Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş
  • Bende iş bankasını tek geçerim zaten hiçbir banka bedavadan bir şey vermez.Ayrıca iş bankasının kampanyası yok vs.diyenleri de anlamıyorum kasımdan beri yaptıgım tum alısverısler 2013 e ertelendı mesela.Kampanyalarının ben yeterli oldugunu dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

Bende iş bankasını tek geçerim zaten hiçbir banka bedavadan bir şey vermez.Ayrıca iş bankasının kampanyası yok vs.diyenleri de anlamıyorum kasımdan beri yaptıgım tum alısverısler 2013 e ertelendı mesela.Kampanyalarının ben yeterli oldugunu dusunuyorum.

http://www.maximum.com.tr/kampanyalar/
    Tamamı taksit kampanyası aktif puan kampanyası yok.

http://bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx

Gayet açık değil mi?

• Beyler üniversiteb kartında limit aşım ne kadar oluyor bilen varmı 199 lira limitim vardı 205 liralık alışveriş yaptım acaba biraz daha verir mi 10-15 lira kadar harcama yapabilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: AvantiLazio

Beyler üniversiteb kartında limit aşım ne kadar oluyor bilen varmı 199 lira limitim vardı 205 liralık alışveriş yaptım acaba biraz daha verir mi 10-15 lira kadar harcama yapabilir miyim

Kart limitinin %10'u kadar aşabiliyorsunuz limiti.

Aylık limit aşım faizi %2,34
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: AvantiLazio

Beyler üniversiteb kartında limit aşım ne kadar oluyor bilen varmı 199 lira limitim vardı 205 liralık alışveriş yaptım acaba biraz daha verir mi 10-15 lira kadar harcama yapabilir miyim

Kart limitinin %10'u kadar aşabiliyorsunuz limiti.

Aylık limit aşım faizi %2,34

Kadir 250 nakit çekmiştim, kalan kullanılabilir limit 199 olarak gösteriyordu, 230 liralık alışverişi limit yetersiz diye yapamadım, 205 liralık alışverişi yaptım dün 25 liralık bir ürünü alamadım mesela bu tam olarak % 10 vermiyor galiba

• denizbank paso bonus kartım memlekete eve gitmiş fakat anneme vermemişler..1 ay sonra şubeden alsam mümkün olurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuNeM38

denizbank paso bonus kartım memlekete eve gitmiş fakat anneme vermemişler..1 ay sonra şubeden alsam mümkün olurmu?

Şubeye yönlendirilmişse alabilirsiniz.
    Şubeye yönlendirilmiş ise müşteri hizmetleri veya şubeyi arayarak durumu bildirin onlar gerekeni yapacaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

quote:

Arkadaşlar sizlere bir şey soracağım. Yapıkredi 15TL ücreti kesmiş playCarddan. Öğrenciliğim devam etmekte hala. Yapıkredi kart ücretlerini uğraştırmadan iade ediyoryorsa nasıl ediyor müşterizmetleri yoluyla mı yoksa şikayetvar yoluyla mı? Eğer uğraştırmadan iade ediyorlarsa hemen başvurayımsonra başvuracağım bu ara uğraşamam pek. Yoksa müşterisine göre mi hareket ediyor?

3 yıldır bu kartı kullanıyorum. hiç kesmiyorlardı

ilk defa bu yıl kesmişler benden de 15 tl.

MH yi aradım bin dereden su getirdim iptal ettiremedim.

Tek yaptıkları teklif 6 ay boyunca kartınızla 500 tl alışveriş sözü verirseniz iptal edebiliriz oldu . Zaten taksitlerden dolayı limitim full hoş olmasa bile ne saçmalıktır 500*6=3000 tl harcama yapmak. :(

Harcama şartı 6 ay boyunca 500 mü aylık 500 mü?
    Bence aidatı fazlasıyla hak ediyor, Fazla üstelememek lazım.
    İş bankası'da alıyor ama kuruş hak etmiyor, bunu bildiklerinden çoğu kişiye iade ediyorlar.

Ben aradım müşteri hizmetlerini. 3 ayda toplam 750tl harcayın iptal edelim dediler. Ya da puanlarınızla ödeyin dediler. Puanla ödeyince ne değişiyorsa sanki.
    Puanlarımı kullanıp kartı kapatmalarını söyleyeceğim bakalım kapatacaklar mı yoksa aidatı iptal mi edcekler :)))

puanda şöyle yapabilirmisin bilmiomda işte vatanın hepsiburadanın bazen kampanyaları oluyor işte şu kadar alışveriş yap 50 tl puan hediye diye atıom 500 tl olsun onlar 6 ay boyunca 500 tl alışveriş yap derken senn bi tane yaparak 50 tl puanla ödemiş oluyorsun böyle olur mu acaba???

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

quote:

Arkadaşlar sizlere bir şey soracağım. Yapıkredi 15TL ücreti kesmiş playCarddan. Öğrenciliğim devam etmekte hala. Yapıkredi kart ücretlerini uğraştırmadan iade ediyoryorsa nasıl ediyor müşterizmetleri yoluyla mı yoksa şikayetvar yoluyla mı? Eğer uğraştırmadan iade ediyorlarsa hemen başvurayımsonra başvuracağım bu ara uğraşamam pek. Yoksa müşterisine göre mi hareket ediyor?

3 yıldır bu kartı kullanıyorum. hiç kesmiyorlardı

ilk defa bu yıl kesmişler benden de 15 tl.

MH yi aradım bin dereden su getirdim iptal ettiremedim.

Tek yaptıkları teklif 6 ay boyunca kartınızla 500 tl alışveriş sözü verirseniz iptal edebiliriz oldu . Zaten taksitlerden dolayı limitim full hoş olmasa bile ne saçmalıktır 500*6=3000 tl harcama yapmak. :(

Harcama şartı 6 ay boyunca 500 mü aylık 500 mü?
    Bence aidatı fazlasıyla hak ediyor, Fazla üstelememek lazım.
    İş bankası'da alıyor ama kuruş hak etmiyor, bunu bildiklerinden çoğu kişiye iade ediyorlar.

Ben aradım müşteri hizmetlerini. 3 ayda toplam 750tl harcayın iptal edelim dediler. Ya da puanlarınızla ödeyin dediler. Puanla ödeyince ne değişiyorsa sanki.
    Puanlarımı kullanıp kartı kapatmalarını söyleyeceğim bakalım kapatacaklar mı yoksa aidatı iptal mi edcekler :)))

puanda şöyle yapabilirmisin bilmiomda işte vatanın hepsiburadanın bazen kampanyaları oluyor işte şu kadar alışveriş yap 50 tl puan hediye diye atıom 500 tl olsun onlar 6 ay boyunca 500 tl alışveriş yap derken senn bi tane yaparak 50 tl puanla ödemiş oluyorsun böyle olur mu acaba???

Karta aidat tutarı kadar puan alımı için talimat verilecek.
    Kartta o anda aidat kadar puan varsa direkt kesecek yoksa olmayan tutar kadar Worldpuan borçlandırması yapacak.

• quote:

quote:

Bende iş bankasını tek geçerim zaten hiçbir banka bedavadan bir şey vermez.Ayrıca iş bankasının kampanyası yok vs.diyenleri de anlamıyorum kasımdan beri yaptıgım tum alısverısler 2013 e ertelendı mesela.Kampanyalarının ben yeterli oldugunu dusunuyorum.

Gayet açık değil mi?

haklısın ama iş bankası bence garantiden daha ucuz bir banka en azından ben memnunum.Puan konusunda zamanın maximumun çok ekmeğini yemişimdir.

• quote:

quote:

quote:

Gayet açık değil mi?

haklısın ama iş bankası bence garantiden daha ucuz bir banka en azından ben memnunum.Puan konusunda zamanın maximumun çok ekmeğini yemişimdir.

Tabi ki o hususta İş bankası daha iyi.
    Geçmişte Maximum kartda Bonus kadar iyiydi zaten ona söylenecek söz yok.

Ama şu anda Adamların maxipuan'ını alma ama canını al.

Yavaş yavaş maximum müşterilerini kaybediyorlar. Hiçbir esprisi yok artık.

• bende isbankasini iptal etmek istiyorum ama limiti yuksek,acikcasi iptal edersem baska banka bana o kadar limit verirmi bilmiyorum

isbankasinin 2 negatif yonu var benim icin
    1-) maxi puan konusunda cok cimri (yinede bank asyadan iyi)
    2-) musteri hizmetleri cagri merkezi cok kotu

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

bende isbankasini iptal etmek istiyorum ama limiti yuksek,acikcasi iptal edersem baska banka bana o kadar limit verirmi bilmiyorum

isbankasinin 2 negatif yonu var benim icin
    1-) maxi puan konusunda cok cimri (yinede bank asyadan iyi)
    2-) musteri hizmetleri cagri merkezi cok kotu

Evet Çağrı merkezi gerçekten benim içinde kötü. Aşırı derecede bekliyoruz.

Şuan ki limitiniz ne kadar?
  • Garantiye gidecegim yarin kart basvurusu icin. Ogrenci belgesi istiyorlar mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Zihinbaz

Garantiye gidecegim yarin kart basvurusu icin. Ogrenci belgesi istiyorlar mi

hocam ben erciyes üniversitende okumaktayim ben gittigimde veli istediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-ztrk

quote:

Veli goturme sansim yok. Bende istanbul uni okuyorum

• quote:

quote:

quote:

bazı üniversitelerde kefil istemiyorlar bi garantinin sayfasını gez bir bak play kart öyle yapıyor mesela

• Denizbank Paso Bonus iyi gibi geldi. Başvurmayı düşünüyorum bakalım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bazı üniversitelerde kefil istemiyorlar bi garantinin sayfasını gez bir bak play kart öyle yapıyor mesela

garantide öğrenci için kart yoktu sanki

• quote:

quote:

quote:

quote:

yıllık kesinti ücreti ne kadar acaba ?

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.