DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
mozillada girilen sitelerin gecmisini görmek istiyorum(yakın gecmisi temizle denildikten sonra) DH?
9
Cevap
0
Favori
4.725
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> mozillada girilen sitelerin gecmisini görmek istiyorum(yakın gecmisi temizle denildikten sonra) DH?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      644 Mesaj
      14 Kasım 2010 13:59:45
      yardım beyler kardesımı ızlemek istiyorum sürekli yakın gecmisi temizle yapıyor cok merak ediyorum hangi sitelere girdıgını ACİL yardım DHHHH

• Yüzbaşı
      482 Mesaj
      14 Kasım 2010 14:00:41
      zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yüzbaşı
      644 Mesaj
      14 Kasım 2010 14:03:53
      quote:

Orijinalden alıntı: sahinkp54

zor.

hadi be :S yokmu bi caresi beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer854 -- 14 Kasım 2010; 14:04:36 >

• Er
      9 Mesaj
      14 Kasım 2010 14:08:17
      Rahat bırak çocuğu yaptığı şey hepimizin yaptığı şey zaten kurcalamaya gerek yok bırak takılsın karıya kıza bakıcaana öyle atsın enerjisini

• Yarbay
      2822 Mesaj
      14 Kasım 2010 14:10:50
      Babam Youtube'da benim şarkı videoları falan izlediğimi görüyordu. Ben evde yokken Youtube'da başka videolar aramış ve tabiki bulamamış Geçmişi sildim ki benim başıma kalmasın diye.

Babamdan hiç beklemezdim o gün acayip gülmüştüm.

1881-193∞
    • Yüzbaşı
      644 Mesaj
      14 Kasım 2010 14:11:57

quote:

Orijinalden alıntı: AhORa

Rahat bırak çocuğu yaptığı şey hepimizin yaptığı şey zaten kurcalamaya gerek yok bırak takılsın karıya kıza bakıcaana öyle atsın enerjisini

o kısmında problem yok baska bi olay var . onun icin yardım istiyorum yok mu bi yardımcı olacak

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      14 Kasım 2010 14:13:14
      http://www.whattheinternetknowsaboutyou.com/

Bu adres internet geçmişini gösteriyordu ama internet tarayıcın kayıt tutmuyorsa bu bile bulamaz.

• Er
      9 Mesaj
      14 Kasım 2010 14:15:06
      başka bi olay varsa C ye giriosn windows ordan perfect yada temp olması lazım ordan bakılıyo diye biliyorum bu yoldan emin değilim ama GOLDEN KEYLOGGER kur makinaya kullanımı kolay zararsız yazdıklarını girdiği siteleri görebilirsin

• Yarbay
      2518 Mesaj
      14 Kasım 2010 14:29:14
      Eğer sitelere exelere erişmesini engellemek istiyorsdan filtre kuracaksın . Yok ben sadece ne yaptıgını ne tür sitelerde doslaştıgını merak ediyorum dersen keylogger kuracaksın.

• Onbaşı
      36 Mesaj
      14 Kasım 2010 14:50:31
      rahat bırak çocugu bunaltma

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> mozillada girilen sitelerin gecmisini görmek istiyorum(yakın gecmisi temizle denildikten sonra) DH?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.