Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • 2yildir iste universiteli kredi karti kullaniyorum 500tl limitli almistim suan 1000tl limitim var herhangi bir hesap kesim ucreti faizi carti curtuda yok gecen ay internet subelerine girmem karsiligi 20tl maxipuan kazanacagimi soyleyen mail aldim ve girdim 20tl geldi hesaba daha ne olsun isbankasi forever sunuda belirteyim 1gun bile taksitlerimi geciktirmedim 2senedir hatta 1-2hafta onceden yatiririm param olursa kredi kartini kullanmamdaki amac taksitlendirmek iste universiteli karti oneririm tum universiteli arkadaslara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsavas02

2yildir iste universiteli kredi karti kullaniyorum 500tl limitli almistim suan 1000tl limitim var herhangi bir hesap kesim ucreti faizi carti curtuda yok gecen ay internet subelerine girmem karsiligi 20tl maxipuan kazanacagimi soyleyen mail aldim ve girdim 20tl geldi hesaba daha ne olsun isbankasi forever sunuda belirteyim 1gun bile taksitlerimi geciktirmedim 2senedir hatta 1-2hafta onceden yatiririm param olursa kredi kartini kullanmamdaki amac taksitlendirmek iste universiteli karti oneririm tum universiteli arkadaslara

Nakit avans vermez,puan kazandirmaz,yillik ucreti 20 tl.Bunun yerine yillik 30tl garanti bank oneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

konu çok uzun okumadım benimde bi sorum var. gittigidiyor ve steam üzerinden alışveriş yapmak istiyorum sadece. ayda en fazla 100tl harcarım hangi kartı önerirsiniz. yaşım 20 üni öğrencisiyim

Ucretsız olması sebebiyle bank asya

• quote:

Orijinalden alıntı: ReoxTR

quote:

2yildir iste universiteli kredi karti kullaniyorum 500tl limitli almistim suan 1000tl limitim var herhangi bir hesap kesim ucreti faizi carti curtuda yok gecen ay internet subelerine girmem karsiligi 20tl maxipuan kazanacagimi soyleyen mail aldim ve girdim 20tl geldi hesaba daha ne olsun isbankasi forever sunuda belirteyim 1gun bile taksitlerimi geciktirmedim 2senedir hatta 1-2hafta onceden yatiririm param olursa kredi kartini kullanmamdaki amac taksitlendirmek iste universiteli karti oneririm tum universiteli arkadaslara

Nakit avans vermez,puan kazandirmaz,yillik ucreti 20 tl.Bunun yerine yillik 30tl garanti bank oneririm

Garanti mi Allah korusun sakın bulaşmayın. Ben işte üni karttan nakit avans çekebiliyorum. Şubeden isterseniz limitin %50si nakit avans tanımlıyorlar. Puan konusunda bir faydası olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

Orijinalden alıntı: kaankutlu

hsbc den uzak durda napıyosan yap kardeşş...

problem neydi hocam anlat bilgilenelim

çok fazla faizi vardı, gecikme olduğu zamanda önünü alamıyordum resmen. hele ki nakit avans çektiysen vay haline hocam
  • Yaklaşık 1 ay 10 gün önce tebe başvurmuştum ses çıkmayınca iptal ettirmek istemiştim. İptal talebi yolladık dediler fakat bugun mesaj geldi tebe hoşgeldiniz diye bende internetten başvuru durumuna baktım değerlendirme aşamasında yazıyordu. Müşteri hizmetlerini arayıp başvuruyu iptal ettirmek istiyorum dedim onlarda iptal etti. Fakat sorgulama ekranında kart başvurunuza olumlu yanıt verilememiştir diyor. Kredi puanım düşmüş olabilir mi yoksa iptal ayrı bir mevzu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 25 Aralık 2012; 11:05:21 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ReoxTR

quote:

Garanti mi Allah korusun sakın bulaşmayın. Ben işte üni karttan nakit avans çekebiliyorum. Şubeden isterseniz limitin %50si nakit avans tanımlıyorlar. Puan konusunda bir faydası olmadı.

Garantinin nesi var?ödemeleri düzenli yaptıkça hiçbir kartta problem çıkmaz.

• quote:

Yaklaşık 1 ay 10 gün önce tebe başvurmuştum ses çıkmayınca iptal ettirmek istemiştim. İptal talebi yolladık dediler fakat bugun mesaj geldi tebe hoşgeldiniz diye bende internetten başvuru durumuna baktım değerlendirme aşamasında yazıyordu. Müşteri hizmetlerini arayıp başvuruyu iptal ettirmek istiyorum dedim onlarda iptal etti. Fakat sorgulama ekranında kart başvurunuza olumlu yanıt verilememiştir diyor. Kredi puanım düşmüş olabilir mi yoksa iptal ayrı bir mevzu mu?

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

Teb size hesap açmış.

KKB'de olumsuz sonuçlanan bir başvuru olarak gözükecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Yaklaşık 1 ay 10 gün önce tebe başvurmuştum ses çıkmayınca iptal ettirmek istemiştim. İptal talebi yolladık dediler fakat bugun mesaj geldi tebe hoşgeldiniz diye bende internetten başvuru durumuna baktım değerlendirme aşamasında yazıyordu. Müşteri hizmetlerini arayıp başvuruyu iptal ettirmek istiyorum dedim onlarda iptal etti. Fakat sorgulama ekranında kart başvurunuza olumlu yanıt verilememiştir diyor. Kredi puanım düşmüş olabilir mi yoksa iptal ayrı bir mevzu mu?

Teb size hesap açmış.

KKB'de olumsuz sonuçlanan bir başvuru olarak gözükecektir.

kapattırırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 25 Aralık 2012; 11:06:02 >

• Arkadaşlar yatırım için banka kartı istiyorum, arada internetten alışveriş de yapacağım. Öncelikli amaç para değerlendirmek. Öğrenci kartı olması zorunlu değil. Hangi kartı önerirsiniz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Doobly

3 yıldır iş'te üniversiteli kullanmaktayım. Limit neredeyse her zaman doludur ama her ay asgariden daha fazlasını yatırırım. Tek bir ay aksatmıştığım yoktur.
    Bu aralar biraz para ihtiyacı oldu limit arttırmak için işcep ten başvurdum ama sonuç çıkmadı.

Ben de yeni bir kart için başka bir bankaya başvurmayı düşünüyorum. Halkbank'a gittim paraf için, öğrenciye vermediklerini söylediler.

Yapı Kredi Play almayı düşünüyorum ama bir arkadaşımdan duyduğum kadarıyla borcun %50 sini ödemeden kartı kullandırtmıyomuş. Asgari ödemek yetmiyomuş yani.

Ne alsam bilemiyorum bana asgarisini ödeyince çalışmaya devam eden ve mümkünse yıllık kart ücreti zart ücreti zurt ücreti olmayan bir kart lazım.

Ziraat Genç kart'ı tavsiye ederim.

ÜniversiTEB hakkında ne düşünüyorsunuz?

• bu akşam cep anahtarı iptal ettirmek için iş bankasını aradım ortalama bekleme sureniz 12 dk dır dedi

tam 1 saat 23 dk sonra bagladınlar skandal..
  • quote:

quote:

quote:

3 yıldır iş'te üniversiteli kullanmaktayım. Limit neredeyse her zaman doludur ama her ay asgariden daha fazlasını yatırırım. Tek bir ay aksatmıştığım yoktur.
    Bu aralar biraz para ihtiyacı oldu limit arttırmak için işcep ten başvurdum ama sonuç çıkmadı.

Ben de yeni bir kart için başka bir bankaya başvurmayı düşünüyorum. Halkbank'a gittim paraf için, öğrenciye vermediklerini söylediler.

Yapı Kredi Play almayı düşünüyorum ama bir arkadaşımdan duyduğum kadarıyla borcun %50 sini ödemeden kartı kullandırtmıyomuş. Asgari ödemek yetmiyomuş yani.

Ne alsam bilemiyorum bana asgarisini ödeyince çalışmaya devam eden ve mümkünse yıllık kart ücreti zart ücreti zurt ücreti olmayan bir kart lazım.

Ziraat Genç kart'ı tavsiye ederim.

ÜniversiTEB hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yazdığınız mesaja göre tavsiye yapmıştım.

üniversiTEB, Genç karttan iyidir, ancak aidat söz konusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

bu akşam cep anahtarı iptal ettirmek için iş bankasını aradım ortalama bekleme sureniz 12 dk dır dedi

İnternet şubesinden yapsaydınız?
  • quote:

bu akşam cep anahtarı iptal ettirmek için iş bankasını aradım ortalama bekleme sureniz 12 dk dır dedi

Sakın akşam bağlanma mesai saatleri içinde ara. Yoksa böyle oluyor
  • quote:

quote:

İnternet şubesinden yapsaydınız?

telefonum bozuldu . malesef cep anahtar kodu olmadan internet şubesine girilmiyor ki :(

• Arkadaşlar, az öcne garanti bankasından vadesiz tl hesabı açtım. Sırf sanal kart olayı için :) Şimdi henüz bankamatik kartım gelmedi. Fakat kendi hesabıma para yatırmak istiyorum. Az önce hesabıma para yatırdım fakat başka biri gibi 5TL işlem ücreti kesti bankamatik. Bankamatik kartım henüz olmadığı için böyle oldu. Halbuki İş bankasında banka kartım yanımda olmasa bile kendi hesabıma ücretsiz para yatırabiliyordum.

Acaba bankamatik kartım olmadan kendi hesabıma nasıl para yatırabilirim? İlla ki kartımın gelmesini mi beklemeliyim?

İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 25 Aralık 2012; 15:22:53 >
  • Denizbank Pasononus Karta başvurdum. 8 gün oldu kart gelmedi. Pazar günü aramıştım müşteri hizmetlerini. Bana kartınız basılmış Pazartesi ya da Salı günü gelir dedi ama gelmedi daha.
  • Akbank free diye kart cikarmis yillik ucret falan yok diledigin kampanyaya katilion diledgine katilmiosun garanti flexi gibi sanirsam. Kanunla yillik aidati kaldirilacak onlarda cebe gonderdigin mesajlarla almasini biliriz biz diolar

• Ziraat Genç Kart için kefil gerekli mi ? (aöf 4 yıllık öğrenciyim) ayrıca bu aöf kimlik kartlarını vakıfbank hesap kart yada kredi kartına dönüştürebiliyor muyuz ?
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.