Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (226. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
126
Favori
1.621.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pronefroz

sabahtan beri oynuyorum ve 2 yan görev ve ilk görevden başka bir şey yapamadım

bende çok fazla görev yapmıyorum. Bir göreve giderken mağara,zindan,kule vs. çıkıyor, dayanamayıp giriyorum,temizleyip çıkıyorum.
    Adamlar sözlerini tutmuş; demişlerdi 150'ye yakın mağara olacak ve hiç biri birbirine benzemeyecek diye.Gerçekten de öyle.Bu iş için ayrı bir adam ya da küçük bir ekip çalışıyordu.

Oyun çok çok iyi bence.Tabii saysam bir sürü eksiği, ufak tefek hataları uzun bir liste olur. ama oyunun mükemmelliğine gölge düşüremiyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: omgwtfimcow

Diplomatic immunity gorevinde bir partye gidiyoruz ve bir sandik icindeki bilgileri istiyor benden. Sandiktan bilgileri aldim wizard ve guardlarida kestim ancak mutfaga girip tekrar party odasina giremiyorum kapilar kitli. Bu arada bilgileri almama ragmen hala gorev tamamlanmadi. Google baktim ama bulmadim cevabi :S

geri partiye gitmiceksin ilerle kilitli bi kapı bulursan aç orayı ordan devam et

buda vidyo

devamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 13 Kasım 2011; 19:27:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Escape595

Ya beyler biraz uzak sehre gitmem gerekti de at lazim artik bir tane calmak istemiyorum calarsam sonuclari ne heryerde guardlar mi saldiracak at calarsam??1000 gold da verecek halim yok olurse falan napicam bosa gitcek...peki belese at nerde var?? Su sorularimi bir cevaplarsaniz sevinirim...

Beyler işte böyle soru sorun.Öyle video da bile anlatılan denemeyle 2-3 dakikada yapılabilecek kapı açma soruları sormayın.

Dostum senin sorunun da en azından bir kısmına cevap veriyim:Bir yerde suç işlediğinde sadece o şehirde aranırsın.

(Not:oyunun 2-3 görevi sonunda bir şehrin soylusu oluyorsun tahminimce o şehirden at çalarsan olucak ceza az olur.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coder99

quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

quote:

beyler su recover elder scroll u nasil yapicaz o toplu buyuk odaya geldim beceremedim donduyorum topu ne yapmam gerektigini anllayamadim soldaki konsol da gerekiyor onu mu bulucaz nerden bulucaz *

???

topu yerine koy, sürekli düğmelere bas.

ne topu la kare gibi birsey koyuyoruz o mu?
  • Dragon scales ile dragon bone ne işe yarıyor.?Accayip ağırlık yapıyorlar ya.
  • Başlarda bir işine yaramaz. Sat gitsin. Ama ileride armor yaparken işine yarayacak.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

beyler su recover elder scroll u nasil yapicaz o toplu buyuk odaya geldim beceremedim donduyorum topu ne yapmam gerektigini anllayamadim soldaki konsol da gerekiyor onu mu bulucaz nerden bulucaz *

???

eeevveett. sonra sadece düğmelere bas sen, o yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Erencan

quote:

Orijinalden alıntı: Escape595

Ya beyler biraz uzak sehre gitmem gerekti de at lazim artik bir tane calmak istemiyorum calarsam sonuclari ne heryerde guardlar mi saldiracak at calarsam??1000 gold da verecek halim yok olurse falan napicam bosa gitcek...peki belese at nerde var?? Su sorularimi bir cevaplarsaniz sevinirim...

Beyler işte böyle soru sorun.Öyle video da bile anlatılan denemeyle 2-3 dakikada yapılabilecek kapı açma soruları sormayın.

Dostum senin sorunun da en azından bir kısmına cevap veriyim:Bir yerde suç işlediğinde sadece o şehirde aranırsın.

(Not:oyunun 2-3 görevi sonunda bir şehrin soylusu oluyorsun tahminimce o şehirden at çalarsan olucak ceza az olur.)

Tesekkurler dostum haklisin 10 sayfa basit bir problem yuzunden daha komplike sorunlar cozulemiyor...Eger suc diger sehirleri etkilemiyorsa onu riske edebilirim...Whiterunda soyluyum suanda ama orda da at hirsizi damgasi yiyip karizmayi bozmak istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokselc12

quote:

Orijinalden alıntı: pronefroz

sabahtan beri oynuyorum ve 2 yan görev ve ilk görevden başka bir şey yapamadım

bende çok fazla görev yapmıyorum. Bir göreve giderken mağara,zindan,kule vs. çıkıyor, dayanamayıp giriyorum,temizleyip çıkıyorum.
    Adamlar sözlerini tutmuş; demişlerdi 150'ye yakın mağara olacak ve hiç biri birbirine benzemeyecek diye.Gerçekten de öyle.Bu iş için ayrı bir adam ya da küçük bir ekip çalışıyordu.

Oyun çok çok iyi bence.Tabii saysam bir sürü eksiği, ufak tefek hataları uzun bir liste olur. ama oyunun mükemmelliğine gölge düşüremiyorlar..

Aklıma Dragon Age 2 geldi. Topu topu kaç tane mağara var neredeyse hepsi aynı

• KURT ADAM NASIL OLUNUR LÜTFEN YARDIM BİRDE NASIL EV SATIN ALABİLİRİZ VE NASIL EVLENİRİZ HEPSİNİ ÖĞRETİN LÜTFEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

quote:

Diplomatic immunity gorevinde bir partye gidiyoruz ve bir sandik icindeki bilgileri istiyor benden. Sandiktan bilgileri aldim wizard ve guardlarida kestim ancak mutfaga girip tekrar party odasina giremiyorum kapilar kitli. Bu arada bilgileri almama ragmen hala gorev tamamlanmadi. Google baktim ama bulmadim cevabi :S

geri partiye gitmiceksin ilerle kilitli bi kapı bulursan aç orayı ordan devam et

buda vidyo

devamı

videoyu izledimde o zindana giriyor benim ustum basim kotu level 5 kesemiyorum 2-3 kisiyi dovuyorlar hemen. Ayrica kilitli kapilarida acamiyorum anahtar lazim diyor. Kaldim icerde biri gelsin kurtarsin parasi neyse veririz :D

• Arkadaşlar Dark Brotherhood'a nasıl girebilirim?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

quote:

buda vidyo

devamı

videoyu izledimde o zindana giriyor benim ustum basim kotu level 5 kesemiyorum 2-3 kisiyi dovuyorlar hemen. Ayrica kilitli kapilarida acamiyorum anahtar lazim diyor. Kaldim icerde biri gelsin kurtarsin parasi neyse veririz :D

zorluğu en kolaya ayarla ilk kestiğin adamın silahlarını zırhlarını kuşan sonra yükselt zorluğu gerekirse hile yap
    o kilitli kapılarda bütün maymuncuklarım bitti benim geçmek içinde mecbur hile yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 13 Kasım 2011; 19:53:47 >

• 2 elime fire alip daldim allah ne verdiyse kestim bizim hatunda yardima geldi saolsun :D
  • puzzlelardan nefret ediyorum şu golden claw chainindekı ayı kelebek baykuslu kapıyı acamadım çözümünü bile n varmı ?
  • Lydia ile dağda geziyorduk dragon saldırdı zor olsada kestik:) Lydia Dungeon da öldü
  • fps kamerasında acayip mouse lag ve stuttering oluyor yav mecburen tpsden oynamak zorunda kalıyorum bunun çözümünü bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GwynBlade -- 13 Kasım 2011; 20:10:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edwardweo

puzzlelardan nefret ediyorum şu golden claw chainindekı ayı kelebek baykuslu kapıyı acamadım çözümünü bile n varmı ?

Bak Claw'ın üstüne. Gösteriyor zaten sana.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

???

eeevveett. sonra sadece düğmelere bas sen, o yeterli.

hocam sende 4 tan dugmede acikmiydi yoksa 2 tane mi acikti

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.