Şimdi Ara

Yeni C-max/Grand C-max (1000+ kullanıcı) (568. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.579
Cevap
83
Favori
1.028.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dostum şimdi ilk olarak 34 psı lastikleri şişirdikten sonra araç bilgisayarının içinde lastikleri optimize et seçeneğine uzun basıyorsun. bunları hafızaya alıyor. biri 33 psı olduğu zama uyarı veriyor. ysrılmaya karşı bişey yok daha :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobmarley__112

dostum şimdi ilk olarak 34 psı lastikleri şişirdikten sonra araç bilgisayarının içinde lastikleri optimize et seçeneğine uzun basıyorsun. bunları hafızaya alıyor. biri 33 psı olduğu zama uyarı veriyor. ysrılmaya karşı bişey yok daha :)

ELM CİHAZI ALDIM FIRSAT BULUNCA PC BAĞLANTILI DENEYECEğim.
    sizin kullandığınız arayüz program nedir hocam
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobmarley__112

Bırakın 1 psi basınç azalmasını, benim araçta lastik patladığında bile uyari vermemişti. Çok fazla güvenilir bir sistem değil bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cmax dizel 4 yaş bakımı fiyatı alan ya da yaptıran var mı? 400 civarı tutar dedi aradığım bi yetkili servis. Triger değişimi için sitesinde 135.000km ya da 4 yıl diyor. Servise sordum daha çok erken diyor, anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 28 Ekim 2016; 11:27:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

Cmax dizel 4 yaş bakımı fiyatı alan ya da yaptıran var mı? 400 civarı tutar dedi aradığım bi yetkili servis. Triger değişimi için sitesinde 135.000km ya da 4 yıl diyor. Servise sordum daha çok erken diyor, anlamadım.

Ben sanırım %20 ford ailem indirimi ile 500 civarına yaptırmıştım. Ekstra birşey de yapmamışlardır. (Yağ, yağ filtresi, hava filtresi vb.) Tabi km.32.000 lerdeydi.

• 2013 C max titanyum x aracımla aranıza katıldım

• Merhaba arkadaslar 2012-2013 model 40000-60000 km araliklarinda cmax titanium x ariyorum. Satan yada duyan varsa bana ozelden yazabilir mi?

• ilk sahibinden 2012 kasım üretimi 2013 trafiğe çıkışlı beyaz titanyum x tekno paketli full+ full aracım satılıktır. alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufk26

2013 C max titanyum x aracımla aranıza katıldım

hayırlı uğurlu olsun. Benim araçta aynı. kaça aldınız? araç kaç km de?
  • Arkadaşlar merhaba,

c max ler kaç lt motor yağı alıyor bilen varmı?

Bazıları 4 bazıları 5 lt diyorlar.

Araç 2013 dizel

Motor yağı olarak mobil 1 esp formila 5x30 almayı düşünüyorum, yag konusunda tafsiyede bulunurmusunuz.

Birde 60.000 bakımda hangi parçaları ve ne marka (orjinal) malzeme almamı önerirsiniz?

Simdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: smy123

Arkadaşlar merhaba,

c max ler kaç lt motor yağı alıyor bilen varmı?

Bazıları 4 bazıları 5 lt diyorlar.

Araç 2013 dizel

Motor yağı olarak mobil 1 esp formila 5x30 almayı düşünüyorum, yag konusunda tafsiyede bulunurmusunuz.

Birde 60.000 bakımda hangi parçaları ve ne marka (orjinal) malzeme almamı önerirsiniz?

Simdiden teşekkürler.

4 lt yağ alır.

Bende aynı yağdan aldım. Tamirciye giderken yağımı da götüreceğim.

Benimki 2012 model 62 000 km de. Yaşından dolayı triger setinin değişmesi gerekiyor. Tamirciyle konuşup gerekliyse bu yıl değilse seneye değiştirmeyi düşünüyorum.

Onun haricinde standart yağ filtresi, hava filtresi, mazot filtresi, polen filtresi bakımı yaptıracağım. Frenlerden hiç bir şikayetim yok ama frenlerin durumuna baktıracağım.

Ama bakım kitabındaki gibi olsun derseniz, kitapçığı incelemeniz gerekir

• Halil kardeş bende 5 lt aliyor diye duydum o yüzden sipariş veremedim, ben orjinal parça dan yanayım acaba orjinalinde ford hangi markayi kullanıyor? Filtre takımını ona gore almak istiyorum.

Bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşırsa sevinirim.

• Beyler bu araçların 1.6 125hp benzinlileri nasıldır ? LPG uyum sıkıntısı yokmuş sanırım genel anlamda nasıl araçlar bilgi verirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Beyler bu araçların 1.6 125hp benzinlileri nasıldır ? LPG uyum sıkıntısı yokmuş sanırım genel anlamda nasıl araçlar bilgi verirmisiniz

2012 den beri dizelini kullanmaktayım. Bu soru sorulduğunda genelde şu cevap veriliyor. Mümkünse dizeli, ama benzinliside lpg uyumlu. Herhangi bir sorun yaşayanı duymadım.
  • 2017 CMAX lerin fiyat teknoloji showroom lara satış için ne zaman geleceği hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi ?
  • Arkadaşlar bu araçtan almayı düşünüyorum ama c max mi yoksa grand c max mi ona karar veremedim, hangisi daha çok tutuluyor hangisi satımda kolay gider bilgi verirseniz sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: sayaras

Arkadaşlar bu araçtan almayı düşünüyorum ama c max mi yoksa grand c max mi ona karar veremedim, hangisi daha çok tutuluyor hangisi satımda kolay gider bilgi verirseniz sevinirim...

Tabiki 5 kişilik olanın alım satımı daha kolay. Ama bir Grand Cmax kullanıcı olarak, aileniz kalabalıksa şiddetle grand cmax öneririm.

• Merhaba arkadaşlar, 12 yıllık ford kullanıcısı olarak geçen hafta 2016 stoktan kalma C-max trend (benzinli+manuel) alarak aranıza katıldım. Bugün mevcut multimedya sistemi yerine teknik serviste cyclone marka cihaz almayı ve taktırmayı planlıyorum. (http://www.cyclone.com.tr/urundetay.asp?sno=193&uno=378) Bu cihazı kullanan, bilen veya tecrübe eden varsa görüşlerinizi rica ederim.
    Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
     Yeni C-max/Grand C-max (1000+ kullanıcı)

• quote:

Orijinalden alıntı: dbahar

Merhaba arkadaşlar, 12 yıllık ford kullanıcısı olarak geçen hafta 2016 stoktan kalma C-max trend (benzinli+manuel) alarak aranıza katıldım. Bugün mevcut multimedya sistemi yerine teknik serviste cyclone marka cihaz almayı ve taktırmayı planlıyorum. (http://www.cyclone.com.tr/urundetay.asp?sno=193&uno=378) Bu cihazı kullanan, bilen veya tecrübe eden varsa görüşlerinizi rica ederim.
    Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
     Yeni C-max/Grand C-max (1000+ kullanıcı)

Android olanlarını tavsiye ediyorlar. Bir de onları araştırın. Sahibinden'de "android ford" diye aratabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERPmühendisi -- 20 Mart 2017; 12:3:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Merhaba arkadaşlar. Aracımın bakım zamanı geldi. 30 bin km de ve 1.6 dizel. İstanbul anadolu yakasındaki servisler 850 tl istiyorlar. Bana çok geldi fiyatlar. Sizlerin önerebileceği veya daha uyguna bakım yaptırdığı yerler var mıdır?(İstanbul Andolu yakası). Teşekkürler.

Garantisi varsa mecbur serviste.

Son senesi yada garantisi bitmisse özel serviste.

30 000 km deki araca 850 liralik bakım ucreti çok

• 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.