Şimdi Ara

Ehliyet Kurslarındaki Simulasyon oyunu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
6.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen de buna benzer bir konu açmıştım 3d instructor 2.0 home yi önerdiler arkadaşlar sağolsunlar oyunu beğendim baya ama bu sürücü kurslarındaki kullanılan oyundan arıyorum resmi şu
     Ehliyet Kurslarındaki Simulasyon oyunu?

Türk arabaları var sol üstte hararet gösteriyo sağ altta km yi gösteriyo tabelalar türk tabelaları.Bütün sitelerde arama yapıyorm sürücü kurslarında kullanılan oyun 3d driving school çıkıyor ne kadar berbat bir oyun yani gittiiğim hiç bir sürücü kursunda da görmedim bu oyunu herkes kafasına göre sallıyor bence biri öyle yazmış diye herkes öyle alıntı yapıyor.Bir sürücü kursunun videosunu izledim hiç bldik oyunlardan değildi fotodakine benzer bir oyundu ve resmen türklere göre tasarlanmış.Türkiyede kullanılan bu oyunların adını bilen var mı acaba? Belki sürücü kursu sahibi bir tanıdığı olan vardır aramızda?

EKLEME=adını öğrendim trafikent sürücü eğitim simulatörü
    Bunun pc versiyonu var mıdır ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4TL14M -- 20 Kasım 2010; 23:29:36 >

• Bu zaten 2002 yılında hazırlanmış. Bu yazılımı bugünkü donanımlarda çalıştırmak hemen hemen imkansız. Amawww.se-sim.com sitesini inceleyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.