Şimdi Ara

YENİ:AVEA FATURASIZ HATLAR İÇİN NUMARA DEĞİŞİMİ BAŞLADI! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
39.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: basturkemin

quote:

Orijinalden alıntı: papi40

0551 288 58 58 geldi sivaslılara özel no satışa çıkarayım

yuh, acayip şanslıymışsınız..

bencede ben o kadar denedim =)
  • Demiştim çok iyi numaralar denk geliyor diye.
    Bence sizi tatmin edecek numara gelinceye kadar deneyin.
    Ben ilk denememde şaşırmıştım cidden,yukarda da yazdığım gibi.
    Bu kadar cazip numaralar beklemiyordum.
    Bırakın çift numaralar gelmesini,sonu 0554... ve sonu 45 45 olan numara gelince bir yanlışlıkmı var diye tekrar tekrar baktım.Tabi sadece deneme görme amaçlı girdiğim için değişmedim numarayı,almadım numarayı,yani ya başkası almoştır yada başkasına nasip olacaktır.
    Şu an kullandığım numara zaten 0542 42* 42 42 forumda bazı arkadaşlar biliyor bunu.
    Bu arada bu numara değişme taktiğinden sonra forumda 2. üyelikler alanlar baya olacaktır sms attivasyonu ile.Futbol bölümü yine karışacak galiba.
  • Özel numara isteyen varsa bana pm atsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdreMadre
    Özel numara isteyen varsa bana pm atsin

Nasıl
  • Çok sağlam numaralar yakalıyorum arkadaşlar

ama 554 diye değiştirmek istemiyorum.
    506'lı sonu 35 53 numarama kıyamıyorum açıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: bungee20
    Bayıldım. Aferin Avea'ya.

507 xxy 2 yyy. İyi oldu.

Böyle bir numara var bende de 54z xyy 0 zzz
  • Bana da şöyle bir numara denk geldi ve değiştirdim

055x 7yy 8y 9y
  • Ben iki defa değiştirdim birinci de 05.. 44x xy xy bunu aldım sonra merak ettim acaba daha iyisi gelir mi diye:) (birincinin söylenişi zor diye) sonra da
    şu geldi 0 5.. xxy 000 y :)) daha ne numaralar var bence herkes bi şansını denesin
  • yanlışlıkla paramız gider mi hemen
    numara seçmesekte
  • bende fenercell numaramı değiştirdim.şu an elimde 2 adet güzel avea numarası oldu.
  • iyi günler bende numaramı değiştirmeyi düşünüyorum. online işlemde numara değişikliğine girip devam falan dedikten sonra numara beğenmeyip değişiklik yapmadan çıkıncA ücret kesilir mi ?
  • Merak ettiğim şu. Avea'da çalışan arkadaşlar cevap verirler ise sevinirim.

54 ya da 53'lü numarayı Avea'ya taşıdım. Daha sonra numara değişikliği yaparak 555,554 lü bir numara ile değiştirdim. Peki ben bu 555 li yada 554 lü hattı başka bir operatöre taşımak istersem hemen taşıyabilecek miyim? Yoksa 90 gün sınırı var mı?
  • Turkcell de hemen taşınabiliyor. Sanırım bundada taşınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Turkcell de hemen taşınabiliyor. Sanırım bundada taşınır.

Turkcell'de hemen taşınabiliyor mu? Net bilgi mi ?
  • Evet. Tarafımca ve forumdada biçok kişi uyguladı.

Avea da bu sistem yeni olduğu için deneyen varmı bilemiyorum.

Sonuçta numara değişimi yapıyoruz devir yapmadığımız için hepsinde olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Evet. Tarafımca ve forumdada biçok kişi uyguladı.

Sonuçta numara değişimi yapıyoruz devir yapmadığımız için hepsinde olur diye düşünüyorum.

Çok teşekkürler bilgi için
  • Rica ederiz. İnşallah faydalı olmuşuzdur.
  • quote:

Evet. Tarafımca ve forumdada biçok kişi uyguladı.

Evet turkcellde bir arkadaş için bizde denemiştik numarasını değiştirmiştik 1-2 hafta içinde vf a taşımıştık sonra onun hatta ben el atmıştım vodemde kullanmak için :) numara değişince abonelik tarihi sıfırlanmadığı için problem olmuyor anladığım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Avea beni hiç şaşırtmıyor.

Değerli Müşterimiz, hattınızın aktivasyon tarihinden 90 günden az süre geçmesi sebebiyle xxx no'lu hattınız için numara taşıma talebi mevcut operatörünüz tarafından reddedilmiştir.

Numara değişikliğini aktivasyon başlangıcı kabul ediyorlar. Arasam, anlamazlar, sinir olup kapatırım.

quote:

Orijinalden alıntı: kobifone

Merak ettiğim şu. Avea'da çalışan arkadaşlar cevap verirler ise sevinirim.

54 ya da 53'lü numarayı Avea'ya taşıdım. Daha sonra numara değişikliği yaparak 555,554 lü bir numara ile değiştirdim. Peki ben bu 555 li yada 554 lü hattı başka bir operatöre taşımak istersem hemen taşıyabilecek miyim? Yoksa 90 gün sınırı var mı?

Hat yeni alınmış gibi işlem görüyor.
    Yeni hatlara verilen AA Haber Paketine yeniden ücretsiz abone oldum ben mesela(yeni abonelere hediye paketmiş)
    Bungee benimde Vodafone'a taşıma işlemim red edildi.

• mesela ben hattımı turkcell den ( numarası 0536 la başlayan) avea ya taşısam ve sonrada numara değiştirsem,taşınmış hatlarda dışardan gelen aramalarda hattın taşınmış olduğuna dair gelen uyarı sesi yeni avea numaramda da gelecekmi?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.