Şimdi Ara

çözüldü-YARDIM - 5800 Flash atarken 'Pooling Phone..' HATASI, 5800 Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5800'ıma V51 kurmak istiyordum. Navifrm den dosyaları indirdim ve JAF da kullanmak üzere C --> Program Files --> Common Files --> Nokia --> Products --> RM-356 Dizinine kopyaladım.5800 Flash atarken "Pooling Phone.." Yazısında Tel üst üste reset atıyor, Açılmıyor JAF ile Flashlarken Pooling Phone.. Mesajında telefon restart atıyor ve açılmıyor.5800 Flash atarken "Pooling Phone.." Yazısında Tel üst üste reset atıyor, Açılmıyor (Ayrıntılar videoda.) Ayrıca aşşağıda Jaf'ın Ekran Görüntüsü var. NEDEN OLABİLİR ARKADAŞLAR? ÇÖZÜMÜ VAR MI BUNUN?
    5800 Flash atarken "Pooling Phone.." Yazısında Tel üst üste reset atıyor, Açılmıyor YOKSA YARIN GARANTİYE GÖNDERECEĞİM.

çözüldü-YARDIM - 5800 Flash atarken 'Pooling Phone..' HATASI, 5800 Açılmıyor

videoyu izlemek için tıklayın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elusive -- 30 Kasım 2010; 21:02:42 >

• CNT ye basılı olmaması lazım galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Corvette_

CNT ye basılı olmaması lazım galiba

malesef işe yaramıyor
  • o çıkana no de pooling phone yazınca açma tuşuna yarım saniye bas elini çek sonra yine yarım saniye bas
  • use ini deki tiki kaldır,firmware dosyalarını herhangi bir yere koy ör:masaüstü.sonra mcu,ppm ape variant ile dosyayı yükle.2 ayrı yükleme şeklini birbirine karıştırmışsın.eğer hacksiz düz yazılım istiyorsanhttp://forum.donanimhaber.com/m_44861100/tm.htm buraya bak.(V52 KONUSUDUR V51 E DÖNEMEZSİN) yada google dan v51 dosyası indirip kurabilirsin.
  • telefon v52 idi v51e donus yaparken oldu zaten. v52 yazılımını kurarsam calısır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elusive

telefon v52 idi v51e donus yaparken oldu zaten. v52 yazılımını kurarsam calısır mı ?

çalışır.cfw kurar gibi yada benim verdiğim linkteki exe dosyasını kurup use ini işaretli olarak normal kurulum yapabilirsin.v52 den v51 e dönüş yoktur.
  • hemen indirip deniyorum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

quote:

telefon v52 idi v51e donus yaparken oldu zaten. v52 yazılımını kurarsam calısır mı ?

çalışır.cfw kurar gibi yada benim verdiğim linkteki exe dosyasını kurup use ini işaretli olarak normal kurulum yapabilirsin.v52 den v51 e dönüş yoktur.

bu arada forum bi arkadaş v52 hack fw yayınlayacak. sertifikasız full prg ve modlu yazılım oluyor sanırım. bunu da eger telefon çalışırsa yuklediğimizde calısır değil mi hocam?

http://forum.donanimhaber.com/m_44853363/tm.htm

• çok riskli bir hareket yapmışsın.flash düğmesine bastığında downgrade yaparsan telefonunu öldürürsün uyarısı veriyor.yani versiyon düşürürsen telefon gider diyor.Temiz bir kurulumla tekrar çalışır sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

çok riskli bir hareket yapmışsın.flash düğmesine bastığında downgrade yaparsan telefonunu öldürürsün uyarısı veriyor.yani versiyon düşürürsen telefon gider diyor.Temiz bir kurulumla tekrar çalışır sanırım.

evet uyarıyı verdi anlayamadık. gitti telefon hakikaten. şimdi dediklerini yapıyorum hocam dosyanın inmesini bekliyorum. inşallah olur.
  • Hocam tamamdır. çok teşekkür ederim yönlendirmeniz için. verdiğiniz dosyadaki v52 versiyonunu yükledim telefonum düzeldi. sorunsuz bir şekilde çalışıyor. sertifikasız yazılım yüklemek için modlu v52 yazılımını beklicem artık.
  • Hackli Yazılımı Verdik daha yazılım beklicez Diyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::Orochi::.

Hackli Yazılımı Verdik daha yazılım beklicez Diyorsunuz

YENİ KONUMU İNCELE HOCAM

http://forum.donanimhaber.com/m_44871498/tm.htm

• senmi yaptın bunu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::Orochi::.

senmi yaptın bunu :)

yok hocam alıntı. ben kullanıyorum. bildigimi de paylaşmak istedim. kötü mü ettim
  • yok şaşırdım sadece benim konu deyince :) az önce hack felan diyordun
  • downgrade var sadece box üstünden ama
  • quote:

oha çok ballıymışsın arkadaş downgrade yapmaya çalışmış geçenlerde v52 den v51 e döndürecekmiş açılmıyor telefoncuya verdim dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: RappeR07

quote:

oha çok ballıymışsın arkadaş downgrade yapmaya çalışmış geçenlerde v52 den v51 e döndürecekmiş açılmıyor telefoncuya verdim dedi

benim yaptığım yöntem gibi elinde kaldıysa tekrar v52 yi yükleseydi düzelirdi telefon. bende servise verecektim. bu konudaki yönlendirmeden sonra sorunumu hallettim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.