DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
iPhone 4 ekran bozuldu
64
Cevap
1
Favori
39.878
Tıklama
Giriş
      448 Mesaj
      09 Aralık 2010 17:22:59
      Telefon ne yere düştü nede başka bi darbe aldı. Biriyle konuştum kapattım sonra tuş kilidini devreye soktum ekran karardı fakat 1 dk bile geçmeden telefonu aldım elime ekran gelmedi. 1 saattir ugraşıyorum ekran hala karanlık. Hiçbi tepki vermiyo hiçbişey görünmüyo. 2 aylık telefon yurtdışından geldi garantiside yok. Ankaradayım şuan eğer bildiğiniz iphone teknik servisi olsun yada bu tür sorunlara bakan biyer varsa lütfen yazın hattım küçük olduğu için diğer telefonlarda sıkıntı çıkartıyo. LÜTFEN ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cholonya -- 5 Aralık 2012; 21:05:57 >||:||

PSN: Berkayy6
    • Teğmen
      237 Mesaj
      09 Aralık 2010 17:46:34
      Ankaradaki Necatibey cadesindeki Balıkçıoğlu Pasajında Apple servisi var ama özel servis....Sanırım orası bu işi çözer

Herkeze İlk Önce Sağlık
    • Yarbay
      2922 Mesaj
      09 Aralık 2010 17:47:00
      En başta sakin ol.
      -Telefonu iTunes a bağlamayı denedin mi?
      -Denediysen Home ve Power tuşuna ekrana birşey gelesiye kadar basılı tut.

Sonra buraya yaz

...
    • Yüzbaşı
      448 Mesaj
      09 Aralık 2010 23:18:33
      Evet bilgisayara bağladım fakat hiçbişey olmadı. Telefonu görmedi yani telefon kapalı gibi şuan hiç açılmıyo. Home ve Power tuşuna basmam için bilgisayara bağladıktan sonra itunes'un telefonu görmesi mi lazım ?

• Yüzbaşı
      448 Mesaj
      09 Aralık 2010 23:25:19
      Hocam allah razı olsun valla Itunes'a bağlayıp home ve power tuşuna basılı tuttum geldi telefon valla nası tırsmıştım 200 lira kitlerlerdi garantiside yok panik yaptım birden. Peki bu sorunun sebebi nedir niye böyle oldu durduk yere ?

• Yarbay
      5803 Mesaj
      09 Aralık 2010 23:33:39
      Çözüldügune sevindim.

Neden öyle oldu ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yarbay
      5766 Mesaj
      10 Aralık 2010 05:46:18

quote:

Orijinalden alıntı: cheRnogod
      Hocam allah razı olsun valla Itunes'a bağlayıp home ve power tuşuna basılı tuttum geldi telefon valla nası tırsmıştım 200 lira kitlerlerdi garantiside yok panik yaptım birden. Peki bu sorunun sebebi nedir niye böyle oldu durduk yere ?

Bazen bu tip seyler olabiliyor...o yaptığın reset atmak...böyle bir durumda power ve home tuşuna basili tutarak reset atabilirsiniz..

• Yüzbaşı
      448 Mesaj
      10 Aralık 2010 17:35:59
      Valla bende anlamadım oluverdi birden. Yalnız elma yı görünce telefonu ilk aldığım günki kadar sevindim. :D

• Yüzbaşı
      953 Mesaj
      10 Aralık 2010 18:08:17
      tamamen sarjının bitmediğine eminmisin tamamen ama

• Yüzbaşı
      448 Mesaj
      10 Aralık 2010 18:16:10
      Eminim hocam %90 küsürdü hatta telefon açıldığında %85 falandı.

• Yarbay
      6929 Mesaj
      10 Aralık 2010 18:30:18
      Forumdan bir arkadasın başınada geldi bu olay.

• Yüzbaşı
      448 Mesaj
      10 Aralık 2010 18:30:54
      Sebebi neymiş peki öğrenebildiniz mi ?

• Yarbay
      6929 Mesaj
      10 Aralık 2010 18:33:45
      Konuyu bulmaya çalışayım,onda da görüşme sonrası bu sorun olmuş,sonra bir sekilde açmıstı.

• Yüzbaşı
      771 Mesaj
      10 Aralık 2010 18:48:20
      bendede iphone 4 var aynı sorunu bende yaşadım.. home power tuşu imdata yetişti.

........
    • Yarbay
      8214 Mesaj
      10 Aralık 2010 18:54:01
      geçmiş olsun kardeş sevindim sorunu çözdüğünüze acil yazısını görünce daldım konuya

• Yüzbaşı
      448 Mesaj
      10 Aralık 2010 19:02:16
      Sorunun sebebi belli değil yani ilginç.. Neyse çözdük allaha şükür herkese çok teşekkür ediyorum. =)

• Yarbay
      2922 Mesaj
      10 Aralık 2010 19:04:47
      quote:

Orijinalden alıntı: cheRnogod

Rica ederim ne demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam0 -- 2 Şubat 2015; 11:19:59 >

...
    • Yarbay
      6929 Mesaj
      10 Aralık 2010 19:05:09
      Bulamadım konuyu,kullancı adı falan çıkmış aklımdan.Neyse çözüldü nasılsa,tekrarlanmaması dileği ile

• Yüzbaşı
      448 Mesaj
      10 Aralık 2010 19:27:04
      Tekrarlanırsa artık soluğu yine burda alıcam. =)

• Çavuş
      65 Mesaj
      10 Aralık 2010 19:40:57
      bende de oldu ben sim i çıkarıp taktım sonra homr+power ile döndü ilk denememde dönmemişti.

Galaxy S4 - LG 55 LW5500 - iPad3 64GB 4G - iPhone4 32GB - Samsung i900 Omnia ASUS M4A785TD-V EVO (orj.fanını söküp 12cm fan taktım) artık ses yok :-) - Amd Phenom 2 X4 965 8MB Black ED. - SAPPHIRE HD 7850 2GB OC GDDR5 - 8 GBKingston [4x2GB] 1333Mhz DDR3 (ganged) - 2x RAID Samsung [750GB] Sata2 7200Rpm 32MB - Thermaltake kasa 430w
    • Binbaşı
      1927 Mesaj
      10 Aralık 2010 20:46:55
      Benim de aldığımdan beri 3 kere oldu. Home + power ile düzeltmeye alıştım artık. Ne sebep oluyor onu da bilmiyorum.

• Yarbay
      3302 Mesaj
      10 Aralık 2010 22:01:12

quote:

Orijinalden alıntı: gD

Benim de aldığımdan beri 3 kere oldu. Home + power ile düzeltmeye alıştım artık. Ne sebep oluyor onu da bilmiyorum.

Hangi versiyonu kullanıyorsunuz? Ben 4.1 kullanıyorum hiç bu tarz bi problem yaşamadım

• Yüzbaşı
      448 Mesaj
      10 Aralık 2010 22:03:55
      Bende ilk defa oldu, umarım devamı gelmez.. Benim version 4.0.1 Cihaz unlock'lu olduğu için ve universal kartım olmadığı için güncelleyemiyorum.

• Er
      4 Mesaj
      19 Aralık 2010 15:02:30
      mrb.benımde ıphone 4 bozuldu ekran yok ses yok baska telefondan arıorum kendımı çalıyor ıtunesu gormuo telefon ne yapmam lazım??

• Binbaşı
      1176 Mesaj
      19 Aralık 2010 16:01:59

quote:

Orijinalden alıntı: frkn.clk

mrb.benımde ıphone 4 bozuldu ekran yok ses yok baska telefondan arıorum kendımı çalıyor ıtunesu gormuo telefon ne yapmam lazım??

En güzeli telefonu çöpe at sen.
      Hem ses yok hemde aradığında çalıyor. Garip bir durum??!!

• Yüzbaşı
      375 Mesaj
      19 Aralık 2010 23:24:31
      Ozellikle Jailbreak sonrasinda boyle seyler yasanabiliyor, Installous`tan crackli programlar yukledikce yazilimla ilgili de bu bahsettigin problem meydana gelebiliyor. Bana da aynisi oldu, telefonu resetledim ve kullanmaya basladim. Arada olmasi normal ama surekli tekrar ederse tekrardan restore yapmani oneririm.

apocaLypse_™
    • Yüzbaşı
      565 Mesaj
      26 Nisan 2011 08:54:18
      Bızdede oldu aynı problem,

Tel ekranı karardı,
      Başka bır hattan ı phone 'u aradıgımda çalıyordu fakat ı phonun ekranında hıc bır goruntu yoktu

daha sonra home + power yaparak ekran geri geldi,

sorun ne acaba ?

• Er
      3 Mesaj
      12 Temmuz 2011 21:18:40
      merhabalar ben dün aveadan iphone aldım.ve bugun bozuldu. aksama kadar bırsey yoktu.akşam facebook ve myspace e bastıgımda ekran kıtlenıyordu hıcbrsey yapamıyordum sonra aracları acamadım maılı acamadım bır kapatayım dedım ama ekran gıttı ama ortasında donen ısıkı gıbı sey kaldı bır turlu tamda kapanmadı oyle duruyor.NE YAPMALIYIM .UMARIM YARDIMLARINIZA ULAŞABİLİRİM

• Yarbay
      2752 Mesaj
      13 Temmuz 2011 11:52:44
      Sende aynısını yap hocam.10 sn falan home+power tuşuna basılı tut.Olmazsa dfu moda alıp itunes'a bağla.Google'dan yardım alabilirsin.

• Çavuş
      59 Mesaj
      19 Kasım 2011 10:19:55
      Arkadaşlar merhaba.

Aynı sorun düngece benimde başıma geldi 1 aylık telefon. Fakat ekran kararması sonucu bi tersliğin olduğunu tahmin ettim. İllaki bir yolu olduğunu düşündüm. Bozulmuş olamazdı elbette. Power ve home tuşlarına uzun uzun bastım ama sonuç yok. Sonrasında bu sabah itunes ve Home, power tuşları işe yaradı. yukarıda arkadaşın yazdığı gibi. İlk almışcasına sevindirdi beni. Bozulması biyana garintiye ver servisi bekle telefonsuz dolaş üstelik iphone 4 almışsın ama yine tamirden servisden kurtulamamanın cabasıda basşka. Neyseki Elma firması iyi telefon yapmış.

İyi bir tasarımcı aynı zamanda kaliteli bir amaledir.Onda,Tüm mesleklerin becerisi vardır...Bir grafiker,10 doktora bedeldir,Ve 10 amale gücüne eşittir....
      >> Creative Idea <<
    • Er
      4 Mesaj
      07 Mart 2012 11:17:10
      Aynen söylenenleri yaptım ve telefonum geri geldi bende çok sevindim Allah razı olsun bu bilgiyi paylaşan tüm herkesten

• Yüzbaşı
      828 Mesaj
      07 Mart 2012 11:21:50
      Hort

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

matematik, bilim, gökbilim, evrim ve devrim
    • Yüzbaşı
      321 Mesaj
      07 Mart 2012 11:29:50
      la

• Er
      2 Mesaj
      20 Haziran 2012 23:57:39
      Aynı şey benimde başıma geldi; ekran gitti , arandığında çalıyo olarak gözüktü. O an reset attığımda işe yaramamıştı , itunes e bağlamıştım görmedi.
      Bilgiyi paylaşana çok teşekkür ederim itunes e bağlıyken reset atmak işe yaradı :))

• Er
      2 Mesaj
      12 Ekim 2012 11:03:49
      hocam merhaba bende de oldu bu ekran kararma kendimi aradığımda telefon çalıyor ama telefonda hiç bir tepkime yok ne ses ne görüntü ne yapmalıyım ? Acil yardımmmm

• Yarbay
      4520 Mesaj
      12 Ekim 2012 11:06:15
      Konuyu okudun mu ? Home ve Power tusuna ekranda elma logosu cikana kadar basili tut bakalim.

• Er
      2 Mesaj
      12 Ekim 2012 11:09:53
      Vallahada oldu billahada oldu elinize emeğinize sağlık ustalarım...

• Yüzbaşı
      488 Mesaj
      12 Ekim 2012 11:10:45
      quote:

Orijinalden alıntı: kutlu3301

hocam merhaba bende de oldu bu ekran kararma kendimi aradığımda telefon çalıyor ama telefonda hiç bir tepkime yok ne ses ne görüntü ne yapmalıyım ? Acil yardımmmm

Yukarıda çözüm var dene bakalım, olmazsa başka yollar deneriz.

• Er
      4 Mesaj
      11 Kasım 2012 03:06:06
      Ya benimdeee iphone 4 bozuldu telefonumun sarjı bittti kapandı ve tekrar açılmadı.Sarja taktım fakat ekran gitti ama sarja takınca ses falan geliyor yada açma kapama ya basınca foto çekme sesi geliyor ama ekranda görüntü yok ne yapmam lazım???? Home+açma kapama tusuna basıyorum ama hiç bişey olmuyor lütfen yardm:(((

• Er
      1 Mesaj
      22 Kasım 2012 10:10:37
      allah razı olsun bu siteden hemen hallettim sağolun varolun

• Teğmen
      156 Mesaj
      05 Aralık 2012 19:25:48
      Arkadaşlar benim de başıma aynı olay geldi, 1 saat kadar önce. Telefon 5 aylık 3gs 8 gb.
      Telefonla bir görüşme yaptıktan sonra cebime koydum, telefon kesintisiz bir şekilde titredi, ne yaptıysa durduramadım bi 3 dakika kadar titreşim devam etti. Bu sırada ekranda da hiç görüntü veya tepki yoktu. Titreşim kendi kendine durdu fakat telefon hiç geri gelmedi. Hiçbir tuşu çalışmadı. diğer telefonumdan aradığımda telefona ulaşılıyor fakat telefonda hiçbir tepki olmuyor.
      Şarja veya pc taktığımda hiçbir tepki yok.

Benim sorunumda restore yapamayacak olmam. Daha bugün bazı notlar aldım ve bikaç foto çektim.

Onları kurtarmak zorundayım.

Yani durum çok vahim bi öneriniz varsa çok sevinirim.

Not: Telefonda kesinlikle hiç jailbreak falan bir işlem yapılmadı, sürümü 5.1.1

Teşekkürler...

• Binbaşı
      1623 Mesaj
      05 Aralık 2012 19:42:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Spyker

Arkadaşlar benim de başıma aynı olay geldi, 1 saat kadar önce. Telefon 5 aylık 3gs 8 gb.
      Telefonla bir görüşme yaptıktan sonra cebime koydum, telefon kesintisiz bir şekilde titredi, ne yaptıysa durduramadım bi 3 dakika kadar titreşim devam etti. Bu sırada ekranda da hiç görüntü veya tepki yoktu. Titreşim kendi kendine durdu fakat telefon hiç geri gelmedi. Hiçbir tuşu çalışmadı. diğer telefonumdan aradığımda telefona ulaşılıyor fakat telefonda hiçbir tepki olmuyor.
      Şarja veya pc taktığımda hiçbir tepki yok.

Benim sorunumda restore yapamayacak olmam. Daha bugün bazı notlar aldım ve bikaç foto çektim.

Onları kurtarmak zorundayım.

Yani durum çok vahim bi öneriniz varsa çok sevinirim.

Not: Telefonda kesinlikle hiç jailbreak falan bir işlem yapılmadı, sürümü 5.1.1

Teşekkürler...

Home + Power tuşuna basıp reset atmayı denediniz mi? Uzunca bir süre deneyin.

• Teğmen
      156 Mesaj
      05 Aralık 2012 19:47:29
      quote:

Orijinalden alıntı: Nemésis

Alıntıları Göster

Home + Power tuşuna basıp reset atmayı denediniz mi? Uzunca bir süre deneyin.

Çok sağolun hocam fakat mesajda da yazdığım gibi, reset yapamam, yedeklemediğim bikaç önemli veri var ne yazık ki...

Başka bir yolu varmıdır acaba_

• Teğmen
      156 Mesaj
      05 Aralık 2012 21:00:38
      @Nemésis

Hocam çok teşekkür ederim. Home + Power tuşlarına 8 sn basılı tuttum hiçbir veri silinmeden sorun halloldu. :)

• Teğmen
      126 Mesaj
      11 Ocak 2013 09:25:57
      arkadaşlar an itibariyle ( 11/01/2013 09:23 ) iphone 4s garanti jailbrake'siz , telefon sabah 7de evden cıkarken 60% sarjdayken basıyorum acılmadı , sarja taktım bekledim acılmadı , dalmısım işe güce elime aldım aynı sekilde sorun devam ediyor , google'dım buraya düştüm , yukardaki işlemi yaptım ve telefon resetlendigi vakit itibariyle kendine geldi , sarj 49'da , neden yapıyor bunu merak ettim..

ayrıca bu cozumu ileten arkadaslara teşekkür ederim.

ps3(GOW3,LBP GOTY,PRINCE OF PERSIA,PES09,FIFA10,GTA4,UNCHARTED,INFAMOUS)
    • Teğmen
      131 Mesaj
      10 Şubat 2013 18:58:19
      quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

Alıntıları Göster

Rica ederim ne demek

Aynısı benimde başıma gelmişti, oradan biliyorum, çözümü de kendim üretmiştim

Allah razı olsun senden .Aynısı başıma geldi itunes'a bağlanmadan yaptım geldi şuan havalara uçuyorum

• Er
      1 Mesaj
      17 Mart 2013 22:30:43
      Arkadaşlar. 4s im dün gece birden kapandı açmaya çalıştım normal elma logosu ve pin isteği geldi pin kodunu giriniz dedi açtım ekran geldi ve bir kac sn sonra tekrar gitti napmam gerek telefonu gitti gidiyor dan aldım,ürün replıkadır. halada öyle ekran gidip geliyor hpme+power tuşları işe yaramadı itunes le yapmayıda beceremedim. 2 tane telefoncuya götürdüm fakat çöpe atın işe yaramaz dedi,öyle düşünmüyorum sanki çalışcak gibime geliyo Lütfen yardım edınnn

• Er
      1 Mesaj
      18 Nisan 2013 16:38:43
      Arkadaşlar Benimde Aynı Sorun Oldu.
      Dediğiniz Dediğiniz Gibi Homa+Power Tuşu İle Açıyorum Tam Elma Resmi Geliyor Ve Telefon Açılmış Hale Gelecekken Gidiyo Ve Tekrar Home+Power Yapınca Geliyo Şarzımda Az Olduğu İçin USB Kablosu Takılı İken Yapıyorum Bi Tavsiyede Bulunurmusunuz Operadan Adobe Flash Player İndiririken Oldu. :( :( Cevaplarınızı Bu Gönderiye Cevap Olarak Göndermenizi İsterim...

nurettinkeless bu mesajı paylaştı

• Er
      1 Mesaj
      06 Ekim 2013 21:36:04
      Hepinize çok teşekkür ederim ALLAH hepinize bi sorununuzda böyle yardımcı olacak insanlar nasip etsin Tekrardan ALLAH razı olsun hepinizden

• Yarbay
      4133 Mesaj
      19 Ekim 2013 16:29:17
      Yardımcı olan herkese teşekkürler, aynı şey şimdi başıma geldi home+power basılı tutarak çözümü buldum harikasınız

SteelSeries Sensei Laser Gaming Mouse ~ SteelSeries 7G Keyboard ~ SteelSeries Siberia v2 Frost Blue Edition

> Monitor : BenQ XL2420Z 144 Hz | Intel Core i5-4690K Processor 4.5 GHz - MSI ATX DDR3 Motherboard Z97 GAMING 5 - MSI GTX970 GAMING GDDR5 4GB 256Bit NVIDIA - Kingston 8GB HyperX Savage RAM - Corsair SPEC-02 Gaming Case - Corsair CPU Cooler H100i
    • Onbaşı
      15 Mesaj
      30 Ocak 2014 19:31:25
      selamunaleykum arkadaslar, bende de 4 var ve yeni olmasına ragmen anıden ekranı karardı, okuduklarıma gore bagladım cıhazı i tunesa ve su an i tunes işareti var ve laptopla guncelleniyor dgru mudur lutfen acil cevap

• Er
      7 Mesaj
      15 Mart 2014 02:50:52
      Lütfen bana yardım edin sorunum sizlerin sorununu aynısı ama hiçbiri hemde hiçbir işe yaramıyor. Bakın anlatayım ben iphone ile fotoğraf çekilirken arkadaşım telefona ufacık çok minik şekilde vuruyor ve dengesizlikten telefon yere düşüyor, yüz üstü mü yoksa arkasındaki şarjlı kabın mı üzerine düştü bilmiyorum ama telefonu elime aldığımda ekranda en ufak bir çizik bile olmamasına rağmen görüntü gelmiyor sürekli simsiyah. arkadaşımın telefonundan benim telefonu arıyorum çalıyor ama hani aramayı açamıyorum, sonra sim kartı çıkarıp taktım yine olmadı dolayısıyla telefon şuan kapalı görünüyor, o günde şarjı fuldü yanı şarj bitmiş olamaz. home power tuşunu denedim olmadı, 3 dakika aralıksız basılı tuttum olmadı, itunes e bağladım yine 3 dakika beklettim olmadı, 1 ucunu telefona takıp home tuşuna basılı tutup itunes a taktım yine olmadı. kurtarma modu hazırlanıyor falan yazıyor güncelleme atıldı diyor her şey oldu diyor telefonunuzda pin kodunu girin diyor sorun şu ki telefonumda ekran hala yok. neler neler denedim internette yazan bütün şeyleri denedim lütfen bana yardım edin sorunum sizinkilerin aynısı ama hiçbir şekilde olmuyor

• Binbaşı
      1864 Mesaj
      20 Mart 2014 14:24:37
      quote:

En başta sakin ol.

Sonra buraya yaz

allah razı olsun.. 1 haftadır kapalıydı

• Yarbay
      2115 Mesaj
      20 Mart 2014 15:47:17
      yardımlaşmmaya devam

BİZE BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ (kenbu ) http://forum.donanimhab...rofile.asp?memID=1457463
    • Teğmen
      192 Mesaj
      21 Mart 2014 00:51:17
      Benimde işime yaradı bu yöntem teşekkürler

• Onbaşı
      33 Mesaj
      03 Haziran 2014 12:45:45
      az önce 4s'im yere düştü 2 saattir uğraşıyorum açılması için home + power tuşu ile hallettim çok teşekkürler

• Onbaşı
      33 Mesaj
      25 Temmuz 2014 09:34:18
      benimde telefonum yere düştü sert biçimde, sonra ekran karardı ama arama alabiliyor,itunes ta görebiliyorum telefonu yedekleme vs için. benim ne yapmam lazım?

• Yarbay
      2115 Mesaj
      25 Temmuz 2014 10:57:25
      quote:

Orijinalden alıntı: massecre2

az önce 4s'im yere düştü 2 saattir uğraşıyorum açılması için home + power tuşu ile hallettim çok teşekkürler

geçmiş olsun yardımlaşmaya devam arkadaşlar

BİZE BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ (kenbu ) http://forum.donanimhab...rofile.asp?memID=1457463
    • Er
      1 Mesaj
      06 Eylül 2014 21:50:04
      Benimde Iphone 4s olan telefonumdada görünütüsü gitti yazilanlari yaptim ama yine acilmiyor napmam gerekiyor ACILLLLLL

• Yüzbaşı
      321 Mesaj
      01 Şubat 2015 18:40:02
      quote:

En başta sakin ol.

Sonra buraya yaz

Konu hortlattım ama servise gitmekten bu konu sayesinde son anda kurtuldum. Ipad in garantisi 1 ay önce dolmuştu ve dün akşam durup dururken ekran dondu, ardından karardı. Şarja taktım şarj başlangıç sesi geldi, ardından pc ye bağladım, itunes üzerinden bağlantı kuruldu yani ipad çalışıyor ancak görüntü vermiyordu, bugün pazar olduğu için yarın servise götürmeye karar vermiştim bir yandan benzer sorun yaşayan varmıdır diye donanimhaber.com a bakayım dedim ve bu konudaki çözüm önerisini gördüm. Home ve Power tuşlarının ikisine birden aynı anda 5-6 saniye basılı tutunca ekranda elma beliriverdi :) cidden çocuk gibi sevindim.

Bir kez daha teşekkürler, anahtar kelimelerle aratanlar için: ipad ekran kararma sorunu çözüm, ekran görüntüsünün gitmesi ve çözümü, ipad'de siyah ekran ve çözüm : Home ve power tuşlarına aynı anda basılı tutarak ipad'i resetlemek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parodist -- 2 Şubat 2015; 8:57:45 >

You'll still be here tomorrow, but your dreams may not.
Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.