Şimdi Ara

A.C. Milan Taraftar Köşesi #SempreMilan (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.146
Cevap
20
Favori
252.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ElShaarawy92

Şaka gibi, Sosa Milan'a geliyor. Daha önce İtalyan basınında gecmedigi için önemsememiştim, bizim medyanın uydurmasıdır diye düşünmüştüm ama simdi en guvenilir kaynaklarda doğruluyor. AB dışı hakkımız gitmesin diye Bentancur olmasın dedik şimdi olana bak. AB dışı hakkımızı Sosa'yla kullanıyoruz ve 31 yaşında asla Milan seviyesinde olmayan bir adama 7.5 milyon ödüyoruz. Ne denir artık bilemiyorum, Galliani denen adam tam bir geri zekalı. Yetti artık bu adamın yaptıkları şu transfer dönemi de bitsin bir ondan sonra defolsun gitsin.

Milan'ın seviyesi ne ki kardeş ? Sosa geçen sezon performansıyla sizde oynar gayet. Napoli, Atl, Bayern gibi takımları görmüş adam bu. Tecrübeye performans eklenince ucuza bile gitti. Türkiye ligi olduğu için 7.5 aynı istatistiği Ukrayna bile yapsan 15m.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

quote:

Orijinalden alıntı: Francis

Sosa'yı beğenmeyen tiplere bak, dandik İtalya Ligi'nin Kardemir Demir Çelik Karabükspor'u ayarında bir takımsınız altı üstü. Sosa bize yetersizdi ama size çağ atlatır. Ne bekliyordunuz acaba Messi falan mı?

A.C. Milan Taraftar Köşesi #SempreMilan

Şikelerin tillahının döndüğü bir ligde halen daha 6-7. oluyorsunuz her sezon, gelmiş bana bu resmi atıp güya o ilkokul düzeyindeki zekanla laf sokmaya çalışıyorsun.

• quote:

Sosa'yı beğenmeyen tiplere bak, dandik İtalya Ligi'nin Kardemir Demir Çelik Karabükspor'u ayarında bir takımsınız altı üstü. Sosa bize yetersizdi ama size çağ atlatır. Ne bekliyordunuz acaba Messi falan mı?

bahsettiğin takım ac milan. hani senin uefa elemesinde malmö ile eşleştiğin senelerde cl'yi kazanan.
    ulan ne sanıyorsunuz kendinizi anlamadım ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fyodor Dostoevsky F kullanıcısına yanıt
    Bilader bahsettiğim takımın hangi takım olduğunu biliyorum rahat ol. Sen daha doğmamışken ben Milan'ın şampiyonluklarına canlı olarak tanıklık ediyordum. Ben şuan için konuşuyorum. Şuan ki Milan'ın çapı nedir? Ha keza şöyle bir şey de var, Milan geçmişte büyük bir kulüptü ama Sosa Milan'a gittiğinde geçmişteki Milan'da oynamayacak. Şuan Milan ile Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe üçlüsü maç yapsın, Milan 2'sini kaybeder, 1'i de berabere biter zaten. Neyin kafası bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fyodor Dostoevsky

quote:

bahsettiğin takım ac milan. hani senin uefa elemesinde malmö ile eşleştiğin senelerde cl'yi kazanan.

Sen niye her Beşiktaş ile ilgili bir şey olduğunda orada bitiyorsun ?

• quote:

Bilader bahsettiğim takımın hangi takım olduğunu biliyorum rahat ol. Sen daha doğmamışken ben Milan'ın şampiyonluklarına canlı olarak tanıklık ediyordum. Ben şuan için konuşuyorum. Şuan ki Milan'ın çapı nedir? Ha keza şöyle bir şey de var, Milan geçmişte büyük bir kulüptü ama Sosa Milan'a gittiğinde geçmişteki Milan'da oynamayacak. Şuan Milan ile Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe üçlüsü maç yapsın, Milan 2'sini kaybeder, 1'i de berabere biter zaten. Neyin kafası bu?

bi ses kes velet misin nesin, senin çapsız vizyonu olmayan başkana sahip takımınla Milan'ı nasıl bir tutuyorsun neyin kafası bu, yeni sezon başlamadan atıp tutman gülünç. her takımın bu tarz dönemleri olur, tiner çok çarptı sizi adam olamayacaksınız bu gidişle

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

quote:

boş konuşuyorsunuz çünkü. gelip toparlamak da bize düşüyor.
    ben beşiktaş'ın sistemini de yaptığı atılımları da beğenen, hatta zaman zaman imrenerek bakan birisiyim. beşiktaş'ın son 1-2 seneki politikasının emsal niteliği taşıması gerektiğini düşünüyorum.
    fakat bu demek değil ki beşiktaş bir şampiyonlukla türkiye'de tek büyük oldu, avrupa'ya meydan okuyor falan. bunu en iyi kendi oyuncularınızdan bilmeniz gerekiyor. sosa milan'a gitmeye çalıştı 2 aydır. gomez hala kulüp arıyor türkiye'ye dönmemek için gökhan ilk epl teklifini kabul etti.
    beşiktaş şampiyon oldu ve son 15 günde doğru takviyeler gelirse bu sene de şampiyonluğun en büyük favorisi. fakat dediğim gibi siz su kaçırıyorsunuz. doğru düzgün tartışılmıyor çoğunuzla. bi havalardasınız. şampiyon olmak bu kadar mühim bir şey olsa galatasaray şu an eren derdiyoklarla uğraşmaz bale'yi falan alırdı.
    2009'da da hatırlıyorum. yine böyle burnu kalkık bir tabaka vardı sonra hepsi teker teker kaçtı forumdan. doğru düzgün tartışalım derseniz tartışalım. ama sürekli küçümseyici temeli olmayan yazarsanız ben de cevap veririm.
    adam gelmiş milanla beşiktaş'ı kıyaslıyor. ne diyeyim buna?

• quote:

ben daha doğmamışken milan'ı izliyorsan, bilader değil birader olduğunu da bilmen lazım.
    bak ne güzel, ben daha doğmadan milan'ın ne kadar büyük bir takım olduğunu biliyormuşsun. benim anlatmama gerek yok. milan'ın bugün çapı düşmüş durumda evet. fakat juventus'a göre düştü, bayern'e göre düştü, türkiye takımlarından hala yüksek. hala bir kurada takır takır geçer 3 takımı da. en son ne zaman bir türkiye takımı forvetini 30m euroya sattı. senin harıl harıl abubakar tarzı 3.sınıf forvet aradığın yerde bacca'ya 30m euro teklif geliyor. 2 ay boyunca uğraşıp alamadığın gustavo gomez bugün milan'da kendini kanıtlamak için uğraşacak. donnarumma, de sciglio, romagnoli, honda, bertolacci, bonaventura, bacca gibi türkiye'nin hangi takımına gelse yıldız statüsünde geçecek oyuncuları var. bunun yanında yine senin satın almaya paranın yetmeyeceği luiz adriano adamların yedek forveti. bence seninki neyin kafası bunu düşünmemiz lazım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben beşiktaş'ın sistemini de yaptığı atılımları da beğenen, hatta zaman zaman imrenerek bakan birisiyim. beşiktaş'ın son 1-2 seneki politikasının emsal niteliği taşıması gerektiğini düşünüyorum.
    fakat bu demek değil ki beşiktaş bir şampiyonlukla türkiye'de tek büyük oldu, avrupa'ya meydan okuyor falan. bunu en iyi kendi oyuncularınızdan bilmeniz gerekiyor. sosa milan'a gitmeye çalıştı 2 aydır. gomez hala kulüp arıyor türkiye'ye dönmemek için gökhan ilk epl teklifini kabul etti.
    beşiktaş şampiyon oldu ve son 15 günde doğru takviyeler gelirse bu sene de şampiyonluğun en büyük favorisi. fakat dediğim gibi siz su kaçırıyorsunuz. doğru düzgün tartışılmıyor çoğunuzla. bi havalardasınız. şampiyon olmak bu kadar mühim bir şey olsa galatasaray şu an eren derdiyoklarla uğraşmaz bale'yi falan alırdı.
    2009'da da hatırlıyorum. yine böyle burnu kalkık bir tabaka vardı sonra hepsi teker teker kaçtı forumdan. doğru düzgün tartışalım derseniz tartışalım. ama sürekli küçümseyici temeli olmayan yazarsanız ben de cevap veririm.

Oyuncularını şuan için avrupaya en çok pazarlayan kulüp biziz bizim ligde. Leş Milan'a Sosa'yı yakıştıramayanlara cevap veriyoruz ortada bir burnu kalkıklık yok. Milan'la Beşiktaş'ı kıyaslamak olarak bakma Sosa zaten bizim ligin üstünde bir oyuncuydu yanında 2-3 tane kaliteli adamlar kaleye defansa rağmen şampiyon yaptı. Şu formuyla 7.5'a Milan'a gitmesi abes değil burada bazı arkadaşların yazdığı kadar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Oyuncularını şuan için avrupaya en çok pazarlayan kulüp biziz bizim ligde. Leş Milan'a Sosa'yı yakıştıramayanlara cevap veriyoruz ortada bir burnu kalkıklık yok. Milan'la Beşiktaş'ı kıyaslamak olarak bakma Sosa zaten bizim ligin üstünde bir oyuncuydu yanında 2-3 tane kaliteli adamlar kaleye defansa rağmen şampiyon yaptı. Şu formuyla 7.5'a Milan'a gitmesi abes değil burada bazı arkadaşların yazdığı kadar.

evet sosa beşiktaş'a fazla bir oyuncu olsa da milan seviyesinde olup olmadığı gayet tartışılır. januzaj, cuadrado gibi adamlar geçerken sosa'nın gelmesini kimse istemez. bırakın da adamlar kendileri karar versin kimi isteyip istemediğine.

• Sosa dediğiniz adam Milan'a gelse 3 maça çıkar gerisinde son dakkalarda arada bir anca girer geri kalan vaktine ödenen her kuruş çöp niteliği taşır nesinden bahsediyorsunuz Allah aşkına ?
    Bu rotasyonun dibindeki, Milan için beş para etmez tadındaki adam Beşiktaşı geçen sene şampiyon yaptı evet, yine olsa yine yapar. Çünkü Türkiye ligi çöp bile denmeyecek kalitede de ondan.
    Kendi kendimize takılıp kendi süt ligimizdeki başarılarla övünmesini biliyoruz çünkü anca. Türkiye tarihinde bi tane - mükemmel jenerasyon denk geldi şansımıza da o sayede oldu o da- UEFA kupası dışında ne varmış Avrupa'ya dair de gelip Milan'ın çapsız hali hakkında değerlendirme yapıyorsunuz burda.
    Bu bitik Milan 3 sene transfer yasağı alsın gelsin TR liginde 10 sene üst üste şampiyon olur, boş boş cümleler kurmayın lütfen.
  • Forum bir tartışma platformu olabilir ancak bu yaptığın terbiyesizlik. Haddini bil.
  • Bjk bölümünde tskılanlar en elit bölümü ne hale getirmiş iyi blok çıkar burdan

• Napoli, Bayern, Atletico kariyeri olan CL finali oynamış adama Milin siviyisindi diğil diyorlar
  • bu herif bana ne dedi? @The Unforgiven
  • Sosa için Milan'a çağ atlatır falan denmiş, bir sey diyemiyorum artık. Bayern, Napoli ve Atletico da oynamış diye ne olmuş, bu takımlarda tutunamamis zaten bu adam. Ancak Beşiktaş ve Türkiye Ligi seviyesinde iyi oyuncu olur.

Tabi ki Milan'ın şu an ki kadrosu da kötü, çöp dolu maalesef, takımdaki orta sahalardan biri için Sosa'dan kalitelidir diyemiyorum ama gidipte bunların üstüne Sosa'yı da alırsan aynı seviyede kalırsın. Biz takım adam akıllı 2-3 transfer yapsın en azından Avrupa için oynansın diyoruz, zaten çöp dolu bir kadroya başka birini daha eklemenin anlamı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElShaarawy92 -- 16 Ağustos 2016; 18:23:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk7

Napoli, Bayern, Atletico kariyeri olan CL finali oynamış adama Milin siviyisindi diğil diyorlar

Bayern ilk yılı 15 mac 1 asist

2 . yılı 18 mac 2 gol

Napoli 24 mac 1 gol 3 asist

Atletico 15 mac 5 asist

Atletico kariyeri dışında vasatı aşamadı. Atletico ise normal.

Sosa büyük takim topçusu değil.umarım başarılı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matri Sassuolo da. Milan li diye gidip 11 m verdiğimiz adam bedavaya gitti

• Kakà kullanıcısına yanıt
    Oynadığı dakikaya bakmadan böyle yorum yapman doğal tabi
  • Orta saha için bir transfer daha düşünülüyor.

Adaylar Diawara ve Fernando

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 17 Ağustos 2016; 1:25:15 >
  • 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.