DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Facebook reklamlarını kaldırmak
4
Cevap
0
Favori
3.424
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Facebook reklamlarını kaldırmak
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      3293 Mesaj
      26 Kasım 2010 13:35:21
      Facebook sayfasındaki onlarca reklamdan kurtulmak için hangi tarayıcı ve eklentiyi kurmamı önerirsiniz?

Ya da para verip reklamsız şekilde kullanabiliyor muyuz?

• Çavuş
      56 Mesaj
      26 Kasım 2010 13:52:42
      Mozilla Firefox ve Ad block Plus eklentisini kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan35 -- 26 Kasım 2010; 13:53:26 >
    • Binbaşı
      1594 Mesaj
      26 Kasım 2010 14:03:14
      Mozilla Firefox
      Ad Block

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThunderVoid -- 26 Kasım 2010; 14:04:07 >

Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi
      "Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

Mechanical Engineering
    • Yarbay
      3848 Mesaj
      28 Kasım 2010 00:00:50
      quote:

Orijinalden alıntı: kalpakci

Facebook sayfasındaki onlarca reklamdan kurtulmak için hangi tarayıcı ve eklentiyi kurmamı önerirsiniz?

Ya da para verip reklamsız şekilde kullanabiliyor muyuz?

Volkan Chrome da" adblock extension" var, süper firefoxdakinden daha gelişmiş. Kademeli kaldırma ile sitedeki benzer şeyleri de kaldırıyor ki zaten listeye abone olunca facebook lar otomatik kalkıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resident -- 28 Kasım 2010; 0:01:44 >

-Aygaz Buzdolabı,grundig 37 ekran televizyon,vok tava,arçelik fırın,kapkacak tabak falan,tuzluk,lcd'yi yükseltmek için tahta kutu,damacana pompası,Jackson ps1 performer,şemsiye,ıvır zıvır .....
      -REFERANSLARIM : Bakkal ,İnternet cafeci,Köpeğim,Börtü,Böcük ve ismi aklıma gelmeyen her türlü virüs,bakteri,mantar, mikrop çeşitleri ....
    • Yarbay
      3293 Mesaj
      29 Kasım 2010 11:28:31

quote:

Orijinalden alıntı: Resident

Alıntıları Göster

Volkan Chrome da" adblock extension" var, süper firefoxdakinden daha gelişmiş. Kademeli kaldırma ile sitedeki benzer şeyleri de kaldırıyor ki zaten listeye abone olunca facebook lar otomatik kalkıyordur.

Ya dünyadan haberim yokmuş. Hemen arattım kurdum, Facebook artık reklamsız açılıyor.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Facebook reklamlarını kaldırmak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.