Şimdi Ara

Dikey Geçiş 3.sınıf işletme dersleri??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
21.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ark. dikey geçiş ile 3.sınıf işletme kayıt oldum... Bu sene hangi dersleri göreceğim acaba benim gibi daha önce dik.geç. yapanlar varsa hangi dersler var...

• türk vergi sistemi ,iş ve sosyal güvenlik hukuku,finansal yönetim,pazarlama yonetımı,maliyet muhasebesi,yönetim bilgi sistemi, ve yabancı dil
    not:dikey geçiş yaptığın için yabancı dilden muafsın toplamda 6 dersin var başarılar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BR.YILMAZ -- 9 Aralık 2010; 16:52:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DeserTEagLe_

türk vergi sistemi ,iş ve sosyal güvenlik hukuku,finansal yönetim,pazarlama yonetımı,maliyet muhasebesi,yönetim bilgi sistemi, ve yabancı dil
    not:dikey geçiş yaptığın için yabancı dilden muafsın toplamda 6 dersin var başarılar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polis olacağım -- 20 Aralık 2010; 0:39:44 >
  • Arkadaslar, bende konuyu acan arkadasin durumundayim suan, bu ogrenim yilinda gecisimi yapicam insallah.

Guncel bilgi verecek olan varmi, belki degismistir dersler.

Sayisal ders varmi, isletme 3. sinif icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalperestink

Arkadaslar, bende konuyu acan arkadasin durumundayim suan, bu ogrenim yilinda gecisimi yapicam insallah.

Dersler aynı değişen birşey yok hocam. Aman dikkatli olun M.Muh ve Finansal Yönetim kasar biraz iyi çalışın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYgt

quote:

Orijinalden alıntı: hayalperestink

Arkadaslar, bende konuyu acan arkadasin durumundayim suan, bu ogrenim yilinda gecisimi yapicam insallah.

Dersler aynı değişen birşey yok hocam. Aman dikkatli olun M.Muh ve Finansal Yönetim kasar biraz iyi çalışın.

Bende sayisal dersten korkuyordum hocam, bakalim artik ..
  • Bilader ben 2 yıllık örgün eğitim mezunuyum. dgs ile işletme 3. sınıf'a geçtim. 3. sınıfa ait 6 dersin var onuda arkadaşlar açıklamışlar zaten.. ondan hariç 4 ders daha var giriş dersleri alttan alıyosun toplamda il sene 10 dersten sorumlusunuz..!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmy06

Bilader ben 2 yıllık örgün eğitim mezunuyum. dgs ile işletme 3. sınıf'a geçtim. 3. sınıfa ait 6 dersin var onuda arkadaşlar açıklamışlar zaten.. ondan hariç 4 ders daha var giriş dersleri alttan alıyosun toplamda il sene 10 dersten sorumlusunuz..!!

bilader bu her bölüm için gecerli değildir ögrün eğitimde hangi bölümde okuduguna baglıdır bazıları 6 ders görüyor bazıları 10 ders herkes için aynı kosullar gecerli değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmy06

Bilader ben 2 yıllık örgün eğitim mezunuyum. dgs ile işletme 3. sınıf'a geçtim. 3. sınıfa ait 6 dersin var onuda arkadaşlar açıklamışlar zaten.. ondan hariç 4 ders daha var giriş dersleri alttan alıyosun toplamda il sene 10 dersten sorumlusunuz..!!

Mezun olduğun bölüme bakar alttan aldığın dersler. Herkeste yok yani. Zaten var klavuz gibi bişi orda yazıyor.
  • Arkadaşlar ben 2 yıllık meslek yüksek okulu bilgisayar programcılıgını bitirdim, YAtay geçiş bölümü yapmak istiyorum kayıtlar 2 Eylül' de başlıcakmıs aklımda iki bölüm var işletme veya İktisat bitirmek istiyorum. Sizce iki bölüm için avantaj veya dezavantajları nelerdir, hangisini tavsiye edersiniz?
  • samisayin kullanıcısına yanıt
    biraz daha beklerseniz istanbul üniversitesi auzef bünyesinide bilgisayar öğretim teknolojileri bölümü açtı. ona kayıt olabilirsiniz.
    http://auzef.istanbul.edu.tr/bote-lisans-programi.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.