Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (169. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.892
Cevap
179
Favori
1.736.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: racert

Melih bursadan aracı hangi bayiden aldin ve de plakayı isterim eger satarsan hangi ilçeye bağlı

esimin adi hilal yani hilal melih HM 127 de 12.07 evlenme tarihimiz oyuzden anlami buyuk :)
    osmangaziye bagli dikkaldirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: INCARA

quote:

Orijinalden alıntı: melihbursa

evet arkadaşlar
    bu haftasonu arkadaşımın yanına uğradım şu yan sinyalleri amerikan araçları gibi yapacaktık ama olmadı. Bende orada gördüğüm güzdüz ledlerini uygulayayım dedim. Orginal gündüzleri sarı yandığı için şuan kötü görünüyor. Çift tırnaklı P21 5W olan ampulden siparişi verdim hepsiburada'dan gelmesini bekliyorum.
    Gelene kadar böyle idare edicez.
    Bakalım beğenecek misiniz.

Ledlerin görünümü ve yeri bana güzel göründü, sis farlarının orada da olabilir ama görünmesi daha zor, şuanki yeri iyi duruyor.
    Arıza ışığı vs yaktı mı? İstanbul'da bu tür işleri iyi yapan bir yer bilen var mı, özellikle Avrupa yakasında.

kabloyu guzduz ampulune baglamaniz lazim. gece yansin deyip park ampulune baglarsaniz service isigi yakiyor. mondeo gibi tampona takalim dedik ama tamponu kesmeyi gozum yemedi. hani varya tamponda farin altindaki bosluk orasi. en uygun yer orasi geldi. eger sislerin oraya takalim deseydik mercedesteki gibi sislero sokup atraction paketindeki sis fari kapagini alip kesmek lazim lede gore. o sebeple uzun is. bakarsiniz ilerde olabilir bos vakitte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetk_

quote:

Melih bursadan aracı hangi bayiden aldin ve de plakayı isterim eger satarsan hangi ilçeye bağlı

Arkadaşlar geçenlerde bu kalın puntolu plakayı bi abimize polisler söktürttü.Bilginize.Eğer adam gıcıklığına yapmadıysa EDS sistemleri tanımıyor diye bi kanun çıkmış heralde,o nedenle böyle güzel görünümlü puntoları kalın harfleri afilli plakaları söktürüyorlarmış.Oda 16 plakaydı.

plakadaki karakterler yapistirma degil. bi matbaaya verdim plakalari besyolda. boyalari soktu sonra kalin punto tekrar boyadi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutsal

Genel bir sorum daha olacak.aracı teslim alırken,servis yetkilisi 1500 km olunca gel bir bakalım dediydi.böyle bir durumda giden war mı? ne yapılıyor? ücrete tabi bir durum söz konusu mu?

arkadaşlar sorum arada kaynamasa...
  • quote:

quote:

Genel bir sorum daha olacak.aracı teslim alırken,servis yetkilisi 1500 km olunca gel bir bakalım dediydi.böyle bir durumda giden war mı? ne yapılıyor? ücrete tabi bir durum söz konusu mu?

bende olmadı kimse bir şey demedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.T.A

quote:

Orijinalden alıntı: mustafam33

quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Güzel kampanya fakat malesef İstanbuldayız

siz daha şanslısınız istanbul hem sayıca kalabalık hemde daha ucuz bulunabilir bütün toptancılar orda, bir kampanyada sen başlatabilirsin :)

4 Adet good year kar lastiği c4'e uygun.900 tl 10 taksit.pahalı geldi vazgeçtim.
    Bostancıoğlu 4 lastiğe 1200 tl fiyat verdi pazarlık olmadan biginize.

üstad ben michelin den 880 tl fiyat aldım hemen hemen hepsi bir birine yakın fiyatlar çekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_rion80

Arkadaşlar bir sorum daha olacak, dövizdeki düşüş kasım fiyatlarını etkiler mi sizce? bu kadar beklemişken 1 hafta daha bekleyebilirim sanırım

Döviz düşme eğilimi olsa bile araca rağbet çok. Aracı aldığım bayii kasım ayında %3 lük bir artış olacağını söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafam33

quote:

quote:

bende olmadı kimse bir şey demedi

Bende sormuştum servise alırken ama gerek yok biz aracın değerlerini ilk gelince kontol ediyoruz 15000 de gelmeniz yeterli dediler. eski aracımda 3000 de çağırmışlardı ama onun kontrolünde ücret istemediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyincik82

quote:

Orijinalden alıntı: the_rion80

Arkadaşlar bir sorum daha olacak, dövizdeki düşüş kasım fiyatlarını etkiler mi sizce? bu kadar beklemişken 1 hafta daha bekleyebilirim sanırım

Döviz düşme eğilimi olsa bile araca rağbet çok. Aracı aldığım bayii kasım ayında %3 lük bir artış olacağını söyledi.

Bana da benzer bişey söylediler, ben de acele edip almaya karar verdim. Eğer bayi bankadan faiz oranını yükseltilmemiş haliyle anlaşabilirse opak beyaz e-Hdi MCP comfort plus araç için anlaştım, yarın alıyorum Araç ellerinde zaten gördüm bizzat aracı da, işlemler tahmini çarşamba ya da perşembe biter teslim ederiz dediler...
  • hayırlı uğurlu olsun o zaman kazasız belasız arızasız kullanman dileği ile
  • http://www.youtube.com/watch?v=uvdddriydgw

araç ile ilgili konu da açtım ama okumayanlar için burada da paylaşiim istedim.manyak güzel bir araç ve reklam olmuş gerçekten bu müzikte harika.citroen reklam işini zaten güzel yapıyor.(yeni c4 hariç)bu aracın 1.6 dizeli gelecekmiş 70 ten başlasa ne dersiniz?
  • quote:

quote:

esimin adi hilal yani hilal melih HM 127 de 12.07 evlenme tarihimiz oyuzden anlami buyuk :)

özel plaka ne kadara mal oluyor melih? bir de çok zaman alıyor mu çıkarması? ben de bursadayım:))
  • 1.4 vti c4 sahipleri... yakıt tüketimini en son kaça kadar indirebildiniz? paylaşırsanız sevinirim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: avsarane

1.4 vti c4 sahipleri... yakıt tüketimini en son kaça kadar indirebildiniz? paylaşırsanız sevinirim:)

babacan ,ben en son 7.4 ü gördüm tabii ist. tarafiğinde ..ortalama km yi incelemedim oda 25 filandı galiba ama eğer konya gibi düz bi yerde yaşıyorsan, yokuşla işim olmaz ,dur kalk bana göre değil, ve ayağımın altında yumurta varmış gibi gaza basarım dersen bide senin güzel hatırın için en son 6.8 a kadar düşer bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

http://www.youtube.com/watch?v=uvdddriydgw

araç ile ilgili konu da açtım ama okumayanlar için burada da paylaşiim istedim.manyak güzel bir araç ve reklam olmuş gerçekten bu müzikte harika.citroen reklam işini zaten güzel yapıyor.(yeni c4 hariç)bu aracın 1.6 dizeli gelecekmiş 70 ten başlasa ne dersiniz?

En azından gündüz farlarını doğru yere yerleştirmişler bu sefer, biraz kaba duruyor bence
  • quote:

Evet dostum aynı durum bende de oldu ve herhangi bir ücret talep etmediler. Güzel bişey aslında aracın fabrika çıkışında problemli bir yeri olmadığına bakıyorlar zaten 15 dk falan sürüyor. Sıvılarda eksiltme yada kaçak var mı gibi şeylere bakıyorlar. Yani hazır böyle bi imkanın varken mutlaka git bir kahvelerini iç bu arada aracında problemsiz olduğuna emin ol. Başka kimse cevap vermediğine göre şanslıyız sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chucoo

quote:

Evet dostum aynı durum bende de oldu ve herhangi bir ücret talep etmediler. Güzel bişey aslında aracın fabrika çıkışında problemli bir yeri olmadığına bakıyorlar zaten 15 dk falan sürüyor. Sıvılarda eksiltme yada kaçak var mı gibi şeylere bakıyorlar. Yani hazır böyle bi imkanın varken mutlaka git bir kahvelerini iç bu arada aracında problemsiz olduğuna emin ol. Başka kimse cevap vermediğine göre şanslıyız sanırım :)

ozaman bugün avcar servisine bir uğrayayım bakalım . . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: avsarane

quote:

quote:

özel plaka ne kadara mal oluyor melih? bir de çok zaman alıyor mu çıkarması? ben de bursadayım:))

100 tl bağış yapıyorsun özel plaka almak için. Benim aradığım plaka buydu. Sordum boşta mı diye şansıma boştaymış ve aldım. Şans işi yani. Bu olmasaydı 16 BEA ya da 16 BEY alacaktım.
  • Bu özel plaka işleri tamamen insifiyat.. 100'de isteye bilir 500'de.
  • ben 2004 senesinde 350 tl vermiştim vlk plaka alabilmek için bu sefer ise hiç uğraşmadım ne verdilerse onu aldım
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.