Şimdi Ara

Önemli ! istanbulda en romantik akşam yemeği tavsiyeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
6.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kız arkadaşımın doğumgünü münasebetiyle istanbula götürmek istiyorum günübirlik.ankaradayız bu arada.sizden istediğim istanbulda gidilebilecek en güzel manzarası olan en romantik yer.en büyük kriter maddiyat.kız kulesini ilk aradım.ama şimdilik çok fazla gelecek kız kulesi.istediğim, yüksek bir yerde şehir manzaralı aşırı ciddi kasıntı olmayan bir mekanda güzel bir müzik ile (tarz önemli değil pek slov olsun yeter) akşam yemeği yemek.tavsiyelerinizi bekliyorum.ortalama menü fiyatları da yazabilirseniz çok memnun olurum.şimdiden teşekkürler.

• cukkan bıraz sağlamsa lebi derya derim... kız kulesı kadar pahalı degil diye biliyorum ama manzara ve mekan olarak ıstediğini ordan alabilirsin bence istanbulun en kaliteli yeri.. hatunu kendine tekrar aşık edebilrsn manzarayla ve mekanla;)

buda sitesi... http://www.lebiderya.com/lebiderya/tur/ana1.html
  • helal valla koca forumda istanbuldan amma adam varmış bir arakadaşım cevap verdi.sağolasın cervus arkadaşım,araştırdım orayıda bi bakıcam iyice.
  • hacıoğlunda 6 şar lahmacun yedikten sonra RIDDIM de bişeyler içip kopar , sonrasında zincirlikuyuda manzara eşliğinde biralarınızı yudumlar ve evlere dağılırsınız
  • aklıma recep ivedik2 deki kasiyer sahnesi geldi
    '
    akşama maç mı var la aferm goçuma....
    '

k.bakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: cervus

cukkan bıraz sağlamsa lebi derya derim... kız kulesı kadar pahalı degil diye biliyorum ama manzara ve mekan olarak ıstediğini ordan alabilirsin bence istanbulun en kaliteli yeri.. hatunu kendine tekrar aşık edebilrsn manzarayla ve mekanla;)

hocam 3 ayrı yer olarak gösterilmiş sanırım lebi derya,kumbaracı yı mı kastediyorsun diğerlerini mi?sanırım oraya gidicez gerçekten güzel biyere benziyor manzara istediğim şeyi verecek gibi.tekrar teşekkürler hocam...

• Alman hastanesinin karşısında 5nci kat var orasıda güzeldir..

Googleye 5nci kat yaz çıkar.
  • üsküdar sahilde fethi paşa korusu var fiyat/performans olarak çok uygundur.fiyatlar oldukça cazip.boğaz köprüsüne karşı romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz çok huzur dolu bi mekan.Bende aynı senin şekilde tavsiye arıyordum ama burası asosyal kaynadığı için hiç bir şey bildikleri yok.internetten bakıp yer söylüyorlar adama.
  • Sarıyerde ki restoranlara götürebilirsin orası çok pahalı değil bildiğim kadarıyla, anadolu kavağı, rumeli kavağı olabilir.
  • Boğazda güzel yerler var fiyatlarda iyi :)

Not: Fiyatlar araştırılıyor...
  • Nakkaştepe Yeditepe Restaurant

akşam o manzara adamı sarhoş eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JazHoyt -- 1 Aralık 2010; 13:35:28 >
  • Kız kulesi biraz tuzluya çıkar ama unutulmaz olur

arada kampanyalar yapıyorlar yakalarsan kaçırma
  • Yenibosna'da Suruç dürümcüsü var.. Ama Hz.İsa'nın son akşam yemeği gibi bir tablo çıkabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

Yenibosna'da Suruç dürümcüsü var.. Ama Hz.İsa'nın son akşam yemeği gibi bir tablo çıkabilir..

Panpa gel seni ibo'ya götüreyim. Üst geçit'in az gerisinde.

çif lavanşlı dürüm yeriz.
  • bu arada vakıf tepe diye bir yer var senin tarife tam uyuyor tavsiye ederim

Önemli ! istanbulda en romantik akşam yemeği tavsiyeler

ps bu linkten mekan ile ilgili öğrenmek istediğin bilgileri alabilirsin

http://www.vakiftepe.com/resimlerdebiz.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vector x-31 -- 1 Aralık 2010; 14:04:32 >

• istanbul taksimde riddim die mekan war orasi cok romantik guzel vakitler gecireblirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0DECB8E5A -- 1 Aralık 2010; 14:09:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cervus

cukkan bıraz sağlamsa lebi derya derim... kız kulesı kadar pahalı degil diye biliyorum ama manzara ve mekan olarak ıstediğini ordan alabilirsin bence istanbulun en kaliteli yeri.. hatunu kendine tekrar aşık edebilrsn manzarayla ve mekanla;)

usta galeriye baktım on numara yermiş yaa

• az triple nasıda geldi cevaplar
    herbirinize ayrı ayrı teşekkürler sunuyorum ama topic güncel olsun hepsini tek tek inceliyorum her gün.biraz abartı gelebilir ama aralığın sonunda gidicez şimdiden araştırıyorum tüm günün planını çıkarıyorum çünkü yavaş yavaş.topic faydalı olur başka arkadaşlarada cevaplar kesilmesin lütfennn herkese müteşekkirimm
  • Aralık sonumu naaptın hocam sen ozaman kadar kim öle kim kala
  • 360 diye bir mekan var beyoğlun da en güzel manzaralı yerlerden biridir,internette sitesi vardı bakarsın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.