Şimdi Ara

((deneyimliler)) en iyi kırkayak hangi marka-model??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
1
Favori
29.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir kamyon meraklısı olarak kafama takılan bir soru var.yolda görünce hangi kamyon için yolların kralı demek mantıklı??? performans-kalite ( maliyeti de koysak olur ) en iyi kırkayak yani 4 akslı kamyon hangi markanın hangi kamyonu?

2524 CARGO kullanan bir tanıdığım R kabinli ve 420 BG lik bir SCANIA nın alınabilecek en iyi kırkayak kamyon olabileceğini söylüyor. param olsa alırım diyor ya bakalım. durumlar şu an müsait değil anlaşılan.

acaba bilgili arkadaşlar ne derler bu soruya ???????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe yaren -- 4 Kasım 2010; 23:38:13 >

• 5 Kasım 2010; 21:25:46

Seçtiğiniz mesajın linkini aşağıdaki kutudan kopyalayabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=44265497

--------------------------------------------------------------------------------

quote:

Orijinalden alıntı: 80.S.5.5

scania kırkayak en iyi araç olması lazım ama gerçekten çekiyor ve konforlu bir araç scania ondan sonra kırkayakta eğer çekiş gücü istersen pro eğer rahatlık istersen axor yanlız axor'lar rampada bayılıyor beyinde bir şey var rampaya geldimi mazotu kısıyor ve rampada ölü rampalara bak hep axor kaynıyor. Cargo prodan rahat ama çekiş ve fren açısından öyle diyemiyeceğim kabini daha toplu ve güzel cargo'nun.
    Ama alınabilecek en iyi kırkayaklar
    1.Scania
    2.Axor

bunlardan şaşmayacaksın şöförü hayatta yormaz bu araçlar.

peki PRO lar daha iyi çekişli diyorsunuz. bana şaşırtıcı geldi. çünkü gerçek olması muhtemel verilere göre konuşursak
    scania 12 litre, 420 BG, 2100 NM torku var.
    pro 940 9 litre 400 BG 1700 NM
    axor 12 litre 400 BG 2000 NM
    pro 1144 (kaç litre bilmiyorum) 440 litre ( torkunu da bilemiyorum )

genelde dizel araçlar tork kuvvetlerine göre giderler. proları övüyorlar. merak ederim neden bu kadar överler çekişi diye ????

RAHATLIK OLARAK PEK ÜSTÜN OLMASADA BANA GÖRE tüm koşullar karşılaştırıldığında(fiyat dahil) pro bariz olarak öne çıkar. aşağı yukaru perfomansı scania kadar vardır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.