Şimdi Ara

VODAFONE IPHONE 4 KAMPANYASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar vodafone un tıpkı turkcell gibi ön ödemesiz bir paket modeli varmı?

Örnek turkcell de 95 x 24 ? ön ödeme yok.

Vodafone da buna muadil paket hangisidir?

• http://www.vodafone.com.tr/Cihazlar/iPhone4-kontratli-hersey-dahil-paketler.php

paket2 ile ön ödemesiz i4 16 gb alabilirsiniz.Buarada 18 ay taahhütle veriyorlar vodafoneda.paket3 lede i4 32 gb ı ön ödemesiz alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 19 Kasım 2010; 23:13:09 >
  • 65 tl ve 35 tl mini paketle verilen bir örnek vardı ondada mı ön ödeme var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Dickens
    65 tl ve 35 tl mini paketle verilen bir örnek vardı ondada mı ön ödeme var?

http://www.vodafone.com.tr/Cihazlar/iPhone4-kontratli-mobil-internet-paketleri.php

Hayır ön ödeme yok.Sadece belli tarifelerle seçilebiliyor bu paketler o ayrıntıya dikkat ediniz.Esaslar kısmından bakarsınız.
  • Arkadaşlar,,

Vodafone'dan cihaz bekliyorsanız bugünwww.vodafonezedeler.net sitemiz için genel müdür yardımcısı ile görüşme yaptım,, bana siteyi kapatmam için ricada bulundular ve Vodafone genel merkeze davet ettiler,, şimdi sitenin içeriğini geçiçi olarak durduracağım; ama avukat arkadaşlardan yardım istiyorum;

Sitenin içeriğini durdururken:

1. Ana Sayfaya Bir Form Koyacağım, Lütfen O Formu Doldurun ve Başınızdan Geçen Olayı Anlatın, Lütfen Hiç Bir Bilginiz Eksik Olmasın ki Genel Müdür Yardımcısına Elden Çıktı Şeklinde Vereceğim, Bu Şekilde Sizlere Geri Dönüş Yapılması İçin Baskı Oluşturacağım,,

2. Sitemizin mevcut halinin suç içerdiğini vs,, iddaa ediyorlar, bu konuda detaylı bilgiye sahip, avukat arkadaşlar, lütfen bana özel mesaj atarak numaranızı verin sizden bilgi alayım;

3. Ben Cihazımı Aldım, Uzun Uğraşlar Sonunda Ama Amacım, Yapılanların Telafisini Sağlamak, Cihaz Hakkım Olan Bir Şeydi, Yapılanların Telafisi Yapılmadığı Sürece, Hakkımızı Aramaya Devam Edeceğim

Tekar Söylüyorum;

1. Ana Sayfaya Bir Form Koyacağım, Lütfen O Formu Doldurun ve Başınızdan Geçen Olayı Anlatın, Lütfen Hiç Bir Bilginiz Eksik Olmasın ki Genel Müdür Yardımcısına Elden Çıktı Şeklinde Vereceğim, Bu Şekilde Sizlere Geri Dönüş Yapılması İçin Baskı Oluşturacağım,,

FORMU EKSİKSİZ DOLDURUN LÜTFEN, TÜM BİLGİLERİNİZ TAM OLSUN

>>www.vodafonezedeler.net

• Arkadaşlar, ben CepKamu 1000 tarifesindeyim Iphone 4 32 Gb en uygun şekilde nasıl alabiliriz? Ya da mümkün mü almak? Teşekkür ederim.. Selamlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: memomur

Arkadaşlar, ben CepKamu 1000 tarifesindeyim Iphone 4 32 Gb en uygun şekilde nasıl alabiliriz? Ya da mümkün mü almak? Teşekkür ederim.. Selamlar..

Eğer cepkamu 1000 maxi ise tarifeniz aşağıdaki linkteki imkanlardan yararlanabiliyorsunuz.Attığım linkte esaslar kısmında hangi tarifelerin dahil olduğu yazıyor sadece cep kamu 1000 maxi tarifesi dahilmiş bilginize.

http://vodafone.com.tr/Cihazlar/iPhone4-kontratli-mobil-internet-paketleri.php?default_id=iphone4-kontratli-mobil-internet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.