Şimdi Ara

Call Of Duty Black Ops Zombi Rehberi|3.YENİ HARİTA: (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
650
Cevap
4
Favori
165.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: x-MoTioNZz-o

reflex_tr tanıycam biyerden ama nerden çıkartamadım

tanırsın tabii :D
  • süper bir glitch daha buldum on top of tv control room five da isteyen olursa eklesin ama kim olduğunu,nerden ve neden eklediğini söylesin ...

psn : x-motionzz-o

tamam berkay(berkay mıydı ) tanıdım seni...
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-MoTioNZz-o

süper bir glitch daha buldum on top of tv control room five da isteyen olursa eklesin ama kim olduğunu,nerden ve neden eklediğini söylesin ...

psn : x-motionzz-o

tamam berkay(berkay mıydı ) tanıdım seni...

pm pls
  • serhat benim alper :D
  • Solo kasmaktan sıkılmıştım bu yöntem iyi oldu
    Ancak kulaklık lazım, önerebileceğiniz hesaplı kulaklıklar var mı sıfır olması tercihimdir.

psn: Bilgen90
  • senin adın alper miydi? insan satıcıları hatırlıyamıyor maalesef ..

tolga abi oyunda gördüğüm ilk an göstercem sana da göremedim , seni .. nese yarın gelde abi rekora imzamısı atalım ,,,

alper senlede psn den konuşcam kanki buraya yazma bida ...
  • ZOMBİ oynamak isteyen benide ekleyebilir eğer arkadaş listem doluysa mesaj atın .
    iyi oyunlar
  • bu kutudan çıkan silahların mermileri bittiğinde nasıl mermi dolduruyoruz?
  • Güzel rehber tesekkurler
  • upgrade edilmiş crowwbow la trophy almanın tek yolu ( belli bir level den sonra)

ilk önce maymun atıp zombileri oraya toplayın maymunun patlamaya yakın bir zamanı kala arkadaışınıza crossbow u atın ..

maymun patlıcak ve zombiler baya bi yara alıcak sonra crossbow patlıyor ve 6 değil adam 26 tane öldürmüş ( )

ballistic knife la ise 5 metreden kaldırma yeterli

psn : x-MoTioNZz-o

GT5 : araba yollarmısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-MoTioNZz-o -- 30 Kasım 2010; 23:11:08 >

• Vay lan serhat sende mi burdasin ben arda :D
  • arda mı tanımıyorum arda turan mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-MoTioNZz-o -- 1 Aralık 2010; 0:26:41 >
  • Sağolsun bir arkadaş yardım etti de Crossbow trophysini alabildim.Niye böyle şaçmasapan şeylerle uğraştırıyorlar anlamıyorum.
  • lan dan nasıl oynuyonuz zombiyi ya
  • the collector trophy sini mulltiplayer alabiliyor muyuz?
  • yok lan Arda-_- iste
  • quote:

Orijinalden alıntı: crimex

quote:

beyler kusura bakmayn anlamadığım birşey var ve oyunun başında perişan oldum.ilk bölümü bitirmek için ne yapmamız gerekiyor.20 level mi dayanıcaz yoksa bütün şalterleri mi kaldırıcaz?hayatta kalma taktiklerini yazmışsınız ama bölmümün bitmesi için ne yapmamız gerekiyor onu bir söylermisiniz.kaç gecedir sabahlıyoruz hala geçemedik.ilk başlanılan yerde 19. seviyeye geldik ama ne yapınca geçicez bilemiyorum .lütfen yardım edin.

???
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakopsi

quote:

quote:

beyler kusura bakmayn anlamadığım birşey var ve oyunun başında perişan oldum.ilk bölümü bitirmek için ne yapmamız gerekiyor.20 level mi dayanıcaz yoksa bütün şalterleri mi kaldırıcaz?hayatta kalma taktiklerini yazmışsınız ama bölmümün bitmesi için ne yapmamız gerekiyor onu bir söylermisiniz.kaç gecedir sabahlıyoruz hala geçemedik.ilk başlanılan yerde 19. seviyeye geldik ama ne yapınca geçicez bilemiyorum .lütfen yardım edin.

???

Hocam oyundaki amaç en uzun süre hayatta kalma .

• trophy kasmayı sevmiyorum ama COD:MW2 de platinum trophy yapmışdım bu oyundada öyle yapıyım dedim sadece 4 tane kaldı onlarda mağlum zombi modundakiler :( kafayı yedim ilk önce The Collector ı yapmayı denedim tek başima olmuyo yapamadım bi yandan kapıları aç bi yandan tüm silahları al bi yandan bitmek bilmeyen zombiler yarıya bile gelemiyorum 3 kapı açıyorum 5 tane silah alıyorum sonra geberıyorum :) nasıl alıcam onu bi yardım etseniz arkadaşlarımla oynarken alabiliyomuyum bide bütün silahları gene benim mi açmam lazım yoksa birini o açsa birini ben oluyomu acaba bi yardım etseniz ilk önce bu trophyi alsam diğerleride gelicek ama :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERKAMmM

trophy kasmayı sevmiyorum ama COD:MW2 de platinum trophy yapmışdım bu oyundada öyle yapıyım dedim sadece 4 tane kaldı onlarda mağlum zombi modundakiler :( kafayı yedim ilk önce The Collector ı yapmayı denedim tek başima olmuyo yapamadım bi yandan kapıları aç bi yandan tüm silahları al bi yandan bitmek bilmeyen zombiler yarıya bile gelemiyorum 3 kapı açıyorum 5 tane silah alıyorum sonra geberıyorum :) nasıl alıcam onu bi yardım etseniz arkadaşlarımla oynarken alabiliyomuyum bide bütün silahları gene benim mi açmam lazım yoksa birini o açsa birini ben oluyomu acaba bi yardım etseniz ilk önce bu trophyi alsam diğerleride gelicek ama :)

Öncelikle tek başına yapman oldukça zor.Yanına bir arkadaşını al öyle dene.(en az 1)Aslında söylenebilecek bişey yok bu trophy hakkında.Şöyle yap böyle yap diyemem ama uzun süre hayatta kalırsan(15-20) bölüm rahatlıkla toplarsın.
    Benimde sadece bir trophy kaldı o da crossbow.En yakın zamanda alıyorum platinyumu

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.