Şimdi Ara

!..:TBL NBA 2K11 Türkiye Sim Ligi:..! [Where Amazing Happens!] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.518
Cevap
1
Favori
76.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler benim şekerciyle yaptıgım phoenix-lakers maçı bitmesine ragmen halen kayda geçmemiş :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: j-willburak47

beyler benim şekerciyle yaptıgım phoenix-lakers maçı bitmesine ragmen halen kayda geçmemiş :/

Ben de onu söylicektim artık puan durumu falan da geç güncelleniyor noldu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nalsa1

quote:

beyler benim şekerciyle yaptıgım phoenix-lakers maçı bitmesine ragmen halen kayda geçmemiş :/

Ben de onu söylicektim artık puan durumu falan da geç güncelleniyor noldu acaba?

Aynen benim de 8. galibiyetim hala güncellenmemiş durumda Yılbaşı dolayısı ile geç işlem yapıyor olabilir serverlar. Oyunda da zaten bi sıkıntı var online olarak. devamlı düşüyor hesaptan
  • Güncellendi ve 8. sıraya yükseldim harika oldu bu ama işin sıkıntı tarafı şuanki görüntüyle Yusuf abi ile eşleşicem (İstanblue58)
  • quote:

Güncellendi ve 8. sıraya yükseldim harika oldu bu ama işin sıkıntı tarafı şuanki görüntüyle Yusuf abi ile eşleşicem (İstanblue58)

en başından beri seni istiyordum bende denver in sayesinde benden yukarda bitirdin houston rockets son maçını alırsa çok şey degişebilir
  • beyler biraz geç oldu ama yeni yıl herkese sağlık huzur ve mutluluk getirsin, yeni yılınız kutlu olsun..

bu arada playoff heyacanına çok az kaldı herkese başarılar diliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrkD22

beyler biraz geç oldu ama yeni yıl herkese sağlık huzur ve mutluluk getirsin, yeni yılınız kutlu olsun..

Evet Tüm TBL ailesinin yeni yılı kutlu ve mutlu olsun. Herkese sağlık huzur ve bol basketbollu günler diliyorum.

Playoffs coming soon...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataman5

quote:

Orijinalden alıntı: BrkD22

beyler biraz geç oldu ama yeni yıl herkese sağlık huzur ve mutluluk getirsin, yeni yılınız kutlu olsun..

Evet Tüm TBL ailesinin yeni yılı kutlu ve mutlu olsun. Herkese sağlık huzur ve bol basketbollu günler diliyorum.

Playoffs coming soon...

Playofflar komik sonla biticek yani ..
    Sustum iğrenç espriydi biliyorum
    Herkes mutlu ve huzurlu bir yıl geçirir inşallah ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nalsa1 -- 2 Ocak 2011; 0:32:37 >

• oguz hocam maçımızı sim etmişsin ama t-mac in triple double ı boşa gitti ve o maçta ilk 5 ten kimseyi oynatmamıştım
  • oguz hocam maçımızı sim etmişsin ama t-mac in triple double ı boşa gitti ve o maçta ilk 5 ten kimseyi oynatmamıştım
  • quote:

oguz hocam maçımızı sim etmişsin ama t-mac in triple double ı boşa gitti ve o maçta ilk 5 ten kimseyi oynatmamıştım

Evet yaa... Dün akşam yeni yılın ilk galibiyetini aldım ve 9. galibiyet oldu böyle giderse play-off da da karşlaşacağız. Yapar yine t-mac yapacağını

Yeni yılınız kutlu olsun arkadaşlar.

• İlk turun en ters eşleşmesi yine bana denk geldi sanırım işim zor.
    Hou ve Blazers olmasını istemediğim başlıca takımlardı şu durumda Blazers ile ilk tur kan gövdeyi götürecek :)
  • Kurallar yerine getirilecekse kejman playoff dışı kalıcak herhalde denver zaten gitti
  • quote:

Kurallar yerine getirilecekse kejman playoff dışı kalıcak herhalde denver zaten gitti

peki bende bitiremedim mesela maçlarımın hepsini bugün itibari ile. Benden kaynaklanan yada karşı taraf tan kaynaklanan nedenlerden ötürü ( bazen ben online olmadım bazen karşı taraf ) . O zaman bende mi lig dışı na gidicem yada playoff haklarımı kaybedicem veya 2.lig de yer alamayacağım ?!?!
    Nasıl işleyecek kurallar ?!?!
  • dışında kalmassın p.off dışıda kalmassın ama takım seçiminde belki problem olabilir oğuz nasıl bir yol izleyecek onu bilmiyorum ama lig dışı ve p.off dışı kalmassın çünkü en az maç yapan değilsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekerchelsea

quote:

Kurallar yerine getirilecekse kejman playoff dışı kalıcak herhalde denver zaten gitti

peki bende bitiremedim mesela maçlarımın hepsini bugün itibari ile. Benden kaynaklanan yada karşı taraf tan kaynaklanan nedenlerden ötürü ( bazen ben online olmadım bazen karşı taraf ) . O zaman bende mi lig dışı na gidicem yada playoff haklarımı kaybedicem veya 2.lig de yer alamayacağım ?!?!
    Nasıl işleyecek kurallar ?!?!

Burak da söylemiş.
    Takım seçim konusu daha netleşmedi.Maçları tamamlayanların daha önden takım seçeceğini söyleyelim.

• playoffla baslamis.. yusuf abi bugun 7 8 gibi onlinje olursan seride 2 mac yapalim :)
  • nazar değdi ya
  • oyunu daha yeni aldım. sadece 2 maç oynadım. bu oyunun püf noktaları nelerdir, özel hareketler nasıl yapılır ? , en son nba live 2007 oynamıştım bilgisayarda lütfen yardım edin arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avatarlamaca

oyunu daha yeni aldım. sadece 2 maç oynadım. bu oyunun püf noktaları nelerdir, özel hareketler nasıl yapılır ? , en son nba live 2007 oynamıştım bilgisayarda lütfen yardım edin arkadaşlar

nba live 2007 de sadece smaç yaparak maç bitiriyoduk ama bu oyun tam bi simülasyon oyuna alışman için önce kendine bi takım belirle o takımla maç yap hep ayrıca practise dan oyuncuları özelliklerine göre kullan ısınırsın yavaş yavaş
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.