Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (1300. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.586
Cevap
199
Favori
907.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • Yok mu soyle 1500 2000 papel nakit cekim yapabilecegimm aylik 50-60 odeyecegim bi kart veya ogrenciye kredi veren bir yerde mi yok devlwt guvenmis kyk kredisi veriyor banka niye 2000-2500 lira ver-E-miyor ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

Yok mu soyle 1500 2000 papel nakit cekim yapabilecegimm aylik 50-60 odeyecegim bi kart veya ogrenciye kredi veren bir yerde mi yok devlwt guvenmis kyk kredisi veriyor banka niye 2000-2500 lira ver-E-miyor ki?

kredi çekmek için gelir belgesi lazım.

yine de şu konuya bak:https://forum.donanimhaber.com/m_80054464/tm.htm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SingedFTW

bonus genc bana 1300 limit vermiş anlamadım

gelir belgesi olmayanlar için en üst limit 1.000 lira idi.
    asgari ücret 1.300 e çıkınca haliyle o da artmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasal limit 1300 tl oldu hayırlı olsun

• Iste üniversiteli aidatlı ve aidatsız arasında ne fark var acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathless12

Iste üniversiteli aidatlı ve aidatsız arasında ne fark var acaba ?

Ben Temassız aidatlı kullanıyorum aidatsiz önermem çoğu kampanyalardan yararlanamazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bwnde de isteuniversiteli var bu ay aidat cekmisler sanirim benimki de aidatli ama bu kartin ne avantaji var daha goremedim? Bir tek müzekart ozelligi var

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

Bwnde de isteuniversiteli var bu ay aidat cekmisler sanirim benimki de aidatli ama bu kartin ne avantaji var daha goremedim? Bir tek müzekart ozelligi var

Bana 5 ayda 6 kere sinema bileti geldi hediye olarak
  • FortesFortunaJuvat kullanıcısına yanıt
    Bendede ayni sorun var. Dun subeden basvurdum. hesabim acilmis fakat kredi karti basvurunuz bulunmamaktadir diyor online subeden

• Garanti kredi kartimi iptal ettirdim sonunda boyle rezalet banka gormedim. Yapi kredi play gelecek haftaya bide akbank exi26 geldi bugun
  • 2-3 yıl önce yapı kredi play kart almıştım.kartı hiç kullanmadım geldiği zarftaki gibi duruyor.şifre bile belirlemedim.bu kart iptal olmuşmudur olmadıysa aidat keserlermi beni herhangi bir şekilde borçlandırırmış olabilirler mi?Sorularımı cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroStep

2-3 yıl önce yapı kredi play kart almıştım.kartı hiç kullanmadım geldiği zarftaki gibi duruyor.şifre bile belirlemedim.bu kart iptal olmuşmudur olmadıysa aidat keserlermi beni herhangi bir şekilde borçlandırırmış olabilirler mi?Sorularımı cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

yapı kredi internet şubesinden bakabilirsin. yada bankaya danışman gerekiyor.
  • Finansbank go carda basvurdum hata ettik heralde aile arama yok birde degil mi
  • Arkadaşlar merhaba ben bu ziraat gençkartın kredi kartından alışveriş yaptım dün.16 tllik bir şey aldım.500 Tl limit diyordu şimdi 484 Tl diyor.Bu 16 tlyi ne zaman ödeyeceğim bir bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Randy_Rhoads

Arkadaşlar merhaba ben bu ziraat gençkartın kredi kartından alışveriş yaptım dün.16 tllik bir şey aldım.500 Tl limit diyordu şimdi 484 Tl diyor.Bu 16 tlyi ne zaman ödeyeceğim bir bilginiz var mı?

Uygulamadan bak hesap kesım tarıhı yazar onun 10 gun sonrasıda son odeme tarıhın olur.Ya da dırek son odeme tarıhı dıye de yazabılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

quote:

Arkadaşlar merhaba ben bu ziraat gençkartın kredi kartından alışveriş yaptım dün.16 tllik bir şey aldım.500 Tl limit diyordu şimdi 484 Tl diyor.Bu 16 tlyi ne zaman ödeyeceğim bir bilginiz var mı?

Uygulamadan bak hesap kesım tarıhı yazar onun 10 gun sonrasıda son odeme tarıhın olur.Ya da dırek son odeme tarıhı dıye de yazabılır.

Hocam baktım hesap kesim tarihi 1 Aralık 2016 diyor.Bix o tarihi geçtik nasıl olacak.Alışverişi yaptıktan 10 gün sonra mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurt gibi açım -- 27 Aralık 2016; 23:58:32 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

quote:

Hocam baktım hesap kesim tarihi 1 Aralık 2016 diyor.Bix o tarihi geçtik nasıl olacak.Alışverişi yaptıktan 10 gün sonra mı?

Otekı aya sarkar,o da 1 ocak hesap kesımı olur ,11 ocakda son odemesı.

• Hocam teşekkürler cevap için.Bu arada bankadan mı yoksa atmden mi yatıracağım borcu.Yoksa direk bankaya gitsem yardımcı olurlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: SingedFTW

bonus genc bana 1300 limit vermiş anlamadım

gelir belgesi olmayanlar için en üst limit 1.000 lira idi.
    asgari ücret 1.300 e çıkınca haliyle o da artmış.

Bonus genç kartımın limitili 4500 tl

• quote:

Hocam teşekkürler cevap için.Bu arada bankadan mı yoksa atmden mi yatıracağım borcu.Yoksa direk bankaya gitsem yardımcı olurlar mı?

Ikısıde olur da,bankamatıkten yapman daha pratık.

• 
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.