Şimdi Ara

Call Of Duty Black Ops Zombi Rehberi|3.YENİ HARİTA: (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
650
Cevap
4
Favori
165.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrStark

the collector'ı 8.wave de alan adamlar var yahu ben 13'te bile alamıyorum lütfen bir bilgi filan verirmisiniz

Collector bütün silahları tek bir zombi oyununda alma.Hocam onun için benim sana önereceğim taktik şu.5.rounda kadar bütün kapıları açın.Sonra ilk sayfadaki kino de totem taktiğiyle 20 bin küsür para yapın.Sadece kurşuna ihtiyacınız olunca gidip aldığınız silahın aynısını alın.
  • Yukarıda yazdığıma ek olarak tüm silahların değeri 13.500.Tüm odaları açtıktan sonra bu kadar para yapsanız yeter.
  • Zombi yapanlar eklebilirler

Psn imzamda ( TR )
  • bugün 29 yaptık bekir abiyle( bababekir )

elimizde ray gun upgrade bide HK21 upgrade lı vardı artık işe yaramamaya başlıyo o level den sonra.

hile yapmak şart ...
  • Zombie oynayacak olan var mı bu gece ?
  • Arkadaşlar bu zombi modu gerçekten bir hikayeye sahip.Nazi zombileri Almanya'nın savaşı kazanması için yapılmış şeyler.Ve daha birçok ayrıntı.Testte giden yanlışlıklar falan filan.
  • bnm oyun ispanyolca :D Andorra dan aldmda

Doa yazsam açılır di mi bi fark olmaz :)

birde oyunu ingilizce yapabilir mym ?
  • bi zombie fanı olarak bende konuda bulunayım

zombiedeki müzikleri nerden bulabiliriz ve zombie mode wallpaperlarda iyi olur paylaşan olursa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ego555

quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

the collector'ı 8.wave de alan adamlar var yahu ben 13'te bile alamıyorum lütfen bir bilgi filan verirmisiniz

Collector bütün silahları tek bir zombi oyununda alma.Hocam onun için benim sana önereceğim taktik şu.5.rounda kadar bütün kapıları açın.Sonra ilk sayfadaki kino de totem taktiğiyle 20 bin küsür para yapın.Sadece kurşuna ihtiyacınız olunca gidip aldığınız silahın aynısını alın.

biliyorum yahu the collector'ı hepsini biliyorumda yok baba çok zor sen neler yaptın aldığın var mı ??

• hepsini bi oyunda aldım five da altın trophy verdi ...

yeni psn alınca trophy kasma ihtiyacı duymuyorum ama yeni şeyler bulursamda alırım trophy neden olmasın
  • quote:

Arkadaşlar bu zombi modu gerçekten bir hikayeye sahip.Nazi zombileri Almanya'nın savaşı kazanması için yapılmış şeyler.Ve daha birçok ayrıntı.Testte giden yanlışlıklar falan filan.

aaah aaah sen WaW'ı oynasaydın anlardın orda Der Riese mapında bir kaset var kareye basıyorsun , kayıtı dinliyorsun . Aynen şöyle :

-Stand Up,Stand Upp!
    -Hırrrr
    -Good,look at me, over here
    -Hırr
    -Good , now walk forward
    -Excelent,keep coming ,it is al right
    -Hırr
    -Come down
    -aaaaaaaa
    -Kill him(bang,bang,bang)

biliyorum cok malca oldu
  • est. alper :D

waw online oynamadm ama singledaki 1-2 bölüm benziyor tepeden flamethower la dalmalar fln

waw da bir bölüm vardı ağaçtakileri yakıyordun benziyor yani :D

şu an singleda 3.bölümdeim ama multiyi merak edip giriym dedim Summit glba byle bir bölümde 20-4 kill ratio :D paslandm zannediodm ama iyiymişim :P oyun çok zevkli

p.tesi felsefe sınavım var ama bırakamıyorum ya :D sayısalcıyada felsefe koyuyorlar pff :D
  • Biliyorum hepsini Alper hepsini dinledim.Ama bu olay sanırım BC'de devam etmiyor.Sadece Samantha'nın odası falan var.

MrStark ben hırsızı öldürme trophsini aldım sadece zombide.Tuna şu balistic knife upgrade yapıp arkadaşını iyileştirme trophysiyle collector trophsini bana da aldıralım :D
  • quote:

Biliyorum hepsini Alper hepsini dinledim.Ama bu olay sanırım BC'de devam etmiyor.Sadece Samantha'nın odası falan var.

MrStark ben hırsızı öldürme trophsini aldım sadece zombide.Tuna şu balistic knife upgrade yapıp arkadaşını iyileştirme trophysiyle collector trophsini bana da aldıralım :D

Bende isterim
  • cod black ops u sırf zombie mod için alıyorum zombie mod oynayanlar eklesin headset olursa çok iyi olur

PSN Jose_Mourinhoooo

Not: cod 5 zombie mod oynadım yıllarca kimse zombie mod olduğunu bilmezken ben tek başıma 20 lvl yapıyodum tecrübeliyim yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jose_Mourinhoo -- 21 Kasım 2010; 15:39:28 >
  • bu zombi modu için bir kod gerek varmı?
    oyunu ikinci el aldıgımızda filan sorunsuz olarak oynama iknanımız olur yine değil mi ?
  • arkadaşlar bende konsol açılmıyor sizde açılıyor mu :S
  • arkadaşlar geçen gun 3 kişi
    ben
    yiğit abi
    bilgehan

27 rounda geldik muthişti .
  • bugun DaMN_YoU ( Tolga abiyle )

hile yaptık gittik silahta alıp geldik .

elimde ray gun upgrade vr aug upgrade lıydı , daha ray gun full mermi tolga abide HK21 upgrade li galil upgrade lı onunda full du mermiler bilerek kapattık oyunu.

zamanımız olsa çok rahat giderdik 50 60 a kadar yolu vardı (isteksizdim biraz yoksa rekorada giderdik) five da 31 de bıraktık ...

camı da kırmamıslardı 45.000 puan bende 40.000 puanda onda vardı.

istediğimiz silahı falan alırdık ve baya ilerlerdik ama zaman yoktu işte...

4 kişiyseniz taktik şu 2 kişi hileyle masanın üstünde durucak 2 kişi de ordaki asönserde durucak. ( en önemlisi claymore claymore u bi koyuyosun bi anda 40 50 tane gidio)

koptuk bugün tolga abiyle ( mic i yoktu ama eminim kopmuştur )

• quote:

Orijinalden alıntı: x-MoTioNZz-o

bugun DaMN_YoU ( Tolga abiyle )

hile yaptık gittik silahta alıp geldik .

elimde ray gun upgrade vr aug upgrade lıydı , daha ray gun full mermi tolga abide HK21 upgrade li galil upgrade lı onunda full du mermiler bilerek kapattık oyunu.

zamanımız olsa çok rahat giderdik 50 60 a kadar yolu vardı (isteksizdim biraz yoksa rekorada giderdik) five da 31 de bıraktık ...

camı da kırmamıslardı 45.000 puan bende 40.000 puanda onda vardı.

istediğimiz silahı falan alırdık ve baya ilerlerdik ama zaman yoktu işte...

4 kişiyseniz taktik şu 2 kişi hileyle masanın üstünde durucak 2 kişi de ordaki asönserde durucak. ( en önemlisi claymore claymore u bi koyuyosun bi anda 40 50 tane gidio)

koptuk bugün tolga abiyle ( mic i yoktu ama eminim kopmuştur )

bende aranıza katılmak istiyorum salı günü oyun elimde 2 senedir cod5 zombie mod oynuyorum tecrübeliyim black ops u sırf zombie mod için alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jose_Mourinhoo -- 21 Kasım 2010; 23:37:00 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.