Şimdi Ara

AGE OF EMPİRES III HAMACHİ İLE NASIL OYNANIR TAM ÇÖZÜM (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
195.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kadar ugrasa gerek yoq . v1.04 patch yapin (gamershell.com dan flan bulursnuz) eger orjinal deilse 1.04 icin crack bulun.
    ondan sonra belgelerim/My Games/Age Of Empires 3 e user.cfg dosyasi yaratin veya orda var olan dosyayi acin.

//user.cfg
    OverrideAddress="hamachi ip niz"

olmasi lazm eger zaten var olan bi dosyayi degistircekseniz icerigini silmeyin sadece OverrideAdress kismini ekleyin.
    ondan sonra rahat rahat oynayin.
  • teşekkürler çözüm için, dün akşamdan beri uğraşıyorum benim pcde hamachi ipsi arkadasta 192. li sonra bende de gitti falan, iyi oldu bu anlatım :)
  • arkadaşlar XP de age of empires III ü hamachi ile oynamak istiyoruz. denilen tüm yöntemleri yaptık fakat bir türlü verimli sonuç doğurmadı. yardım bekliyorum!!!!!!
  • 5... İP ALIYORUM. TEKRAR HOST ACIYORUM. ARK BAĞLANACKKEN SW İ GÖRÜYO AMA BENDE RESTART GAME UYARISI VERİYO NETE BAĞLI DEĞİLSİNİZ FALAN DİYE Bİ UYARI GELİYO ?
  • tam çözüm falan fazla olmuş ama eline sağlık
  • v1.14
    id : SRBYYNTM
    sifre : 123
    id : SRBYYNTM-AGE
    id : SRBYYNTM-2AGE
    online olmayanlar zamanla temizlenecektir..
    Facebook Sayfamız ;
    http://www.facebook.com/pages/Age-of-Empires-3-and-LOTR-BFME-2-Hamachi-2011/225774530808845
    Daha cok online icin arkadaslarınızı davet ediniz !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercrazy -- 30 Ağustos 2011; 22:52:16 >
  • bilgisayarı kapattıktan sonra bida açtığım zaman ip adresim eski haline dönüyor sürekli ağ bağlantılarımdan köprüleme işlemini bidaha mı yapçam bu arada yerel ağ bağlantısı kullanmıyorum kablosuz ağdır
  • hmm patch yapmadan aynı sürümü ben bir arkadaşıomla hamachi ile oynamayı istiyorum yapabilirmiyim ikimizdede aynı sürüm var
  • Ya ben yaptıkta diyelmkı arkadasım kuruyor ben giriyorum 2 sn olmadan atıyor ne yapmamz gerk ???
  • Biz saatlerdir deniyoruz. Benim ip hamachi ip fakat arkadaşın ipsi internet bağlantısı kapalıyken 5.xxx.xx.xx. li ip interneti açınca 192 liye dönüyor. Buna rağmen benim hostladığım oyunu lan gameste görebiliyor ama oyuna giremiyor. napmalıyız yardım edebilir misiniz?
  • ben Turkcell Vınn kullanıyorum Hamachiyle aga of empires 3 ü nasıl oynayablirim arkadaşlar
  • beyler acil yardımcı olun şimdi ben yerel ağ bağlantısını devre dışı bırakamıorum
  • kardeşim ben bu yerel ağ bağlantısını devre dışı bırakıorum ama olmuo
  • Hamachi Listemdeki Ağlar Oyunda Görünmüyor,Kendi Ağımı Açtım ve Artık OnlineOlamıyorm

Arkadaşlar İnternetten her adımı takip edip Hamachi yi kurdum oyun zaten kuruluydu oynuyordum. Yalnız Hamachi listeme eklediğim ağlar oyuna girince Lan Games bölümünde görünmüyor, orası bomboş Üstelik eklediğim ağlardan bir tanesinin ip si yeşil yanıyor.. Bu birinci sorunum.

İkincisi; Bu sorun devam ederken kendi ağımı oluşturdum ve bir anda "Mediation server sent a message that doesn't make sense." yazısı çıktı. Yazıyı kapatınca offline oluyorum. Ve ne zaman açsam programı aynı yazı çıkıyor bir türlü online olamıyorum...

Acil yardımcı olun arkadaşlar çıldırcam :
  • anlamadığım şey oyunun kendi desteği varken niye hamachi kullandığınız
  • Hamcahiden ip ile de oynanıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afrogs08

anlamadığım şey oyunun kendi desteği varken niye hamachi kullandığınız

Key istiyor
  • gameranger kurun arkadaşlar. çok daha kolay bir program. oda oluşturuyorsunuz ve gameranger da olan herkes odanızı görüyor. start a bastığınız anda ise herkeste otomatik olarak oyun açılıyor ve oynuyorsunuz. kolay ve hızlı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Kemal Aydın

quote:

Orijinalden alıntı: afrogs08

anlamadığım şey oyunun kendi desteği varken niye hamachi kullandığınız

Key istiyor

3 yıldır oynuyorum böyle yalan görmedim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.