediye çeki kullanımına referans vermiyorum. 100tl altı satışları referans olarak kabul etmiyorum ||
      --çek-satışta sattığım çeklerden gelen parayla sokak hayvanlarına mama alıyorum--
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> IDM yarım kalan indirmeyi nasıl devam ettirebilirim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.