Şimdi Ara

Samsung Wave Soru ve Cevaplar (SON GÜNCELLEME 26 MART 2011) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.977
Cevap
16
Favori
487.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler benim cihaz çektiğim 720 p videoları oynatırken yada blootouth ile atarken sağ üst köşede kilit imleci çıkıyor ve hiç bir komut almıyor cihaz neden olabilir pili çıkarıp takmak zorunda kalıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locke78 -- 20 Aralık 2010; 21:43:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: locke78

beyler benim cihaz çektiğim 720 p videoları oynatırken yada blootouth ile atarken sağ üst köşede kilit imleci çıkıyor ve hiç bir komut almıyor cihaz neden olabilir pili çıkarıp takmak zorunda kalıyorum

Sağ üstteki küçük tuş kilidi tuşuna uzun bas. Tuş kilidine giriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: re-storm

quote:

beyler benim cihaz çektiğim 720 p videoları oynatırken yada blootouth ile atarken sağ üst köşede kilit imleci çıkıyor ve hiç bir komut almıyor cihaz neden olabilir pili çıkarıp takmak zorunda kalıyorum

teşekkürler ama neden böle yaptığını anlamadım
  • Arkadaşlar şirket mail adresimi yükleyemedim bilen varsa yardımcı olursa sevinirim (hotmail de sorun yok yükledim)
  • IM'den msn baglana biliyorum ama face'e baglandigimda cevrim ici oldugum anda cevrim disina atiyor. Bu konuda bilgisi olan varmi acaba
  • Arkadaşlar kies ile telefona oyun yüklerken "Uygulama yükleme işlemi başarısız oldu" hatası alıyorum.Bunu nasıl düzeltebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m3chladon -- 21 Aralık 2010; 16:57:25 >
  • quote:

quote:

quote:

Ayarlardan otomatik tuş kilidini pasif yapabilirsiniz.

planetakin Şirket mailinizi Actvite sync olarak eklemeyi deneyin.

FuXiN Bu konudaki ilk msj da yazılanları yaptınız mı?
  • wireles bağlantısı kurmama rağmen internete giremiyorum sürekli yanıt yok diyo nerde hata yapıyorum yardım lütfen!
  • arkadaşlar daha önceden hotmail hesabımı ayarlamıştım ve istediğim zaman maillerimi alkabiliyordum fakat o adresi silmek zorunda kaldım ve şimdi yeni bir hotmail adresi aldım ama hesap ekle diyorum o kısımda artık hotmail çıkmıyor diğerleri diye bir kısım var oraya ayarlamaya çalışıyorum bu sferde maillere bakamıyorum indiriliyor diyor ama inmiyor...oraya tekrar hotmaili nasıl çıkartabilirim...ayrıca gmaile de bakamıyorum...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ayarlardan otomatik tuş kilidini pasif yapabilirsiniz.

planetakin Şirket mailinizi Actvite sync olarak eklemeyi deneyin.

FuXiN Bu konudaki ilk msj da yazılanları yaptınız mı?

stune ie yapilani denedim ama user name olayini yeni gordum. Aksam gelince onuda denerim neticeyi yazarim. tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3chladon

Arkadaşlar kies ile telefona oyun yüklerken "Uygulama yükleme işlemi başarısız oldu" hatası alıyorum.Bunu nasıl düzeltebilirim?

• quote:

quote:

Arkadaşlar kies ile telefona oyun yüklerken "Uygulama yükleme işlemi başarısız oldu" hatası alıyorum.Bunu nasıl düzeltebilirim?

tekrar dene yada farkli bir gun dene banada oluyordu ben oyle yapiyorum duzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuXiN -- 21 Aralık 2010; 18:04:50 >
  • wayy süper bilgiler aslında yeni kullanıcılar için
    umarım arayanların bana ulaşamama sorununu çözmüşümdür.
  • @ re-storm Sagolasın kardeş cevaplardaki olayı şimdi denedim ve oldu hem face'e hemde msn baglana biliyorum ve masa üstündeyken gelen mesajlar gözüküyor :)
  • Yaw güleceksiniz ama ben otomatik kilit olayını devre dışı bırakamadım. 20 sn bekleyince ekran kapanıyor.. Bunu nasıl devre dışı bırakabiliriz ya da zamanını uzatabiliriz?
  • En uygun nereden alabilirim arkadaşlar ? Web'ten almayı düşünmüyorum. İstanbul-Anadolu yakasında oturuyorum. ElectroWorld'lerde ne kadar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cunsav

Yaw güleceksiniz ama ben otomatik kilit olayını devre dışı bırakamadım. 20 sn bekleyince ekran kapanıyor.. Bunu nasıl devre dışı bırakabiliriz ya da zamanını uzatabiliriz?

Ayalar-Genel-Dokunmatik en üstteki dokunmatik tuş kilidini pasif yapın. Alttan ayarla ya basın işlem tamamdır.
    Ayarlar- ekran ve aydınlatma da da kaç sn sonra aydınlatmanın söneceğini görebilisiniz.

FuXiN Baya kulanışlı oluyor aslında IM değil mi

aykutsal Başka bir model samsung kullanıyor bir yakınım modelini unuttum ancak ve arayanların ona ulaşamaması sebebi ile 2 kere servise verdi telefonu ve 2 sinde de anakartı değiştirdiler. Umuyorum böyle bir sorun yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi re-storm -- 21 Aralık 2010; 23:24:38 >
  • Beyler, birkaç gün önce hafıza kartını çıkart tak yaptım. O gün bu gündür pili çok kötü gidiyor ya. 3 gün süren şarjım şimdi 2 güne düştü hatta 1.5 gün.
    Arıza olduğunu zannetmiyorum tam da pili sök/tak yapınca oldu. ne yapmalıyım sizce?

Bir de bayadır takip edemedim. Şu an yine şarj da telefon. Son zaman larda güncel yazılım kaç idi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.G.A

Beyler, birkaç gün önce hafıza kartını çıkart tak yaptım. O gün bu gündür pili çok kötü gidiyor ya. 3 gün süren şarjım şimdi 2 güne düştü hatta 1.5 gün.
    Arıza olduğunu zannetmiyorum tam da pili sök/tak yapınca oldu. ne yapmalıyım sizce?

Bir de bayadır takip edemedim. Şu an yine şarj da telefon. Son zaman larda güncel yazılım kaç idi?

Güncel yazlım hala 1.0.2 ama bence en stabili hala jh1. Bence en iyisi serviste sağlam bir yazılım yükletmek. Dediğin sorunları yazarak servise verdikten sonra sağlam bir yazılım yükleyip yollarlar. Zaten kısa sürüyormuş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cunsav

Yaw güleceksiniz ama ben otomatik kilit olayını devre dışı bırakamadım. 20 sn bekleyince ekran kapanıyor.. Bunu nasıl devre dışı bırakabiliriz ya da zamanını uzatabiliriz?

Ayalar-Genel-Dokunmatik en üstteki dokunmatik tuş kilidini pasif yapın. Alttan ayarla ya basın işlem tamamdır.
    Ayarlar- ekran ve aydınlatma da da kaç sn sonra aydınlatmanın söneceğini görebilisiniz.

FuXiN Baya kulanışlı oluyor aslında IM değil mi

aykutsal Başka bir model samsung kullanıyor bir yakınım modelini unuttum ancak ve arayanların ona ulaşamaması sebebi ile 2 kere servise verdi telefonu ve 2 sinde de anakartı değiştirdiler. Umuyorum böyle bir sorun yoktur.

Baya kullanisli kelimesi az kalir mukemmel oluyor. farketmedik diyelim bildirimlerde bile gozukuyor. Ben simdiye kadar niye bu olaya bakmadim ona yaniyorum :D Bu telefona gore duzgun sohbet uygulamasi yok diyenler hat etmis bence :D
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.