Şimdi Ara

Nokia S^3/Anna/Belle - Uygulama/Oyun/Tema Ana Konu (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.852
Cevap
20
Favori
490.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok fazla aktif değilim ama forumda bu sayfayı özellikle takip ederim. Yönetici arkadaşın gereksiz çıkışının nedenini anlamışta değilim. Sonuçta robot değil insanız. Burada paylaşım yapan arkadaşın emeğine daha fazla saygı gösterilmesi gerekirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her konunun bir çizgisi vardır ama. O zaman biz çıkalım istediğimiz konuda sohbet edelim, şiirler yazalım vs. Hem konu dağılıyor hem gereksiz mesajlar oluşuyor. Bence yönetici arkadaş bu konuda haklı. Onun yerine zaten ya pm sistemi ya da konu dışı bölümü kullanılabilir. Ben şikayet falan etmedim, pek rahatsız da olmuyorum ancak böyle olması gerektiğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacali

çok fazla aktif değilim ama forumda bu sayfayı özellikle takip ederim. Yönetici arkadaşın gereksiz çıkışının nedenini anlamışta değilim. Sonuçta robot değil insanız. Burada paylaşım yapan arkadaşın emeğine daha fazla saygı gösterilmesi gerekirdi

Kesinlikle ,haklısın.gerekirdi.

Çoğunluk memnundu,bende sizin gibi okuyor,takip ediyor ama yazmıyordum.Ki bir gün bile rahatsız olmadım.Burası elbette paylaşım forumu,paylaşır iken bile aynı düşünceyi paylaşabilmek,tebessümü beraber ( klavye başında) edebilmek te önemlidir.Hiç bir katkısı olmayan birinin yada olan birinin çıkıpta şikayette bulunması daha öncede yazdığım gibi 'Neanderthal çağlarda insanın konuşmayı yeni keşfetmesidir bence çünkü paylaşacak bir şeyide yoktur o kişinin.
    Militarist ve Hünkar kardeşlerimiz iyi sabırlılar ben olsaydım,bırakır bu forumu daha özgür sulara yelken açardım.Burada kazanan olmaz ama Militarist ve hunkar erdem gösterdiler.Bu yeter.
    Paketi pullayıp adrese gönderdiler,paketi alan içine iyi baksın
    2006 dan beri bu forumdayım neler gördüm bir bilseniz,bakmayın fazlada yazmam...ama paylaşana saygı gösteririm.Gösterilmelide...

**hunkar cumartesi telefonu militaristin dediği gibi halledeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devadam12 -- 15 Mart 2013; 11:11:05 >

• Oratada emeğe saygısızlık falan yok ki neden böyle düşünüyorsunuz? Kimse birinin emeğine laf etmemiş. Yönetici arkadaş konu ile alakasız yazıların azaltılmasını (bitirin dememiş azaltın demiş dikkat ederseniz) istemiş o kadar. Abartıyorsunuz ve uzatıyorsunuz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlay

quote:

çok fazla aktif değilim ama forumda bu sayfayı özellikle takip ederim. Yönetici arkadaşın gereksiz çıkışının nedenini anlamışta değilim. Sonuçta robot değil insanız. Burada paylaşım yapan arkadaşın emeğine daha fazla saygı gösterilmesi gerekirdi

Kesinlikle ,haklısın.gerekirdi.

Çoğunluk memnundu,bende sizin gibi okuyor,takip ediyor ama yazmıyordum.Ki bir gün bile rahatsız olmadım.Burası elbette paylaşım forumu,paylaşır iken bile aynı düşünceyi paylaşabilmek,tebessümü beraber ( klavye başında) edebilmek te önemlidir.Hiç bir katkısı olmayan birinin yada olan birinin çıkıpta şikayette bulunması daha öncede yazdığım gibi 'Neanderthal çağlarda insanın konuşmayı yeni keşfetmesidir bence çünkü paylaşacak bir şeyide yoktur o kişinin.
    Militarist ve Hünkar kardeşlerimiz iyi sabırlılar ben olsaydım,bırakır bu forumu daha özgür sulara yelken açardım.Burada kazanan olmaz ama Militarist ve hunkar erdem gösterdiler.Bu yeter.
    Paketi pullayıp adrese gönderdiler,paketi alan içine iyi baksın
    2006 dan beri bu forumdayım neler gördüm bir bilseniz,bakmayın fazlada yazmam...ama paylaşana saygı gösteririm.Gösterilmelide...

**hunkar cumartesi telefonu militaristin dediği gibi halledeceğim.

tamam dostum sen bak yarın..olmazsa veya sorun olursa yazarsın birlikte hallederiz..kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunkar1 -- 15 Mart 2013; 14:00:29 >

• Uzayan tek şey sakız'dır.Ağzından tutup çekersen sende uzatırsın...Yorum adabı ve ahlakı vardır,ahlak dersi ilkokularında öğretilmiyor ki sadece.Hem niye öğrencilerin müfredat'ı ile oynadılarki buda ayrı konu.
    Yine okullardaki seviye sınavları yeterlimidir,seviye ölçmeye...Sanırım bilinmez ülkemde.
    ben niye ayrı tel'den çalıyorsam,bağlama çalmayı bilmesemde.
    Yoksa Mevlana doğrumu söylemiş.Çok karmaşık ,gerçekten ...
    Ama neyse özümüze dönelim biz ; demogoji sanatından nağmelere'de gerek yok ki ;
    Atasözlerimiz varken ,öyle değilmi Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az...

@ Hunkar teşekkür ederim.

Bu arada yukarıda yazmıştım,paketlerden biri adresine ulaşmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devadam12 -- 15 Mart 2013; 15:38:41 >

• o eski muhabbetleri özledik. eskiden buralar güllükgülistanlıktı ..
  • quote:

Uzayan tek şey sakız'dır.Ağzından tutup çekersen sende uzatırsın...Yorum adabı ve ahlakı vardır,ahlak dersi ilkokularında öğretilmiyor ki sadece.Hem niye öğrencilerin müfredat'ı ile oynadılarki buda ayrı konu.
    Yine okullardaki seviye sınavları yeterlimidir,seviye ölçmeye...Sanırım bilinmez ülkemde.
    Atasözlerimiz varken ,öyle değilmi Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az...

Diğeri de yolda,anlay..

• hunkar işleme başlıyorum,telefondaki resim ,video v.s leri alıyorum şuan.İşleme başlamadan önce yapmam gereken bir şey varmıdır.? yedekleme v.s gibi.
    kayıtlı telefon numaralarım gidermi.?
    ve kurulumlar telefonun c sine değilmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devadam12 -- 15 Mart 2013; 18:32:22 >
  • quote:

Uzayan tek şey sakız'dır.Ağzından tutup çekersen sende uzatırsın...Yorum adabı ve ahlakı vardır,ahlak dersi ilkokularında öğretilmiyor ki sadece.Hem niye öğrencilerin müfredat'ı ile oynadılarki buda ayrı konu.

Mesele konuyu uzatmak değilde hak aramak. "emrdmirci" uzun zamandır yaptığı işten zevk alan (NORMAL) bir insanın yapacağı gibi sohbet ortamında sürdürüyordu bu paylaşımları inanıyorum ki bu konuyu takip eden kim varsa onlarda bu sohbetten zevk alıyordu.

• quote:

quote:

Mesele konuyu uzatmak değilde hak aramak. "emrdmirci" uzun zamandır yaptığı işten zevk alan (NORMAL) bir insanın yapacağı gibi sohbet ortamında sürdürüyordu bu paylaşımları inanıyorum ki bu konuyu takip eden kim varsa onlarda bu sohbetten zevk alıyordu.

yok kardeşim sana değildi cevabım.Yanlış anlaşılmasın.

Kargo nun ilk hedefi yerine ulaştı zaten. alan baksın içine

• norton kurdum;settings,antivirüs e geldim.orada 3 seçenek var.auto-protect,scanner ve schuled scan.

yapmam gerekeni militarist şu şekilde yazmıştı :

Norton / Options / Anti-Virus / Quarantine / Restore All i tıkla. Nortondan çıkış yap. ( buna girince options yok;settings var.onun içindede karantina yok.

quarantine yı bulamadım.ve arkasından restore all yapmam lazım.

militarist şu sıralama ile işlemleri yapmamı yazmıştı.

1:x-plorer kur. (kuruldu)
    2. Norton / Options / Anti-Virus / Quarantine / Restore All i tıkla. Nortondan çıkış yap. (kuruldu-ayarları yapamadım ve buradayım :)
    3. C: ye şunu kur.www.dropbox.com/s/xjfizwa42sqsw13/RomPatcherPlus_3.1_LiteVersion.sisx
    4: RomPatcher / Options / All Patches / Apply
    5:
    Ardından C: ye şunu kurwww.dropbox.com/s/g61i54cacbf4r74/Ynstallserver.sis Bunu kurduktan sonra x-plore ile C: ye bakacak olursan En altta ynstallserver.exe.zip diye bir paket göreceksin. Onun içine girip sys klasörünü C: ye kopyalacaksın ya da çıkaracaksın. Sonra tekrar RomPatcher / Options / All Patches / Apply

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devadam12 -- 15 Mart 2013; 18:54:32 >

• quote:

quote:

quote:

yok kardeşim sana değildi cevabım.Yanlış anlaşılmasın.

Kargo nun ilk hedefi yerine ulaştı zaten. alan baksın içine

benim cevabımda sana değildi verdiğin cevap hoşuma gittiği için alıntı yaptım. Her zaman kraldan kralcı olanlar olmuştur ve olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrdmirci

Şu temayı kur bakimhttp://db.tt/BnCAqCHw kurulursa işlem tamamdır.

Takıldığın yerde sor. Akşama sözlüye kaldırıcam.

Kurdum arkadaşlarım,peki olup olmadığını nasıl anlayacağım.Nasıl test edebilirim.ve bunu kurabilmişsem ,mesela yazılım güncelleme gibi şeyler geldiğinde yapacakmıyım,yoksa yapmayacakmıyım.
    ellerinize sağlık.

bunu e 'ye atıyorum,kur diyorum.Dosya bozuk diyor. acaba geçemedimmi sözlüden.

Okul zamanları sözlüden hep korkardım,hiç sevmezdim.Unutulurmu lise yılları, o Masum kalpler ,birer çift gözler.Unutulurmu.

unutmadan telefonu kapatıp açmayı unuttum.ve yaptım.sonra yine ödev olarak verilen tema yı kurdum,güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korumalı uygulama yüklenemz uyarısı verdi.yükler gibi yapıyor ve bu uyarıyı veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devadam12 -- 15 Mart 2013; 19:22:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

@hadesperado

sen gel bari..tek başıma kaldım buralarda..

Yettim babuş... Bizde sayfalar kapanmaz, sadece beklemeye alırız...

quote:

İşte böyle söyle onlara.

Ne güzel söylemiş, tabi anlayanlara...

@anlay, sen cihazı hacklemeye mi çalışıyordun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andaluz -- 15 Mart 2013; 19:51:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadesperado

quote:

@hadesperado

quote:

İşte böyle söyle onlara.

evet.
    bu arada tekrar hoşgeldin

militarist kardeşimizin dediklerini sırası ile yaptım.
    verdiği temayı kur dedim.(bu arada E:/ ye atıp kur diyorum.ayrıca rompatcherda update all/apply yapıyorum 3 tabe dosya yeşil oluyor.çıkıp giriyorum telefona onlar mavi oluyor....
    neyse tema yı kur dedim hata verdi.yapabilip yapamadığımı nasıl anlarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devadam12 -- 15 Mart 2013; 20:28:49 >

• anlay birtane unsigned imzasız uygulama kurmaya denesene militaristin dropbax dan çek..unsigned diye yazar zaten..bak bakalım ne diyecek?

• quote:

anlay birtane unsigned imzasız uygulama kurmaya denesene militaristin dropbax dan çek..unsigned diye yazar zaten..bak bakalım ne diyecek?

hemen deniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadesperado

quote:

@hadesperado

quote:

İşte böyle söyle onlara.

baştacısın..herzaman...

• https://www.dropbox.com/sh/saq3nrk3r4q5qx2/CG7hO9IV6k/Uygulama/GrabRadio.sis

bunu denedim.E:/ ye attım.dosya bozuk diyor.ben kullanımda bir şeyi atlıyormuyum.tel i kapatıp açtığımda rom patcher abir şey yapmam lazımmı,şu an orada 3 dosya var,yeşil durumda.çıkıp girince mavi oluyorlar.

bu arada kontrol ederken bir şey farkettim ;oda şu adımda

Ardından C: ye şunu kurwww.dropbox.com/s/g61i54cacbf4r74/Ynstallserver.sis Bunu kurduktan sonra x-plore ile C: ye bakacak olursan En altta ynstallserver.exe.zip diye bir paket göreceksin. Onun içine girip sys klasörünü C: ye kopyalacaksın ya da çıkaracaksın. Sonra tekrar RomPatcher / Options / All Patches / Apply

ben c :/ de sys altında bin klasörüne kopyalamamışım,oraya kopyaladım ynstallserver.exe 'yi.tel i kapatıp açayım bakalım,ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devadam12 -- 15 Mart 2013; 20:50:29 >

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.