DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) [ANA KONU] #Special Edition Çıktı!
28.700
Cevap
136
Favori
1.362.587
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) [ANA KONU] #Special Edition Çıktı!
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 sonraki >>>
Giriş
      148 Mesaj
      26 Şubat 2013 16:50:57
      quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Alıntıları Göster

smaa yı kapatabilirsin

yok hocam ben grafigi arttirmak istiyorum,min fps degeri 55 yoksa fps limiter ile 60 sabit sürekli...

• Yüzbaşı
      481 Mesaj
      26 Şubat 2013 17:22:44
      Arkadaşlar kurduğumuz bir DLC kaldırılır mı tekrardan ? Bu High Resolution Texture Pack indirmiştim. Aktif olup olmadığından da emin olamıyorum. Ayarlara baktım öyle bir şey de yok. Kaldırmak daha mantıklı geliyor.

• Yarbay
      14549 Mesaj
      26 Şubat 2013 18:59:35
      quote:

Orijinalden alıntı: cihan924

Alıntıları Göster

yok hocam ben grafigi arttirmak istiyorum,min fps degeri 55 yoksa fps limiter ile 60 sabit sürekli...

orda sweetfx ile yapılan ın en iyisi yapılmış , bundan sonra grafik modlarını kurup ve skyrimprefs.ini dosyasındaki ayarları geliştirebilirsin

• Yarbay
      14549 Mesaj
      26 Şubat 2013 19:01:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Legolas Greenleaf

Arkadaşlar kurduğumuz bir DLC kaldırılır mı tekrardan ? Bu High Resolution Texture Pack indirmiştim. Aktif olup olmadığından da emin olamıyorum. Ayarlara baktım öyle bir şey de yok. Kaldırmak daha mantıklı geliyor.

launcher dan "data files" a gir ordan tık ını kaldır

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      26 Şubat 2013 19:38:50
      quote:

Orijinalden alıntı: shallipushthebutton?

Ne demek hocam. Birde eğer bu bir ay içerisinde sildiyseniz modları skyrim.nexus mod sitesinden geçmişinizden görebilirsiniz. Daha uzun bir süre ise premium üye olmanız gerekmekte tüm geçmişi görebilmeniz için.

Hocam merhaba,ben çok büyük bir salaklık edip saveleri sildim ve geri getiremiyorum.Bir yerde sıkıştım ve çıkamadım.En son save ta Whiterun'da bense ejderha öldürmeye çalışıyordum High Hrothgar civarındaki questte.Whirlwind spiritlede çıkamadım bulunduğum yerden.

Saveleri sileyim en son yerden başlatır belki dedim,menüye geldiğimde ''New Game'' diyordu tüm hevesim kaçtı gerçekten.Geri nasıl getireceğime dair videolar izledim.Ama bu yöntem için Geri Yükleme açık olması gerekiyor bende değil.Ne yapıcam hocam bir yolu var mı savelere ulaşmanın ?

Do not fear mistakes. You will know failure. Continue to reach out.

-Benjamin Franklin
    • Teğmen
      177 Mesaj
      26 Şubat 2013 20:13:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Mahatma Gandhi

Alıntıları Göster

Hocam merhaba,ben çok büyük bir salaklık edip saveleri sildim ve geri getiremiyorum.Bir yerde sıkıştım ve çıkamadım.En son save ta Whiterun'da bense ejderha öldürmeye çalışıyordum High Hrothgar civarındaki questte.Whirlwind spiritlede çıkamadım bulunduğum yerden.

Saveleri sileyim en son yerden başlatır belki dedim,menüye geldiğimde ''New Game'' diyordu tüm hevesim kaçtı gerçekten.Geri nasıl getireceğime dair videolar izledim.Ama bu yöntem için Geri Yükleme açık olması gerekiyor bende değil.Ne yapıcam hocam bir yolu var mı savelere ulaşmanın ?

neden yeniden başlamayı denemiyorsunuz? belki başka bir karakter ile yeni maceralar yaşarsınız.

söz ettiğiniz şey, bilgisayarınızı yedek aldığınız son tarihe döndürür. dediklerim hakkında hiç bir şey bilmiyorsanız, hiç uğraşmayın bence. yeni oyun yaptığınız yanlışların, başlarda verilen yanlış skill point'lerin elinize kalmasını sağlar.

benim nacizane tavsiyem, oyuna yeni bir başlangıç yapmanızdır.

eğer bir daha aynı sorun ile karşılaşırsanız, konsola TFC yazın.

26 Şubat 2013 20:19:04
      quote:

Orijinalden alıntı: ali bey amca

Alıntıları Göster

neden yeniden başlamayı denemiyorsunuz? belki başka bir karakter ile yeni maceralar yaşarsınız.

söz ettiğiniz şey, bilgisayarınızı yedek aldığınız son tarihe döndürür. dediklerim hakkında hiç bir şey bilmiyorsanız, hiç uğraşmayın bence. yeni oyun yaptığınız yanlışların, başlarda verilen yanlış skill point'lerin elinize kalmasını sağlar.

benim nacizane tavsiyem, oyuna yeni bir başlangıç yapmanızdır.

eğer bir daha aynı sorun ile karşılaşırsanız, konsola TFC yazın.

Dediklerinizi biliyorum.Bilgisayarı yedek aldığım son tarihe döndürmekten söz etmiyorum.Dosya özelliklerinden girdiğimiz 'Önceki Sürümler' bölümünü kastetmiştim.Tek çözüm öyle gözüküyor,ama üşengeçlik..

-Benjamin Franklin
    • Yarbay
      3674 Mesaj
      26 Şubat 2013 20:22:26
      Sırf manzara izlemek için bile oynanabilecek bir oyun

ASUS Maximus VIII Ranger ┃ i7 6700K @ 4.8 Ghz ┃ Corsair H100i V2 ~ 2x Corsair ML120 Pro White LED
      Corsair Dominator Platinum 16GB DDR4 3200MHzSamsung 850 EVO 250GBWD 3TB
      GTX 1070
      EVGA SuperNOVA 850W P2 Platinum ┃ EVGA Red Sleeved Cable Set ┃ 2x Noctua A14 PWM ~ Corsair ML140 Pro White LED
      Corsair K70 LUX RGBLogitech G900 Chaos SpectrumCorsair Gaming MM300 Extended Mouse PadCreative SB Omni Sound CardSennheiser HD 598 Special Edition
      Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165HzLG 43UH650V IPS 4K 100Hz ┃ Corsair 760T Arctic White Full Tower
    • Binbaşı
      1594 Mesaj
      26 Şubat 2013 20:33:43
      quote:

Alıntıları Göster

Hocam sıkıştığınız yeri yazsaydınız sizi kurtarırdık biz
      Geri getirmenin yolu yok artık yeni karakter başlanacak deseniz ya.

• Binbaşı
      1594 Mesaj
      26 Şubat 2013 20:36:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Sırf manzara izlemek için bile oynanabilecek bir oyun

hocam biz fakirlerin içini gıcıklatıyorsunuz bizde ne gezer bunları kaldıracak sistem

26 Şubat 2013 20:38:15
      quote:

Alıntıları Göster

Hocam sıkıştığınız yeri yazsaydınız sizi kurtarırdık biz
      Geri getirmenin yolu yok artık yeni karakter başlanacak deseniz ya.

Hiç gözüm almıyor ya napalım başlıcaz artık. Bu tür oyunlarda böyle şeylere gıcık oluyorum,yıl olmuş 2013 hala objelerin arasında sıkışıyorum.

-Benjamin Franklin
    • Binbaşı
      1594 Mesaj
      26 Şubat 2013 20:40:43
      quote:

Alıntıları Göster

Hiç gözüm almıyor ya napalım başlıcaz artık. Bu tür oyunlarda böyle şeylere gıcık oluyorum,yıl olmuş 2013 hala objelerin arasında sıkışıyorum.

Hocam ''coc whiterun'' yazacaktık konsola hoop sizi whiterun'a ışınlayacaktık
      Neyse artık tecrübe kazanmış oldunuz, yeni oyuna daha bilinçli başlarsınız.

26 Şubat 2013 20:43:37
      quote:

Alıntıları Göster

Hocam ''coc whiterun'' yazacaktık konsola hoop sizi whiterun'a ışınlayacaktık
      Neyse artık tecrübe kazanmış oldunuz, yeni oyuna daha bilinçli başlarsınız.

Evet hocam.Aklım başıma gelmiş oldu. Xbox'tan PC'ye geçince afallıyor insan.Daha önce içli dışlı olmadığım bir tür oluncada bayağı zorlanıyorum.

-Benjamin Franklin
    • Teğmen
      177 Mesaj
      26 Şubat 2013 20:49:00
      quote:

Alıntıları Göster

Dediklerinizi biliyorum.Bilgisayarı yedek aldığım son tarihe döndürmekten söz etmiyorum.Dosya özelliklerinden girdiğimiz 'Önceki Sürümler' bölümünü kastetmiştim.Tek çözüm öyle gözüküyor,ama üşengeçlik..

sakın alınmayın lütfen ama eski sayfalara bakarken bir şey farkettim: siz oyuna pazar günü sabah başlamışsınız. sorun olduğunu ise, salı akşamı yazmışsınız. salı akşamüstüne kadar oynamışsınız en iyi ihtimalle. sakın siz yargıladığımı düşünmeyin. lakin, 3 gün içinde nereye kadar gelecektiniz? ben yeniden başlayalı neredeyse bir hafta oluyor, daha sadece whiterun görevlerini ve compaions'u bitirdim. daha high hrothgar'a bile çıkmadım. bir kaç tane deadric görevi yaptım o kadar.

siz yeni oyuncusunuz daha. emin olun, tüm karakter opsiyonlarını bildikçe daha zevkli bir hal alıyor. örnek vereyim: eskiden skill pointleri bol bol dağıtırdım. nerede kullanacağım aklıma bile gelmezdi. "o ağaçta ya, kesin yarar" derdim. sonra 100 oldular. bir süre sonra aynı silahlar ile oynamak sıkmaya başladı. başka şeyler denemek istedim. okçuluğa merak saldım. ama elimde skill point yoktu. bana göre mantıklısı sadece sürekli kullanılabilecek olan şeylere vermek skill'leri.

bir de şunu anlatayım: taşınabilir harddiskim bozulmuştu. sorunun kablo girişinde olduğunu sanıyordum. değiştirilmesi için bir servise gittim. adamlar bana harddiskin içindeki kafanın oynamadığını gösterdi. çok önemli bilgiler varsa, kurtarabiliriz dedi. 150 civarı bir fiyat biçti. o ve ona benzer konularda çeşitli firmalar hizmet vermekte.

şunu da okumuş olabilirsiniz: silinen dosyaları geri getiren programlar. sizin dosyalarınız küçük olduğundan, bilgisayar tarafından çoktan silinmiş olabilir. çünkü harddisklerin çalışma mantığına göre, sildiğiniz herhangi bir dosyada sadece "bunun üzerine yeni bilgi yazabilirsin" bayrağının kaldırılması manasına geliyor.

geri de döndüremiyorsunuz. belki de geri döndürseniz, bilgisayar kendisini 3 günden önceki bir tarihe geri alacaktı.

kısacası, siz yeni ve tertemiz bir oyuna başlayın. vereceğiniz skill'ler konusunda yardımcı da olabilir, böylece oyundan alacağınız zevki artırmanıza yardım edebilirim. :)

• Binbaşı
      1594 Mesaj
      26 Şubat 2013 20:56:40
      quote:

Alıntıları Göster

Evet hocam.Aklım başıma gelmiş oldu. Xbox'tan PC'ye geçince afallıyor insan.Daha önce içli dışlı olmadığım bir tür oluncada bayağı zorlanıyorum.

xbox iyidir hocam

• Yüzbaşı
      481 Mesaj
      26 Şubat 2013 22:08:24

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Alıntıları Göster

launcher dan "data files" a gir ordan tık ını kaldır

Teşekkür ederim sonradan görmüştüm ama yinede devam etti akıcı şekilde oynatmaya. Direk aktif oluyor sanırım o dlc yani üzerine kuruluyor. Birde oyunun save dosyaları my games klasöru içinde yer almakta. Yeni laptop geçişi yapacağım yakında onu da almak gerekir mi yoksa program files x86 steam klasöründe de var mıdır o save dosyaları ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      14549 Mesaj
      26 Şubat 2013 22:10:09
      quote:

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim sonradan görmüştüm ama yinede devam etti akıcı şekilde oynatmaya. Direk aktif oluyor sanırım o dlc yani üzerine kuruluyor. Birde oyunun save dosyaları my games klasöru içinde yer almakta. Yeni laptop geçişi yapacağım yakında onu da almak gerekir mi yoksa program files x86 steam klasöründe de var mıdır o save dosyaları ?

my games içinde var onlar geçerli

• Yüzbaşı
      481 Mesaj
      26 Şubat 2013 22:11:39
      Tamam o zaman Hdd ye yedeklerken onları da alırım sonra yeni laptop da aynı yere koyarım. Sağol tekrardan

• Yüzbaşı
      313 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Baltidores

26 Şubat 2013 22:30:42
      skyrim i orjinal almıştım playstore dan.Acaba dlc leri reloaded felan yüklesem sıkıntı çıkar mı crack felan yapmam gerekir mi?

• Binbaşı
      1090 Mesaj
      27 Şubat 2013 00:02:26
      quote:

Orijinalden alıntı: lewando4111

skyrim i orjinal almıştım playstore dan.Acaba dlc leri reloaded felan yüklesem sıkıntı çıkar mı crack felan yapmam gerekir mi?

Sadece Dlc'leri yükleyip bir dene derim. Orijinal oyuna crack yapmak pek sağlıklı olmayabilir.

• Yarbay
      3674 Mesaj
      27 Şubat 2013 00:45:50
      quote:

Alıntıları Göster

hocam biz fakirlerin içini gıcıklatıyorsunuz bizde ne gezer bunları kaldıracak sistem

Çoğu ENB kullanıcısı resim çekmek için ENB yapıyor bence.. Aksine ben oynamak için ENB kullanıyorum. Solid 60 FPS, yani 60 FPS'den gram inmeyecek şekilde ayarladım ENB'mi.. Hem oynuyorum hem görsel zevkten ödün vermiyorum. Bazen bakıyorumda ENB resmi paylaşanlarda 30-36 FPS geziyorlar hep Grafik ayarlarım High'da + ENB kullanıyorum ve yukarıda gördüğün görselliği alıyorum. Aslında düşük sistemim varken de kullanıyordum tamamen uğraş meselesi

ASUS Maximus VIII Ranger ┃ i7 6700K @ 4.8 Ghz ┃ Corsair H100i V2 ~ 2x Corsair ML120 Pro White LED
      GTX 1070
      EVGA SuperNOVA 850W P2 Platinum ┃ EVGA Red Sleeved Cable Set ┃ 2x Noctua A14 PWM ~ Corsair ML140 Pro White LED
      Corsair K70 LUX RGBLogitech G900 Chaos SpectrumCorsair Gaming MM300 Extended Mouse PadCreative SB Omni Sound CardSennheiser HD 598 Special Edition
      Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165HzLG 43UH650V IPS 4K 100Hz ┃ Corsair 760T Arctic White Full Tower
    • Yüzbaşı
      481 Mesaj
      27 Şubat 2013 13:45:08
      Arkadaşlar bu oyunun bitmesi için ortalama ne kadar zaman gerekir sizce ? Bu zamana kadar 55 saat oynamışım lakin ne zaman biteceğini merak etmekteyim. Zaman zaman yan görevlere de sarmadı değilim.
      Bir de Recovering the Elder Scroll görevi ne illet bir şeymiş. Saçma sapan bir yerlere geldim bakalım orada bir şey bulacağım sanırım makine, az kaldı hissediyorum

• Yarbay
      3674 Mesaj
      27 Şubat 2013 13:50:36
      quote:

Arkadaşlar bu oyunun bitmesi için ortalama ne kadar zaman gerekir sizce ? Bu zamana kadar 55 saat oynamışım lakin ne zaman biteceğini merak etmekteyim. Zaman zaman yan görevlere de sarmadı değilim.
      Bir de Recovering the Elder Scroll görevi ne illet bir şeymiş. Saçma sapan bir yerlere geldim bakalım orada bir şey bulacağım sanırım makine, az kaldı hissediyorum

Sadece ana görevleri oynarsan 2 saat'te bitiyor. Hatta yapımcılar en hızlı kim bitirecek diye aralarında yarışma yapmıştı. Genel olarak oynarsan oyunu bitirmen olanaksız gibi birşey. Elbet görev verecek birileri çıkıyor. Level 41'im daha yeni bitirdim ana görevleri. Yan görevlere geçtim. (Dragonborn ve Dawnguard'ı da bitirdim)

GTX 1070
    • Yüzbaşı
      481 Mesaj
      27 Şubat 2013 14:47:17
      O zaman senin dediğine göre ben baya bir yan görev de yapmışım. Kaldı ki bende DLC yok henüz. Neyse Allah'tan saran bir oyunda sıkılmıyorsun çok.

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      27 Şubat 2013 18:42:20
      darkbro lar kötünmü beyler kötülerse direk şapalak atacam kıza

• Yüzbaşı
      272 Mesaj
      27 Şubat 2013 19:51:29
      quote:

Orijinalden alıntı: GannicusS

Adamlar katil işte :D

Ama bence oyunun en zevki görevleri Dark Brotherhood.Dark brotherhood bittikten sonra baya bi boşluğa düşmüştüm oyunda.

• Yüzbaşı
      540 Mesaj
      27 Şubat 2013 21:17:56
      Beyler ben dragonstone bulma görevi bleak falls barrow yani aldım ama whiterunda hapise girdim sonra kaçarken yakalandım bu görevi geçmek için hile var mı?

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      27 Şubat 2013 22:00:40
      quote:

Orijinalden alıntı: Kovahead

Alıntıları Göster

Adamlar katil işte :D

Ama bence oyunun en zevki görevleri Dark Brotherhood.Dark brotherhood bittikten sonra baya bi boşluğa düşmüştüm oyunda.

dikkatimi çekti hata yapanları cezalandırıyorlar rastgele öldür müyorlar ama...

• Binbaşı
      1594 Mesaj
      27 Şubat 2013 22:01:40
      quote:

Orijinalden alıntı: GannicusS

iyiler iyi.Katil matil değiller haşa. Sithis'in kulları onlar

• Binbaşı
      1594 Mesaj
      27 Şubat 2013 22:03:06
      quote:

Orijinalden alıntı: Margu

Beyler ben dragonstone bulma görevi bleak falls barrow yani aldım ama whiterunda hapise girdim sonra kaçarken yakalandım bu görevi geçmek için hile var mı?

var da.Hapisten çık, sonra git görevi yap yani.Kod ile bitirmek mantıksız

• Yüzbaşı
      540 Mesaj
      27 Şubat 2013 23:23:06

quote:

Alıntıları Göster

var da.Hapisten çık, sonra git görevi yap yani.Kod ile bitirmek mantıksız

Hapisten kaçtım ben guardlar beni oldurmez di mi?hapise atsınlarda bitsin bu çile

• Binbaşı
      1594 Mesaj
      27 Şubat 2013 23:50:59
      quote:

Alıntıları Göster

Hapisten kaçtım ben guardlar beni oldurmez di mi?hapise atsınlarda bitsin bu çile

Öldürmez gerekirse rüşvet verirsiniz kurtulursunuz.

• Yüzbaşı
      540 Mesaj
      28 Şubat 2013 08:12:05

quote:

Alıntıları Göster

Öldürmez gerekirse rüşvet verirsiniz kurtulursunuz.

Sağolun hocam

• Yüzbaşı
      786 Mesaj
      28 Şubat 2013 08:46:50
      6-7 saatte bitti bu nasıl oyun:S

şimdi side questlere başladım

All daytraders are doomed to fail... Wbuffet
    • Teğmen
      177 Mesaj
      28 Şubat 2013 09:41:55
      quote:

Orijinalden alıntı: buckfush

6-7 saatte bitti bu nasıl oyun:S

şimdi side questlere başladım

tek bir sorum var size "6-7 saatte bitirdiğiniz oyun" ile ilgili olarak: markarth incident nedir? bu sorunun cevabını biliyorsanız, size gerçekten helal olsun.

• Yüzbaşı
      786 Mesaj
      28 Şubat 2013 14:28:02
      oyunun en hayati bilgisini nasıl atlarım. puuffff

markarth incident ile main quest var mı? Yok

O zaman, sonu zaten olmayan bir oyun hakkında detay bilgi istemekte nedir? Ben thieves guild'in 12. görevinde bir detay sorsam hatırlayacak mısın?

Main quest ziyadesiyle kısa diyorum...

• Yüzbaşı
      481 Mesaj
      28 Şubat 2013 20:56:32
      Arkadaşlar gelmiş olduğum göreve göre sizce sona yaklaşmış bulunmakta mıyım ?
      Görev : Defeat Anduin . Diğer bir konu ise burada çok ciddi şekilde zorlanıyorum. Level 25 skiller genel olarak Nord ırkının ihtiyaçları yönünde verildi. Bence yetersiz sanırım. Elimde ki weaponslar da yetersiz gelmekte sanırım. Biraz daha gezinip geri dönmem mantıklı mıdır ?

• Yüzbaşı
      504 Mesaj
      28 Şubat 2013 20:57:54
      quote:

O zaman, sonu zaten olmayan bir oyun hakkında detay bilgi istemekte nedir? Ben thieves guild'in 12. görevinde bir detay sorsam hatırlayacak mısın?

Elder Scrolls serisi ana görev odaklı bir oyun değil ama. Tamam ana görevin önemi var oyunun kalbi o görevler fakat adamlar bize dev gibi bir dünya vermiş ortaya da bizim karakteri atmış, sadece ana görevi bitirip "oyun bitti" diyemezsin yani.

• Teğmen
      177 Mesaj
      28 Şubat 2013 21:27:11
      zamanında halk diliyle kantır, gerçek adıyla counter-strike denilen oyunu oynayalım dedik arkadaşlarla. dedim ki, dust açalım. yok dediler. awp oynayalım. neden dedim. dediler ki, çabuk bitiyor çok beklemiyorsun. hay sizin oynayacağınız oyunu da dedikten sonra, çıktım. zeka gerektirmiyor, taktik gerektirmiyor öyle haritalar çünkü. adama denk getirip mouse'un sol tuşuna tıklamak oluyor. bu gelen alışkanlıkları, skyrim denilen bu oyunda uygularsanız komik olur. zaten bu oyunun türü role playing. en çabuk adam öldüren kazansın oyunlarından değil. iç savaşın neden çıktığını dahi bilmeden pata küte adam öldürmek istiyorsanız, başka oyunları deneyin. siz bu türden uzak durun.

thalmor embassy'deki zindanda thalmor dossier adı altında 3 tane dosya var. bunlardan birisi esbern'in, bir tanesi delphine'nin, bir tanesi de ulfric'in. quest için önemli olan esbern'in. gerçi gerek de kalmayabiliyor. konu bütünlüğü açısından ise ulfric stormcloak'un dosyası gayet önemli. burada yazılanlara göre, thalmor bir bakıma ulfric'i desteklemekte. hatta asset, yani kullanılabilen bir mal olarak görmekte stormcloak hareketini. markarth'ın forsworn tarafından ele geçirilmesi ve ulfric tarafından talos'a karışılmaması koşulu ile empire'a geri kazandırılması birbirini izliyor. lakin, şehir geri alındıktan sonra thalmor ulfric'i talos'a inandığı için tutukluyor. sorgulayan ise elenwen. thalmor bir süre sonra resmen iç savaş çıkartsın diye ulfric'i serbest bırakıyor.

markarth incident ise, ulfric şehri ele geçirdikten sonra; şehrin halkını kılıçtan geçirmesi oluyor. detay olarak adlandırılmış. ama savaşın neden ve nasıl çıktığını bilmeden bunu detay olarak adlandırmak bana göre çok yanlış.

siz gidip adam öldürmüşsünüz. film izlerken atlaya atlaya izleyip, sonra film kötüydü diyenler gibisiniz. yahu o kadar para verdik şu oyuna, hala da fiyatı düzgün olarak düşmedi. hala 30 dolar seviyesinde. neden düşmüyor sizce?

• Teğmen
      177 Mesaj
      28 Şubat 2013 21:32:03
      quote:

Görev : Defeat Anduin . Diğer bir konu ise burada çok ciddi şekilde zorlanıyorum. Level 25 skiller genel olarak Nord ırkının ihtiyaçları yönünde verildi. Bence yetersiz sanırım. Elimde ki weaponslar da yetersiz gelmekte sanırım. Biraz daha gezinip geri dönmem mantıklı mıdır ?

o görevde alduin'e tek gitmiyorsunuz. :) yanınızda essential arkadaşlar var. "bir şekilde" indirdikten sonra kaça kaça bitirebilirsiniz bana göre. en çok resistance'ı düşük olanlar zorlanıyor orada. quick save ve quick load yapmaktan çekinmeyin. :) kolay gelsin.

• Yüzbaşı
      272 Mesaj
      28 Şubat 2013 21:32:50
      Dawnguard ile Dragonborn paketlerini sevemedim.Hikayeleri bana cazip gelmedi çünkü ama Elfler ve cüceler hakkında bir ek paket çıkarsa hiç durmam başlarım tekrardan bu efsaneye.

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      28 Şubat 2013 22:00:58
      quote:

Alıntıları Göster

iyiler iyi.Katil matil değiller haşa. Sithis'in kulları onlar

reel mi kanka ?

• Binbaşı
      1594 Mesaj
      28 Şubat 2013 22:06:20
      quote:

Dalmayın direk item yapın biraz yahu

• Binbaşı
      1594 Mesaj
      28 Şubat 2013 22:19:04
      quote:

Evet ana görev ziyadesiyle kısa.Ve bazı yerleri gereksiz denecek kadar çileli.Tabi kişiye göre değişir bu olay.Bana elder scrolls ve Dwemer ile ilgili olan yerler inanılmaz bayık gelmişti.Cücelerden nefret ettiğim için olabilir neyse.

Geri kalan polemiğe girmeye gerek bile yok. İlginizi çekmiyorsa çokta önemli değil.

• Yarbay
      3674 Mesaj
      28 Şubat 2013 22:33:28
      Dawnguard ve Dragonborn'u bitirdikten sonra çokta gerekli olmadıklarını düşünüyorum. DLC'lerin ikisinide takas yöntemiyle değil de para verip almış olsaydım açıkçası $40 için üzülürdüm.

Dragonborn hadi gene neyse, yeni harita sunuyor orada bir sürü keşfedecek alan oluyor, insanlar görev veriyor falan filan da Dawnguard hiç olmamış.. 1 saat bile sürmedi bitirmem..

GTX 1070
    • Yüzbaşı
      481 Mesaj
      28 Şubat 2013 22:37:08
      quote:

Orijinalden alıntı: ali bey amca

Alıntıları Göster

o görevde alduin'e tek gitmiyorsunuz. :) yanınızda essential arkadaşlar var. "bir şekilde" indirdikten sonra kaça kaça bitirebilirsiniz bana göre. en çok resistance'ı düşük olanlar zorlanıyor orada. quick save ve quick load yapmaktan çekinmeyin. :) kolay gelsin.

Tavsiyeler için sağ olun ama yanım da kimse yok ne yazık ki.
      Lydia vardı onu da ya bir yerde wait diyerek unuttum nerede hatırlamıyorum yada öldü hakkın rahmetine kavuştu. Öldüyse geri getirme şansım var mı ?

• Binbaşı
      1594 Mesaj
      28 Şubat 2013 22:39:05
      quote:

Dawnguard ve Dragonborn'u bitirdikten sonra çokta gerekli olmadıklarını düşünüyorum. DLC'lerin ikisinide takas yöntemiyle değil de para verip almış olsaydım açıkçası $40 için üzülürdüm.

Dragonborn hadi gene neyse, yeni harita sunuyor orada bir sürü keşfedecek alan oluyor, insanlar görev veriyor falan filan da Dawnguard hiç olmamış.. 1 saat bile sürmedi bitirmem..

Dawnguard eklentisinde asıl amaç biraz popüler kültüre dokundurmalar yapmak.
      Vampir lord olayı ve vampir avcıları.Kurt adam vb ile.
      Yalnız dragonborn eklentisinden daha çok hoşuma gittiğini söylemeliyim.Ama konu bitişi ile olmamış, seçme şansı verilseydi daha iyi olurdu.

Bu eğer güneş tamamen etkisiz kılınsaydı Serana'nın annesine göre diğer ırklar ile vampirler arasında büyük bir savaş çıkardı.Keşke bunlar senaryoya yansısaydı.Serena'yı feda edebilseydik mesela.Şahsen ben Harkon'u tutuyordum

• Binbaşı
      1594 Mesaj
      28 Şubat 2013 22:42:19
      quote:

Alıntıları Göster

Lydia vardı onu da ya bir yerde wait diyerek unuttum nerede hatırlamıyorum yada öldü hakkın rahmetine kavuştu. Öldüyse geri getirme şansım var mı ?

Görevinizin adı ''Dragonslayer'' ise tam olarak verdiğim bilgiler geçerli.
      Gittiğiniz veya gideceğiniz yere yardımcı götüremezsiniz.
      Lydia konsol komutları ile diriltilebilir.
      Ve tek olmayacağınıza emin olun.Takımınız sürpriz olarak kalsın, zamanı geldiğinde anlarsınız.

• Yüzbaşı
      540 Mesaj
      28 Şubat 2013 23:46:00
      Lydia gitti frost trole daldı anında öldü sağolsun başka adamları hanlardan mı bulcam?

• Yüzbaşı
      786 Mesaj
      01 Mart 2013 00:07:35
      bu skyrim ateşli oyun değil miydi yahu.hımmmm

• Binbaşı
      1594 Mesaj
      01 Mart 2013 00:20:33
      quote:

Lydia gitti frost trole daldı anında öldü sağolsun başka adamları hanlardan mı bulcam?

hanlardan veya bazı yan görevleri tamamlayınca takipçi bulabilirsiniz.

• Teğmen
      103 Mesaj
      01 Mart 2013 00:28:00
      quote:

Alıntıları Göster

Hocam ben de aynı yerde takılmıştım. Eğer Alduin hiç hasar almıyorsa bir kaç save geriden yüklemeye çalışın. Ben sorunu öyle çözmüştüm.
      Diğer konu ise kosola "player.moveto 000ac294" yazıp enterlayın, Lydia yanınıza ışınlansın. Eğer ölmüş ise "prid 000a2c94" sonra "resurrect 1" yazın.
      Eğer Lydia hiçbir şekilde görünmüyorsa "enable 000a2c94" tüm bunlar sorununuzu çözmezse Allah rahmet eylesin.

Steam ID: piquet_dp
    • Yarbay
      3674 Mesaj
      01 Mart 2013 00:54:57
      Serena'ya vampirlikten kurtul, tedavi ol gel dedim. Birkaç günlüğüne ben yokum diyip gitti.. Aradan kaç gün geçti kadın ortalarda yok

GTX 1070
    • Yüzbaşı
      481 Mesaj
      01 Mart 2013 01:08:29
      quote:

Orijinalden alıntı: piquet

Alıntıları Göster

Hocam ben de aynı yerde takılmıştım. Eğer Alduin hiç hasar almıyorsa bir kaç save geriden yüklemeye çalışın. Ben sorunu öyle çözmüştüm.
      Diğer konu ise kosola "player.moveto 000ac294" yazıp enterlayın, Lydia yanınıza ışınlansın. Eğer ölmüş ise "prid 000a2c94" sonra "resurrect 1" yazın.
      Eğer Lydia hiçbir şekilde görünmüyorsa "enable 000a2c94" tüm bunlar sorununuzu çözmezse Allah rahmet eylesin.

Allah razı olsun. Çok rahatlattın beni. Denerim yarın ki serüvende artık.

• Yarbay
      3674 Mesaj
      01 Mart 2013 02:49:50
      Oh be! Özüme döndüm.. Eski ENB ayarlarıma..
      Bu Serena cadısını bulmak lazım.. Hatun iyiydi

GTX 1070
    • Yüzbaşı
      540 Mesaj
      01 Mart 2013 08:04:05

quote:

Alıntıları Göster

hanlardan veya bazı yan görevleri tamamlayınca takipçi bulabilirsiniz.

Çok sağolun hocam vallahi her yardıma koşuyorsunuz.

• Binbaşı
      1594 Mesaj
      01 Mart 2013 10:29:14
      quote:

Oh be! Özüme döndüm.. Eski ENB ayarlarıma..
      Bu Serena cadısını bulmak lazım.. Hatun iyiydi

Hocam o tedavi için gidiyor o Falion denilen adama.Yalnız niye vampirlikten kurtul dediniz yahu taş gibi orijinal vampire

• Yarbay
      3674 Mesaj
      01 Mart 2013 11:40:02
      quote:

Alıntıları Göster

Hocam o tedavi için gidiyor o Falion denilen adama.Yalnız niye vampirlikten kurtul dediniz yahu taş gibi orijinal vampire

Vampirleri sevmiyorum Falion'a kaç defa tedavi olmak için gittiğimi bi ben bilirim.. Çok uyuz birşey. Kadına rest çektim ya tedavi olursun ya da yanımda yerin yok dedim. Hemen gitti tedavi olmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 1 Mart 2013; 15:24:01 >

GTX 1070
    • Binbaşı
      1594 Mesaj
      01 Mart 2013 11:51:30
      quote:

Alıntıları Göster

Vampirleri sevmiyorum Falion'a kaç defa tadevi olmak için gittiğimi bi ben bilirim.. Çok uyuz birşey. Kadına rest çektim ya tedavi olursun ya da yanımda yerin yok dedim. Hemen gitti tedavi olmaya

hocam bu faşistliği yakıştıramadım size.Vampir nord kardeştir dawnguard kalleştir.

• Binbaşı
      1090 Mesaj
      01 Mart 2013 11:53:52

Sayfa:   <<     < önceki   332 333 334 335 [336] 337 338 339 340 341   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) [ANA KONU] #Special Edition Çıktı!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.