Şimdi Ara

Samsung S8530 Wave II Ana Konu (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.014
Cevap
21
Favori
760.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar remote desktopu kullanmayı beceremedim pc için programı da indirdim var mi bilen yardım lütfen birde opera mini kullanıp da sadece wifi den girip operatörden giremeyenler ayarlardan gelişmiş ve bağlantıyı http yapıyor uz
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Çağrı

quote:

Orijinalden alıntı: FbA3*

İkonların boyut olarak daha küçük olduğu tema ya da temaları bilen paylaşabilir mi ?

1- http://www. themesforwave .com/precision/

2- http://www. themesforwave .com/balloon/

Not:Boşlukları silin

quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

mükemmel haberler.browser geliştirilirse,ram kullanımı iyileştirilirse dahada harika bir cihaza dönüşücek telefonlarımız

Evet umarım 2.0 ile telefonlarımızın değeri daha da artar.
    Ayrıca Bada 2.0'ın bazı özelliklerini tekrar hatırlatmakta fayda var.

quote:

Bada 2.0 güncellemesi ile FlashLite 4 gelecek.
    Extra olarak gelmesi beklenen özellikler ise şunlar:

(Rusça bir siteden google translate ile ingilizceye çevrilmiştir.)
    1. Disabled full support of your applications, applications running in the background, remain fully functional.
    2. Processed form of tasks in the calendar.
    3. Added ability to open files through the application (txt file through TextEditor).
    4. Updated support for work with zip archives.
    5. Applications can now interact with each other.
    6. Полная поддержка HTTP Streaming Live .
    7. Includes support for NDIS .
    8. Redesigned Bluetooth manager.
    9. Direct Wi-Fi Wi-Fi и Direct Group.
    10. Added the ability to connect to a local DHCP .
    11. Полная поддержка OpenAL ;
    12. Improved search function (search for SMS can be a keyword and the name / phone number)
    13. Increased the number of characters to write the name / last name in the address book
    14. Updated support for logging of video, music, web.
    15. The main theme color became white.
    16. In the annex added parental controls.
    17. FlashLite 4.
    18. Добавлены функции Voice to Text и наоборот.
    19. The function authorization on the face.
    20. Private mode for Internet surfing.

Çok teşekkürler hocam

• Rica ederim arkadaşım. Beğenmene sevindim. Ayrıca verdiğim sitede piyasadaki hemen hemen tüm işe yarar tema çeşitlerini bulabilirsin.
  • Arkadaşlar sizce samsung galaxy tab mi alsam yoksa samsung galaxy ace s5830 mu hemen hemen aynı telefonlar biri taşınabilir birideğil ve ufak detay farkları var kamera mesela
  • arkadaşlar geçen hafta app den 3 4 tane oyun indirdim vodafone hattım ile ama tl yoktu hattım da taksit taksit kesilir dediler ama hala tık yok oyunlar beleşe geldi galiba :D
  • ya ben wave 525 kullanıyrm mesajlarda hafıza dolu diyor ama az mesaj var mesajları hafıza kartına nasıl taşıyacagm yardm istyormm ltfenn
  • quote:

Orijinalden alıntı: yulapan
    arkadaşlar geçen hafta app den 3 4 tane oyun indirdim vodafone hattım ile ama tl yoktu hattım da taksit taksit kesilir dediler ama hala tık yok oyunlar beleşe geldi galiba :D

Evet arkadaşım aynen öyle onu tahsil etmeyecekler ben de çok uygulama indirdim öyle nfs.asphalt.modern combat falan geçen annemin AVEA hattini taktım aynı şekilde aldım anında kontor yükledimde kestiler sadece vodafoneda oluyor sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: kediciler
    Arkadaşlar sizce samsung galaxy tab mi alsam yoksa samsung galaxy ace s5830 mu hemen hemen aynı telefonlar biri taşınabilir birideğil ve ufak detay farkları var kamera mesela

Galaxy tab harika inceledim ayrıntılı olarak sorun varsa sor ama Alacaksanda ece i al tabı napcan ki taşıyamazsin tab yerine ben olsam laptop alırdım
  • quote:

Rica ederim arkadaşım. Beğenmene sevindim. Ayrıca verdiğim sitede piyasadaki hemen hemen tüm işe yarar tema çeşitlerini bulabilirsin.

Evet inceledim, güzel site. Teşekkürler tekrardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

quote:

quote:

Arkadaşlar forumlarda dolarken harika bir tema buldum forumdaşlarla paylaşmazsam ayıp olur dedim:) ismini vereyim google amca ya bulsun siz. :ew_00477_just_theme

Sanırım Google bile bu isimden bir tema bulmak için 40 fırın ekmek yemeli.

aynen doğruşun şimdi yükledigm temayi google de bulamıyorum:))hakkaten güzel tema yahu çok isteyen varsa msn den atabilirim çözüm bu

http://badawidget.com/themes/download/477 burada buldum temayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rmutsuru

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar forumlarda dolarken harika bir tema buldum forumdaşlarla paylaşmazsam ayıp olur dedim:) ismini vereyim google amca ya bulsun siz. :ew_00477_just_theme

aynen doğruşun şimdi yükledigm temayi google de bulamıyorum:))hakkaten güzel tema yahu çok isteyen varsa msn den atabilirim çözüm bu

Umarım beğendi herkes sağolsun arkadaş da buldu temanin tam adresini yine sormak istiyorum bu remote derktop ve Bcontrol programlarını kullanamadim kendi sitelerinden program indirip bilgisayara da kurdum yok ortada birşey yok ayrıntılı anlatacak arkadaş var mi yada alıntı falan lütfen arkadaşlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rmutsuru

quote:

quote:

quote:

Umarım beğendi herkes sağolsun arkadaş da buldu temanin tam adresini yine sormak istiyorum bu remote derktop ve Bcontrol programlarını kullanamadim kendi sitelerinden program indirip bilgisayara da kurdum yok ortada birşey yok ayrıntılı anlatacak arkadaş var mi yada alıntı falan lütfen arkadaşlar

Remote destkop kullanmadım ama bcontrol kulladım. Gayet kullanışlı bir uygulama. Yapılması gerekenleri uyguladıktan sonra basit bir hal alıyor. Telefon ile pc arasında wi-fi ile bağ kurmak gerekiyor. Bluetooth hala geçerli değil. Programın kendi sitesinde ayrıntılı bir şekilde nasıl kullanabileceğiniz yazıyor. Siz nerede hata aldınız?

• Benim kılıf da bugün geldi nihayet. Aslında Cuma günü gelmiş ama evde olmadığım için teslim edemediler. Hoş bir kılıf. Begendim açıkçası. Samsung tebriği hakediyor bence. Gelen kılıf beğenmeyecegim kadar dandik olsaydı bile bedava gelen bir ürün, kargo bedava, daha ne olsun. Face'deki kampanyayi burada paylaşan arkadaslara da çok teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxl567

Benim kılıf da bugün geldi nihayet. Aslında Cuma günü gelmiş ama evde olmadığım için teslim edemediler. Hoş bir kılıf. Begendim açıkçası. Samsung tebriği hakediyor bence. Gelen kılıf beğenmeyecegim kadar dandik olsaydı bile bedava gelen bir ürün, kargo bedava, daha ne olsun. Face'deki kampanyayi burada paylaşan arkadaslara da çok teşekkür ederim :)

Önemli değil arkadaşım. Hatırlarsan ilk ben paylaşmıştım kampanyayı, hatta yayınlanır yayınlanmaz kayıt olanlardandım ama gel gör ki gelen yok giden yok
  • arkadaşlar badawidget sitesinden tema indiriyorum ama açtıgımda bii sürü doya gözüküyor.
  • arkadaşlar sorum olacak sizlere yalnız eger önceki sayfalarda soruup cevabu verildiyse şimdiden özür dilerim

1) arka flaş el feneri olabiliyormu ( eminimki bu sorulmuştur )
    2). ve en önemli sorum ise acaba webcam olabilyormu bu telefon
    cevap veren arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim
  • benim kılıfda geldi bugun, işporta malı 5 liraya satılan kılıflardan değil. gayet güzel ve kaliteli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canturk_22

arkadaşlar sorum olacak sizlere yalnız eger önceki sayfalarda soruup cevabu verildiyse şimdiden özür dilerim

1) arka flaş el feneri olabiliyormu ( eminimki bu sorulmuştur )
    2). ve en önemli sorum ise acaba webcam olabilyormu bu telefon
    cevap veren arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim

magic torch var güzel bişi onu kullan fener için.
    kamera olayını bilmiyorum

edit: yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi binarar -- 23 Mayıs 2011; 14:43:57 >
  • Benimde kılıfım geldii
  • @canturk_22
    1-Basit bir uygulama ile olabiliyor.
    2-Bilmiyorum ama heralde olamiyor.
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.