Şimdi Ara

17,90 TL - TABLE MATE II ÇOK AMAÇLI PRATİK MASA SEHPA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
13.578
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçenlerde ufak olanı satılmıştı 20 küsür tl ye bu 50 lira deniyordu konuda.Ggde anasayfada 17,90 tl 5 tl de kargo ücretiymiş.Kullanan varmı işe yarar mı?
     17,90 TL - TABLE MATE II ÇOK AMAÇLI PRATİK MASA SEHPA

Buradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dlqr26 -- 12 Aralık 2010; 20:32:55 >

• Ben 13.3 lük MSI dizüstü için aldım. Kalite olarak çok fazla bir şey beklemeyin. Ucuz etin yahnisi hesabı. Ama tasarım çok iyi. Özellikle çekyatta otururken en geriye oturup yaslandığınızda bile dibinize kadar geliyor. Bu da ayak tasarımı sayesinde oluyor. Çok kaliteli değil ama çok kullanışlı. Kullanışlı olmasından dolayı tavsiye edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbesbas

Ben 13.3 lük MSI dizüstü için aldım. Kalite olarak çok fazla bir şey beklemeyin. Ucuz etin yahnisi hesabı. Ama tasarım çok iyi. Özellikle çekyatta otururken en geriye oturup yaslandığınızda bile dibinize kadar geliyor. Bu da ayak tasarımı sayesinde oluyor. Çok kaliteli değil ama çok kullanışlı. Kullanışlı olmasından dolayı tavsiye edebilirim.

peki masanın bacakların yamulma oldumu veya olur mu sizde biraz yüklenmekten dolayı
  • ben 2 yildir kullaniyorum, herhangi bir sorunum yok. ayari biraz ugarastiriyor.
  • 2 yıl önce Koçtaş'tan 17 liraya almıştım..Aynısı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: drecho

ben 2 yildir kullaniyorum, herhangi bir sorunum yok. ayari biraz ugarastiriyor.

Bende 1 aydır kullanıyorum malzemesi çok kaliteli değil ama 20TL yi sonuna kadar hakediyor...
  • alırken çok düşündüm.
    ama benim 17 inç laptopı bile taşıyor :D
  • Alan diğer arkadaşlar nereden aldı? Şu an Koçtaş'da bulabilir miyiz aynı fiyata? Internetten birşey alasım yok bu aralar.
  • sdc genc tcell liler alabiliyor
  • ben GG'den 20tl civarına almıştım.
    pasın kirin içinde geldi.
    fakat orjinal amerikanmış gerçekten.

temizleyip direk 19L su damacanasını üstüne koydum banamısın demedi.
    çok çok kullanışlı, 1 tane daha almayı düşünüyorum ama piyasada çok fasonu var, aynısı gelmez diye çekiniyorum.

çok hafif, sağlam, kullanışlı.
    tavsiye ederim.
  • arkadaşlar üzeri tahtamı acaba bunun?yoksa sert plastik gibi bişeymi?
  • bende direksiyon için düşünüyorum,evde benzer bir sehpa var ama dayanaksız..
    bunda nasıl acaba?kullanan var mı hiç (direksiyon ile)
  • bu ürünü alalı daha bir hafta oldu aynı satıcıdan 21 liraya. öyle çok bi indirim yok yani.

ürün orijinal değil. gerçek table mate daha sağlammı bilinmez ama bu onun muadili. gerçi herşeyi aynı gözüküyor ama neticede orijinal değil.

sehpayı logitech dfgt için aldım kullanıyorum. sallanıyor ama iş görüyor. tasarımından dolayı baya rahat ama tahta masalar gibi stabil değil. ben fazla yer kaplamasın sıkılınca da atarsam acımayayım diye aldım kullanıyorum.

bu arada üstü ahşap değil sert ve pis bir plastik
  • İndirim yok kargosuyla 23tl ye geliyor ben daha geçen gün 22tl kargo dahil almıştım siteyi biraz daha araştırırsanız bulursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuruno99

bu ürünü alalı daha bir hafta oldu aynı satıcıdan 21 liraya. öyle çok bi indirim yok yani.

ürün orijinal değil. gerçek table mate daha sağlammı bilinmez ama bu onun muadili. gerçi herşeyi aynı gözüküyor ama neticede orijinal değil.

sehpayı logitech dfgt için aldım kullanıyorum. sallanıyor ama iş görüyor. tasarımından dolayı baya rahat ama tahta masalar gibi stabil değil. ben fazla yer kaplamasın sıkılınca da atarsam acımayayım diye aldım kullanıyorum.

Demekki herkese pis geliyormuş kahverengi bir tozla beraber geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: onuruno99

bu ürünü alalı daha bir hafta oldu aynı satıcıdan 21 liraya. öyle çok bi indirim yok yani.

almaya değmez yani
  • 1 yıldır bende kullanıyorum,ancak kapatırken ayağı sıkıştıran tablanın altındaki beyaz plastik klipsi kırıldı,ama 1 yılda olsa işime yaradı,yararlı ve ucuz bir ürün.
  • 2007'den beri kullanıyorum,çok memnunum.Tavsiye ederim.2.yi alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soran2

2007'den beri kullanıyorum,çok memnunum.Tavsiye ederim.2.yi alacağım.

Konu açıldığında fırsattan yararlanıp alan arkadaşlar da ogünden bu güne yaklaşık 2,5 yıldan beri kullanıyorlar..
  • aldığım gün ayaları masaya tutturan halkamsı yer kırıldı öyle yatıyor kenarda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.