Şimdi Ara

The Elder Scrolls V: Skyrim (2011) / Special Edition (2016) [ANA KONU] (880. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30.322
Cevap
125
Favori
1.621.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Clint Sexwood

Beyler Dawnguard DLC'sine başlayayım diyorum şimdi ne yapıcam direk vampir avcılarınamı katılıcam yoksa bahsettiğiniz gibi vampir olarakda oynayabilirmiyim? Bir savede iki senaryoyuda oynabilirmiyim dlcde?

Karar senin ister vampir avcılarına katılırsın ister vampir klanına.

Ve bir kayıt dosyasında ikisini birden oynayamazsın.

Ana görevler öyle pek uzun sürmüyor zaten ikisini de bitirirsin.Tercihim vampir klanına katıl daha atraksiyonlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: shallipushthebutton?

quote:

Orijinalden alıntı: juper1324

beyler verde 290.10 driver danmı daha fazla performans alırım 301.42 driverdenmi ?

Gt500m serisi Nvidia anladığım kadarıyla.

301.42 kullanın bende şuan onu kullanıyorum.

Yalnız konu Skyrim konusu

Tamam dostum :)
  • Asa kullanımı ile büyü yetenekleri gelişiyor mu?
    bir de vampir lord ve companion olayını anlayamadım. Serana yapıyormuş bir daha v. Lord olmak istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pronefroz -- 14 Ağustos 2012; 17:47:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar sekiz aydır oynadığım neredeyse tek oyun olan skyrimde belkide yüzlerce saat harcadım ve anca ikinci açtığım 67 lvl'lik kayıtta vaktinin geldiğini düşünerek ana görevleri tamaladım, iyi yapmış mıyım

• Dakika 2.45 den sonra gülme krizine girdim :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syberr2112 -- 14 Ağustos 2012; 19:04:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pronefroz

Asa kullanımı ile büyü yetenekleri gelişiyor mu?
    bir de vampir lord ve companion olayını anlayamadım. Serana yapıyormuş bir daha v. Lord olmak istersen

Hayır sanmıyorum geliştirsin.Zaten bu asalar çokta etkili değil.

Serena sizi vampir lorda çevirebiliyor evet.Neresini anlamadınız tam olarak.Aela'da kurt adama çevirebiliyor.

• Bu nedir abicim ya? Karita evlenemiyoruz, Serana ile evlenemiyoruz, bütün güzel kadınlar gidince ne zevki kalıyor işin? Oyunda ne kadar tipsiz kadın var evlenebilir özellikte, valla sinirlendim açmıyorum 2 gündür oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Parlé

Bu nedir abicim ya? Karita evlenemiyoruz, Serana ile evlenemiyoruz, bütün güzel kadınlar gidince ne zevki kalıyor işin? Oyunda ne kadar tipsiz kadın var evlenebilir özellikte, valla sinirlendim açmıyorum 2 gündür oyunu.

Karita ile konsol yardımıyla evlenebiliyoruz da Serena konusunda haklısın

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suraz -- 14 Ağustos 2012; 20:17:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suraz

Bu bayaa iyiydi.Böyle bir şey hiç düşünmemiştim adamlar yapıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Bathesda iyice gözümden düştü.
    7 yıldır piyasada olsan bir konsola oyunu adam gibi çıkaramadılar.

Skyrim'i PS3'te oynadım hatta %100 bitirdim platinum bile aldım. Dawnguard DLC'yi bekliyordum. Adamlar açıklama yapmış kusura bakmayın teknik zorluklar nedeniyle PS3'e çıkaramıyoruz diye. Ne diyim yani sizin gibi zihniyete.

O zaman en başından bu oyunu PS3'e çıkartma. PC exclusive olsun oyun bizde ona göre hesabımızı bilelim.

Yazıklar olsun

Oyun ilk olarak x360'a çıktı otuz günlük süre ile.otuz gün dolduktan sonra bekledik hatta resmi forumlarda adminler ile resmen birbirine girdi millet ona rağmen hiç bir resmi açıklama gelmemişti.
    1.7 güncellemesi ne zaman geldi bilgisayara ondan sonra yayınladı ''dawnguard''. Ve ps3 bildiğiniz gibi 1.6 güncellemesini bile alamadı kaldı ki şimdi 1.7 sorun çıkıyormuş.Çıktı mı onu da tam bilmiyorum.

Resmi forumlar da hala tartışma devam ediyor;
    http://forums.bethsoft.com/topic/1403023-ps3-release-for-dawnguard-thread-5/page__st__60

Ayrıca resmi bir ağızdan çıkmayacağı söylenmedi,çıkacak ama zamanı belli değil.

Sony ve onun işleri zorlaştıran sistemleri sağ olsun.

edit:
    http://www.bethblog.com/2012/08/02/dawnguard-ps3-update/

Bu da kaynak.

hocam ben pek ümitli değilim
    daha patchi çıkaramıyorlar DLC hiç çıkmaz kaldı ki oyun zaten PS3'te hep sorunluydu
    save boyutu belli bir mbı geçtikten sonra oyun dayanılmaz hale geliyordu. millet epey çekti ve sövdü

ps3e oyun yapmak her zaman daha zor ve karmaşık olmuştu ama bir şekilde bütün yapımcılar bunu çözdü bathesda ilk ve tek çuvallayan olarak tarihe geçecek

Ben çıkacağını düşünüyorum Bethesda'nın geleceği ve prestiji açısından.Kaldı ki Dlc hazır sadece bir güncellemeye bakıyor iş onuda halletsin artık.Yapamasa bile oyunu buglu ve sorunlu yine ''tamam biz yaptık ps store'da der'' satar ve yine ps platformu üzerinden parayı kaldırır.Yapmadığı şey değil sorunlu oyun satmak geninde var bu şirketin.

Sizi ne kadar tatmin eder bilemiyorum ama bende bu oyunu bir ay bekledim ve Skyrim'e elimi sürmedim o süre zarfınca.Çıktığı gün aldım yükledim 5-6 saat oynama ile bitti oyun ana hikayesi şok oldum.Yani inşallah çıkınca zaten göreceksiniz ama; bu ek paket sizin bu kadar beklediğinize değmez

oblivion ek paketleri gibi değil yani? üzüldüm ama işte meraktan oynamak istiyorum.

• oblivion gibi değil hocam nerede öyle bir ek paket.Zaten ay sonuna doğru çıkar sürpriz diye o zaman oynar karar verirsiniz.İyi forumlar
  • arkadaşlar speech kasıyorum da, bu dükkanlardaki heriflerin 750 altını var ben bunlara 30 altınlık 25 parça bir şey satsam mı daha çok gelişir, 375 altınlık 2 elmas satsam mı?
  • arkadaslar 70 tane ameysts 20 tane flawles diamond 30 tane dıamon 40 tane ruby... bunları çok parası olan bi kuyumcuya nerden satabılırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: GannicusSs

arkadaslar 70 tane ameysts 20 tane flawles diamond 30 tane dıamon 40 tane ruby... bunları çok parası olan bi kuyumcuya nerden satabılırım

onları riverwooddaki lucas,birde madesi alıyor ne yazıkki 750 altınları var sadece,t ile 48 saat ileri sarıp durcaksın :).Ben öyle birşey olduğunda elmasları denize atıyorum ederini konsol ile alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GannicusSs

arkadaslar 70 tane ameysts 20 tane flawles diamond 30 tane dıamon 40 tane ruby... bunları çok parası olan bi kuyumcuya nerden satabılırım

Windhelm'de sadri'nin kullanış eşyaları gibi bir dükkan var oraya git.
    Yine windhelm'de blacksmith'in bulunduğu yerde tüccarlar var onlarda alır bunları.
    Riften'da bu madesi denilen herifin olduğu yerde bulunan tüccarların hepsi alıyor.

Solidute ticaret merkezi adeta git orada da bir ton satacak yer var.
    Markath'da silver bloodların mekanları var tüccar onlara da satabilirsin.

Bir tek riverwood'a kalırsan bütün mallar elinde kalır

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf1604

arkadaşlar speech kasıyorum da, bu dükkanlardaki heriflerin 750 altını var ben bunlara 30 altınlık 25 parça bir şey satsam mı daha çok gelişir, 375 altınlık 2 elmas satsam mı?

Onu geliştirmenin yolu en güzel Thieves Guild'e üye ol.
    Suç işlediğinde sana guardlarda seçenek çıkacak ben guild ile çalışıyorum bu parayı al diye.
    Sürekli ufak suçlar işle parasını ver 40-50 altın neyse böylece geliştirirsin
  • arkadaşlar bende grafik eksikliği var daha öncede indirmiştim aynı sorunu yaşıyorum ateş ve buz büyüleri görünmüyor ve sislerde görünmüyor ayrıca gökyüzü grafikleride çok kötü ilk indirip oynadığımda bi dosya indirmiştim ve sorun çözülmüştü şimdi ise o dosyayı bulamıyorum yardımlarınızı bekliyorum
  • Haha çok mutluyum şuan :D Skyrim'i bitirince silip yeniden yüklemiştim ya;kayıtlarımı buldum :D Vampirliğimin önceki kayıtlara geçtim 2 görev yaptım ama tekrar vampir olmamaktan değdi.Sonra yeni görevler buldum Wikia'dan yapmadığım.Onları yaptım (10 görev falandı tam hatırlayamadım :D).Dawnguard ile vampir olucam ve diğer charımıda kasıyorum şuan bitmek üzere tüm görevler yalnız 20 görev civarı kaldı :D O yan charımıda vampirle savaşan taraf yapıcam :D Ohh ımm mis gibi oldu :D Ama çoğu kısa görevler.Bende tank bir barbarım :D Diğer charımda tam bir Assassin.Bakıcaz artık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: khajitblader

Haha çok mutluyum şuan :D Skyrim'i bitirince silip yeniden yüklemiştim ya;kayıtlarımı buldum :D Vampirliğimin önceki kayıtlara geçtim 2 görev yaptım ama tekrar vampir olmamaktan değdi.Sonra yeni görevler buldum Wikia'dan yapmadığım.Onları yaptım (10 görev falandı tam hatırlayamadım :D).Dawnguard ile vampir olucam ve diğer charımıda kasıyorum şuan bitmek üzere tüm görevler yalnız 20 görev civarı kaldı :D O yan charımıda vampirle savaşan taraf yapıcam :D Ohh ımm mis gibi oldu :D Ama çoğu kısa görevler.Bende tank bir barbarım :D Diğer charımda tam bir Assassin.Bakıcaz artık :D

316165616 kere tekrar başladım mage karater ile Dremora ırkını seçtim yakıyorum önüme geleni laf atanada boynuzlarımı gösteriyorum

• 
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.