DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Samsung Monte sim modu yok !!!
15
Cevap
0
Favori
15.486
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Samsung Monte sim modu yok !!!
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      12 Mesaj
      12 Kasım 2010 23:03:09
      nasıl düzeltebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thornalley -- 13 Kasım 2010; 0:06:56 >

• Er
      12 Mesaj
      12 Kasım 2010 23:17:06
      alt tarafta böyle tırnak yeri gibi bişe var işaret parmayığla orayı aç sonra yandaki açılan aralıklarıda tırnaklarınla aç açılır bende ilk açışımda açamamıştım

Burası İstanbul-Ayazma! Burada 3100 konutluk yeni bir yaşam merkezi kuruyoruz. Yüzde 87'si yeşil alan olacak. İçinde golf sahası bile olacak! Hep hayal ederdim, "10. kattaki evin bahçesi olur mu?" diye. Yaptım, olacak! Çünkü bu ülkede herkes havuzlu, güzel, kaliteli bir evde oturmayı hak ediyor! Burada havuzlar olacak. Bir tanesi tam 130 metre kare! Burada meydan var, mağazalar var, her şey var. Burada bir yaşam var! Burası enerjisini kendi üretecek. Elektriğiniz yüzde 20 daha ucuz olacak. Bu yeni projemizde 10 bin lira peşinat veren herkes ev sahibi olacak. İnşaata başladık bile! HAHAHAHAHAHA!!!
    • Er
      12 Mesaj
      12 Kasım 2010 23:26:11
      KAPAĞI AÇTIM PEKİ SİM KARTI NEREYE TAKACAĞIM BULAMADIM ?

• Er
      12 Mesaj
      12 Kasım 2010 23:29:38
      ses açıp kapama yeri varya onun aşağı tarafında giriş var onun içine takıyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~AweSome~ -- 12 Kasım 2010; 23:30:50 >

Burası İstanbul-Ayazma! Burada 3100 konutluk yeni bir yaşam merkezi kuruyoruz. Yüzde 87'si yeşil alan olacak. İçinde golf sahası bile olacak! Hep hayal ederdim, "10. kattaki evin bahçesi olur mu?" diye. Yaptım, olacak! Çünkü bu ülkede herkes havuzlu, güzel, kaliteli bir evde oturmayı hak ediyor! Burada havuzlar olacak. Bir tanesi tam 130 metre kare! Burada meydan var, mağazalar var, her şey var. Burada bir yaşam var! Burası enerjisini kendi üretecek. Elektriğiniz yüzde 20 daha ucuz olacak. Bu yeni projemizde 10 bin lira peşinat veren herkes ev sahibi olacak. İnşaata başladık bile! HAHAHAHAHAHA!!!
    • Er
      12 Mesaj
      13 Kasım 2010 00:05:54
      Ya bu ne ya bu sefer de sim modu yok diyor her türlü taktım sim kartı ama yok değişen bir şey yok bu ne ya sinirim bozuldu ???

• Binbaşı
      1662 Mesaj
      13 Kasım 2010 00:36:30
      Adam simkartı takmayı bilmiyo Monte almış.Bari açta kullanma kılavuzuna bak.

• Er
      12 Mesaj
      13 Kasım 2010 00:56:22

quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Srt

Adam simkartı takmayı bilmiyo Monte almış.Bari açta kullanma kılavuzuna bak.

sana varya buradan ... baksana son mesajıma bu konu başka bir konuydu ilk mesajı değiştirdim.Sim kartı modu yok diyor her türlü denedim olmuyor.

• Binbaşı
      1662 Mesaj
      13 Kasım 2010 01:11:52

quote:

Orijinalden alıntı: thornalley

Alıntıları Göster

sana varya buradan ... baksana son mesajıma bu konu başka bir konuydu ilk mesajı değiştirdim.Sim kartı modu yok diyor her türlü denedim olmuyor.

Ordan burdan olmaz öyle.
      Telefonu açık taktıysan sim kartı o yazı kalır bir reset at makinaya o yazı gider.

• Er
      12 Mesaj
      13 Kasım 2010 10:00:44

quote:

Orijinalden alıntı: Alper_Srt

Alıntıları Göster

Ordan burdan olmaz öyle.
      Telefonu açık taktıysan sim kartı o yazı kalır bir reset at makinaya o yazı gider.

kaç defa reset attım düzelmiyor.Hatta kapalıyken de taktım yine olmadı.

• Er
      12 Mesaj
      13 Kasım 2010 11:12:07
      belki kart bozuktur benimki gayet güzel çalışıyor

• Er
      12 Mesaj
      13 Kasım 2010 11:14:56
      başka kartla da denedim sorun aynı.

• Binbaşı
      1662 Mesaj
      13 Kasım 2010 11:16:54
      Yanlış takmaktan kart yuvasını bozmuş olabilirsin o zaman.
      Kart takılıyken arama yapmayı denesene belki arama yapar.

• Er
      12 Mesaj
      13 Kasım 2010 11:25:47
      yok kardeş olmuyor "yalnızca acil aramalar için.Şebeke için SIM kartı takın" falan diyor.

• Er
      12 Mesaj
      13 Kasım 2010 11:31:58
      bu firmware'mi ne o sürücülerden yüklesem geçebilir mi acaba ?

• Binbaşı
      1662 Mesaj
      13 Kasım 2010 11:38:23
      Sim kartı tam yerleştirdiğine emin ol kartı girince "çıt" sesi gelicek.
      Bunlar olmadıysa bir telefoncuya göstermekte fayda var.

• Er
      12 Mesaj
      13 Kasım 2010 11:42:58
      "çıt" sesini duyuyorum bundan eminim. Neyse teşekkür ederim aldığım yere götürmeyi düşünüyorum daha 1 gün olmadı zaten.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Samsung Monte sim modu yok !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.