Şimdi Ara

PHARMATON Kullanan var mı harika bir şeymiş?(VİTAMİN)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
101.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş önerdi bana suda eriyen ve hap yutulan olarak 2 çeşidi varmış eczanedeki Ahmet ağabeye sordum ben ikisini de kullandım suda eriyen daha iyi dedi.Spor yapıyorsan kullan ama dedi ben 3-4 maç yapıyordum spor salonuna gidiyordum müthiş oluyordu dedi almayı düşünüyorum kullananlar hangisi kullandığını belirtip yorum yaparsa sevinirim.

PHARMATON Kullanan var mı harika bir şeymiş?(VİTAMİN)

BAŞKA ÇEŞİDİ VAR MI BİLMİYORUM.

• Uyuyamazsın kullanırsan.
  • Vitaminler insana enerji vermez.yanlış bi anlayış var galiba toplumda.
  • Valla alttakini kullanıyodum.Suda eriyeni bilmiyorum.Ama dinçlik veriyodu.
  • PHARMATON iyidir güzel vitamindir içinde ginseng bulunur bu yüzden insana dinçlik verir
  • pharmatonun etken maddesi ginsengdir.
    bu gingseng'i internette araştırmanı tavsiye ederim. enerji vermenin yanı sıra
    bende şu an var. tarihi geçmiş. kullansam mı bilmiyorum ama ihtiyacım yok zaten. ne uykusuz kalmaya ne de çalışmaya ihtiyacım var.
  • şimdi attım bi tane ağzıma
  • panpa seni bi çocuğun abisi dövücekti ne oldu o iş geldimi çıkışa
  • Hangisi daha iyi acaba ona göre alayım?
  • nerde buluruz bunu
  • arkadaşlar bu tarz şeyleri kullanırken muhakkak bir doktor dan bilgi alın kaş yapayım derken göz çıkarmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

arkadaşlar bu tarz şeyleri kullanırken muhakkak bir doktor dan bilgi alın kaş yapayım derken göz çıkarmayın

doktora gitsen bişey olmaz der halbuki birsürü test yapması lazım onla uraşmak istemiyo binde bir ihtimalde olsa göze alıyo riski
  • hocam pharmaton kullandığım günler sanki göz kapaklarım kaşlarıma dikilmiş gibi gözlerim fıldır fıldır geziyordum. gerçekten müthiş bi dinçlik sağlıyor insana. tabi belli bi zaman günlük kullanıpda birden bırakırsanız sıradan çinko karbon pil kullanan duracell ayıcığı gibi daha sabah 9da "akşam olsa da yatsak" diyorsunuz
  • Ben kullanıyorum ama pek faydasını göremedim
  • Alttakini kullandım memnun kaldım.
  • Aralıklarla bazen kullanıyordum.
    Ama ne zaman kullansam 3. veya 4. günde istifra etmeme neden oldu.
    Ne yediysem çıkarıyordum.Kullanmıyorum şimdi.
  • ben de kullandım bu ara yine almayı planlıyorum
  • öss hazırlanırken kullandım her sabah 1 tane kullanıyordum. dinçlik veriyor. ilk kullandığımda gece 10 da atmıştım sonra malum olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayvansı Terlik

Vitaminler insana enerji vermez.yanlış bi anlayış var galiba toplumda.

Enzimlerin co-enzin denilen kısımları vitaminlerden oluşur ve fazlaca alınan bazı vitaminler metabolizmayı hızlandırır.
  • birileri beni mi çağırdı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.