DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Su altı MP3 çalar kullanan var mı ?
31
Cevap
0
Favori
8.763
Tıklama
Giriş
      2918 Mesaj
      05 Aralık 2010 23:48:36
      Su altında çalışan havuz için mp3 çalar kullanan var mı? bu hafta almak istiyorum bir tane.. yorumlarınızı bekliyorum.. 2 ürün buldum

1: http://urun.gittigidiyo...0QQidZZ31656738#aciklama 119 lira

2: http://urun.gittigidiyo...0QQidZZ31658198#aciklama 115 lira

I'm a Mac.
    • Yarbay
      2850 Mesaj
      05 Aralık 2010 23:52:46
      2.si Kulaklık şekilleri tıkaç ve daha güzel görünüme sahip

"I love that I’m a dream girl for geeks.Nerdy guys are always the cool ones in the end." - Milla Jovovich
    • Yarbay
      2918 Mesaj
      05 Aralık 2010 23:55:49
      2.si biraz daha prof. duruyor evet hemde radyosu var..

I'm a Mac.
    • Yarbay
      2918 Mesaj
      up

I'm a Mac.
    • Yüzbaşı
      840 Mesaj
      Öncelikle kulaklar çok önemli bu alette.
      Bazı insanların kulanları bu kulaklığa tam oturmuyor o da sorun oluyor.
      Çünkü mp3 çalar su geçirmez ama kulaklığın ses gelen kısmına su gelirse sorun yaratıyor.
      O yüzden denize,havuza girmeden önce bu kulkalığı tam olarka kulağa oturttuktan sonra dalmak gerekiyor.
      Bence gereksiz bir alet suyun altında yaşamıyoruz sonuçta.
      Mesela ben buna vereceğim parayı su altı fotoğraf çekimi ile ilgili yatırım yaparım.

• Teğmen
      105 Mesaj
      Ben su altında müzik dinlemeye korkarım ya. Arkadan bir yaratık falan geldiğini ve onu duyamadığını düşünsene

• Yarbay
      2918 Mesaj
      ya uzun süre yüzüyorum.. yorgunluktan değil sıkıntıdan çıkıyorum o yüzden alıcam.. internet dışında nerede bulabilirm ?

@cruise06

foto çekimi konusunda haklısın dslr makine aldım ona kapta arıyorum..

I'm a Mac.
    • Teğmen
      105 Mesaj
      Bu ürünlerin kaliteleri düşüktür büyük ihtimalle. Sony'nin w252 su gerçirmez mp3 çalarını biliyor musun? Onunla havuzda falan yüzenler var. Birşey olmuyormuş yani. Eğer dalmayacaksan hem kulaklık hem de ses kalitesi olarak daha iyisi zor bulunur.

• Yarbay
      2918 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Nutélla

Bu ürünlerin kaliteleri düşüktür büyük ihtimalle. Sony'nin w252 su gerçirmez mp3 çalarını biliyor musun? Onunla havuzda falan yüzenler var. Birşey olmuyormuş yani. Eğer dalmayacaksan hem kulaklık hem de ses kalitesi olarak daha iyisi zor bulunur.

o ürünü araştırdım kalitesi tartışılmaz ancak su altı için değil yağmur ve duş kullanımı için geliştirilmiş.. havuzda tamamen suyun içine girmesi uygun olmaz gibi geldi..

quote:

Suya dayanıklı* ve yıkanabilir** - Spor kullanım için ideal olan WALKMAN® cihazınızı spor salonunda veya dışarıda (yağmur altında bile) giysinize takıp egzersizden sonra yıkayabilirsiniz

I'm a Mac.
    • Teğmen
      105 Mesaj
      Ben internette araştırdım biraz ve havuza girdim birşey olmadı diyenler var. Dalmadıktan sonra birşey olmaz yani. Youtube'da yıkama videoları falan da var. Tamamı suyun içine giriyor yani. Zaten 2-3 metre alta indikten sonra basınç çok artıyor. Yüzeyde birşey olmaz. araştırmak lazım.

• Yarbay
      2918 Mesaj
      Gittigidiyorda 2.linkteki ürün daha iyi gibi geldi bana.. bu iş için tasarlanmış..

quote:

- Su geçirmez kulaklıklar aynı zamanda kulak tıkacı vazifesi görür
      - Askıları ile yüzücü gözlüğü veya kolyeye tutturulabilir

I'm a Mac.
    • Yüzbaşı
      925 Mesaj
      Ne kadar bunlar üyelik yok da göremiyorum.

▲  Hell aint a bad place. Hell is a from here to eternity
      ▲ ▲  Huehuehuehuehuehuehuehuehue like a brazilian Jiji
      Can't u? Cruel Moon Bring The End
    • Teğmen
      206 Mesaj
      hobiden öte bir durum galiba öyle mi?

• Yarbay
      2918 Mesaj
      @Hunter777

ilk mesajda yazmıştım 115-120 TL civarında..

@0Fatih6

aynen öyle düzenli olarak yüzüyorum uzun süre.. daha keyifli olsun diye..

I'm a Mac.
    • Er
      3 Mesaj
      31 Ocak 2011 15:02:29

Merhaba;

Bahsettiğin mp3 Player ı aldın mı? Nasıl kullanımı memnun musun?

• Yüzbaşı
      423 Mesaj
      31 Ocak 2011 15:11:18
      ilginç bişi

• Yarbay
      3056 Mesaj
      31 Ocak 2011 15:40:38
      ben aldım ama kulanacak alan yok dıye haftada bır kuvetı doldurup ıcınde dınlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [TR] P.E.K.E.R -- 31 Ocak 2011; 15:42:06 >

• Er
      3 Mesaj
      31 Ocak 2011 18:25:19
      2. linktekini bende almayı düşünüyorum güzel gözüküyor bende düzenli havuza gidip yüzdüğüm için sıkılıyorum tek başıma.
      ama tek çekincem kulaklık kısmından su alması, kulaklık kısmı da su geçirmez mi yoksa kulağın içine iyice oturtarak ve bone yardımıyla su alması mı önleniyor?

• Yüzbaşı
      637 Mesaj
      31 Ocak 2011 18:37:57

quote:

Orijinalden alıntı: Nutélla

Ben su altında müzik dinlemeye korkarım ya. Arkadan bir yaratık falan geldiğini ve onu duyamadığını düşünsene

Yaratık?

• Teğmen
      105 Mesaj
      09 Şubat 2011 19:30:37

quote:

Orijinalden alıntı: quickly001

Alıntıları Göster

Yaratık?

Ben genelde okyanusta yüzdüğüm için yaratık oluyor. Türkiye'de olmayabilir.

• Android Beta Kullanıcısı
      2444 Mesaj
      24 Şubat 2012 13:53:58
      biraz hort olacak ama şöyle bir cihaz en güzeli diye duymuştum

http://www.google.com/p...SCs93jDg&ved=0CG8Q8wIwAA

kulaklıkları yok bu cihazın, kafadaki kemiklerinin titreşimi yoluyla duyuyor ve dinliyorsun müziği...

• Teğmen
      156 Mesaj
      24 Şubat 2012 13:57:28
      yunuslarla su altında su altı kuğu gölü balesi yapıcak

/// Power
    • Yüzbaşı
      926 Mesaj
      11 Aralık 2012 15:14:03
      harbiden bende arıyorum havuz için radyo ve mp3 çalar ama nerden alacağımı bulamadım

Steam:soultaker72
      Orgin:tiker_TR

Ana Sistem Intel i7 2600k 3400@4800 Mhz (1.28v) with NOCTUA NH-D14 | Ana Kart| Asus Maxımus IV Gene-Z/Gen3| 4*4 Gb Gskill Sniper Cl9 1600 Mhz DDR3 | Sapphire 1 Gb HD6850 | Corsair Force 3 GT 120 Gb SSD +|High Power 750Watt | Haf 912|Scythe Kaze Master Pro 5.25| SteelSeries 7H USB|LOGITECH - G9x GAMING LAZER MOUSE
    • Yüzbaşı
      624 Mesaj
      12 Aralık 2012 15:11:48
      quote:

Orijinalden alıntı: Johnnn

biraz hort olacak ama şöyle bir cihaz en güzeli diye duymuştum

http://www.google.com/p...SCs93jDg&ved=0CG8Q8wIwAA

kulaklıkları yok bu cihazın, kafadaki kemiklerinin titreşimi yoluyla duyuyor ve dinliyorsun müziği...

bende bu markayı çok gördüm fiyatı 100 dolar civarı fakat malum kargosuda en azından 45 dolar tutar eğer fikir verebilecek arkadaşlar varsa sevinirim biraz araştırdım speedonun var fakat ülkemizde bu tarz aletlerin satışı olmadığı için çok pahalıya satmaya kalkıyorlar

PC-PS1-PS2-PSP-XBOX 360 :D GamerTag:KAMEHAME55

Santoryuu
    • Android Beta Kullanıcısı
      2444 Mesaj
      13 Aralık 2012 02:32:45
      quote:

Orijinalden alıntı: NOWITZKI

Alıntıları Göster

bende bu markayı çok gördüm fiyatı 100 dolar civarı fakat malum kargosuda en azından 45 dolar tutar eğer fikir verebilecek arkadaşlar varsa sevinirim biraz araştırdım speedonun var fakat ülkemizde bu tarz aletlerin satışı olmadığı için çok pahalıya satmaya kalkıyorlar

iriver marka işte o speedonunki, onun yerine ipod shuffle'lar için su altı kitleri satılıyor öyle birşeyi de kullanabiliriz, okulun havuzunda bir kızda görüyorum,sordum memnunmuş ki 1 yıldır kullanıyor 1 yıldır görüyorum

• Er
      1 Mesaj
      08 Ocak 2013 00:11:03
      malesef bi ton para verip speedo'nunkini aldim.. sonuc buyuk hayal kirikligi.

• Çavuş
      97 Mesaj
      23 Şubat 2013 13:26:56
      varmı bu konuda baska bi çözüm bulan bende 1 bucuk 2 saat antreman yapıyorum havuzda ve müzik olsa cok iyi olur :)

• Yüzbaşı
      926 Mesaj
      23 Şubat 2013 17:38:37
      quote:

Orijinalden alıntı: mehmet ali erdem

varmı bu konuda baska bi çözüm bulan bende 1 bucuk 2 saat antreman yapıyorum havuzda ve müzik olsa cok iyi olur :)

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet ali erdem

ebayda var hocam 20-30 dolara 200-300 tl bayılmanın anlamı yok hemde yukardakilerin aynısı

Steam:soultaker72
      Orgin:tiker_TR

Ana Sistem Intel i7 2600k 3400@4800 Mhz (1.28v) with NOCTUA NH-D14 | Ana Kart| Asus Maxımus IV Gene-Z/Gen3| 4*4 Gb Gskill Sniper Cl9 1600 Mhz DDR3 | Sapphire 1 Gb HD6850 | Corsair Force 3 GT 120 Gb SSD +|High Power 750Watt | Haf 912|Scythe Kaze Master Pro 5.25| SteelSeries 7H USB|LOGITECH - G9x GAMING LAZER MOUSE
    • Yarbay
      4012 Mesaj
      28 Haziran 2013 00:00:26
      Tam aradığım konu.

Hiç bir bardakta dudak payı bırakmadınız bana; bir kaşık sesini bile çok gördünüz, şekersiz içerek çaylarınızı... İki çocuk rahatlıkla oturduğumuz kapının eşiğine, kendi başıma zor sığıyorum bugün... Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?..

| Her gördüğümde beni salaklaştıran o imansız için büyük bir alkış istiyorum!..
    • Yarbay
      4012 Mesaj
      28 Haziran 2013 00:02:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Fsp-Flx*

ya kardeşim boş işler bunlar napıcan su altı mp3 ü aldığını düşün zaten tek başına havuzun zevki çıkmıyo düşün 2 kişi giderseniz onun sesini duyamiyacan vs. vs. boş işler peşinde gezme bence

Muhtemelen arkadaş da benim gibi oraya sohbet etmeye değil de yüzmeye gidiyor. Mesela ben 80 dakika yüzüyorum ara vermeden, siyah çizgiyi takip etmekten insan sıkılıyor gerçekten. Müzik çok güzel olur.

Hiç bir bardakta dudak payı bırakmadınız bana; bir kaşık sesini bile çok gördünüz, şekersiz içerek çaylarınızı... İki çocuk rahatlıkla oturduğumuz kapının eşiğine, kendi başıma zor sığıyorum bugün... Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?..

• Yarbay
      4012 Mesaj
      08 Temmuz 2013 14:28:45
      Geçen gün bir bayanda gördüm, RoverMedia markası... Çok da güzel, Moskova'dan 10 £'ya almış. Nette aratıyorum; ama su altı için bulamadım gördüğümü. Ense tipi idi. Bileniniz var mı?

Sayfa: [1]
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.