Şimdi Ara

>>>Mitsubishi ASX kullanıcıları<<< (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
29
Favori
168.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Facebook üzerinde konuşuluyor artık facebook grubuna üye olmanızı öneririm
  • Asx satan var mı aramızda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-asx-invite-16.000-km-de,son-fiyat-344231403/detay

Linkteki aracı şiddetle tavsiye ederim...çok temiz bir araç (sol 2 kapı yetkili serviste kaskodan orjinaliyle değişmiş faturası mevcut sahibinde...ki kapıların vuruk halinin ve şimdiki halinin resimleri var linkte)

Aracın kazası küçük...tali yoldan çıkan fiesta vurmuş yandan...karşı taraf 10da 10 kusurlu yani...şasi de direklerde hiçbir eğilme yamulma yok...ki zaten asx sağlamlığıyla güvenilirliği ile ön planda bir araç...araç sahibi bunu belirtmiş zaten ilanda ve faturaların mevcut olduğunuda söylemiş ki bana attı whatshapdan,ruhsatı resminide whatshap dan yolladı motor şasi numarasından tramer sorgusu yaptım bu dediğimin dışında hiçbir kusur yok araçta,zaten çok az kullanılmış altında şirket aracı olduğu için şahsın.

Ben alacaktım bu aracı...araç ankara'da ben Antalya'dan gidecektim...görüştük telefonda ve perşembeye sözleştik...30000 TL nakit param var (2 yıl önce evlendiğim için takılan altın ve paraların toplam değeri)üzerini peder tamamlayacaktı fakat bazı problemler çıktı...bankadan kredi çekmemde söz konusu değil eblenirken 20 bin lira çektim onu ödüyorum zaten...yoksa bu aracı kesinlikle kaçırmazdım.3 aydır temiz asx arayan biri olarak...dediğim gibi peder tamamlıcaktı üstünü ama o da köye ev yaptırma işi çıkınca benim iş yattı anlayacağınız...bugün benden kesin yanıt bekliyo çünkü 1 kişi daha varmış ciddi alıcı.arayıp bu sebeblerden ötürü istemeyerek olsa vazgeçtiğimi söylücem artık...

Demem o ki araç çok temiz belli...çok az kullanılmış ve fiyatı da gayet makul.pazarlığa gerek yok ama sizin bileceğiniz iş çünkü aracın fiyatı değerinden aşağıda bile bana göre...bence asx arıyorsanız kaçırmayın bu aracı derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patronunyeğeni -- 21 Kasım 2016; 13:51:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PNOUMA

Bir QQ,Tiguan,Kadjar vb suvlardaki gibi janjanli degil içi.Bana kalirsa segmentinde alinabilecek en suv gibi suv ama içinin albenisi pek yok, digerlerini gorunce hanimları ASX'e ikna etmek zorlaşıyor.Dizel motor, yakışıklı gövde ve güvenlik tercih sebebi ama evin reisi : içini begenmedim, deyince ne yapacagini sasiriypr insan😁

Bu araçla ilgilenen herkesin ortak şikayeti zaten iç mekan basitliği...hakikaten böyle bi araç yap içi tofaş gibi olsun...çok güzel bi motor,kusursuz bi mekanik aksam,birbirine tam uyumlu motor ve aktarma organları,gayet donanımlı ve güvenilirliğini ve sağlamlığını bütün platformlarda kanıtlamış bi araç yap...ama iç mekan böyle basit,çokta kalitesiz değilse bile kalitesiz denecek malzemelerden olsun...Japon araçlarının ortak problemi bu iç mekan basitliği ve yalıtım problemi...en başarısız olanda mitsubishi malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: mertkarakuzulu

Arkadaşlar iyi günler,

Günlerdir aradığımız bir parçayı belki bir ümit mantığıyla burayada yazıyorum okuyan ilgilenen arkadaşlar olursa şimdiden teşekkür ederim. 2014 intense modeli kullanıcısıyız. Ancak aracın tavan kayışlarınından birisi yok. Serviste sorduğumuzda neredeyse 1500 lira gibi fahiş bir fiyat çıkardılar. Temin edebiliceğimiz bir yer varsa yardımcı olabilicek bir arkadaş varsa ulaşmasını rica ediyorum. Forumu pek aktif kullanan birisi değilim sosyal paylaşım sitelerinden mert karakuzulu olarak aratırsanız iletişime geçebiliriz.

Şimdiden teşekkürler..

Mitsubishi club turkey sitesine üyemisiniz...orda belirtirseniz yardımcı olacak arkadaşlar olur.üye değilseniz üye olun bence.orda mitsubishi araçları kullanıcıları,araçlardan anlayanlar,serviste çalışanlar,ustalar var...mutlaka yardımcı olan çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: cuneytozbek

Merhaba, 2013 model 42.000km de invite. 50.000tl uygun mudur?? Kazası değişeni yok. Bir tanıdıktan alacağım.

Çok çok uygun fiyat eğer başka bişey yoksa...bence kaçırmayın...girin sahibindene görün emsali araçlara ne kadar istiyorlar...temiz az kilometreli 2013 bi invite asx 53000 den aşağı verilmez bence...

• 2012 sonrası araçlarda yalıtım ve süspansiyonlar daha iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patronunyeğeni

quote:

Orijinalden alıntı: cuneytozbek

Merhaba, 2013 model 42.000km de invite. 50.000tl uygun mudur?? Kazası değişeni yok. Bir tanıdıktan alacağım.

Çok çok uygun fiyat eğer başka bişey yoksa...bence kaçırmayın...girin sahibindene görün emsali araçlara ne kadar istiyorlar...temiz az kilometreli 2013 bi invite asx 53000 den aşağı verilmez bence...

haklısınız, 53.000 TL'den aşağıya bulamazsınız eğer sizden gizli bir sıkıntısı yoksa ki mekanik bir sorunu yoktur. sonuçta tanıdıktan alıyorsunuz.
  • Asx ilk çıktığından bu yana makyajlı makyajsız kaç kasa var acaba ? farkları nelerdir tam detaylı liste tablo bulamadım
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    Sadece tek kasa var 2012 sonrası makyajlı,2014 sonrasında ufak değişiklikler daha oldu görsel olarak ama kasa tek. İnvite modeli ve intense modeli var. Dizel için intense ve instyle modeli var. Instyle tek farkı deri koltuk.
  • Ankara konya yolu üzerinde yetkili satıcısı var Koray Bey.Aracı beraber test edip aldık kesinlikle çok iyi. Motor vites çekiş konfor sağlamlık mükemmel. Tavsiye ediyorum.

• 2 gün önce bende 2011 model invite aracım ile aranıza katılmış bulunmaktayım, 2 günlük süre boyunca araçtan gerçekten çok ama çok memnunum özellikle grande puntomdan sonra bana uçak gibi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zivrisinek

2012 sonrası araçlarda yalıtım ve süspansiyonlar daha iyidir

Zivrisinek reyiz siz asx hakkında uzman sayılırsınız. İkinci El alacaklar için 2011 modeli 45000 civarı bulunabilmekte. 5000 ila 8000 daha verirsek 2012 model üstü var. Minimum 5000 farka 2012 üstü almaya değermi yoksa 2011 alıp daha sonra keyfe keder bir değişim yapılabilir mi?
  • Ödeyeceğiniz fark 10.000 TL olacaksa değmez ama 5.000 TL olacaksa kesinlikle değer ;)
  • Şu 2011 senesinde bu japonlar neden en dolu modele bile otomatik kararan dikiz aynası koymamışlar anlamış değilim.
  • Sıkmayın canınızı, 2014 intense ' de de otomatik kararan dikiz aynası yok.

• Çok önemli bir ayrıntıymış demekki, 2015 dizel intense biniyorum şuanda elbette birçok donanım farklılığı var ama bu konu benim için hiç bu kadar önemli olmamıştı :)
  • Bir önceki aracım 2005 model toyota avensis elegant 'tı ve onda otomatik kararan dikiz aynası vardı. Hoş bir özellikti. Satmadan bir kaç yıl önce camlarına orta koyulukta film yaptırmıştım. Film çektikten sonra artık bir anlamı kalmamıştı. Asx ' imi de alırken aynı koyulukta film çektirterek teslim aldım. İki buçuk yıldır bir kez bile arkadan gelen ışıktan rahatsız olup aynanın açısıyla oynamadım. Orta koyulukta film tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aralık ayında Palio aracımızı satıp bizde Asx alarak aranıza katıldık. Yeni doğan oğlum için güvenli ve konforlu bir araç arıyor idim 43bin TL'ye 100bin kmde lpg takılmamış, kazasız (trammer kaydı haricinde sigortadan da sorgulattim) aracımıza ilk iş LPG taktırdım. Kmde 28 kuruş tüketime sahip(2.80-tl) Şimdiye kadar ön konsol harici bir şikayetimiz yok. Ön konsolda sadece USB bile olsa yeterdi aslında.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hangi yılda ve donanımla geldi bilmiyorum ama benim araçta usb kol dayamanın içinde. Sizin işinizi hoş bir double din görür.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.