Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle bu konunun adminine sesleniyorum, bu konunun acilen PS4, PC ve XBOX olarak ayrılması gerekiyor, her kafadan bir ses çıkıyor fakat platform belli değil, bunu 3 yıldır söylüyorum ama bir türlü yapılmıyor, benim gibi birçok kişide bunu dile getirdi daha önce, oyun her plaform için çok farklı.

Bu sene aramızda yeni arkadaşlar görüyorum bu konuda, geneli de genç arkadaşlar sanırım, çünkü bu kadar sidik yarıştırmaya çalışmanın başka açıklaması olamaz, bu konu bilgi alışverişi ve sohbet amaçlı olmaktan çıkıp sidik yarıştırma olayına dönmüş resmen, yapmayın arkadaşlar herkes kendince iyi oyuncu, ve herkes iyi oyuncu olmak zorunda değil, bana göre bu oyunun en iyi oynayan kişi en fazla keyif alan kişidir, elbette kazanmakta keyif verir insana fakat UT modunda kazanmaktan fazlası var, takım kurmak, muhabbet etmek, bilgi paylaşmak, ticaret yapmak vs.

Geçen sene FİFA 14 çıktığında da burda bir sürü genç arkadaş eleştiri yağmuruna tutmuştu oyunu, bazılarında haklılardı, bazıları ise sırf eleştirmiş olmak için eleştiriyordu, fakat daha sonra oyuna gelen yamalarla beraber herkesin eleştirileri azalmaya başladı, oyun daha oturaklı oldu, özellikle geçen sene orta-kafa-gol olayı çok abartılmıştı, belli bir seviyede azaldı ama tam olarak azalmamıştı, bu sene orta-kafa-gol gitti yeni sorunlar geldi, ama bunlar çok normal, oyunun son kullanıcıları deneyip yorum yapmadığı sürece adamlar kendi yanlışlarını kolay kolay göremezler, oyundan keyif almaya bakalım.

Bana göre oynanıştan daha önemli bir sorun var, o da EA Sports'un bir türlü düzelmeyen berabat serverları, bu adamlar milyonlarca dolar para kazanıp nasıl bu kadar kötü bir network ağına sahip oluyorlar anlamak mümkün değil, benim şirketim olsa bütün server departmanının işine son verip ekibimi yeniden kurardım, senelerdir adam gibi stabil bir network kuramadılar, web app geçen sene son 5 ay kapalıydı, ticaret yapılamadı, bu resmen skandal.

Neyse dediğim gibi biribirinizi yemenin manası yok, oyun biraz daha düzelecektir yamalarla, keyif almaya bakın, ve lütfen şu konu içerisinde bilgi paylaşımı artsın, bilmediğimiz şeyler öğrenelim, ya kavga gürültü var, yada goy goy var, okumaya değer birşeyler bulmakta zorlanıyorum açıkçası kendi adıma.

• M aclar hep 7+ nasil olcek bu isler
    O n gol atsanda kalecin onbirinciyi yer
    M ac kazanmak icin ne kollar kirdik
    E menike doumbia ibarbo gına geldi artik
    N e bicim bi oyun vallahide biktik
    T op gol olacaksa carpar bi tarafina
    U ltimate team nerden bulastik sana
    M essi ciksa packdan ........ EA

kafayi kirdim artik
  • ...
  • Arkadaslar zorunlu olarak oyunu birakiyorum :)

Bu sene basladim Fifa'ya PES'ten gecmeydim. Keyifle oynadim. Ancak yarin askerim ve teslim olacagim. 6 ay sonra belki devam ederim. Bu konuda ogrendim her seyi okuyarak. Herkese tesekkur ederim :) Hepinize iyi oyunlar, bol goller :) Paketlerden bol Messi ve Ronaldo'lar :))
  • az önce sadece50 abimle karşılaştık division 3'te 2-1 yendim kaliteli maçlar için tavsiye ederim

Edit; Yaşım 13, 8. sınıf öğrencisiyim ister dışlayın ister eksileyin söylemekten de çekinmiyorum yaşımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shmurda -- 4 Ocak 2015; 11:56:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray7

sızdede sans bıtmıyor ya

şans değil o hileeleman hile ile kasıp kasıp bedavadan paket açıyor.o kadar beleşe paket açarsan elbet çıkar bişeyler.adam utanmadan ss atıyo durmadan şunu çıkardım bunu çıkardım diye.kendi kendini ele vermiş haberi yok origin id'yi gizleseydin barişubatta açılan hesabın normal yollarla her gün 2000xp alarak 57 level olmasının zaten imkanı yok bir de ufak bi araştırmayla galibiyet sayısını zaten görebiliyorsunuz.forumu ziyaretçi olarak takip ediyordum sırf bu adamın yüzsüzlüğü için üye olup ss atıyorum:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The İfşacı -- 28 Mayıs 2014; 21:02:55 >

• mint3407 kullanıcısına yanıt
    Sıktın artık he git özelden yaz delikanlılık yapıcaksan ordan yap milleti rahatsız etmeyin burda. Forumu boş yere işgal etmeyin. Adam gibi paylaşım yapıcaksanız eyvallah, yok ben bu kadar saat oynadım en iyi benim diye çocuk muhabbeti yapmayın.
  • dorukhanilhan kullanıcısına yanıt
    Uyuz oluyorum sana da su mesajlarina da ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: dorukhanilhan

FORUMDAN ÖZÜR DİLİYORUM ARKADAŞLAR.

kabul etmiyorum özür dilemeni çünkü sen özür dileyemezsin kafanda var bu ego olayı, bugun özür dilesen yarın aynı şeyi yapıcaksın. daha 1 sayfa önce seni yenmiş birinin gözünün içine baka baka "yalan söylüyorsun hani ss beni yenmedin" dedin adam ss i koydu sende tık yok. bunu yapabilcek bir insan olduğun için özür dileme lüksün yok zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForrestGump. -- 21 Kasım 2014; 17:31:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HotShoot

Bu kadroya tavsiyesi olan var mı? :)
     FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

Benim tavsiyem elindeki bütün adamları sat, biriken coinsleri para karşılığı insanlara sat, eline geçen parayla küçük bir dükkan aç, çiğ köfteci olabilir. Köşeyi dönersin.

• Delikanlılar bilmem farkındamısınız hile muhabbetiniz son 4 sayfayı doldurdu.

Burada arkadaşlara yardımcı olma ve bilgi paylaşımı yapıyoruz.

Biraz saygı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LuisenBarn2

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benle oynayan Türkler'in ortak özelliği ;
    - 5.dakikada Chikaou mudur ne zıkkımsa oyuna almak.

Kardeşim sen çok iyi defans yapıyorsun 5 skilli adamla canını mı sıktılar :/ O adam o kadar iyiyse bende alayım :)

Yok sıkamadılar da abuk sabuk hareketler falan ben hayatıma çikakoyu izlemedim ortalıtka dolaşan bir videosunu falanda görmedim.Belli ki o kadar yetenekli oyuncu değil.Zürihli ibo resmen adam.

Kardeşim bak şimdi aklıma geldi geçen gün 2-0 öndeydim sana karşı 3 e giderken arkadan kaydın kırmızı gördün sonra 10 kişiyken sende o Zürihli İboyu aldın oyuna 2-2 yaptın :)
    Son dakikalarda frikikten attım 3-2 kazanabildim.
    Ama seni takdir ediyorum çok iyi defans yapıyorsun. Sana karşı oynarken çok stres oluyor insan.

Kardeş kafayı mı yedin ? Ben hayatımda cikagoyu kadroma almadım.
    Foruma açık maç yapabiliriz iddianız varsa doğru mu söylüyorsunuz görürüz.
    İyi geceler.

Benim bi iddaam yok kafayıda yemedim hatırladığımı söylüyorum sadece. 2-0 öndeydim 10 kişi kaldın ve chikao yu aldığını hatırlıyorum. Yanlış hatırlıyorda olabilirim de nedir bu sert çıkışının sebebi :)

Merhaba LuiserBarn ;
    Yeterince açık konuştuğumu sanıyorum , elinizde ss ile gelmeden burada beni yendiğinizi söylemek yanlış olur.
    İyi geceler dilerim.

2.Resim bahsettiğim maç yalan söylemediğimi anla. Bu forumdada sadece senin SS'ini aldım oda oyunculuğuna hayran kaldığım için bende hatıra kalsın diye .

Dediğim gibi her mesajımda yazarım çok iyi defans yapıyorsun. Ben bu oyuna bu sene başladım umarım senin seviyene gelebilirim defans konusunda. Bana 1v1 teklif edersen hala seninle maç yapacak seviyede değilim :) :) Seninle 3 maç yaptık 2 sini ben kazandım. Şansım yaver gittide diyebiliriz. Bu mesajı okuduktan sonra dilersen mesajımı silebilirim senin üstünden prim yapmak istemem.

İyi geceler dorukhancım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuisenBarn2 -- 21 Kasım 2014; 2:34:00 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benle oynayan Türkler'in ortak özelliği ;
    - 5.dakikada Chikaou mudur ne zıkkımsa oyuna almak.

Kardeşim sen çok iyi defans yapıyorsun 5 skilli adamla canını mı sıktılar :/ O adam o kadar iyiyse bende alayım :)

Yok sıkamadılar da abuk sabuk hareketler falan ben hayatıma çikakoyu izlemedim ortalıtka dolaşan bir videosunu falanda görmedim.Belli ki o kadar yetenekli oyuncu değil.Zürihli ibo resmen adam.

Kardeşim bak şimdi aklıma geldi geçen gün 2-0 öndeydim sana karşı 3 e giderken arkadan kaydın kırmızı gördün sonra 10 kişiyken sende o Zürihli İboyu aldın oyuna 2-2 yaptın :)
    Son dakikalarda frikikten attım 3-2 kazanabildim.
    Ama seni takdir ediyorum çok iyi defans yapıyorsun. Sana karşı oynarken çok stres oluyor insan.

Kardeş kafayı mı yedin ? Ben hayatımda cikagoyu kadroma almadım.
    Foruma açık maç yapabiliriz iddianız varsa doğru mu söylüyorsunuz görürüz.
    İyi geceler.

Benim bi iddaam yok kafayıda yemedim hatırladığımı söylüyorum sadece. 2-0 öndeydim 10 kişi kaldın ve chikao yu aldığını hatırlıyorum. Yanlış hatırlıyorda olabilirim de nedir bu sert çıkışının sebebi :)

Merhaba LuiserBarn ;
    Yeterince açık konuştuğumu sanıyorum , elinizde ss ile gelmeden burada beni yendiğinizi söylemek yanlış olur.
    İyi geceler dilerim.

2.Resim bahsettiğim maç yalan söylemediğimi anla. Bu forumdada sadece senin SS'ini aldım oda oyunculuğuna hayran kaldığım için bende hatıra kalsın diye .

Dediğim gibi her mesajımda yazarım çok iyi defans yapıyorsun. Ben bu oyuna bu sene başladım umarım senin seviyene gelebilirim defans konusunda. Bana 1v1 teklif edersen hala seninle maç yapacak seviyede değilim :) :) Seninle 3 maç yaptık 2 sini ben kazandım. Şansım yaver gittide diyebiliriz. Bu mesajı okuduktan sonra dilersen mesajımı silebilirim senin üstünden prim yapmak istemem.

İyi geceler dorukhancım

yıllardır forumda yazarım ilk defa bu kadar net bir cevap gördüm tebrik ederim

• Sipaly yazmayim dedim ama sen HILECISIN! Gecen bana denk geldin 2-3 ve mac baslamadan tak atti. Gecmis maclara baktim. Ben gibi bircok adam var 3-0 yendigin, hic oynamadan. Bosuna zirlama buralarda. O DH'de olan coins reklamlari da google'in otomatik reklamlari. Bende de hepsiburada'ki aliaveris sepetim gozkuyor.

Yalan soyleme bosuna, daha da kuculme.
  • Konuda bulunan bazı teknik/yazılımsal sorunlar nedeni ile yeni konu açılmıştır. Gelecek mesajlarınızı aşağıdaki linki verilen konuya atabilirsiniz:

Masaüstü site:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=101305626

Mobil:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=101305626&p=1#101305626

Tablet:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=101305626&p=1#101305626

Mini:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=101305626&p=1#101305626

İyi forumlar... / Ekleyen: bkaakco

Türkiye Ligi FIFA 15 ile geri döndü

FIFA 15, EA Canada tarafından geliştirilen ve Electronic Arts şirketinin yayımcılığı yaptığı futbol oyunudur. FIFA 15 serinin yirmi ikinci oyunudur. 23 Eylül 2014 tarihinde, Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, Nintendo 3DS, PS Vita ve Wii plâtformlarına çıkmıştır. PC sürümünde yeni nesil Ignite Engine kullanılan oyun, PlayStation 4 ve Xbox One ile aynı özelliklere sahiptir.

Ultimate Team ile ilgili paylaşımlarımızı buradan yapalım.

İYİ PAYLAŞIMLAR
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• fut türksat 4a uydusuyla aynı zamanda aktif olacakmş bizim bakkal demin twitter dan yazdı
  • momentumun kralı

https://www.youtube.com/watch?v=tm95VL9r07E

1- defansın ıskası
    2- rakipden seken top
    3- müthiş final

fifa isterse olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chucky58 -- 30 Eylül 2014; 0:00:55 >
  • quote:

FORUMDAN ÖZÜR DİLİYORUM ARKADAŞLAR.

Kabul edilmemiştir.

Saygılarımızla donanımhaber forum fifa ahalisi..
  • Suana kadar en konsantre oynadigim macti cok sukur alnimin akiyla kazandimhttp://youtu.be/XKtNb1SF_8U Mac boyu bu marsi dinlettim haysiyetsize.. Turklerle kimse basa cikamaz !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeorgeTheBest -- 4 Aralık 2014; 23:19:48 >

• dorukhanilhan kullanıcısına yanıt
    Genel şikayet oyunu becerememek değil. Buradaki çoğu insan zaten defans yapmayı çözdü fakat zevk almıyor. Bizim senelerdir pes almamamızın nedeni zaten Fifa'daki akılcı oynayış tarzıydı. Satranç gibi oyunu okeye çevirmişler. Bizim şikayetimiz bu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.