Şimdi Ara

Need for Speed: Hot Pursuit - Wii Gameplay

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hot Pursuit, Nintendo Wii için de farklı bir yapıda karşımıza çıkıyor.

• PS1 GRAFİKLERİ :D
  • Oha, yeni cep telefonlarında daha güzel grafikler var:)
  • rezalet :)
  • vasat
  • Grafikleri berbat
  • bu oyunlarıda oynayanlar var vay be
  • Grafik rezalet harbiden.Yine de indiriyorum,makara bir oyuna benziyor :D
  • Oyunun rezilliği ne diyeyim,wii bu kaliteden çoook daha iyi grafiklerde oyunlar sunuyor donkey kong a bakın,super mario galaxy ye bakın,bu grafiklerden kat kat iyiler.Yapımcıların beceriksizliği
  • quote:

Oyunun rezilliği ne diyeyim,wii bu kaliteden çoook daha iyi grafiklerde oyunlar sunuyor donkey kong a bakın,super mario galaxy ye bakın,bu grafiklerden kat kat iyiler.Yapımcıların beceriksizliği

Beceriksizlikten çok önem vermemelerinden kaynaklıyor bence. Küfür eder gibi grafikler bu ne ben wii sahibi olsam bildiğin kızardım adamların önüne bu grafikle oyun koyuyorlar sanki ps1
  • Böyle oyunlar nintendo wii'ye göre değil.Onlar nintendo wii de hep beraber oynabilecek eğlenceli oyunlar yapıyolar nintendo wii'ye.Örneğin mario galaxy 2.Müthiş eğlenceli bi oyun.Ama bu oyun ps3,xboxda yok.Ama need for speed hot pursiut diğer konsollardada var.
  • bende bi iphone var ondaki grafiklerle neredeyse aynı hatta belki de daha ii çünkü bendeki görüntü HD. bu wii sahiplerine gerçekten üzülüyorum. adamları bir üst model konsol almaları için fena zorluyorlar :DD
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.