Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (925. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • 1 saat önce likecard a başvurdum yine öylesine Ne zaman sonuçlanıyor bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JouLex

1 saat önce likecard a başvurdum yine öylesine Ne zaman sonuçlanıyor bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi ?

ucu açık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öylesine başvurdum zaten 300 500 gibi komik bir rakam verirlerse aynı şekilde kapatacağım
  • On sekiz yaşını doldurmadan herhangi bir bankacılık işlemi gerçekleştiremezsin. Bunun haricinde, Öğrenciler/Gençler için tasarlanan Kredi Kartı ürünlerine başvurmak için Nüfus Cüzdanı ve Öğrenci Kimliği gerekli ve yeterli tek belgelerdir.

• Arkadaşlar İşbankasından üni kartımı aldım, internet şubemide açtırdım. ama kartlarım bölümünde kredi kartım gözükmüyor. bugün aldım kartı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biheppi*

Arkadaşlar İşbankasından üni kartımı aldım, internet şubemide açtırdım. ama kartlarım bölümünde kredi kartım gözükmüyor. bugün aldım kartı.

şu vakitlerde genelde güncelleme zamanı oluyor iş bankasının 00.30dan sonra tekrar deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

Arkadaşlar İşbankasından üni kartımı aldım, internet şubemide açtırdım. ama kartlarım bölümünde kredi kartım gözükmüyor. bugün aldım kartı.

şu vakitlerde genelde güncelleme zamanı oluyor iş bankasının 00.30dan sonra tekrar deneyin.

bir sorun yok yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

On sekiz yaşını doldurmadan herhangi bir bankacılık işlemi gerçekleştiremezsin. Bunun haricinde, Öğrenciler/Gençler için tasarlanan Kredi Kartı ürünlerine başvurmak için Nüfus Cüzdanı ve Öğrenci Kimliği gerekli ve yeterli tek belgelerdir.

@kronik10.5 @mehmetfahriguven

Çok teşekkür ediyorum İlginizden dolayı.

Biliyordum 18 yaşımı doldurmadığım için, Tam olarak Bankacılık işlerini gerçekleştiremeyeceğimi.Bana sadece EFT yapılmasını istiyordum.Para lazım olduğunda hesabımdan çekeyim diye.

Sizinde Yeterli dediğiniz Nüfus Cüzdanı ve Öğrenci Kimliği umarım işimi görür.

Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

On sekiz yaşını doldurmadan herhangi bir bankacılık işlemi gerçekleştiremezsin. Bunun haricinde, Öğrenciler/Gençler için tasarlanan Kredi Kartı ürünlerine başvurmak için Nüfus Cüzdanı ve Öğrenci Kimliği gerekli ve yeterli tek belgelerdir.

@kronik10.5 @mehmetfahriguven

Çok teşekkür ediyorum İlginizden dolayı.

Biliyordum 18 yaşımı doldurmadığım için, Tam olarak Bankacılık işlerini gerçekleştiremeyeceğimi.Bana sadece EFT yapılmasını istiyordum.Para lazım olduğunda hesabımdan çekeyim diye.

Sizinde Yeterli dediğiniz Nüfus Cüzdanı ve Öğrenci Kimliği umarım işimi görür.

Saygılarımla

18 yaşndan kücüklere ek kart dışında açmıyorlar malesef.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

bir sorun yok yani?

başka bir sorunda olup olmadığını anlamak için şu sıralarda ya da yarın bakın derim.
  • quote:

onu ekstradan internete actircan

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

açtirmadim mi? internet bankacılıgını akifleştirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

eft isim bilgileri uyuşmadığı için eft ulaşmadı. bu durumlarda ne oluyor ?

Para, bankanın havuzunda kalır. Muhtelemen paranın gönderildiği (alıcı banka) bankada kalmıştır. Kendi bankanızı arayıp talimat vermeniz gerekiyor diye biliyorum. Hiç EFT gönderipte başıma gelmişliği yok o yüzden pratik bilgi zayıf bu konuda.

internette bakıyorum da parası uçan falan varmış :D korkuyorum biraz. neyse pazartesi bankaya gidicem ilk iş eft durumuna bakacağım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

açtirmadim mi? internet bankacılıgını akifleştirdim.

bendede oldu. Yine bankaya gittim acildi

• arkadaşlar hayırlı geceler ilk sorum go ve bonus gencin nakit avans limitleri ne kadar ? taksit yapılabiliyo mu ? yapılıyosa kaç taksit ikinci sorum bugün go ve genc bonus başvurum onaylandı kaç günde evime ulaşır ? eve geldiklerinde kimse olmazsa kart nolur şubeye mi gider? gecenin bu vakti beni aydınlatacak arkadaşlara şimdiden teşekkürü borç bilirim :D
  • On sekiz yaşını doldurmadan tam değil, hiç bir bankacılık işlemi yapamazsın. Hesap açamazsın, Kredi Kartı başvurusunda bulunamazsın, İnternet Şubesi kullanamazsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: menfistod

arkadaşlar hayırlı geceler ilk sorum go ve bonus gencin nakit avans limitleri ne kadar ? taksit yapılabiliyo mu ? yapılıyosa kaç taksit ikinci sorum bugün go ve genc bonus başvurum onaylandı kaç günde evime ulaşır ? eve geldiklerinde kimse olmazsa kart nolur şubeye mi gider? gecenin bu vakti beni aydınlatacak arkadaşlara şimdiden teşekkürü borç bilirim :D

Bonus genç 500 TL Limit 50 TL NAKİT AVANS
    GO CARD Genelde 750 tl limitle geliyor limitin kadar nakit avans çekebilirsin vede 200 tl ye kadar faiz islemez

• quote:

Orijinalden alıntı: bayrav

quote:

arkadaşlar hayırlı geceler ilk sorum go ve bonus gencin nakit avans limitleri ne kadar ? taksit yapılabiliyo mu ? yapılıyosa kaç taksit ikinci sorum bugün go ve genc bonus başvurum onaylandı kaç günde evime ulaşır ? eve geldiklerinde kimse olmazsa kart nolur şubeye mi gider? gecenin bu vakti beni aydınlatacak arkadaşlara şimdiden teşekkürü borç bilirim :D

Bonus genç 500 TL Limit 50 TL NAKİT AVANS
    GO CARD Genelde 750 tl limitle geliyor limitin kadar nakit avans çekebilirsin vede 200 tl ye kadar faiz islemez

bonus gencin nakit avans limiti artıp azalıyo mu yoksa limitin %10u olarak sabit mi ?

• quote:

upp ? 2. soruma cevap vercek yok mu :D
  • Yapı Kredi Play TL card maestroya geçmiş. Paypal hesabına eklenebiliyor sanırım artık.

Bu arada 18 yaşını doldurmadan banka hesabı açıp havale eft alışveriş vs. yapılabiliyor. Bankamatik kartı ile.
  • 
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.