Şimdi Ara

Nokia E72 sorunu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
10.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aynı mesaj sorunu bende de var ve sorunu yaşayan herkes avea kullanıyor benim gibi sanırım bu operatörden kaynaklanıyor. Telefonla alakası yok ben bu sorunu harikaSMS adlı bir programla çözdüm onda mesajlar hem iphone gibi görünüyor hemde mesajları geliş sırasına göre kayıt ettiği için sırasında karışıklık olmuyor. başka bir çözüm bulamadım..
  • dostum onu da bize söylermisin nasıl yukluyecez yardımcı olurmusun peki

• Free-isms, çeşitli stillerde mesajlaşabileceğiniz
    Mesajlaşırken eğleneceğiniz süper bir mesajlaşma programıdır.

Bazı özellikleri:
    ● İstediğiniz stillerde mesaj gönderme.
    ● Flash sms gönderme.
    ● Sahte sms gönderme.
    ● Zamanlanmış sms gönderme.
    ● Mesajlarınıza çeşitli ifadeler, notlar, şablonlar ekleyebilme.
    ● Kişiler için ve kendiniz için avatar (resim) ekleyebilme.
    ● Avatarları toplu birşekilde yenileyebilme (galerideki resim ismini algılayıp oto. ekleme)
    ● Kolay birşekilde mesajları yedekleyip, geri yükleyebilme.
    ● Mesajlarınızda istediğiniz tema, arayüz renk ve yazı boyutu kullanabilme.
    ● Sohbet odalarında küçük resimleri gösterebilme.
    ● Mesajları şifreleme, gizleyip gösterebilme (gelenleri bile direkt şifreleme)
    ● Numara, kelime ve gelişmiş meaj araması yapabilme.
    ● Favori listesi oluşturabilme.
    ● Senkronizasyonda ister genel isterseniz sadece yenileri ekleyebilme (artan senkr.)
    ● Daha hatırlayamadığım birçok özelliği var.
    [Alıntı]

indirme adresi :
    http://www.saybatlibilisim.com/dosya/FreeiSMS.rar

Burdan indirebilirsiniz arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saybatli -- 21 Kasım 2010; 16:30:25 >

• Çözüm için eyvallah kardeş de telefonda `kur` sırasında hata verdi..
    Problem bende mi acep, başka deneyen arkadaş var mı?
  • turkcell hat aldım e72ıde aynı sorun var her 5 mesajda bır 1 saatlık bır gerılık var. anlamadıgım sey ıse dıger 5 mesaj normalken nasıl 6.sı bole oluyor. saat ayarı yanlıs olsa hepsı yanlıs gelmezmı:S
  • evet turkceldede sorun yasanıo dıe bılıorm ekstra bı programla cozumunun olması cok kotu bı durum bosuna mı para verdık bız telefonlara ?
  • peki bu programı kurup kullanmaya başladıımzda hem bunu hemde diğerini kullanabilirmiyiz? engel olurmu normal msjlaşmaya
  • diğerinide kullanabiliyorsunuz herhangi bir sorun yaratmıyor.

kurulmuyorsa sertifika hatası veriyordur. Hata giderilmesi için de telefona hack işlemi yapılması lazım. ancak o şekilde kurabilirsin. Birçok sitede bunların yönetemleri var google da e72 hack diye aratın çıkacaktır karşınıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: muammerr

evet turkceldede sorun yasanıo dıe bılıorm ekstra bı programla cozumunun olması cok kotu bı durum bosuna mı para verdık bız telefonlara ?

eski telefonum 6600fold da da aynı sorun vardı arkadaşım. Telefonla alakalı birşey olduğunu sanmıyorum ben :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brscnzr -- 22 Kasım 2010; 16:04:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saybatli

diğerinide kullanabiliyorsunuz herhangi bir sorun yaratmıyor.

kurulmuyorsa sertifika hatası veriyordur. Hata giderilmesi için de telefona hack işlemi yapılması lazım. ancak o şekilde kurabilirsin. Birçok sitede bunların yönetemleri var google da e72 hack diye aratın çıkacaktır karşınıza

dostum ben bu hack ısını cozemedım bır yardımcı olurmsuun sana zahmet bıde benım telefonun yenı versıyon 051.018 sen nasıl yaptın bıde aynı yazılım mı senınkıde
  • arkadaşlar yok mu bu soruna çözüm bulan bende aynı soruna sahibim 5 mesajın 1i 1 saat qeri qozkuor her yolu denedim kac kere format attım nokia cluba qoturdum yazılım güncellettm tık yok en son çare sinirlenip garantiye yolladım kökten çözüm bu olucak anlasılan ben garantiden alınca sizleri bilgilendiricem ama bu soruna çözüm bulan arkadaslar varsa bildirirlerse sevinirim teşekkürler .
  • arkadaşlar telefonumu bu saat sorunuyla ilqili garantiye yolladım yazılım güncellemesi yapıldı demişler zaten en son güncellemeydi fakat hala saat sorunu devam ediyor.Operatorlerlede alakalı deqil her hattı denedim aynı sorunu wermekte bunun çözümü ne bilemedim 0 cihaz talep edelim dedi telefoncum ama en az 1ay beklersin dedi napmamı önerirsiniz teşekkürler .
  • Neden bir ay beklememiz gerekiyormuş?? Bu sorun çok sinirbozucu. Benim merak ettiğim yaz saatine tekrar geçtiğimizde telefon kendi kendine düzelir mi? Yaza kadar bekliyim düzelmezse yazın telefonu garantiye verip yenisini ben de istiyim diye düşünüyorum.
  • Aynı sorun bende de var telefonu alalı 15 gün oldu. Bir arkadşımda da mesaj sorunu varmış yarın kvkya götüreceğim bozuldu zaten :/ detaylı sorarım
  • Arkadaşlar saatlerin bugün ileri alınmasyla, telefonumun problemi kendi kendine düzelmiş. Artık msjlarımın hepsi doğru zamanda geliyor :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: maschine90

Arkadaşlar saatlerin bugün ileri alınmasyla, telefonumun problemi kendi kendine düzelmiş. Artık msjlarımın hepsi doğru zamanda geliyor :))

Lanet telefon. bende hala devam ediyor :)
  • Arkadaşlar benim nokıa e72 telefonum var 4 aydır gayet memnundum ayrıca faturalıyım 500dk konusmam 1000 sms im var simdi ben birini ararken aramıyor öyle kalıyor ve mesaj atarken mesaj gitmiyor taslaklarda gösteriyor bakıyorum taslaklara boş ama telefonu kapatıp acarken duzeliyor mesaj gidiyor ama 15 dk sonra tekrar aynısı oluyor işde o sorun olurken Nokıa sebekesinin yanında E harfi var ve altında 2 çizgi var işde ozaman telefon normal ama o çizgilerinin yanına capraz cizgi geliyor işde ozmn telefon mesaj arama yapmıyor sorun hatta galiba bide o sorun olmadan once telefona sert siyah koruma kılıfı almıstım acaba omu bozuyor :S Deniyecegim kılıfsız bide kılıflı bakalım ne olacak İns duzelir ya moralimi sinirimi bozdu

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.