Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: dangerousman

İşbankası işte üniversiteli Maximum kartı olanlar, hiç aidat kesildi mi sizden ? Bu benim 3. senem geçen aylarda 20 tl aidat kesmişler. Üşengeçlikten uğraşamadım bugünlerde Tüketici hakem heyetine gideceğim.

kartın üzerinde belirtilen ayda kesinti yapılıyor.
  • quote:

İşbankası işte üniversiteli Maximum kartı olanlar, hiç aidat kesildi mi sizden ? Bu benim 3. senem geçen aylarda 20 tl aidat kesmişler. Üşengeçlikten uğraşamadım bugünlerde Tüketici hakem heyetine gideceğim.

Evet,
    Temmuz ayından itibaren İş'te üniversiteli kartlardan aidat alınmaya başladılar.

Önce banka ile iletişime geçin aidatı geri isteyin, zaten THH'ye gitmek içinde bankanın aidatı iade etmiyoruz şeklindeki bir yazısına ihtiyacınız olacaktır.
  • quote:

2 ay önce banada kestiler.

bir telefonla hallettim. biraz nazlandılar ama iade ettirdim. :)
  • Aradım şimdi, talebinizi ileteceğiz dedi. 10 gün içinde mailden dönüş olur dendi. Bakalım 10 gün sonra tekrar aynı safsata olursa thh yolu gözükecek.
  • quote:

Aradım şimdi, talebinizi ileteceğiz dedi. 10 gün içinde mailden dönüş olur dendi. Bakalım 10 gün sonra tekrar aynı safsata olursa thh yolu gözükecek.

muhtemelen olumsuz cevap alacaksın.

yapacak olsaydı ordaki konustugun kişi anında iptal etmesi gerekirdi.

kartı kaç senedir kullanıyorsun hocam yeni mi aldın?
  • 3d güvenlik hatası alan var mı ya önceden yoktu . siteye soruyorum bizde sorun yok diyor bankaya soruyorum 3d açık bi sorun yok. sorun sen de değil ben de diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

3d güvenlik hatası alan var mı ya önceden yoktu . siteye soruyorum bizde sorun yok diyor bankaya soruyorum 3d açık bi sorun yok. sorun sen de değil ben de diyorum

Reklam engelleyici kullanıyorsanız büyük ihtimalle ondan kaynaklanıyordur.
  • benim kartı işbank 500tlden 1500e çıkarır mı? pc alıcamda.
  • arkadaş bu tebden bıktım.

1 haftadır gunde 3-4 kere arıyorlar kredi kartı destek sigortası yapalım ayda 11 lira diye.

istemiyorum not alın sisteminize bir daha aranmak istemiyorum diyorum tamam diyor akşama bir daha :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pilavlı

benim kartı işbank 500tlden 1500e çıkarır mı? pc alıcamda.

ödemeleriniz duzenli ise, limitinizi cogunu kullaniyorsaniz ve karti en az 1 senedir kullaniyorsaniz cikartma ihtimalleri yuksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KYK nın bu hafta başlamasıyla beraber 3. kredi kartımı ZİRAAT Gençlik paketinden alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Zihinbaz

KYK nın bu hafta başlamasıyla beraber 3. kredi kartımı ZİRAAT Gençlik paketinden alacağım

• teb üniversiteb'e başvurmuştum. ve onaylandı kuryeye verildi. kaç günde gelir acaba ve limiti ne kadar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre42dem

beyler yukarıdada belirtmiştim; cardfinans başvurumu kabul etmiş. biraz önce internette yaptıgım araştırmaşlar üzerine kartı çokaz kişi tavsiye etmiş... ekseri kötülemişler kartı. ayrıca kart gönderim ücreti 10tl + 25tlde kart aidatı alıyorlarmış.

şimdi bu kard aidatını almamaları için ne yapabilirim. ve kart gelince almama gibi bir hakkım varmı acaba?

soruma cevap verebilecek yokmu acaba?

• quote:

quote:

beyler yukarıdada belirtmiştim; cardfinans başvurumu kabul etmiş. biraz önce internette yaptıgım araştırmaşlar üzerine kartı çokaz kişi tavsiye etmiş... ekseri kötülemişler kartı. ayrıca kart gönderim ücreti 10tl + 25tlde kart aidatı alıyorlarmış.

şimdi bu kard aidatını almamaları için ne yapabilirim. ve kart gelince almama gibi bir hakkım varmı acaba?

Kart gönderim bedeli olan 10 tl'yi alamazsınız ancak kredi kartı aidatını Tüketici hakem heyetine giderek alabilirsiniz.

Kartı almamazlık yapmayın, kartı teslim alın ardından kapatmak istiyorsanız şubeye gidip kapatın.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

quote:

Kart gönderim bedeli olan 10 tl'yi alamazsınız ancak kredi kartı aidatını Tüketici hakem heyetine giderek alabilirsiniz.

Kartı almamazlık yapmayın, kartı teslim alın ardından kapatmak istiyorsanız şubeye gidip kapatın.

kartı niye almamazlık yapmayım?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

quote:

kartı niye almamazlık yapmayım?

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Pilavlı

benim kartı işbank 500tlden 1500e çıkarır mı? pc alıcamda.

Çıkartmazlar en az 1 yıl kullanmanız lazım ve düzenli tam ödeme yapmalısınız. Bir anda 1000 TL arttırmazlar 200-300 TL arttırıyorlar.
  • iş bankası halen arttırmadı ustelik gelen mailde onceki artıs talebiniz uzerinden 90 gun gecmesi gerekli dedi ama 90 gunde gecti artmamıs . yeni talepte mi bbulunsam napsam.. birde surekli limit artısı talebinde bulunmakta kredi puanını dusuruyormus ona gore.

• Arkadaşlar babam için kredi kartı arıyorumda. Akbankta hesabımız var ve bu yeni çıkan FREE CARD dikkatimi çekti. Daha önce iki adet normal axess vardı aidat yüzünden iptal ettirdik. Bu kartın aidatı yokmuş. Asıl önemli olan mevzu ise sanırım axess avantajlarını içeriyor bu kart öyle değilmi? Mesela axess geçen yerlerde 12 ay gibi taksitli alışveriş yapabilirmiyim?

http://www.kartfree.com

Ek olarak ürün ücretlerinde şu bilgileri buldum:
    Free Kredi Kartı Kart Basım ve Gönderim Ücreti 10 TL
    Free Kredi Kartı Basılı Hesap Özeti Gönderim Ücreti 1.9 TL
    Free Kredi Kartı SMS Hesap Özeti Gönderim Ücreti 0.65 TL
    Free Kredi Kartı Kampanya Katılım Ücreti(Artı Taksit,Erteleme,Chip-para,İndirim,Hediye gibi) 1.9 TL

Hadi basılı hesap gönderimi ücretini anladıkta smsten ücret almaları abes geldi. Ayrıca 10tl gibi kart basım ücreti var. Kart aidatı almıyorlar ama buralardan çıkartıyorlar parayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 7 Ocak 2013; 19:07:53 >

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.