Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (247. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
126
Favori
1.621.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ilk görev'den hapse girdim hapisten kaçtım elbiselerimi silahları nasıl geri alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: panzer_8888

bu oyunun en son yaması hangisi(yeni yama çıktıysa) baya bug dolu birde oblivionda karaterinizi (tab tuşuna basıp) zırh vs göresel olarak giydiyorduk bunda var mı?

yok ama şöyle yapabilirsin F ye bas tps görünümüne geçer mouse ile karakterinin önüne bak sonra inv gel değiştirdiğin zaman oradan görebilirsin.

birde şöyle birşey oldu tepenin birinden ölmüş çıplak imperial askerleri yuvarlandı yukarıya baktım 3 tane imperial gibi giyinmiş kazma yolumu kesti imperial işine karıştın ee şey bize 100 gold vermelisin yani gibi kekeleyerek tehdit ettiler ahanda bunu veririm dedim tabi ne bileyim güçlü olduklarını boş bulundum enchanted swordlarını bir çektiler ikiye böldüler beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepennthe -- 14 Kasım 2011; 22:18:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Saşha

quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

Riften şehrine gittim.guard lar içeriye almıyor.kapı da anahtar gerekli diyor.ne ayak ya? o kadar da dağ tepe yol teptim.

Bir guard almıyor diğerinin alması lazım seni içeri bana öyle olmuştu.

ben orayı persuade kullanarak geçtim.konuşma seçeneklerinde çıktı.onu kullandım guard hemen geri vites yaptı.tamam tamam açıyorum dedi
  • jumong88

riverwood da sven diye bir eleman var.eğer questini yaparsan.sana görevlerinde eşlik edecektir. gene whiterun şehrinde kuzeydeki dragon saldırısını önleyip dragonu öldürürsen ki oyundaki ilk dragonla yakın temas.adını unuttum whiterundaki hoş hatun senle görevlere gelecektir.yani görev yapmadan birilerinden bişey beklemek olmuyor ilk önce elemana yardım edecen ki oda sana etsin.

karakterin warrior sınıfı ise whiterun daki fighters guild tarzı bir oluşum var ona katıl.eğer büyücü ağırlıklı isen baya yol tepip winterhold şehrindeki college e katılman gerek. whiterun şehrinde kralın yawveri gibi bir eleman var.sağda solda kill the bandits görevleri alırsan o adama gideceksin.paranı eleman veriyor.bandits kampına git,elebaşları ile herkesi temizle sonra adamın yolunu tut.bonuty hunter misali neyse işte bu elemandan ev satın alabilirsin ancak 5.000 tamriel altını istiyor senden.genelde ev bakacaksan o şehrin kalesindeki kralın yardımcılarıyla konuş.ipucu bu.

• eyvallah Saşha birde öyle deneyim.
    ikna skiilim yerlerde sürünüyor.rüşvet de yemiyorlar.20 altın teklif ettim.
    cyrdiil in askerlerinin gözünü seveyim.hemen rüşveti alırlardı
  • quote:

yok ama şöyle yapabilirsin F ye bas tps görünümüne geçer mouse ile karakterinin önüne bak sonra inv gel değiştirdiğin zaman oradan görebilirsin.

yap yaaaaaaaaaaaaa

oblivion da vardı rpg nin en önemli özelliğidir. nasıl böyle bir hata yaparlar. savaşın durumuna göre silahımızı zırhımızı değiştiridik. tabi görsellik olarak cabası birden soğudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

eyvallah Saşha birde öyle deneyim.
    ikna skiilim yerlerde sürünüyor.rüşvet de yemiyorlar.20 altın teklif ettim.
    cyrdiil in askerlerinin gözünü seveyim.hemen rüşveti alırlardı

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: lifeefes22

quote:

Orijinalden alıntı: Sir Erencan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Arkadaşlar ben şurada takıldım oradaki simgeler doğru ama sanırsam bi iskeletin eli gerekiyor ben onu bulamadım :S

Ormcek agindan kurtartigin adamin icinde. Gorev bitince koye git o seyi ver gorev bitiyo

Way anam way oraya geri mi dönücem ben o ağdan kurtardım adamdan almadım o altın eli :)

Beyler az okuyun be hep hazıra konma.Bu soru en az 15 kere soruldu yahu.Bosuna yerde işgal ediyorsunuz.

Merak etme kardeşim ben baktım konuya bu resmide ordan aldım zaten ama ben o altın elin nerden alındığını bilmiyodum

OK

• Islemci: Intel® Core™ i7 Islemci 2600 (3.4GHZ 8MB)

Bellek: 8GB DDR-III

Sabit Disk: 1 TB

Ekran Karti: ATI hd 6750 PRO 1GB (2GB HM)

Kasa: Mini-ATX (300 W)

Monitör: 21.5" led Monitör

Bu sisteme POWER Supply IYIMI ? Oyun oynarken yanma ihtimali nedir ???

Yardimlrnz içn simdiden tesekkürler...
  • Dark Brotherhood görevlerinde bazen guardların yanındaki kişiyi öldürmemizi istiyor. Görünmeden öldürme yolu yokmu ?
  • Sanırım benim oyun bitti
    Skyrim - Elder Knowledge bitirdim sonra ejderi çağırdım hikayeyi anlattı filan sonra başka bir ejder geldi sürekli sorun çıkartan başka bir boyutta onu daha önce yenenler ile yendik önüme gelen ejderi temizledim derken ulu ejderde gitti arada ee sap gibi kaldım gel dediğinde gelejn ejderim var 35 lvlim ama oyun bitti oblivionda 100 küsür lvl de hala oynuyordum kime karşı savaşmak için çağırıcam ki ejderi tüm kuvvetli düşmanlar öldü:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Optimus111

Islemci: Intel® Core™ i7 Islemci 2600 (3.4GHZ 8MB)

Bellek: 8GB DDR-III

Sabit Disk: 1 TB

Ekran Karti: ATI hd 6750 PRO 1GB (2GB HM)

Kasa: Mini-ATX (300 W)

Monitör: 21.5" led Monitör

Bu sisteme POWER Supply IYIMI ? Oyun oynarken yanma ihtimali nedir ???

Yardimlrnz içn simdiden tesekkürler...

300 lük power supply ile bu donanımı açabilmene bile şaşırdım.bilgisayarı kasan bi oyuna girdiğinde pek hayırlı olmayacağı belli.yeterli değil tabi ki değiştirmelisin güç kaynağını
  • abicim dalga mı geçiyon.i7 işlencin var ekran kartın da ati 6 serisi.sonra mini atx kasa da çok havasız olur.kartını işlemcini boğarsın.işlemci fanı da al derim.power çok düşük yükselt.
  • power değiştir.yoksa seni cyrdill in guardlarına veririm.stop right there criminal scum
  • Tmm Power ı yükseltmek şart oldu... Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler Ekran Kartım hakkındada yorum yapabilirmsnz son çıkan fps oyunları yüksek grafik performansında oynayabilirmiyim ?
  • 1 gündür adamın içinde buz parçasıyla geziyorum yav nasıl bi bugdur bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhapsody99

Dark Brotherhood görevlerinde bazen guardların yanındaki kişiyi öldürmemizi istiyor. Görünmeden öldürme yolu yokmu ?

Var görünmezlik iksiri iç
  • bu kadar detaylı bir oyunda o kadar kusur olur .o bişey mi bende 2 gece okla yattım.yani gezerken sorun yoktu da yatınca fena oldu hiç tasvip ettiğimiz bir durum değil
  • Bu mağaradaki bu duvarı nasıl açarım?

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

Orijinalden alıntı: gokselc12

quote:

Orijinalden alıntı: omgwtfimcow

bu lydia baci sadece helm ve sword mu kullanabiliyor bizim verdiklerimizden?

yok ne verirsen kullanıyor. silah,kalkan,iksir,zırh. ben elf zırhını takım olarak verdim hepsini giydi.

yalnız ben kaybettim kızı, kurtadam görevinde senaryo gereği oyun kızı değiştirdi, şimdi ne evde ne de kalede bulamıyorum. placeatme komutuda hata veriyor :( Bulmam lazım mutlaka bir sürü eşya vermiştim taşısın diye

gelmiş eve sorucam hesabını kaç gündür neredeydin diye?

Benim ev de yok benimki nereye gelmiştir?

ilk karşılaştığın yerdedir, kalede yani.

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.