Şimdi Ara

Samsung S8530 Wave II Ana Konu (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.014
Cevap
21
Favori
760.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zgrdem

bu kılıf bende var güzel ve kullanışlı bir kılıf bence. Gelecek olan ikinci olacak.
    kılıf gelenlere bir sorum var.kargoyu hangi firma getirdi????

Yurtiçikargo getirdi ve herhangi bir ücret talep etmedi...
  • teşekkürler..
  • Ya ben bu kılıf kampanyasını yeni gördüm, gerçi 31 mayısa kadar geçerliymiş ama imei numarama "geçerli imei değil" diyip deli etti beni. MCKS'den kontrol ediyorum imei kayıtlı problem yok ama sanırım kılıf vermek istemiyorlar

Düzeltme: Ben telefonu vodafone red kampanyasından aldım bundan olabilirmi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollonx -- 19 Mayıs 2011; 19:01:10 >
  • tam zamanında görmüştüm o kılıf olayını ama imei no yazmak istememiştim internet ortamında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx
    Ya ben bu kılıf kampanyasını yeni gördüm, gerçi 31 mayısa kadar geçerliymiş ama imei numarama "geçerli imei değil" diyip deli etti beni. MCKS'den kontrol ediyorum imei kayıtlı problem yok ama sanırım kılıf vermek istemiyorlar
    Düzeltme: Ben telefonu vodafone red kampanyasından aldım bundan olabilirmi acaba?

Kampanya, sadece Samsung Electronics Türkiye tarafından ithal edilen i9003 Galaxy S Super Clear LCD ve S8530 Wave 2 telefonları için geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.
    quote:

Orijinalden alıntı: sharpie
    tam zamanında görmüştüm o kılıf olayını ama imei no yazmak istememiştim internet ortamında.

IMEI'yi yazacağın yer zaten telefonu ithal eden firmanın kendisi. Eğer kötü bir şey yapmak isterseler bunu çok kolay bir biçimde yaparlardı zaten. Yani IMEI'yi oraya güvenle yazabilirsin, hiçbir şey olmaz. Kampanya 31 Mayıs'a kadar devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiend -- 19 Mayıs 2011; 19:56:35 >

• birazdan bi kaç oyun satın alıcam. modern combat sandstrom u aldım oyun güzel.başka oyunlarda almayı düşünüyorum ..NFS haricinde bana önerebileceğiniz oyunlar varsa yazarmısınız.?asphalt 5,play tomo,space hell,final strike 3d,fruit ninja var,bunların dışında önerebileceğiniz bir oyun var mı?
  • arkadaşım seninde olmayan ve telefona kesin olması lazım gelen en iyi oyunları bir menüde topladım şimdi resme bak al kafana göre ama kaçırma bu oyunları derim

Samsung S8530 Wave II Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01halil -- 20 Mayıs 2011; 9:25:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kekette

yurtiçi kargo ile geldi ve kargo ücreti yok.

Banada geldi ama formu doldururken GalaxyS isaretliymis yukarida hic dikkat etmemistim. Anlicaniz GalaxyS icin kilif geldi. Degistirmek isteyen varsa degistirebilirim. Siyah olan var elimde. GalaxyS telefonum olmadigi icin de daha kullanmadim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

arkadaşım seninde olmayan ve telefona kesin olması lazım gelen en iyi oyunları bir menüde topladım şimdi resme bak al kafana göre ama kaçırma bu oyunları derim

Hocam temanız güzelmiş. Link verebilir misiniz?

• bana gelmedi kılıf hayla bugun gelirmi acaba
  • arkadaşım en güzel temalarımi atacağktim ama sadece resim ve video atıldığı için yapamadım link burada güle güle kullan:www.mysamsungwave.com/index.php?topic=2287.0
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiend

IMEI'yi yazacağın yer zaten telefonu ithal eden firmanın kendisi. Eğer kötü bir şey yapmak isterseler bunu çok kolay bir biçimde yaparlardı zaten. Yani IMEI'yi oraya güvenle yazabilirsin, hiçbir şey olmaz. Kampanya 31 Mayıs'a kadar devam ediyor.

quote:

Orijinalden alıntı: posteriti
    Banada geldi ama formu doldururken GalaxyS isaretliymis yukarida hic dikkat etmemistim. Anlicaniz GalaxyS icin kilif geldi. Degistirmek isteyen varsa degistirebilirim. Siyah olan var elimde. GalaxyS telefonum olmadigi icin de daha kullanmadim:)

telefonu ithal eden firma daha imeinin hangi modele ait olduğunu anlayamıyormu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

arkadaşım en güzel temalarımi atacağktim ama sadece resim ve video atıldığı için yapamadım link burada güle güle kullan:www.mysamsungwave.com/index.php?topic=2287.0

Sağolun. Teşekkür ederim.
  • rica ederim yardımcı olabildisem ne mutlu
  • Kılıf için nereye baş vuracağız link verebilir misiniz? teşekkürler...
  • benim kılıfımda geldi arkadaslar
  • arkadaşlar benim de kılıf geldi ama telefonum wave 2 ama gelen kılıf galaxys ben wave işaretledim eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan2020

Kılıf için nereye baş vuracağız link verebilir misiniz? teşekkürler...

facebookta samsung türkiye den anneler gününü seçin resmin altından oradan başvurun

edit:
    Link:http://www.facebook.com/SamsungTurkiye?sk=app_117432108339467

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limitless` -- 20 Mayıs 2011; 15:16:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbatuhan27

arkadaşlar benim de kılıf geldi ama telefonum wave 2 ama gelen kılıf galaxys ben wave işaretledim eminim

arkadaşımın da başına geldi onada yanlış göndermişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limitless` -- 20 Mayıs 2011; 15:15:16 >
  • Orijinalden alıntı: By_Çağrı

çağrı özel mesaj attım şu imzanın linkini gönderirmisin diye ama hala bi cevap gelmedi..bi link verde yükliyeyim..
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.