Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (1420. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: kemal dogan
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.322
Cevap
125
Favori
1.621.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adnansetek

quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Üst sürümü çıkan hiç bir oyun için yeni başlık açmadık. Oyunu baştan aşağı değiştirecek, adeta yeni bir oyun haline büründürecek bir güncelleme olmadığından bu konuda yazılan mesajların hepsi referans değerindedir. Dolayısıyla aynı konudan devam.

Haklısınız hocam bu konuyu en efsane yapacağız

Ayrıca bu skyrim'i hearthfire dlcsini sims gibi oynatan bir mod vardı. Oyunu sims gibi yapıyordu build filan. Forumda kullanan varmı? Memnun musunuz?

Ben memnun değilim oynanmak için alınmaz onun yerine çok daha iyi modlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Harika görünen modlu Skyrim SS'leri
    https://www.facebook.com/8gaming/posts/1118112774893385

bu fotoğraflarda hangi modlar var peki hocam nerden öğrenebiliriz?

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/41482/?

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/60220/?

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/75491/?

Ağaç modu tam olarak bu olmayabilir, ama 'natural aspen' ağaç modunun orta boy büyüklükteki olanını indirip üstüne yeşil yapraklı texture mod atarsanız görseldekinden farksız olacaktır.
    Kullanılan enb nin Rudy enb olduğundan eminim bende onu kullanıyorum.

• noir06 kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler

• Başlayıp başlayıp bırakıyorum bu şaheseri. Bilmiyorum bi türlü alışamadım. Oynanış mı, kullanılan renkler mi, hikaye mi, ne bileyim bir şey canımı çok sıkıyor bu oyunda. Bir şeyler olmamış gibi.

Çok övüyorlar. Anlıyorum yersiz de değildir bu kadar ilgi. Eminim iyidir. Ama ben bu oyunu neden oynayamıyorum yahu :S bi yol gösterin.
  • arkadaşlar ben oyunun standar sürümüne sahibim steame girerken special edition sürümünü satın almak istermisin dedi tıkladım bu ekran geldi bu 3 dlc'yi aldığım takdirde oyunun yenilenmiş versiyonu ücretsizmi gelecek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KuvvetMira27 -- 22 Ekim 2016; 10:55:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuvvetMira27

arkadaşlar ben oyunun standar sürümüne sahibim steame girerken special edition sürümünü satın almak istermisin dedi tıkladım bu ekran geldi bu 3 dlc'yi aldığım takdirde oyunun yenilenmiş versiyonu ücretsizmi gelecek ?

Evet

• kubillian kullanıcısına yanıt
    Hikayede, ana görevlerde ilerlemen gerekiyor. Haritada boş boş geziyor veya yoldan geçen adamdan görev alırsan sıkılırsın tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kubillian

Başlayıp başlayıp bırakıyorum bu şaheseri. Bilmiyorum bi türlü alışamadım. Oynanış mı, kullanılan renkler mi, hikaye mi, ne bileyim bir şey canımı çok sıkıyor bu oyunda. Bir şeyler olmamış gibi.

Çok övüyorlar. Anlıyorum yersiz de değildir bu kadar ilgi. Eminim iyidir. Ama ben bu oyunu neden oynayamıyorum yahu :S bi yol gösterin.

Olmayınca olmuyor. Ben de witcher 3 oyununa ısınamadım bir türlü. O kadar insanın beğenisine rağmen. Gerçi yine indirip deneyeceğim

• Arkadaşlar 16 saatte alduini öldürdüm main quest ler dışında quest yapmayarak. Kaldım öyle :D Napmamı önerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poisoned Knife

Arkadaşlar 16 saatte alduini öldürdüm main quest ler dışında quest yapmayarak. Kaldım öyle :D Napmamı önerirsiniz ?

Oyunun içine etmişsin geçmiş olsun. Ben alduin e geldiğimde 100 saat olmuştu.

Çevreyi araştırmadan, yan görev yapmadan bu oyun oynanmaz. Sen yapmaman gereken herşeyi yapmışsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: kubillian

Başlayıp başlayıp bırakıyorum bu şaheseri. Bilmiyorum bi türlü alışamadım. Oynanış mı, kullanılan renkler mi, hikaye mi, ne bileyim bir şey canımı çok sıkıyor bu oyunda. Bir şeyler olmamış gibi.

Dövüş sistemi çok kötü. Okçu veya büyücü oynamayı deneyin bence.

Bu oyunda dünyayı keşfetmek, karakterlerle tanışmak, ilginç hikayeler deneyimlemek ve karakterini dilediğin özelliklerde geliştirmek amaç.

Bunlardan keyif almaya bakın. Benim için de eşssiz br oyun olmasına rağmen dövüş sistemi berbat
  • The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition sürümü 28 Ekimde geliyor. Peki daha önce çıkan tüm DLC ler bütünleşik olarak mı gelecek bu sürüme?
  • Türkçe yama special edition da çalışacak mı?
  • Poisoned Knife kullanıcısına yanıt
    İçine etmişsin diyen arkadaşı dinleme çok önemli değil.Dlc ler varsa dawnguard,dragonborn felan onlara bak.büyücüysen collage of winterholda,savaşçıysan companions a,okçuysan dark brotherhood ve thives guilde katıkıp görevlere başla.Ama biryerden diğerine giderken fast travel kullanma ve elinden geldiğince gezdiğin yerlerdeki mağaraları cart curtu felan araştır,oyunda rahat 150 saatlik oynanış var.

• yüksek ihtimal çalışmayacak
  • syberr2112 S kullanıcısına yanıt
    DLC leri malesef daha alamadım bir ara almayı düşünüyorum dlc paketini, savaşçıyım 13 level im elimde elf gürzü var kalkan olarak da yitikelf kalkanı var, şuanda fırtınapelerinlere katıldım onların görevlerini yapmaya başladım bakalım nolucak, companions a da katılırım. Teşekkürler cevabın için
  • kubillian kullanıcısına yanıt
    Bende öyleyim sıkma canını. 55 saat oynama süresi yapıyorum sonra sıkılıp ara veriyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oyuna bir doğru dürüst başlayamadım, hep yarıda bıraktım. Şimdi Special Edition'ı satın alıp doğru dürüst baştan sonra oynayacağım. 1440p 165Hz monitörde oynamak için sabırsızlanıyorum bu yeni güncel grafikli Skyrim'i.
  • Special edition da önceki sürümlere yapılan türkçe yamalar çalışacak mı?
  • 
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.