Şimdi Ara

Seyahat ederken kaç numaralı koltuk? Neden? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
12.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yani 0001 sürücü koltuğunu seçerim
  • Ben 1-2-3-4 komple alıyorum sıkıldıkça değiştiyorum. Otobüsü kapattığım da olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retired guy -- 29 Aralık 2010; 19:53:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenbartug

Surucu tarafi,en arka koridor sirasi. Rahatligini gecdim,kimse olmazsa yayil arka 4'luye

Aynen
  • Muavin koltuğu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezermsk

4 numaraya oturmam asla heleki neoplan starliner ise ve de hava gunesli ise yandik demek:) en iyisi 8 numara ne gunes aliyo ne de sorun var servis hemen geliyo zaten birde saglak iseniz kolunuzu dayadinizmi ohhh :)

Belli ki güneş almadığına göre 8 numarada hep "aynı güzergahta" yolculuk yapıyorsun...(güneş sistemi, dünyanın kendi etrafında dönmesi...yolun güneş istikametine doğru yer değiştirmesi....vs.)

8 numaraya oturup kızaran birçok yolcu vardır mutlaka...

Ne dersin...!!?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keremhan77

quote:

Orijinalden alıntı: sezermsk

4 numaraya oturmam asla heleki neoplan starliner ise ve de hava gunesli ise yandik demek:) en iyisi 8 numara ne gunes aliyo ne de sorun var servis hemen geliyo zaten birde saglak iseniz kolunuzu dayadinizmi ohhh :)

Belli ki güneş almadığına göre 8 numarada hep "aynı güzergahta" yolculuk yapıyorsun...(güneş sistemi, dünyanın kendi etrafında dönmesi...yolun güneş istikametine doğru yer değiştirmesi....vs.)

8 numaraya oturup kızaran birçok yolcu vardır mutlaka...

Ne dersin...!!?

Evet ayni guzergahta yolculuk yapiyorum ama hep ayni saatte degil zaten gece yapsam gunesle sorunum olmaz degil mi mantikli dusunursek ? Gunes istedigi taraftan istedigine donsun vs ne fark ederki perde denilen seyi kapattiktan sonra .Ayrica bahsettigim araci gormedigini varsayarak bu yorumu yaptigini dusunuyorum cunku gormus olanlar benim ne anlatmak istedigimi anlar. Son olarak Otobuslerde bulunan camlarin ic kisimlarinda gunes gecmesini engelleyen az once bahsettigim "perde" adinda birdey icat edilmis onlari kullanarak kizarmayi onleyebilirsin ;) ancak neoplan starliner markali otobuslerde cam tavandan gelen gunes isiklarini engelleyemedigin icin on koltuklarda kizarma ihtimalinin ayni guzergah vs ile alakasinin olmadigini dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msk89 -- 6 Temmuz 2015; 11:55:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fix 22 numara orta kapının yanı yan tarafın boş koridora yayabilirsin ayaklarını başka numarada binersem rahatsız oluyorum o kadar benimsedim

• Bilmem az gittim uzun yola

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamilkoç rahat otobüsleri var en arkanın bir önü en geniş olan kısım o Yüzden tercihim orası

• Söylendi mi bilmiyorum.
    Orta kapının hemen sağındaki cam kenarı koltuk. Uzun boylular için biçilmiş kaftan. Öndeki kişi koltuğunu geriye yatırsa bile sorun olmuyor çünkü siz de istediğiniz kadar geriye yatırabiliyorsunuz koltuğunuzu.
  • Koltuk önlerden alınacaksa şoför arkasından alınmalı. Çünkü olası bir kaza anında işi bilen şoför kendini riske atmamak için otobüsün sağ tarafını çarpmaya çalışır. Dolayısıyla olan size olur.

• 1-2-3-4 candir.
    Sanki yolun icindsin otobusu sen suruyorsun,muthis

• 46 veya 50 numara
    2side en son koltukta daha fazla yatiyo rahat rahat

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.