Şimdi Ara

Call of Duty - Black Ops (zombi modu) nasıl oynanıyor bitiyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
87.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zombi mod kimi arkadaşlarda oyun bitince kimisinde sp daha oynamadım açık geldi (bende)
    merak ettiğim amaç nedir. vur vur bitmiyor biraz puan kasıp kapıları açtım 8-9 el oldu ama yok.
    Arada mermi doldururken takılıdımı finito :)

tam olarak bilenler 3-5 kelime yazabilir mi ?

• bi amacı yok,gidebildiğin kadar gitmek tabi arkadaşlarınla,tek kişi zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: punkandroll

bi amacı yok,gidebildiğin kadar gitmek tabi arkadaşlarınla,tek kişi zor.

7elden sonra mecbur farklı kapılar açmak zorundasın sonra elek. aç vs var ama açabilen varmı..
    zevkli ama 20dk sonra sıkıyor tek başına...
  • elek. açtım ama ondan sonrası daha bir kabus..
    ilk etapta 8000 kredi yaptıktan sonra diğer kapılar üzerinden dışarı çıkın ve her budluğunuz silahı satın almayın :)
    ne kasıntı be...

korsan üzerinsen multi yada hamachi üzerinden oluyor mu ?
  • Bennde korsan bitirdim çıktım bidaha giremedim ilacı varmı
  • zombiler, zaten rivayete göre de zor öldürülen cinsten yaratıklar. Bunu gerçekçi yapmışlar. Multi oynanınca daha zevkli olacaktır eminim. Oyun bitince kennedy m16 bombalı silahı aldı ama colt ile başladı onu çözemedim :)
  • ben triner ile 33 lvl e geldim her şeyi açtım ama daha i sonuç elde edemeim. bu oyunun amacı nedir :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

ben triner ile 33 lvl e geldim her şeyi açtım ama daha i sonuç elde edemeim. bu oyunun amacı nedir :D

Amaç hile yapmadan oynamak ve sağ kalmak, 4 kişi beraber oynayınca zevki çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 26 Kasım 2010; 9:33:11 >
  • beyler int dindirdim ben black ops zombi hata veriyordu girince onda bişey indirdim oldu zombie orjinal degil oyun tabide online oynama şanşımız varmı peki??
  • tek başıma zorlana 9 lvl kadar geldim ama artık bi yerden sonra dayamıosun, multıplayer olarak zevkli olabilir, l4d gibi bişe olmuş. bi süre oynadım. sonra triner ile dewam ettım 42 lv felan oldum herşeyi yaptım silahı çalan yaratıgı felan oldurdum.dediğim gbi tek başına zevkli ama sıkıyor . ama multi yi deniem
  • zombi modu bitmiyo amaç elektriği bulmak ve level kasmak
  • senin oyun sahteyse açmaz bende pc de denemiştim olmadı ps3 de oynadım yane pc de çalışmaz bende senin gibi çok araştırmıştım ama olmuyo
  • Arkadaşlar bende bu oyunu sizin gibi çok uğraştım araştırdım ama sonunda çözümü buldum arkdaşlarla 4 kişi bütün hileleri yazdık we son bölümün 99 olduğunu anladık 99 dan sonra beyaz oluyor sonra 99 kalıyor hala bu türü denemeyin ellerinize yazık ama ps3 denen güzel bi oyun Konsolu çıktı herkese iyi eğlenceler he sorarsanız tek zombi o değil araştırım call of duty 5 zombi mod da war oda çok güzel bi bölüm yeni zombi haritasından haberinizi warmı merak ettiyseniz pm atın Lütfen yazmaktan hç sıkılmam size e-postamıda veriyim
    volkiydin@hotmil.com herhangi bi soruda size kesin olarak düzün bir cewap sağlamaya çalışıcam
  • bende pc var oyun krsn fakat fıstık gibi açıyo. Ayrıca size bi tavsiyem var eğer konsolunuz açıksa (bilmiyosanız confic.cfc dosyasından monkeytoy (0) yapın ) /devmap zombie_theater (/ koymayı unutmayın yoksa sadece msj oluyo )
  • arkadaşlar bende iki farklı sorun var
    birincisi
    cod5 i yükledim oyuna giirdim ilk oyun kasıntıyaptı ekran kartının driverini fln yenilemeye çalıştım yok tu yeni driver neyse 1 saat sonra fln gene denedim busefer hiç kasıntısız çalıştı oyun sonar kapadım oyunu bidaha açtığımda bidaha kasmaya başladı nedenini bitürlü bulamıyorum .
    bilgisayarımla black ops fln oynadım çok rahat kasıntısız .

ikincisi
    tama oyun kasıntısızken oynadım fln evde 2 bilgisayarım var bi laptop bi masa üstü masaüstü kablo ile laptop da wriless ile internete ağlanıyor.
    oyun 2 pc dede sorunsuz aam lan gamede bi sorun var oda şöyle mesela laptop la zombi mod u kuruyorum host olarak masa üstü ilede bağlanıyorum o oyuna start ı veriyorum oyun yükleniyor host olan laptop hazır diyor masaüstü dc yiyor oyuna giremeden key hatası veriyor eğer masaüstü ile oyunu kurarsam masaüstü hazır diyor laptop dc yiyor aynışekilde .
    2 pc ninde seriallerini değiştirdim punkbuster ı falan yaptım ama olmuyor.

not = 2 pc de windows7 64bit kullanıyor

yardımlarınızı bekliyorum.

• Bende hile Var raund 33 e geldim ama hala oyunun amacı yok 1000 den fazla zombie öldürdüm ıınlandım falan ama bitmio :D
  • Ben Biliyorumda Hangi Bölumden Bahsedıyorsun Çunku Her Bölumun Görevi Farklı
  • Beyler Her Bölümün Farklı Görevleri Var Örnek:Kin Der Toten de Amaç Elektirikleri Yerine Getirmektir
  • Ya Arkaşlar Kin Der Totem De Bir Tiyatro Vr orada Portal Vaar Onu Açıyorum Ama Hiç Bi Yere giilmio Neden
  • Ya Crack li Blackops da Nasıl online Yapılır Link ve Tavsiye Please
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.