- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Call Of Duty Black Ops Zombi Rehberi|3.YENİ HARİTA:
Bu konudaki kullanıcılar:
 
647
Cevap
6
Favori
150424
Tıklama
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Giriş
Mesaj


1584 Mesaj
15 Kasım 2010; 10:47:22 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM


Arkadaşlar COD:BC'deki zombi mod bana kalırsa ayrı ve özel bir konuyu hak ediyor.O yüzden burda haritalardaki ipuçlarını ve taktikleri paylaşıcam.


1.HaritaKino de Totem.Açmak için özel bir uğraşa gerek yok.Orta boyutta bir harita.


2.Harita: "Five". Senaryo modunu bitirdikten sonra açılıyor.Harita Pentagon'da geçiyor.Kino de Totem den daha büyük.

3.Harita: Aslında tam harita değil.Dead Ops Arcade.Online şekilde oynanabiliyor.Bunu açmak için menü deyken L2-R2 tuşlarına basın.(Bi kaç kere)Sandalyeden kalktıktan sonra arkadaki bilgisayara "DOA"yazın.Oyuna girceksiniz.(Sandalyeden kalktığınız için ve oyunu açtığınız için trophy kazanacaksınız)

Kino der Totem


Kino der Totem Taktiği:Moddaki haritalarda öncelikli amaç elektriği geri getirmek.Kino de Totem etrafta çok fazla eşya olduğu için ve odaların boyutları küçük olduğundan 8.dalgadan sonra gelen zombi akınlarından kaçmanız zorlaşıyor.Bu yüzden çok çabuk elektriği getirip 5.dalga geçmeden paranızı 3000 yapmanız.

Elektriği Kolay Yoldan Açma:Spawn odasında başladıktan sonra doğdunuz tarafa bakarak düz ilerleyin.(Merdivenlerin altındaki tarafa doğru)Önünüzdeki kapının açılması için elektriğe ihtiyacınız var.Sağ taraftan zombiler geliyor.Sol taraftaki kapıyı açmanız gerek.Yeterli parayı biriktirdikten sonra bu kapıyı açın.Aynı şekilde diğer kapıları açmaya devam ederek elektrik şalterine ulaşın.Eğer yukardaki kapıyı açarak gitmeye çalışsaydınız 5 kapı açmanız gerekecekti.Ama dediğim taraftan giderseniz 3 kapı açarak hedefe ulaşabilirsiniz.

Silah Kutuları:Elektriği açtıktan sonra aktif oluyorlar.Haritanın belli bölgelerinde beliriyorlar.950 puana karşılık size rastgele vereceği silahı alabilirsiniz.Ama şunu da bilin ki bazen hiçbirşey de çıkmayabilir
Kutuların yerlerini üstünde ayı olan kutuların arkasındaki tabeladan bakabilirsiniz.

Pack-A-Punch(Silah Geliştirme)Kutusu:
Bu kutu yukardaki filmin oynatıldığı odada saklı.Bu odaya gitmek için teleportu aktife etmeniz gerek.Elektriği geri getirdikten sonra,koşarak spawna dönün.Girdap şeklinde teleportu PS3'de ,Xbox'da basarak aktif edin.Sonra koşarak sahnedeki teleporta girin ve yukarı çıkın.30 saniyeniz var.Doğdunuz yerin arkasında kutu var.Fiyatı 5000 point.İstediğiniz silahı koyun ve gelişmisini alın.Makinelileri geliştirmenizi varsa ışın silahlarını geliştirmenizi tavsiye ederim.

Uzun Süre Hayatta Kalma Taktiği

Elektriği açtığınız salonda en arka tarafta kırmızı bir köşe var.Bu köşede pusun.Arka tarafınız boş olduğu için arkadan bir zombi saldırısına uğramicaksınız.Eğer silahınızı geliştirmek veya yeni silah almak isterseniz zombilerden birini hayatta bırakarak ihtiyaçlarınızı giderin.Eğer silahlarınızı geliştirip iyi bir seviyeye getirirseniz çok uzun süre hayatta kalabilirsiniz.Biz takım arkadaşlarımızla 17.rounda kadar geldik ama yanlışlıkla oyunu kapamam yüzünden ...Five


Five Taktiği:Bölüm Pentagonda geçtiği için nazi zombiler yok.Daha çok memurlar ve bilim adamları geliyor.Haritadaki bazı şeyleri anlamak gerçekten çok karışık.Heleki ilk oynayışınızda.Oyuna başladığınız zaman bulunduğunuz odada 3. dalgaya kadar para kazanın.Sonra asansöre gidin.Savaş odasındaki engelleri kaldırın ve büyük asansöre gidin.Yukarı kata çıkıp elektriği açın ve büyük asansöre geri dönün .Bir kişi arkadaki tahtaları düzeltirken 3 kişide normal kapıdan gelen zombileri öldürün.Asansör sizin yeni yuvanız.

Elektriği Açma:İlk oynayışınızda muhtemelen bulamayacağınız bu şalteri bulmak için:Büyük asansöre binip yukarı labaratuar katına çıkın.Sağ veya sola sapmadan düz gidin.Ortaya geldiğiniz zaman solunuzdaki açık kapıdan içeri girin ve elektriği açın.


DEFCON Seviyeleri(Silah Geliştirme İçin):Bu butonları açtığınız zaman alt taraftaki özel panik odası açılacak.Bunun için butonları açtıktan sonra hemen ortadaki teleporta girin.Odanın içinde doğucaksınız.

Pentagon Thief(Özel Yaratık):Bu yaratık elektriği açtıktan sonraki her 5 roundan sonra geliyor(3.rounda açtıysanız 8.round)Bu yaratık size zarar vermiyor ama yakalarsa silahlarınızı alıyor.Bu yaratığı öldürürseniz max ammo ve kuru kafa çıkacak.Bu yaratığı öldürmek için savaş odasının yukardaki yuvarlak yürüme bölgesinde durun.Teleport etraflarını inceleyin.Eğer onu görürseniz arkanıza bakmadan koşun.Yaratık takip ettiği kişiyi yakalamaya çalışırken diğerleri de onu vurmaya çalışsın.Arkasında bıraktığı dumanı izleyerek nereye gittiğini görebilirsiniz.Eğer öldürürseniz kaybettiğiniz silahıda alıcaksınız.

Öldürdükten sonra Trophy/Achivient alıcaksınız.TROPHYLER/ACHIVIENTLER:

The Collector :Tek bir zombi oyununda duvarlardaki bütün silahları alın.(Kino der Totem daha kolay)
Easy Rhino :Dead Ops Arcade'de,20 yada daha fazla düşmanı tuşuna basarak speed boostu kullanın ve öldürün.
Sacrificial Lamb :Cross-Bow silahını Pack-A -Punch'da yükselttikten sonra patlayan oklarla tek atışta 6 zombi öldürün.
Hands Off the Merchandise:Pentagon Hırsızını sizden silah çalmadan öldürün.
Sally Likes Blood Trophy'sini Alma:Bu trophy almak için ard arda 3 zombiye tek kurşunda headshot yapmanız gerek.

Kolay Yol:M14 Silahını Alın.Zombileri bir süre vurmayın.Peşinize takarak koşmaya başlayın.Hepsi arka arkaya dizildiğinde ateş edince %75 trophyi alıcaksınız.

Hidden TROPHY:See Me, Stab Me, Heal MeBalistic Knife silahı geliştirildikten sonra takım arkadaşınıza fırlatıldığında onu iyileştirir.Bu yüzden balistic knife silahını kutudan temin edin.Pack-a-punch makinesinde geliştirin.Arkadaşınız el bombasını ısıtıp revive durumuna geçsin.Bıçağı fırlatınca iyileşicek ve sizde trophy alıcaksınız.(Trophy biraz geç geliyor.O yüzden attıktan sonra hemen gelmesini beklemeyin.Biraz bekleyin)

Bonus:Tetik tuşlarına hızlı hızlı basarak koltuktan kalkın.Kalktıktan sonra arkadaki bilgisayara gidin.Bilgisayara "ZORK" yazarsanız hidden trophylerden biri açılır.

Bonus2:Ben bu oyunun single bitirmek istemiyorum ama haritayı istiyorum diyorsanız PC'ye "3ARC UNLOCK" yazın.Tüm single bölümleri ,DOA ve "Five" haritası açılır.Ve intelleri de açmak istiyorsanız "3ARC INTEL" yazın.


Haritalardaki Easter Eggler:Oyundaki zombi haritalarında bazı easter eggler var.Bu easter eggler oyuna direk olarak etki etmiyor.Müzik ve ses olarak varlar.Bunların nerde olduğunu ve bulunduğunu göstericem.

Kino der Totem "115" Elena Siegman Kevin Sherwood Şarkısını Açma

Haritanın belli bölgelerine yayılmış 3 tane taş var.Bu taşların yanına gidip hedef alın.Hedef alırken PS3'de kare,Xbox'da çarpı tuşuna basılı tutun.3'ünüde işaretleyince müzik açılacak.
Taşların Yerleri:


Kino der Totem 2.Easter Egg Film Makaraları:Silah geliştirme odasından 30 saniye sonra tekrar geri dönerken bazen yanlış yerlere ışınlanıyorsun.Bu odaların bazılarında film makaraları var.5 saniye içinde o film makaralarını alın.Daha sonra silah geliştirme odasındaki projeksiyona takın.Görüntüler değişecek.


Five Haritası Eminem Won't Back Down Şarkısı İçin:
Etrafta bulunan telefonlara hedef alıp kullanma tuşuna basarak cevap verin.Hepsine aynı şeyi yapınca şarkı açılacak.

Five Haritası Elektrik Kapılarını Aktif Etme:

1.Katta geçiş kontrol aletlerinin yanına gidince size erişim engellendi hatası verecek.Bu aletler kapılardaki elektrik tuzakları açıyor.Ama batarya gerekli.Bataryaları bulup yerlerine yerleştirmeniz gerek.

Bataryaların YerleriPentagon Hırsızını Tek Oynarken Kolay Yoldan Öldürme:Oyuna başlar başlama Quick revive alın.Elektriği kendi çabanızla açın ve hırsız rounduna gelin.Hırsızın teleporttan çıkmasını bekleyin.Çıktıktan sonra size gelirken el bombasıyla kendinizi öldürün.Quick revive sayesinde ölmiceksiniz.Ama elinize updateli M91 ler gelicek.Bu sayede hırsızı bir yada 2 atışta öldüreceksiniz.

Pentagon Hırsızını Öldürmenin Getirileri(Silah Kaptırmadan):Eğer hiç silah kaptırmadan Hırsızı öldürürseniz şu ödülleri alıcaksınız:Trophy,max ammo,dolar (?) ve en önemlisi silah geliştirme aletini yanlızca 1000 puan vererek kullanabilirsiniz.
AscensionSovyet füze fırlatma üssünde geçen zombi haritası.Harita 1 Şubat'da Xbox Live'da First Strike DLC paketiyle yayınlandı.1 ay sonra PS3 ve PC için çıktı.
Yeni Silahlar


Gersch Device
10 saniye boyunca zombileri içine çeken kara delik oluşturur.


Matryoshka Doll

Atıldığı zaman ard arda 5 kere patlayan bomba.


Yeni Perkler


PhD Flopper


Koşarken basınca prone geçtiğinizde etrafınızda patlama olur.

Patlamayı gösteren resimStamin-Up
Hızı ve hareketliliği arttıran perk.


Yeni Düşman


Space Monkeys(Uzay Maymunları)

Haritanın belkide en zorlu düşmanları.Oyuncunun aldığı perkleri çalıyorlar.Perk makinelerini geçici süre kullanılmaz hale getiriyorlar.Cehennem Köpekleri roundlarında spawn oluyorlar.

-Patlayan Böcekler-

Eklenecek


Yeni Eklenen CihazLunar Lander

Oyuna bu cihaz üstünde iniş yaparak başlanıyor.Haritada 3 tane bulunuyor.Tekrar kullanmak için elektrik açılması gerekli.Bunun yanı sıra iniş noktalarına gidip podlar aktif edilmeli.
Bir oyunda 3 cihazıda kullanırsanız "The Eagle has Landers" trophy/achivie(*)alıcaksınız.Kullanım 250 puan.


Pack-a-Punch
Makineyi aktif etmek için 3 tane füze noktasını(Landerları) aktif etmeniz gerek.Hepsini aktif ettikten sonra elektriği açtınız butonun yanındaki butona basmanız gerek.Bu sayede füze kalkış yapıcak ve altında Pack-a-Punch makinesi çıkıcak.

Gizli MüzikYeni Harita:Call Of Dead

Call Of Dead,Escalation harita paketiyle gelen yeni zombi bölümü.Bölüm Alaska'da bir gemide ve yanı başındaki gemide geçiyor.Haritanın özel yanı karakterleri.
(Not:Karakterler farklı olsada harita Element 115 hikayesiyle bağlantılı olduğunu hatırlatim)

Karakterler
Sarah Michelle Gellar

Danny Trezo

Robert Englund

Michael Rooker


Yeni Silahlar


Scavenger:Call of Dead adlı zombi haritasında bulunan crossbowun sniper şekli.V-R11:Call of Dead adlı zombi haritasında bulunan ve zombileri insan haline geri döndürüp oyuncu için biraz zaman yaratan silah.Yeni Düşman

George A.Romero


Yıllar önce bir II.Dünya Savaşı filmi araştırdım.Elime bazı Nazi dökümanları geçirdim.Okuduklarama inanamadım.Ama en harika olanı ne dersen,o lanet olası garip şeylerden bazıları burada oluyor.- George A.Romero

Film oyuncuları ile filmi çekerken gerçek bir zombi tarafından kaçırılıp zombiye dönüştürülüyor.George A.Romero ayrıca tüm zombi filmlerinin babası olarakda bilinir.

G.A.Romero zombiyken elindeki baltayı kullanarak oyuncuyu elektrik akımına maruz bırakıyor.(Yaptığı hasar tam olarak bilinmiyor)İlk önce yanına yaklaşıp tam vuracakken uzaklaşsanız bile yinede elektrik akımına maruz kalıyorsunuz.(Haritada küçük bir göl var.Burda elektrik akımına maruz kalınca herhangi birşey oluyor mu bilmiyorum)

Yeni Perkler

Deadshot Daiquri:Steady Aim perki yerine geçebilir.Hedef almadan yapılan atışlarda(hip fire) headshot sanşını yükseltiyor.Ayrıca sniper ile hedef alınca artık nefesinizi tutmaya da gerek kalmıyor.

Ek Bilgi: Tüm SilahlarCall of the Dead Stand achievement/trophy'sini Alma

İlk önce ödülünün ne ile ilgili olduğunu söyleyeyim.Bölümde ilerledikçe geminin alt katında kilitli bir oda görüceksiniz.Yanına yaklaştığınızda kapıya vurulduğunu duyacaksınız .Bilin bakalım bu kapıya vuranlar kim?Orjinal Zombi Karakterleri(· Tank Dempsey · Nikolai Belinski · Takeo Masaki · Edward Richtofen)Teleporttaki bir arıza nedeniyle teleport onları buraya ışınlıyor ve odada kilitli kalıyorlar.Şimdi onları buradan kurtarmanız gerek ve onları Paradise dedikleri yere göndermelisiniz.(Paradesi=Cennet muhtemelen sonraki map mapckın zombi harita ismi olucak)

Adım 1:İçeriye güç vermelisiniz.Yukarı kata çıkın ve masanın üstündeki güç podunu alın.Kapının sağ tarafına yerleştirin.
Adım 2:Konuşmalardan sonra karakterlerden biri acil durum podlarını aktif edicek.Onları patlatmanız gerek.Yerlerini sonda videoda vericem.
Multi Oynarkenki gerekli olan adımEğer tek değilde multiplayer olarak oynuyorsanız Nikolai'ye vodka götürmelisiniz.Geminin dışındaki korkuluklarda buzun içinde vodka var.Biri yukardan bıçakla vodkayı düşürürken diğeride aşağıdan vodkayı tutmalı.Tutunca kapının solundaki borudan vodkayı yollayın.
Adım 3:Deniz fenerine gittiniz zaman aşağı doğru dönen merdivenlerin ortasında yeşil bir ışık görüceksiniz.Bu yeşil ışığa VR-11 ile vurulmuş zombiyi sokmanız gerek.Zombiyi içeri kadar çekin.Işığın yanında VR-11 ile vurun.Otomatik olarak ışığa gidicek.Havalanırken yükselmesi için ateş edin.Yükselince en altta gereken şeyi alıp kapının solundaki borudan verin.Karakterler kurtulacak ve sizde Wunderwaffe DG-2 alıcaksınız.
Call Of Dead Haritasında Elektiriği Açma


Normal haritalardaki şalteri indirmeniz gerek.Şalter geminin en üst katındaki odada.


Pack-a-Punch


Deniz fenerinin sarı ışığına bakarak makineyi bulabilirsiniz.

Yeni Harita:Shangri-La


Annihilation,harita paketiyle gelen yeni zombi haritası.Harita içeriği diğer zombi haritalarına oranla daha karışık ve daha fazla easterr egg içeriyor.Haritada birçok dinamik araç var.Maden arabası,gayzerler,tuzaklar vb.
Bunun yanında harita zombi mapları arasında en büyük easter egg'e sahip harita.Easter egg tamamlanınca oyunda bulunan tüm perkler kulanıcıya geliyor.Easter egg ismi :Eclipse(Tutulma)


Eclipse Easterr Egg'in Çözümü


Öncelikle oyundaki en zor easterr egg olduğu için ve haritalar daha elimde olmadığı için ufak hatalar olabilir .Ama bunun almanızı etkileyeceğini düşünmüyorum.Mesaj güncellenecektir.

1.ADIM

Elektriği açtıktan sonra başladığınız odada 4 tane karşılıklı buton olucak.Bu butonlara 4 kişi karşılıklı şekilde basmalı.Bu sayede tutulma olucak.1.adım tamamlandı.


Eclipse Easter Egg 2.Adım
Bu adımda yapıcağınız fazla birşey yok.MPL silahının yanında kuru kafalı bir buton olucak.Ona basın ve konuşmaların bitmesini bekleyin ve hiç zaman kaybetmeden 3.adıma geçin.
Eclipse Easter Egg 3.Adım
Bu adımda köprü boyunca 12 tane taşın arkadaşınızla birlikte eşini bulmanız gerek.Bunu yapmak için headset gerçekten iyi bir araç.Siz bir taşın üstüne çıkıp sembolu öğrenin ve taşın üstünden inin.Sembolu arkadaşınıza tarif edin ve onunda bulmasını sağlayın.Bulduğunuz zaman ikinizde aynı anda taşın üstüne çıkın.Eğer tüm taşları eşlestirirseniz bir ses duyucaksınız,başarılı olduğunuzu anlicaksınız.

Devam edicek.< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ego555 -- 2 Ağustos 2011; 8:34:44 >
_____________________________


PSN:drx55


1398 Mesaj
15 Kasım 2010; 10:51:19 

Çok faydalı rehber olmuş dostum. Ellerine sağlık.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


8375 Mesaj
15 Kasım 2010; 10:52:48 

rehber baya faydalı teşekkürler..
_____________________________

MacBook Pro 13'' ≤≥ iPhone 6 ≤≥ PlayStation 4 PSN:profiteertr


1584 Mesaj
15 Kasım 2010; 10:56:55 

Teşekkürler
_____________________________


PSN:drx55


2849 Mesaj
15 Kasım 2010; 11:05:18 

achievementı var hatta pentagon'daki haritada zor yapması the collector var bide bir zombi oyununda her silahı alınca olan achievement da çıkıyor ya
_____________________________1584 Mesaj
15 Kasım 2010; 11:06:34 

Trophyleri ve 3.haritayı daha eklemedim .Trophyler gerekli olur da 3.harita da yapmanız gereken özel birşey yok.O yüzden trophleri eklim.
_____________________________


PSN:drx55


1584 Mesaj
15 Kasım 2010; 11:14:22 

Ödüller için yapılması gerekenler eklendi.
_____________________________


PSN:drx55


2849 Mesaj
15 Kasım 2010; 11:16:04 

sen aldın mı peki hiç bir tane bile ?
_____________________________1584 Mesaj
15 Kasım 2010; 11:18:26 

quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

sen aldın mı peki hiç bir tane bile ?

Dün internetten bulduğum kişilerle pentagon hırsızı için olan trophy denedik ama alamadık bir türlü :D

Trophy kasmaya çok hevesli biri değilim .Ama gerçekten büyük bir COD fanı olduğum için bugün denicem.Dead Ops trophyleri kolay da patlayan oklarla 6 zombi alma :D

COD:BC'den platin trophy alıcam o kesin ama :D< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ego555 -- 15 Kasım 2010; 11:19:34 >
_____________________________


PSN:drx55


2990 Mesaj
15 Kasım 2010; 11:19:18 

Five adlı haritayı acmak için oyunu bitirmek gerekmiyor.Menüdeki adamımızı kaldırıp ilerideki pcye 3ARC UNLOCK yazınca FİVE adlı harita açılıyor.< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonimotto -- 15 Kasım 2010; 11:21:39 >
_____________________________Tekseker


1584 Mesaj
15 Kasım 2010; 11:21:11 

Hocam iyi hatırlattın bonus bilgileri eklicektim ekliyorum şimdi.Yanlız onlar trophyleri engelliyor onuda söylim
_____________________________


PSN:drx55


2068 Mesaj
15 Kasım 2010; 11:21:46 

Güzel rehber olmuş.Kargomu bekliyorum.Gelsin biraz zombi öldürelim
_____________________________2990 Mesaj
15 Kasım 2010; 11:24:16 

Vallahi daha tropilere bile bakmadım onuda geçtim senoryaya bile başlamadım.Benim bu haritalar hiç hoşuma gitmedi düşünüyorumda der reisedaki 30. leveldeki kadar zombi gelse nereye sığacaklar.Bu diğer zombi mapler psn'den falan satılmıyormu yada limited edition alsak der reise oynasak silahlar black opstaki gibimi olacak ?
_____________________________Tekseker


27619 Mesaj
15 Kasım 2010; 11:25:24 

Güzel bilgiler. Teşekkür ettim. Akşama denemesini yapacağım. :)
_____________________________

The man who said "I'd rather be lucky than good" saw deeply into life. People are afraid to face how great a part of life is dependent on luck. It's scary to think so much is out of one's control. There are moments in a match when the ball hits the top of the net and for a split second it can either go forward or fall back. with a little luck, it goes forward and you win... or maybe it doesn't, and you lose.

Arcade - Console - PC - Mobile


1584 Mesaj
15 Kasım 2010; 11:29:33 

Ahmet Abi(tonimotto),COD7'deki silahlar oluyormuş.Yakında psnden satılmaya başlanır< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ego555 -- 15 Kasım 2010; 11:30:33 >
_____________________________


PSN:drx55


6602 Mesaj
15 Kasım 2010; 13:49:59 

Saol bilgiler için
Bu arada zombi oynamak isteyen arkadaşlar eklesin,biz geceleri birkaç kişi oynuyoruz< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 15 Kasım 2010; 13:52:18 >
_____________________________

PSN: PlayerX-TR
GT: PlayerX TR


913 Mesaj
15 Kasım 2010; 14:11:58 

biz dün ardayla mermi manyagı yaptık hırkısı ölmedı namıssız...
_____________________________


Bullets Of Revenge
GT:BoR African


1584 Mesaj
15 Kasım 2010; 14:16:48 

Çok zor ölüyor.Buldunuz mu siz dün elektriği?Bugün ardayla silah geliştirme yerine kadar geldik de geri dönemedik :D
_____________________________


PSN:drx55


913 Mesaj
15 Kasım 2010; 14:18:14 


quote:

Orijinalden alıntı: ego555

Çok zor ölüyor.Buldunuz mu siz dün elektriği?Bugün ardayla silah geliştirme yerine kadar geldik de geri dönemedik :D

ardayla gırdık 2 yabancı bulduk sanırım buyuk asansore yakın bır yerde .
_____________________________


Bullets Of Revenge
GT:BoR African


1584 Mesaj
15 Kasım 2010; 14:31:27 

Evet yukarda yazdım nerde olduğunu.Asansörden dümdüz ilerleyince soldaki ilk açık kapı.

Bu arada mystery box five haritasında 3.kattaki labaratuarların birinde.Akşama deniyelim onuda.İlk odada 10 bin yapıp bir zombiyi canlı bırakalım.Yukarı çıkıp silahları geliştirelim.
_____________________________


PSN:drx55


2990 Mesaj
15 Kasım 2010; 15:04:36 


quote:

Orijinalden alıntı: ego555

Ahmet Abi(tonimotto),COD7'deki silahlar oluyormuş.Yakında psnden satılmaya başlanır


Oooo bomba o zaman hele çıksın der reise sabahlar olmasın ondan sonra.Belki bu haritalarda eğlencelidir ama oynamak lazım olmadı akşama oynayalım peşime 30-40 zombi takıp gezmeyi özledim.Baştan söylüyorum yeni haritalarda sen nereye ben oraya öğrenene kadar .Black ops veya COD5 zombi için benide ekleyebilirsiniz arkadaslar.

Psn:tonimotto
_____________________________Tekseker


1584 Mesaj
15 Kasım 2010; 15:16:58 

Yeni bilgiler.


Haritalardaki Easter Eggler:Oyundaki zombi haritalarında bazı easter eggler var.Bu easter eggler oyuna direk olarak etki etmiyor.Müzik ve ses olarak varlar.Bunların nerde olduğunu ve bulunduğunu göstericem.

Kino der Totem "115" Elena Siegman Kevin Sherwood Şarkısını Açma

Haritanın belli bölgelerine yayılmış 3 tane taş var.Bu taşların yanına gidip hedef alın.Hedef alırken PS3'de kare,Xbox'da çarpı tuşuna basılı tutun.3'ünüde işaretleyince müzik açılacak.
Taşların Yerleri:


Kino der Totem 2.Easter Egg Film Makaraları:Silah geliştirme odasından 30 saniye sonra tekrar geri dönerken bazen yanlış yerlere ışınlanıyorsun.Bu odaların bazılarında film makaraları var.5 saniye içinde o film makaralarını alın.Daha sonra silah geliştirme odasındaki projeksiyona takın.Görüntüler değişecek.


Five Haritası Eminem Won't Back Down Şarkısı İçin:
Etrafta bulunan telefonlara hedef alıp kullanma tuşuna basarak cevap verin.Hepsine aynı şeyi yapınca şarkı açılacak.

Five Haritası Elektrik Kapılarını Aktif Etme:

1.Katta geçiş kontrol aletlerinin yanına gidince size erişim engellendi hatası verecek.Bu aletler kapılardaki elektrik tuzakları açıyor.Ama batarya gerekli.Bataryaları bulup yerlerine yerleştirmeniz gerek.

Bataryaların Yerleri


< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ego555 -- 15 Kasım 2010; 15:18:27 >
_____________________________


PSN:drx55


5507 Mesaj
15 Kasım 2010; 15:23:28 

sağlam bi zombi yapamadım şu oyunda
_____________________________

psn: FatihCeyhan

İ7 2600k 3.40 Ghz. - Asus GTX 560ti - 8 Gb ram - Haf Plus 912


1584 Mesaj
15 Kasım 2010; 20:41:27 

Beyler oyundayken zombiye çağıran oldu gelemedim kusura bakmayın .O sırada zaten zombideydik.Cevap vermeye vakit olmuyor.
_____________________________


PSN:drx55


1459 Mesaj
15 Kasım 2010; 21:37:13 

zombi moduna 1 kez girdim baktım nasıl bişey diye bek beğenmedim ama bu videolar hoşuma gittii:)
hatta tırstım biraz:)) bende girim zombi dünyasına:)
eline sağlık hocam buarada
_____________________________


PSN:burhan316 [PS4]
BF HARDLINE--FIFA 15--BF 4--DRIVECLUB--DYING LIGHT
935 Mesaj
15 Kasım 2010; 21:49:20 

Bendim o egemen
_____________________________ 
276 Mesaj
15 Kasım 2010; 23:43:43 

Güzel Bilgiler Paylaşım İçin Teşekkürler
_____________________________
 
1253 Mesaj
16 Kasım 2010; 0:06:51 

Konu tutmadı galiba gök :)
_____________________________

Sony Entertainment Network Online ID: KamikazeLito_TR

DH imza kurallarından nefret ediyorum.


2990 Mesaj
16 Kasım 2010; 1:30:31 


quote:

Orijinalden alıntı: Freaky51

Bendim o egemen


Vayt mehmet gözlerimi yaşarttın kardeşim sen SD den zaman ayırıp zombi yaparmıydın
_____________________________Tekseker


11080 Mesaj
16 Kasım 2010; 1:47:45 

ilk mekanda level 12 ye kadar gidebildik :) taktik ile oynayınca hem ssarıyor hem zevkli oluyor
_____________________________

Oyun Oynamayi HERKES Beceremez. J-RPG Master
Final Fantasy Fun Club PSN:Kazuya1981 (HK) Final Fantasy Forever
Her Final Fantasy Oyununun Geçtiği Dünya Haritası , Karakterleri ve Hikayesi Farklı Biçimde Tasarlanmıstır , Hiçbir Seriyle Kıyaslanamaz.


5377 Mesaj
16 Kasım 2010; 2:26:27 


quote:

Orijinalden alıntı: zack06

ilk mekanda level 12 ye kadar gidebildik :) taktik ile oynayınca hem ssarıyor hem zevkli oluyor

İşin tadını kaçırıp birbirimize de el bombası atmaya başladık oyun daha heyecanlı hale gelsin diye.

Rehber baya işimize yaradı.Teşekkürler.
_____________________________ 
4363 Mesaj
16 Kasım 2010; 2:56:32 

Rehber sağlam olmuş elinize sağlık. Şarkı olayını 4o yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Orada Tropyh verse güzel olur aslında.
_____________________________1584 Mesaj
16 Kasım 2010; 7:47:31 

Teşekkürler arkadaşlar .Yeni bilgiler öğrendikçe yazıcam.Şuan Five'da bir taktik daha düşünüyorum hayırlısı.
_____________________________


PSN:drx55


1584 Mesaj
16 Kasım 2010; 16:02:23 Pentagon Hırsızını Kolay Yoldan Öldürme:Öncelikle söyliyeyim bu bir glitch ve yakın zamanda düzeltilir diye düşünüyorum.
Orta kata gelin.Teleportu izleyerek hırsızın gelmesini bekleyin.Odaya giriş yaptıktan sonra el bombasını ısıtıp elinizde patlatın.Yere düştükten sonra tek kurşun ile hırsızı öldürebilirsiniz.

Pentagon Hırsızını Öldürmenin Getirileri(Silah Kaptırmadan):Eğer hiç silah kaptırmadan Hırsızı öldürürseniz şu ödülleri alıcaksınız:Trophy,max ammo,dolar (?) ve en önemlisi silah geliştirme aletini yanlızca 1000 puan vererek kullanabilirsiniz.
_____________________________


PSN:drx55


403 Mesaj
18 Kasım 2010; 16:45:19 

beni ekleyebilirsiniz genellikle zombi oynuyorum
bide önerdiğiniz silah var mı


5118 Mesaj
18 Kasım 2010; 18:13:12 

çok yararlı olmuş
_____________________________

intel i7 2600k 5.5 ghx,phenom 965 4.69,i7 4770k 4.5ghz/asus maximus VI formula,asus maximus ıv extreme,gıgabyte 870a-ud3,gigabyte z97x gaming g1/msı gaming 780 ti,TİTAN X,zotac 1080gtx amp ext sli /gskill 8gb 1600mhz cl7/corsair h90 sivi sogutma/cm haf942/cooler master silent pro gold 1200w


2769 Mesaj
19 Kasım 2010; 21:02:38 

beyler kusura bakmayn anlamadığım birşey var ve oyunun başında perişan oldum.ilk bölümü bitirmek için ne yapmamız gerekiyor.20 level mi dayanıcaz yoksa bütün şalterleri mi kaldırıcaz?hayatta kalma taktiklerini yazmışsınız ama bölmümün bitmesi için ne yapmamız gerekiyor onu bir söylermisiniz.kaç gecedir sabahlıyoruz hala geçemedik.ilk başlanılan yerde 19. seviyeye geldik ama ne yapınca geçicez bilemiyorum .lütfen yardım edin.
_____________________________1119 Mesaj
19 Kasım 2010; 21:08:16 

Beyler isteyenler beni eklesin beraber oynayalım psn aşağıdaPSN:muratozgur66
_____________________________


The Best Or Nothing
Psn:Ozgurrr- ... TR-Ozgur


2769 Mesaj
19 Kasım 2010; 21:11:48 


quote:

Orijinalden alıntı: crimex

beyler kusura bakmayn anlamadığım birşey var ve oyunun başında perişan oldum.ilk bölümü bitirmek için ne yapmamız gerekiyor.20 level mi dayanıcaz yoksa bütün şalterleri mi kaldırıcaz?hayatta kalma taktiklerini yazmışsınız ama bölmümün bitmesi için ne yapmamız gerekiyor onu bir söylermisiniz.kaç gecedir sabahlıyoruz hala geçemedik.ilk başlanılan yerde 19. seviyeye geldik ama ne yapınca geçicez bilemiyorum .lütfen yardım edin.

_____________________________913 Mesaj
19 Kasım 2010; 21:19:23 

biri zombi mi dedi?
_____________________________


Bullets Of Revenge
GT:BoR African


1584 Mesaj
19 Kasım 2010; 22:06:40 

Alper bugün arkadaş bir taktik bulmuş.Glitch.Varya güle oynaya 19 level yaptık :D
_____________________________


PSN:drx55


913 Mesaj
19 Kasım 2010; 22:11:27 

neymiş o glitch ?
_____________________________


Bullets Of Revenge
GT:BoR African


1584 Mesaj
19 Kasım 2010; 22:13:28 

Aga arkadaşa sormam lazım ayıp olmasın ona :D Nasıl yapıldığını söylemimde ilk odada ortadaki masanın üstüne atlıyosun hiç bir zombi gelemiyo :D
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________


PSN:drx55


2769 Mesaj
19 Kasım 2010; 23:45:44 

uff söylesen ne güzel olur
_____________________________1161 Mesaj
20 Kasım 2010; 1:48:24 

Çok yararlı bilgiler olmuş.Özellikle trophyleri söylemen iyi olmuş.Eline sağlık.
_____________________________
85 Mesaj
20 Kasım 2010; 2:11:14 

psn : x-MoTioNZz-o

drx55( gökhan ) söyleme kanka kimseye bu bir sır ..

evet o glitch i ben buldum bi nevi taktik de denebilir doğru gerçekten çok kolay ama bulunması imkansız gibi bişey ...

eski psn:Legend-Warrior34< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-MoTioNZz-o -- 20 Kasım 2010; 2:45:00 >
_____________________________

SiZe KaRŞı HiSLeRiM HeP BeLaLTı
BeNi SoRaN OluRSa MeKaN YeRaLTı


1584 Mesaj
20 Kasım 2010; 8:12:02 


quote:

Orijinalden alıntı: x-MoTioNZz-o

psn : x-MoTioNZz-o

drx55( gökhan ) söyleme kanka kimseye bu bir sır ..

evet o glitch i ben buldum bi nevi taktik de denebilir doğru gerçekten çok kolay ama bulunması imkansız gibi bişey ...

eski psn:Legend-Warrior34

Eyvallah kanka sana sormadan bişe yapmim dedim. Bide dün Fırat Abi kopardı bizi ya


Arkadaşlar bide dün oynarken öğrendiğimiz yeni trophyi de söylim:

Sally Likes Blood Trophy'sini Alma:Bu trophy almak için ard arda 3 zombiye tek kurşunda headshot yapmanız gerek.

Kolay Yol:M14 Silahını Alın.Zombileri bir süre vurmayın.Peşinize takarak koşmaya başlayın.Hepsi arka arkaya dizildiğinde ateş edince %75 trophyi alıcaksınız.
_____________________________


PSN:drx55


1161 Mesaj
20 Kasım 2010; 11:35:20 


quote:

Orijinalden alıntı: x-MoTioNZz-o

psn : x-MoTioNZz-o

drx55( gökhan ) söyleme kanka kimseye bu bir sır ..

evet o glitch i ben buldum bi nevi taktik de denebilir doğru gerçekten çok kolay ama bulunması imkansız gibi bişey ...

eski psn:Legend-Warrior34

hmm yutuba düşer 2 gün sonra kafanı yorma
_____________________________
1130 Mesaj
20 Kasım 2010; 11:39:06 

güzel konu olmuş,zombiye devam
_____________________________


DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ


85 Mesaj